Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Zdrowia

L. Czajewicza 5/7

05-500, Piaseczno, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Zdrowia

Młynarska 13A/89

05-500, Piaseczno, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Zdrowia

Pomorska 1

05-500, Piaseczno, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Zdrowia

Słowicza 1A

05-540, Ustanów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Zdrowia

Pułaskiego 20B

05-510, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Szot

  Okulista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: podejrzenie jaskry

   Super lekarz, przyszedłem zestresowany z wynikiem badania, ktore dzień wcześniej inny okulista ocenił w sumie podobnie ale bez żadnych konkretów i zaleceń co doprowadziło do mnożenia różnych teorii. Doktor Szot przedstawił wszystko bardzo konkretnie i rzeczowo nie pozostawiając wątpliwości na co to wskazuje. Lekarz rzeczowy, konkretny z dużą wiedzą. Polecam.


 • Dariusz Szydłowski

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • Lokalizacja: Centrum ZdrowiaUsługa: Problemy z chodzeniem

   Jestem świeżo po wizycie u doktora.Wizyta była w ramach pakietu medycznego.
   Doktor bardzo się spieszył i bardzo ponaglał .Chciałam zapytać o możliwości leczenia jak również skierowanie na zabiegi i rehabilitacje,od wielu lat choruje na RZS a obecnie jestem dwa miesiące po endoprotezie biodra.Po poproszeniu o takie skierowania usłyszałam czy nie za wiele ode mnie Pani wymaga.Doktor uciął wizytę mówiąc że reszta na następnej wizycie.
   Widząc że moje problemy ze zdrowiem są poważne całkowicie mnie zlekceważył.Pierwszy raz wyszłam z wizyty z płaczem i pierwszy raz zamierzam złożyć oficjalną skargę

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FORUS Centrum MedyczneUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Bardzo dokładny i skrupulatny specjalista, a jednocześnie życzliwy człowiek. Uważnie słucha, dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania. Na ten moment jestem w trakcie leczenia i mam zlecone dalsze badania obrazowe (MRI, TK) Bardzo gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Tomasz Józefów

  Okulista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów im. Prof. Witolda Zawadowskiego w Warszawie

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora Józefowa. Przyszedłem z postawioną niedawno przez innego okulistę groźną diagnozą. Pan dr Józefów wysłuchał wszystkich moich obaw, po czym bardzo dokładnie zbadał. Po badaniu wszystko wyczerpująco i klarownie wyjaśnił. Dokładność badania przez dra Józefowa pozwoliła wykazać, że diagnoza poprzedniego specjalisty (który badał iście ekspresowo), była zupełnie błędna. Tym samym Pan doktor zdjął mi z barków potężny stres i swą dokładnością dowiódł, że z moimi oczami wszystko w porządku.
   Kolejną kontrolę oczu przeprowadzę na pewno u Pana dra Józefowa. Gorąco polecam wizyty u tego specjalisty.
   Piotr Dorosz

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - PuławskaUsługa: konsultacja okulistyczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor miły, rzeczowy i konkretny. Służył pomocą i wyjaśnieniami. Nie czulismy się intruzami. Mój dziewięcioletni syn, choć bał się wizyty, został uspokojony dzięki przemiłemu Panu Doktorowi. Pozdrawiam i dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Paweł Gidziński

  Ortopeda, Chirurg, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: zmiany w biodrach

   Wysokiej klasy specjalista. Wizyta konkretna i rzeczowa.Świetna komunikacja z pacjentem. Polecam dr.Gidzińskiego.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Warsaw Medical Center Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Wszystko na 6. sprawnie i na temat. Wizyta o czasie , merytorycznie potraktowany problem pacjenta. mam nadzieję a właściwie pewność że będzie tak do końca mojego problemu ze zdrowiem . Polecam wszystkim .Warto wierzyć że wszyscy lekarze podchodzą tak do problemów które nas dotykają .
   Piotr Warszawa [55 lat]

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Ewa Muszyńska

  Ginekolog, dr n. med.

  • A

   Żle odczytała wynik USG, sugerując wady genetyczne dziecka, bardzo sie pomyliła, córeczka zdrowa i śliczna. Inny lekarz , podważył kompetencje Pani Doktor.Mój stres i nerwy nie do oddania.

  • A

   Jest świetna. Prowadziła moją ciążę i dzięki jej fachowości i zdrowemu dystansowi dotrwałam do porodu bezstresowo. Nie pieści się i nie cacka, ale jeśli coś się dzieje, jest pierwsza do pomocy. Nie panikuje z lada powodu, ale nie lekceważy niczego niepokojącego. Rzeczowa, konkretna, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Zawsze jest pod telefonem, także w czasie świąt, weekendów czy własnego urlopu. BARDZO GORĄCO POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marian Karwowski

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • Pierwszy raz poczułam, że lekarz się mną interesuje. Słucha patrząc na pacjenta, zadaje dodatkowe pytania.
   Widząc taką postawę spodziewam się, ze gdybym przyszła z trudnym problemem, to bym go tym zainteresowała, a nie zmęczyła.
   To lekarz godny zaufania.

  • P

   You're simply the best
   Better than all the rest
   Better than anyone
   Anyone I've ever met


 • Helena Lenkiewicz-Muszyńska

  Ginekolog, lek.

  • M

   Wspaniała Pani Doktor, kompetentna a jednocześnie ciepła i zainteresowana pacjentem. Prowadziła moją ciążę i dzięki niej mamy zdrową córeczkę. Ciąża z powikłaniami, ale czułam się bezpiecznie pod opieką Pani dr bo po każdej wizycie wiedziałam jakie badania mam zrobić i jakie leki przyjmować i dlaczego. Szczerze polecam.

  • M

   Tę Panią oceniam bardzo słabo. Kobieta zaczęła mnie leczyć jak miałam 16lat, a przyszłam do niej z problemem nadmiernego owłosienia i niewyregulowanego okresu. Kobieta postawiła diagnozę- że to normalne w moim wieku i trzeba wyregulować okres a później zająć się resztą. Regulowała mi go 4 lata (nadal nie jest regularny) w dodatku cena za wizytę rosła, a i zlecała mi dodatkowe badania "tak na wszelki wypadek" m.in USG, mimo iż tabletki które przepisała były "naturalne, nie szkodliwe". Nic mi oczywiście nie było. Zrezygnowałam z usług owej kobiety i zapisałam się po kilku latach na wizytę kontrolną do innego lekarza (przypominam że okres nadal niewyregulowany), który zlecił USG i okazało się że mam Zespół Policystycznych Jajników (PCOS). Żałuje że przyjeżdżałam do niej sama, i że nie miałam wsparcia kogoś kto się zna. Stanowczo odradzam wizyt.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Agnieszka Piróg Balcerzak

  Psychiatra, Psycholog, lek.

  • A

   Świetna kobieta i bardzo dobry lekarz. Pomocna i konkretna. Dzieki niej wreszcie wracam do zdrowia. Szczerze polecam.

  • A

   Byłam już u wielu psychiatrów ale dopiero doktor Balcerzak odpowiednio dobrała moje leczenie i rzeczywiście wysłuchała problemu żeby lepiej zrozumieć wszystkie objawy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Piotr Sionek

  Kardiolog, Internista,

  • Super Lekarz moja mama leczy sie blisko 20 lat i dzięki Panu doktorowi liczy sobie 89 lat. cudowny , wnikliwy, nigdy z brakiem czasu dla pacjenta. Dziękuję Panie Doktorze. Genowega S.

  • A

   Doskonały lekarz. Pełen empatii dla chorego. W trakcie wizyty wykazuje cierpliwość i takt, pacjent nie czuje się jak intruz. Potrafi wysłuchać pacjenta co w dzisiejszych czasach stało się rzadkością. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Radosław Samsel

  Chirurg, dr n. med.

  • Gorąco polecam tego specjalistę. Miałem ostatnio zabieg usunięcia ginekomastii.Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Doktor odpowiadał na moje pytania wyczerpująco i zgodnie z prawda przez co do zabiegu przystąpiłem zupełnie spokojnie. Dodam jeszcze, że bardzo rzadko zdarza sie ktoś tak otwarty oraz życzliwy a miałem już styczność z wieloma lekarzami w swoim życiu.

  • J

   Doktor Samsel diagnozował, przygotował do operacji i zoperował mego męża. Wspaniały chirurg, człowiek i humanista. Powierzyłabym mu własne zdrowie, gdyby zaszła taka potrzeba. Dobro które krąży między ludźmi na pewno płynie od tego człowieka. Najchętniej ucałowałabym mu dłonie. Składam mu głęboki szacunek.

   Jadwiga z Siedlec

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu