lek.

Anna Małek

Dermatolog

5 opinii +dodaj

Umów wizytę 10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. Anna Małek Specjalista dermatolog - konsultacje dla dzieci i dorosłych więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

  Byliśmy u Pani doktor z naszym. 5 miesiecznym synkiem wizyta przebiegala w bardzo milej atmosferze Pani doktor bardzo mila i z dobrym podejsciem do dzieci. Udzielia nam fachowej porady jak mamy postępować. Jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty. Polecamy bardzo

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo miła pani doktor. Skrupulatna i rzeczowa odpowiada na zadane pytania udziela wyczerpujacych odpowiedzi . Polecam.

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: zaostrzenie choroby skóry

  Sama nie wiem, czy dziękować Pani doktor czy wręcz przeciwnie. Pani doktor faktycznie bardzo miła, ale niestety nie mogę powiedzieć, żeby wizyta była profesjonalna. Trafiłam do doktor przypadkowo - byłam chwilowo w Rzeszowie i nasiliły mi się objawy skórne na wewnętrznej stronie prawej dłoni - dłoń łuszczyła się, pękała, tworzyły się ranki przy każdym zgięciu/wyprostowaniu dłoni. Dłoń bolała, była czerwona, bo gorąca i biała od łuszczącej się suchej skóry. Nie pomagały kremy nawilżająco-natłuszczające (również te stosowane przy łuszczycy i skórze wymagającej dermatologicznie). Pragnę zauważyć, że jestem praworęczna, więc dyskomfort spory - ból przy krojeniu, chwytaniu, wszystkim.
  Warto wpomnieć, że problemy zaczęły się około 3 lat temu - poczatkowo były to wypryski na palcach zdiagnozowane jako wyprysk potnicowy. Z czasem było gorzej, więc udałam się do dermatologa w Warszawie i usłyszałam 3 diagnozy jednocześnie - egzema/łuszczyca/azs. Dostałam sterydy w maju, ale niewiele pomogły, stąd wizyta w Rzeszowie. Doktor powiedziała, że na 85% procent łuszczyca (nie wyleczę, nie moja wina, są gorsze choroby i mimo iż mówię, że nie mam obciążeń w tym kierunku, to ktoś chorować musiał), ale może być wyprysk. I zleciła już stosowany przeze mnie lek (wysuszający zresztą) - Bellosalic. Na zleceniu mam mowę o rozważeniu badania histopatologicznego (skierowania nie wydała) w celu diagnozy - naprawdę poznanie diagnozy wymaga rozważenia? Zasadniczo coś tknęło mnie podczas wizyty w związku z zaostrzeniem tylko na ręce prawej i zapytałam, czy to może być reakcją na obrączkę (ślub brałam prawie 4 lata temu). Stanowcza odpowiedź Pani doktor brzmiała: Nie. Mam wykształcenie okołomedyczne i wiem, że różne rzeczy się dzieją, zresztą sama Pani doktor powiedziała, że tak wygladać może wiele chorób. Ten brak pokory spowodował, iż wróciłam do domu nie realizując recepty i zdjęłam obrączkę z palca. Dziś po niespełna tygodniu dziękuję - przez ten brak pokory z Pani strony ręka już nie swędzi tak piekielnie jak swędziała (potrafiłam się drapać do krwi), nie łuszczy się a goi i jest nie do poznania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED / PROFEMED – Rzeszów, Al. Kopisto 1Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor ,chętnie odpowiada na pytania i sama tez zadaje i interesuje się problemem pacjenta polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani Doktor, z powagą podchodzi do pacjenta i jego problemów, skrupulatna, chętnie odpowiada na zadane pytania. Polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. Anna Małek
  Specjalista dermatolog - konsultacje dla dzieci i dorosłych

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia