Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lifemed

ul. Zagnańska 94 lok. 13

25-558 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Badania

 • USG
 • Harmony Prenatal Test
 • kolposkopia
 • cytologia
 • biocenoza
 • posiewy
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Zmelonek-Znamirowska prowadzenie ciąży

  Pani Doktor doprowadziła do szczęśliwego rozwiązania moją dosyć trudną ciążę. Bardzo dokładna, empatyczna osoba. Przy takim lekarzu pacjentka czuję się bezpiecznie i komfortowo. W szpitalu okazała mi bezinteresowne, nieocenione wsparcie i zainteresowanie. Bardzo polecam Panią Doktor i z całego serca dziękuję za wszystko co dla mnie zrobiła.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Wydrzyński prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz i wspaniały człowiek, dzięki niemu mam przy sobie zdrowe i piękne dziecko. Zaangażowanie i podejście wzorowe oby więcej takich lekarzy. Dokładnie wszystko tłumaczy. Naprawdę serdecznie polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Wydrzyński prowadzenie ciąży

  Pan Doktor od samego początku wizyt wzbudził moją sympatię. Jest wyjątkowo sympatyczny, ciepły, stwarza bardzo dobrą atmosferę na wizycie. Szczegółowo zajmuję się swoją pacjentką, wszystko wyjaśnia, komentuje, odpowiada na pytania, bez problemów. Ciążę również prowadzi bardzo dobrze, pomaga, wspiera, pociesza, wyjaśnia każdą kwestię, uspakaja. Jednym słowem godny polecenia lekarz, dla mnie najlepszy!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  W czystym sumieniem polecam Pana Doktora Woldera ,prowadziłam u dr.woldera drugą ciążę jestem naprawdę zadowolona :-) moim zdaniem to jest odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku ,zaangażowany, uśmiechnięty przede wszystkim dokładny w swoim zawodzie, zawsze starannie dokładnie bez pośpiechu wytłumaczył ,po porodzie również czułam się dopilnowana,doktor przychodził pytał o samopoczucie ,był też przy porodzie :-) Naprawdę lekarz godny polecenia :-)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Wydrzyński profilaktyka i leczenie schorzeń ginekologicznych

  Pan doktor jest profesjonalny, pewny swej wiedzy, co daje pacjentkom poczucie bezpieczeństwa. Jest przy tym życzliwy i przyjaźnie nastawiony do ludzi. Korzystam z pomocy dr od wielu lat, zawsze z bardzo dobrym skutkiem. Polecam pacjentkom z różnymi problemami i w różnym wieku.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder USG I, II i III trymestru

  Pan doktor przeprowadzał moje badanie USG I,II oraz III trymestru. Od samego wejścia do gabinetu czułam się komfortowo, kiedy Pan doktor miło mnie przywitał uściskiem dłoni. Przed badaniem dokładnie wytłumaczył na czym będzie polegać oraz jak przebiegać. Badanie zostało przeprowadzone dokładnie, bez pośpiechu. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Szczerze polecam Pana doktora, jest bardzo dobrym lekarzem, oraz sympatycznym człowiekiem.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Zdecydowanie polecam doktora. Profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dokładnie przperowadzone badania i extra kontakt.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  W skali od 1 do 10 Pan Doktor u mnie ma 11. Po straconej ciąży prowadzonej przez innego lekarza zajął się mną w 100%. Już na pierwszej wizycie zlecił wszystkie badania aby następna ciąża była bez ryzyka. Na każdej wizycie było wszystko bardzo dobrze wyjaśnione. Polecam z całego serca.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder USG I, II i III trymestru

  Z całego serca polecam pana doktora , mimo tego, że nie prowadzi mojej ciąży z dużym zaangażowaniem przeprowadził moje usg prenatalne z którym u pana doktora się właśnie znalazłam . Bardzo dokładnie i szczegółowo przeprowadzone badanie w prze miłej atmosferze , pan doktor jest bardzo ciepłą i miłą osobą. Tylko na takich specjalistów w życiu trafiać ,na pewno do pana doktora wrócę z planowanym usg 3D. Lekarz z powołania ! Polecam : )


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Wolder prowadzenie ciąży

  Doktor Wolder przejął moją trudną, zagrożoną ciążę. Dzięki Jego wiedzy, zaangażowaniu oraz ogromnej empatii i wysokiej kulturze osobistej, przetrwałam ten trudny czas i donosilam ciążę do końca. Wszystko skończyło się wspaniale, a Doktor Wolder był przy mnie w trakcie porodu.
  Polecam bardzo, jestem Doktorowi ogromnie wdzięczna. Jego praca oraz wsparcie są dla mnie nieocenione. Dziękuję za wszystko! Z wyrazami ogromnego szacunku ????


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania