lek.

Anna Mendrek

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

9 opinii +dodaj

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Obecnie w trakcie czteroletnich studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: Volta Klinika PsychiatriiUsługa: depresja

  Pierwsza wizyta odbyła się w bardzo miłej i rzeczowej atmosferze. Pani doktor potrafi słuchać ale też zadawać właściwe pytania wynikające z doświadczenia. Szczerze polecam.

 • D
  Lokalizacja: Volta Klinika PsychiatriiUsługa: konsultacja psychiatryczna następna wizyta

  Pani Doktor jest bardzo empatyczną i wyrozumiałą osobą. Przebieg całej wizyty odebrałam bardzo pozytywnie. Zostałam wysłuchana i otrzymałam odpowiednią pomoc, a także poczułam się bardzo bezpiecznie. Mam zamiar dalej współpracować z Panią Doktor, bo pomimo moich doświadczeń z lekarzami specjalizującymi się w tej samej bądź podobnej dziedzinie Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem i leczy nie z przymusu, a z wielkiej chęci pomocy ludziom borykającym się z różnymi problemami. Poczułam, że dostałam szansę na lepsze jutro i że Pani Doktor jest kimś, kto pomoże mi przejść przez pasmo doświadczeń jakich doznałam i wiem, że mogę liczyć na pomoc w dalszych działaniach pracy nad sobą.

 • F
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Cudowna-empatyczna, profesjonalna, dbająca o swojego pacjenta.Jako jedyna dobrała mi takie leki które postawiły mnie na nogi-dosłownie.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Dr wydała się osoba bardzo spokojna, przyjaźnie nastawiona, szczerą. Zrobiła rzetelny wywiad, podając diagnozę bardzo ostrożnie.
  Ciesz się, że trafiłam do Pani Doktor.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Anna Mędrek bardzo rzetelnie i wnikliwie przeprowadza wywiad. Zajmuje się pacjentem nie tylko z pozycji lekarza i wypisania recepty na objawy - potrafi doradzić zmianę nawyków i zasugerować zachowania, które mogą poprawić mój stan. Po każdej wizycie czuję się zaopiekowana jak po sesji z psychologiem :)

 • P

  Mogę polecić - jako psychiatra jest miła a zarazem kompetentna i czułem, że rzeczywiście chce mi pomóc :)

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Lekarz wyrozumiała, słucha uważnie pacjenta i proponuje różne rozwiązania dla leczenia. Zna możliwości różnych terapii. Poświęca potrzebny czas na pełną diagnozę całościową.

 • J

  Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz. Wizyta w przyjaznej atmosferze, życzliwe podejście do pacjenta. Trafna diagnoza i dobrze dobrane leki. Pierwszy psychiatra, który mi pomógł. Polecam Panią Doktor!

 • A

  Świetne podejscie do pacjenta. Już na pierwszej wizycie postawiła diagnoze mimo, że poprzedni lekarz przez pól roku tego nie potrafił zrobić. Umie słuchać i wczuć sie w sytuacje pacjenta. Po wizytach u niej odzyskałam wiare, że w końcu zaczne żyć normalnie. Co przelożyło sie na stan rzeczywisty i staje na nogi. Lekarz z powołanie oby wiecej takich. Cud kobieta :-)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu. Obecnie w trakcie czteroletnich studiów podyplomowych z zakresu psychoterapii integracyjnej w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii prowadzonych przez Instytut Psychologii Zdrowia. Program studiów posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Doświadczenie kliniczne zdobywała jako lekarz w oddziałach ogólnopsychiatrycznych, leczenia zaburzeń nerwicowych, psychiatrii dziecięcej, leczenia uzależnień, poradniach zdrowia psychicznego oraz prowadząc psychoterapię indywidualną. Ma doświadczenie w diagnostyce i leczeniu osób dorosłych z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami osobowości, psychozami, schizofrenią , zaburzeniami zachowania, otępieniem, uzależnieniami. W swojej praktyce lubi łączyć metody farmakologiczne z oddziaływaniami psychoterapeutycznymi.
  Posiadane uprawnienia:
  wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
  wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
  wystawianie zaświadczeń lekarskich

Specjalizacje

 • Psychiatria

Edukacja

 • Śląska Akademia Medyczna w Zabrzu
 • Profesjonalna Szkoła Psychoterapii prowadzona przez Instytut Psychologii Zdrowia

Najbliższe terminy:

kolejne dni