lek.

Anna Suwalska (Wydrzyńska)

Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

98 opinii +dodaj

Umów wizytę 69 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację z dermatologii i wenerologii zdobyłam po ukończeniu szkolenia w trakcie pracy w Klinice… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
98 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: ESTELL Medycyna EstetycznaUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Jestem zachwycona zarówno panią doktor, jak i przepisanym przez nią leczeniem skóry. Podczas wizyty pani Suwalska dokładnie wyjaśniła mi różne opcje leczenia, opowiedziała o możliwych skutkach ubocznych a następnie pomogła podjąć dobrą decyzję. Leczenie przebiega świetnie. widzę wyraźną poprawę stanu skóry.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: konsultacje dermatologiczne ( dzieci, młodzieży, dorosłych)

  Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty u Pani Doktor. Profesjonalne podejscie i mila atmosfera. Pani Doktor odpowiedziala na kazde moje pytanie ( a mialam tych pytan dosyc sporo i nie kazdy bylby tak cierpliwy), rozwiala watpliwosci i poswiecila mi tyle czasu ile potrzebowalam. Jest najlepszym dermatologiem z ktorym do tej pory sie spotkalam!

 • D
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: rumień

  Byłam na trzech wizytach u Pani Doktor i na razie jestem bardzo zadowolona. Przyczyną wizyty był widoczny rumień na twarzy i popękane naczynka. Pani Doktor spokojnie wyjaśniła mi przyczynę mojego problemu i zaordynowała leczenie, uprzedzając, że może być ono długotrwałe. Po czterech miesiącach mogę przyznać, że kuracja okazała się skuteczna - rumień uległ znaczącemu zmniejszeniu, liczę, że w końcu zniknie na trwałe.

 • Lokalizacja: ESTELL Medycyna Estetyczna

  Pani Doktor - Anioł. Najlepsze określenie, zawsze pomoże, człowiek czuje się bezpieczny będąc pod jej opieką. Wspaniały lekarz dermatog. Byłam u wielu dermatologów i w Warszawie i innych miastach dopiero będąc pacjentka Pani doktor wiem że będzie dobrze nawet jak będzie coś nie tak to wiem że jestem w najlepszych rękach. Polecam z całego serca bo mając takiego Anioła życie z trądzikiem nie jest takie straszne:)

 • A
  Lokalizacja: PrimadermUsługa: zmiany skórne

  Pani doktor bardzo sympatyczna, rzetelna, słuchająca pacjenta, troskliwa. Doceniam zaangażowanie i polecam!

 • A

  Od lat chodziłam do różnych dermatologów, walczyłam o ładna cerę, teraz to się udało. Wizyty przebiegły sprawnie w miłej atmosferze, Pani Doktor rzetelnie wytłumaczyła, problem, sposób leczenia (leczyłam się izotekiem), ale także sposób pielęgnacji skóry w trakcie jak i po leczeniu. Całym sercem mogę polecić Pania Suwalska.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowa pani doktor, wszystko wyjaśniła, powiedziała co można stosować i kiedy, ale też dała wybór, nie narzucała konkretnych kosmetyków.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna, empatyczna osoba. Podczas wizyty czułam, że Pani Anna jest w całości skupiona na moim problemie. Przeprowadziła dokładny wywiad i bez pośpiechu omówiła ze mną wiele możliwości rozwiązania problemu. I co najważniejsze zleciła maści, które już po pierwszym zastosowaniu przyniosły ulgę. Polecam. :)

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Primaderm

  Profesjonalizm. Skrupulatność - wnikliwość. Empatia. Cierpliwość. Wysoka kultura osobista. To są cechy prawdziwego lekarza. Pani dr Suwalska - Wydrzyńska jest lekarzem w pełni godnym polecenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor wszystko mi wyjaśniła jak będzie przebiegało leczenie, skierowała na dodatkowe niezbędne badania i zaordynowała konkretne leki oraz kosmetyki do pielęgnacji. Pani doktor jest konkretna i zdecydowana, polecam leczenie u Pani doktor innym pacjentom.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Specjalizację z dermatologii i wenerologii zdobyłam po ukończeniu szkolenia w trakcie pracy w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.
  Należę do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.
  Posiadam dyplomy i certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu dermatologii klinicznej, estetycznej, laseroterapii i dermatochirurgii (diagnostyka znamion; wykrywanie i leczenie stanów przednowotworowych i nowotworowych skóry).
  Jestem współautorem licznych prac i doniesień w czasopismach krajowych i zagranicznych a swoją wiedzę stale poszerzam biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.

  www.dermatolog-suwalska.pl/

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Publikacje

 • Przydatność kliniczna metod wykorzystywanych w diagnostyce zmian wywołanych zakażeniem wirusem brodawczaka ludzkiego. Pol. Merk. Lek., 2014, 36, 212, 129-132
 • Stany przednowotworowe i nowotwory okolic anogenitalnych. Rozdział w Problemy dermatologiczne chorych po przeszczepieniu narządów. Beata Imko-Walczuk, Alicja Dębska- Ślizień, Jacek Szepietowski, Bolesław Rutkowski. Wrocław. Cornetis, 2014, wyd. 1. 165-174
 • Reactive arthritis-like pattern In HIV-positive patient with psoriasiform dermatitis. HIV&AIDS Rev., 2011, 10, 2, 44-46

Nagrody i wyróżnienia

 • .