Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (5)

Centrum Zdrowia
L. Czajewicza 5/7, 05-500 Piaseczno
Centrum Zdrowia logo
Centrum Zdrowia
Młynarska 13A/89, 05-500 Piaseczno
Centrum Zdrowia logo
Centrum Zdrowia
Pomorska 1, 05-500 Piaseczno
Centrum Zdrowia logo
Centrum Zdrowia
Słowicza 1A, 05-540 Ustanów
Centrum Zdrowia logo
Centrum Zdrowia
Pułaskiego 20B, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Centrum Zdrowia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (65)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Samsel Inny

  Świetny lekarz. Wielka wiedza i doświadczenie, komunikatywny, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Jako chirurg precyzyjny jak zegarmistrz. Uratował mi życie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Bartłomiej Mazurek Inny

  Nie polecam. Potwierdzam inne opinie o zachowaniu obcesowym, kpiącym, bez empatii.
  Ja nigdy więcej nie skorzystam i sugeruję wybrać innego lekarza dio porady i diagnozy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Bartłomiej Mazurek Inny

  Wizyta, żenada. Pan Mazurek stwierdził że moim problem jest brak cierpliwości po tym jak opowiedziałam o swojej przyszłości z którą zmagam się od 10 miesięcy. Słowa "tak to już będzie, to przeciążenie " wyprowadziły mnie z równowagi. Na koniec tekst " niech sobie Pani szuka przyczyny " Szok
  Wizyta beznajdzejna, prośba o wystawienie skierowania na rezonans oczywiście odrzucona, śmiech prosto w oczy, normalnie ten Pan ze mnie drwił. Dałam się namówić na wizytę na NFZ , ostatni raz! Znajdę przyczynę moich dolegliwości, jestem tego pewna i wrócę do tego Pana, myślę że nie będzie już taki śmieszek. Nie polecam nikomu, absolutnie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  F
  Profil zweryfikowany
  Marzena Hachulska – Trojanowska Inny

  Pani Marzena jest przecudownym psychologiem. Jest bardzo empatyczna, ciepła, wyrozumiała, pozytywna, profesjonalna, zaangażowana i przemiła. Ma wspaniałą energię, dzięki czemu można się przed nią szybko otworzyc. Najlepsza psycholog z jaką współpracowałam. Bardzo pozytywnie wpłynęła na mój stan psychiczny, naprawdę wpłynęła na moje życie przełomowo! Prawdziwa terapeutka z powołaniem! Ma bardzo uspokajający głos. :) Skarb, jestem wdzięczna że na nią trafiłam. Dziękuję! Gorąco polecam!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  Klaudia Wiesława Żak Inny

  Bardzo polecam Panią doktor. Mieliśmy do podcięcia wędzidełko u syna (6 lat) i już mieliśmy jedną próbę w innej przychodni. Tamta dr beznadziejna i chciała robić wszystko na siłę... Skończyło się wielkim płaczem dziecka i moim no i oczywiście mega zniechęceniem do wizyt lekarskich.. a tutaj trafiłam na Panią doktor i serdecznie dziękuję za sukces! Podczas wizyty kiedy powiedziałam Pani dr o wcześniejszej próbie, Pani dr dokonała magii... Nawet nie wiem kiedy wykonała zabieg!! Syn nawet nie zdążył się przestraszyć bo już było po!!! Rewelacja. Serdecznie polecam, szczególnie z tymi mniej odważnymi dziećmi.

  N
  Profil zweryfikowany
  Klaudia Wiesława Żak Inny

  Polecam byłam z 2 dzieci na podcięciu wędzidełka szybko sprawnie Pani doktor dokładnie tłumaczy jak wszystko będzie wyglądać i co robić po zabiegu polecamy

  T
  Profil zweryfikowany
  Centrum Zdrowia Inny

  Długo zastanawiałem się nad badaniem jelita grubego.... Badanie i kolonoskopia przeprowadzone przez Pana Doktora mają moją wdzięczność za profesjonalizm i bezproblemowość w trakcie prowadzenia badania. Dziękuję Panu Doktorowi i polecam Pana Doktora w potrzebie.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Radosław Samsel Inny

  Bardzo dziękuję Panie Doktorze, przywrócił mi Pan, seniorowi, komfort "bycia"... spacerów bez obciążenia. Po stronie Pana Doktora empatia plus profesjonalizm zawodowy czyli to czego oczekuje każdy pacjent.
  Polecam Pana Doktora w potrzebie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Preś-Jachimowska Inny

  To była moja pierwsza wizyta .
  Doktor bardzo miła i ciepła, skrupulatnie mnie przebadała i przeprowadziła wywiad. Dostałam skierowanie na EEG i rezonans. Rzadko zdarzają się tak kompetentni lekarze a zarazem wspaniali ludzie . Polecam serdecznie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Centrum Zdrowia Inny

  Ginekolog warty zaufania. Pani doktor bardzo wnikliwie przeprowadza każda wizytę, jest rzetelna i konkretna. Ma spora wiedzę poparta doświadczeniem w pracy z pacjentami w gabinecie ale i szpitalu. Zawsze czuje się bezpiecznie w jej gabinecie. Prowadziła również moja ciąże, zawsze mogłam liczyć na jej pomoc i konsultacje telefoniczna. Pani doktor oprócz tego ze jest świetnym lekarzem jest również empatyczna i miła.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Centrum Zdrowia, Piaseczno?
  Centrum Zdrowia, Piaseczno dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: chirurgia, interna, ortopedia, ginekologia, pediatria, psychologia, stomatologia, medycyna rodzinna, okulistyka, fizjoterapia, dermatologia, chirurgia dziecięca, onkologia, urologia, neurologia, logopedia, gastrologia, kardiologia, laryngologia, psychiatria, anestezjologia, medycyna pracy, alergologia, endokrynologia, ortodoncja, rehabilitacja medyczna, reumatologia, chirurgia naczyniowa, medycyna sportowa.
 • Oferta Centrum Zdrowia obejmuje 10 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: konsultacja okulistyczna, konsultacja alergologiczna, konsultacja urologiczna, Konsultacja chirurgiczna, konsultacja fizjoterapeutyczna, konsultacja psychiatryczna, konsultacja onkologiczna, konsultacja ortopedyczna, konsultacja ginekologiczna, konsultacja pediatryczna.
 • Nie, Centrum Zdrowia obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Centrum Zdrowia nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z Centrum Zdrowia.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z Centrum Zdrowia bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 65 osób dodało swoją opinię o placówce Centrum Zdrowia. Średnia ocena placówki to 4.5 gwiazdek (out of 5).
 • Centrum Zdrowia ma 5 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 5 adresami:
  • L. Czajewicza 5/7 Piaseczno
  • Młynarska 13A/89 Piaseczno
  • Pomorska 1 Piaseczno
  • Słowicza 1A Ustanów
  • Pułaskiego 20B Konstancin-Jeziorna