Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem rodzinnym. Od ponad 10 lat mieszkam i pracuję na Białołęce. Specjalizację z medycyny rodzinnej uzyskałam w 2007 roku. Od 7 lat przyjmu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zakażenie Helicobacter pylori
 • Uzależnienia
 • Kolka nerkowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Książkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka LekarskaKsiążkowa 10 lok. 1U, Warszawa

Specjalistyczna Praktyka Lekarska

21 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Zwykła wizyta

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Bardzo dokładnie bada i uważnie słucha. Wizyta u niej nie trwa 5 min. tak jak w wielu przypadkach u innych lekarzy, pierwszy raz jak u niej byłam z moim maluchem byłam w pozytywnym szoku, bo przyszłam z kaszlem a moje dziecko zostało zbadane od stóp po głowę i zrobiony przez Panią doktor bardzo dokładny wywiad, myślałam że to taka tylko pierwsza wizyta, ale nie, z czym bym do niej nie poszła dziecko zawsze jest badane bardzo szczegółowo tak jak za pierwszym razem. Zdecydowanie Polecam Panią doktor!
Ja też ją odwiedzam i też jestem bardzo zadowolona z trafnych diagnoz i podejścia.

Ł
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Fenomenalny pediatra z powołaniem, kompetentny i empatyczny. Zawsze trafne diagnozy, zawsze odealnie dobrane leki dla dziecka. Serdecznie polecam.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska infekcja

Fantastyczna Pani doktor. Bardzo dokładnie zbadała syna, udzieliła informacji na wszystkie pytania. Przy jakichkolwiek wątpliwościach wyjaśniła wszystko dokładnie ponownie. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, konkretna w swoich wypowiedziach. Polecam wszystkim rodzicom, którzy szukają dokładnego i rzetelnego lekarza.

Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska

Do Pani doktor Anny Malinowskiej chodzimy regularnie od ponad roku. Pani doktor jest świetnym specjalistą, bardzo pewnym swoich diagnoz. Bardzo skrupulatnie podchodzi do każdego przypadku i w sposób optymalny dobiera leczenie. Jest zawsze dostępna pod telefonem i w swoim gabinecie, oprócz tego jest wspaniałym człowiekiem z świetnym podejściem do dzieci. Polecam z całego serca.

A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska utrzymująca się gorączka u dziecka

Jestem bardzo zadowolona ze wspolpracy z Panią doktor. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad, dopytuje o szczegóły, nie bagatelizuje zadych objawów. Podczas wizyty szczegółowo omawia przebieg leczenia podając różne warianty - w zależności od reakcji organizmu (nie sugeruje aby przychodzić na prywatne wizyty co 3 dni w celu kontroli). Za każdym razem informuje, żeby w razie pytań, wątpliwości, kontaktować się telefonicznie. Dzięki temu pacjent ma pewność, że zostanie objęty opieką podczas calego leczenia a nie tylko w gabinecie. Diagnozy w naszym przypadku trafne. Widać, ze Pani doktor bardzo lubi swoją pracę a do pacjentów i ich rodziców podchodzi z dużą dozą cierpliwości i wyrozumiałości. Słowem - polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska choroba syna i córki

Najwspanialszy lekarz pod słońcem! zawsze trafne diagnozy zarówno u mnie, męża jak i naszych dzieci. Cierpliwa, serdeczna, dokładna.... poznałam panią dr. kilka lat temu gdy po nieprawidłowym leczeniu córki przez lekarza nfz i wypisaniu córki ze szpitala bielańskiego zupełnie nie wiedziałam jak ją leczyć... na szczęście moim wybawieniem była dr. Anna Malinowska i od tej pory cała moja rodzina leczy się wyłącznie tylko u tego lekarza i przyznam iż nawet z innego miasta raczej jeździłabym do tej pani doktor- tak bardzo jej zaufałam,po wszystkich dotychczasowych przygodach zdrowotnych u moich dzieci i nie wyobrażam już sobie leczenia u kogoś innego

M
Użytkownik zweryfikowany

Od lat Pani Malinowska opiekuje się całą naszą rodziną. Wyleczyła wszystkie infekcje mojej córki, wyleczyła każdą infekcję mojej żony, od narodzenia opiekuje się moim synem. Ja sam ufam tylko Pani Malinowskiej, która zawsze znajdzie czas by przyjąć mnie lub kogoś z moich bliskich na wizytę. Często korzystamy z wizyt domowych, gdzie dokładnie bada nie tylko dziecko ale takze innych domowników. Nigdy! nie czułem by "olewczo" podeszła do tematu, nigdy nie czuliśmy się traktowani lekceważąco etc. Mało tego, Pani Doktor wielokrotnie sama naciskała bym zajął się dokładniej swoim stanem zdrowia, porobił badania, zadbał o siebie... Po tylu latach nie wyobrażam sobie bym miał leczyć dziecko lub siebie gdzie indziej.Doktor Malinowska to lekarz rodzinny - internista, a to oznacza, że aby potrafił pomóc musi poznać pacjenta. tak czy inaczej serdecznie polecam i czekam na nową lokalizację ;) Pozdrawiam Michał

Użytkownik zweryfikowany

Za każdym razem gdy jestem u tej (przeważnie raz w roku ) Pani traktuje mnie jak hipochondryka. Nigdy nie widzi, żadnego problemu (może dlatego, że Pani dr nie chce się nawet pytać w czym jest problem). Z niewyjaśnionych przyczyn jest fanką leczenia przez dietę z dużą ilością warzyw nawet pomimo tego, że zdrowo się odżywiam. Nie polecam.

Użytkownik zweryfikowany

Byłam z dzieckiem -wcześniakiem na wizycie u Pani doktor. Dziecko miało objawy alergii, doktor zbadala dokładnie, delikatnie o wszystko wypytała i zaleciła odpowiednie leczenie-skuteczne. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, gdyż badanie było rozległe jak i wywiad.

Użytkownik zweryfikowany

Odradzam!! Na moją (naszą z żoną) negatywną opinie rzutuje przede wszystkim jedna trudniejsza sytuacja. Zgłosiliśmy się z 10 miesięczną córką na badanie w związku z postępującym kaszlem. Diagnoza: nic poważnego. Zalecane różne preparaty ziołowe. Dwa dni później - po dwóch nieprzespanych nocach i szczekającym kaszlu i dusznościach - zgłosiliśmy się ponownie. Pani doktor pod naszym wpływem stwierdziła, że to chyba zapalenie krtani. Nie była w stanie tego stwierdzić. Przepisała delikatną inhalację ze sterydów oraz....na wszelkie wypadek antybiotyk, który mamy wziąć tylko po wcześniejszym potwierdzeniu, a który w ogóle rozmijał się z przyczynami postępującej choroby (zero gorączki, wirus a nie bakteria). Po kolejnej zasadniczo zbagatelizowanej wizycie, a u nas kolejnej strasznej nocy, udaliśmy się do szpitala (był to dla nas krok konieczny, po dwóch wizytach u Pani doktor i co raz gorszego stanu córeczki), gdzie okazało się, że zapalenie krtani jest oczywiste (sic!), przepisana dawka sterydów jest prawie 5-krotnie za mała (sic!). Podczas wstępnej oceny w szpitalu dzwoniliśmy raz jeszcze do Pani doktor, która po raz kolejny stwierdziła, że "w sumie nie wie co dolega dziecku..." i że "można dać jej antybiotyk, a może zostać w szpitalu...ona nie wie". Dramat, nie pomoc. Finalnie jeszcze tego samego dnia trafiliśmy z małą na OIOM z ostrym zapaleniem krtani, krytyczną saturacją w tym czasie, a jak się finalnie okazało, również początkowym zapaleniem płuc... Dziś spędzamy już 4 dzień w szpitalu i czeka nas jeszcze kilka kolejnych. Dziękujemy więc Pani doktor:
1) że przychodząc do niej na samym początku choroby, trafiliśmy finalnie na OIOM,
2) że jak widać z dzisiejszego punktu widzenia zupełnie ignorowała nasze sygnały i obawy,
3) że źle diagnozowała chorobę i przepisała niewłaściwe ilości leków,
4) że tak często wspierała nas swoim "nie wiem", w całej ten naszej trudnej sytuacji...

Uzupełniając tylko, przed powyższą sytuacją, opinia szła w kierunku 3/5. Pani doktor faktycznie odbiera telefony prawie zawsze i chętnie doradza, jest bardzo przystępna cenowo i terminowo ale również np. przy pierwszej wizycie błędnie poinformowała nas o terminie decyzji w sprawie szczepień na rotawirusy..

Ogólnie jednak zaważyła ostatnia sytuacja. Niestety, ale do prywatnego lekarza chodzi się z pewnymi oczekiwaniami, z przekonaniem uzyskania pomocy. Dziś do Pani doktor nie poszlibyśmy z córką nawet z katarem.

lek. Anna Malinowska

Bardzo mi przykro, że stan dziecka pogorszył się na tyle, że wymagało hospitalizacji. Niestety wizyta u żadnego lekarza, nawet na samym początku choroby nie gwarantuje, że infekcja będzie miała łagodny przebieg. U małego dziecka, nawet w trakcie banalnej infekcji wirusowej, może dojść do gwałtownego nasilenia objawów w ciągu kilku godzin. W trakcie wizyt w gabinecie dziecko było w dobrym stanie ogólnym, nie prezentowało żadnych objawów duszności, natomiast sugerując się Państwa sygnałami i obawami, rozpoznałam zapalenie krtani i przepisałam leczenie sterydami wziewnymi. To, że następnego dnia zapalenie krtani było oczywiste, nie znaczy, że było oczywiste w dniu wizyty. Ponieważ zgłaszane przez Państwa podczas rozmowy telefonicznej sygnały nie korelowały z odchyleniami w badaniu dziecka w dniu poprzednim, stwierdziłam, że nie jestem pewna, co dziecku jest i zaleciłam udanie się do szpitala, celem wykonania podstawowych badań i ewentualnie RTG klatki piersiowej. Jak czas pokazał, zalecenie było słuszne i dziecko otrzymało adekwatną pomoc bez zbędnej zwłoki. Niestety, nie badając dziecka w tym dniu, nie byłam w stanie powiedzieć, czy dziecko otrzyma na Izbie przyjęć antybiotyk, zalecenie kontynuacji leczenia objawowego, czy też będzie wymagało przyjęcia na oddział. W tej sytuacji jedyne, co mogę sobie zarzucić, to to, że nie zostali Państwo zrozumiale poinformowani o tym, że w przebiegu infekcji w każdej chwili można niestety spodziewać się pogorszenia, a u małego dziecka ten sam wirus może spowodować zarówno błahą infekcję górnych dróg oddechowych, jak i zapalenie płuc. Rozumiem Państwa rozgoryczenie w chwili, gdy dziecko przebywa w szpitalu, mam nadzieję, że po powrocie do domu spróbujecie Państwo bardziej obiektywnie ocenić sytuację. Życzę córeczce szybkiego powrotu do zdrowia.
PS : decyzję odnośnie rozpoczęcia szczepień przeciw rotawirusom trzeba podjąć najpóźniej na drugiej wizycie szczepiennej, czyli wtedy, gdy dziecko ma 12 tygodni. Jeśli zaszło w tej kwestii jakieś nieporozumienie, to również bardzo mi przykro.
Anna Malinowska

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem rodzinnym. Od ponad 10 lat mieszkam i pracuję na Białołęce. Specjalizację z medycyny rodzinnej uzyskałam w 2007 roku. Od 7 lat przyjmu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zakażenie Helicobacter pylori
 • Uzależnienia
 • Kolka nerkowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Powiązane wyszukiwania