Adresy (3)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka
22 273.....

Konsultacja dietetyczna • od 149 zł

Dietetyczny pakiet startowy: badanie składu ciała + konsultacja z dietetykiem + opracowanie i zbilansowanie diety) • od 298 zł

Badanie składu ciała i konsultacja dietetyczna • od 298 zł +4 więcej

Opracowanie i zbilansowanie diety po wcześniejszej konsultacji • od 149 zł

Dietetyczny pakiet startowy: badanie składu ciała + konsultacja z dietetykiem + opracowanie i zbilansowanie diety) plus całodzienny pokazowy zestaw pięciu posiłków • od 377 zł

Badanie składu ciała i omówienie badania bez konsultacji dietetycznej • od 149 zł

Pokaż więcej usług

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Karta płatnicza
22 273.....

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja dietetyczna • od 168 zł

Zwykła wizyta

Moje doświadczenie

O mnie

ANNA LEWITT – dietetyk kliniczny i Trener Żywienia, doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka Centrum Medycznego ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny


Znajomość języków

Angielski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt Schudnąć

Bardzo polecam wizytę u Pani dr Lewitt. Juz po pierwszym spotkaniu wiedziałam,że trafiłam w dobre ręce. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i omówieniu wyników badań Pani Dr przygotowała dla mnie dietę,udzieliła wszelkich wskazówek co do jedzenia,picia i aktywności fizycznej.Minał miesiąc i efekty są-dokładnie tak jak mowila Dr Lewitt na pierwszej wizycie.Korzystam z cateringu(posiłki są pyszne,różnorodne)nie czuje się głodna i chudnę ???? Odżywki i elektrolity starczają na długo i są bardzo pomocne gdy ma się ochotę na coś slodkiego.Dziękuję Pani Doktor za pomoc,wsparcie i przekazaną wiedzę.Jest Pani dla nas ogromnym autorytetem????


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt dietetyczny pakiet startowy: badanie składu ciała, konsultacja z dietetykiem, opracowanie i zbilansowanie diety)

Pani doktor to profesjonalizm w w czystej postaci.
Jej dieta i porady pozwoliły wyeliminowywać objawy zespołu jelita drażliwego - tak, te chorobę można, a nawet należy leczyć zmianą nawyków żywieniowych i odpowiednią dietą.
dzięki indywidualnemu podejściu Pani doktor dieta będzie dopasowana indywidualnych potrzeb pacjenta.
Zdrowo i skutecznie! Serdecznie polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROFEMED Sport i Rehabilitacja konsultacje dietetyczne

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, uważnie słucha, w jasny i zrozumiały sposób tłumaczy, motywuje do działania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt odżywienie organizmu, przyrost masy ciała

Zdecydowanie polecam wizytę u Pani
dr Lewitt, do której trafiłam w celu konsultacji wyników nietolerancji pokarmowych, których jak się okazało miałam mnóstwo i które powodowały ciągłe bóle głowy, biegunki, spadek masy ciała, ogólne osłabienie. Dzięki zaleceniom dietetycznym Pani Doktor, przepisanym suplementom i cateringowi, który został dostosowany do moich nietolerancji, w ciągu paru miesięcy w końcu udało mi się odżywić komórki mojego organizmu i trochę przytyć. Odporność organizmu wzrosła, a samopoczucie znacznie się poprawiło. Pani Doktor zawsze służyła radą i pomocą. Catering był bardzo wygodnym rozwiązaniem - pięć posiłków dziennie, smacznych i wartościowych, zawsze pod ręką. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Doktor i na pewno będę do Niej wracać na wizyty kontrolne.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Z nadwagą borykam się już długo. Ale chyba nareszcie trafiłam we właściwe ręce. Pani doktor wytłumaczyła mi podstawy zdrowego żywienia i dała nową motywację. Nareszcie rozumiem, jak komponować jedzenie i jakie porcje zjadać. Dziękuję także za polecone badania, pojawię się z wynikami. Dziękuję


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Zastanawiałam się nad dodaniem tej opinii, ale dr Lewitt sama prosiła o ocenienie wizyty, więc to zrobię. Niestety - wygląda na to, że - jestem pierwszą osobą niezadowoloną...
Wizyta odbyła się w LuxMedzie i płaciłam za nią duże pieniądze (nie była w pakiecie). Pani Doktor przez całe 40 minut wizyty namawiała mnie na kupienie w jej prywatnym gabinecie dodatków do diety (jakieś elektrolity do wody za ponad 100zł; białko równie drogie). Sugerowała także, że najlepiej by było, gdybym wykupiła u niej catering. Usłyszałam też, że dobrze będzie, jak przyjdę do niej prywatnie, to wykona mi 'profesjonalny pomiar wagi'(? LuxMed nie posiada porządnej wagi?).
Pod koniec wizyty kazała mi iść do rejestracji i wykupić dietę, którą potem miała mi ułożyć. Szczerze mówiąc nawet nie miałam ochoty sprawdzać, bo Pani Doktor nawet nie spytała o moje upodobania/przekonania w kwestii jedzenia. Rozumiem, że zapłaciłabym kolejne grube pieniądze za to, że dr Lewitt dałaby mi kartkę taką samą, jak każdemu i dokładnie z tym samym, co opisuje w książce.
Jestem bardzo, bardzo rozczarowana. Nigdy więcej.

Jeśli ktoś ma ochotę, to polecam zapoznać się z książką Pani Doktor, natomiast wizyta to zwykłe marnowanie pieniędzy.

dr n. med. Anna Lewitt

Odpowiedź na Znanego Lekarza
Opinia każdego pacjenta jest dla mnie bardzo ważna. Bywają jednak opinie krzywdzące i nieprawdziwe. Niestety, nie zawsze oczekiwania pacjenta są zbieżne z poradą uzyskaną w trakcie wizyty. Szczególnie wtedy, gdy wyobrażenie pacjenta o zasadach zdrowej diety jest niezgodne z wiedzą naukową. Nie zawsze to, co lubimy jeść, jest dla nas zdrowe, a zdrowa i smaczna dieta (tak to możliwe!) wymaga niejednokrotnie zmiany dotychczasowych nawyków. Umiejętność komponowania każdego posiłku ma kluczowe znaczenie. Staram się przekazać jak najwięcej informacji na ten temat już na pierwszej wizycie. Wielu moich pacjentów po rozmowie ze mną zmieniło swoje wyobrażenia o bilansowaniu posiłków. Każdy człowiek ma prawo się mylić, ważne jest to, czy naprawdę chcemy zmian. Mam nadzieję, że przypomni sobie Pani wszystkie elementy naszej rozmowy i rozważy moje sugestie dla własnego dobra.
Co więcej, w trakcie wizyty proponowałam Pani badanie BIA, czyli profesjonalny i niezwykle precyzyjny sposób zmierzenia składu ciała metodą Bioimpedancji za pomocą urządzenia, którego nie ma w przychodni, gdzie odbywała się wizyta. Skład ciała to inaczej masa tłuszczowa (ilość tkanki tłuszczowej) i masa beztłuszczowa (pozostałe tkanki organizmu oraz woda). Badanie ocenia także komórkową masę ciała, która definiuje jego jakość. Można ocenia także wodę pozakomórkową (ECW), czyli parametr umożliwiający, między innymi, ocenę obrzęków. Badanie pozwala ułożyć lepiej zbilansowaną dietę oraz ustalić cele, jakie może uzyskać pacjent.
Wiadomo z publikacji naukowych, że ani wskaźnik BMI, ani masa ciała nie jest wskaźnikiem odzwierciedlającym stan zdrowia. Może się więc okazać, że dana osoba uznana wg tabeli wagowo-wzrostowej za otyłą ma idealny skład ciała. I odwrotnie, osoba, której masę ciała tabele uznają za normalny, może cierpieć na otyłość. Z całą stanowczością nadal twierdzę, że w Pani przypadku badanie BIA jest szczególnie wskazane. Pozdrawiam serdecznie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Wiedzą i kompetencja oraz bardzo indywidualnie dobrana dieta z uwzględnieniem stanu zdrowia.Przy tym bardo sympatyczna i pozytywnie stymulujące nas pacjentów.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Witam, bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Miła, sympatyczna, empatyczna i przede wszystkim profesjonalna osoba. Wizytę wspominam jako dialog osoby, która popełnia mnóstwo błędów żywieniowych i profesjonalistki, która zwraca na te błędy uwagę wnikliwie tłumacząc co robię źle i jak powinnam profesjonalnie zadbać o swoje żywienie i zdrowie. Po półtorej miesiąca mogę powiedzieć, że naprawdę warto się wybrać. Miałam mnóstwo problemów z trawieniem, a teraz powoli się to normuje. Jem dużo więcej niż wcześniej i nie nękają mnie problemy żołądkowe. A przyznam, że myślałam, że jestem przypadkiem beznadziejnym. Wiem, że jeszcze nie wszystko jest dobrze, ale Pani doktor zapewniła mnie, że pół roku życia według jej rad dotyczących podejścia do zdrowego odżywania i moje problemy się skończą. Polecam, bo naprawdę warto.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dzięki diecie garstkowej (9 i pół tygodnia) straciłam ok. 20 zbędnych kilogramów. To nie wszystko. Poprawiła mi się skóra, włosy (pani fryzjerka zwróciła moją uwagę na brak rozdwojonych końcówek). Zmieniłam nawyki żywieniowe, a przy okazji nauczyłam się czytać co jem, co naprawdę jem. Pani Aniu bardzo serdecznie dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROFEMED Sport i Rehabilitacja konsultacje dietetyczne

Bardzo kompetentna i wnikliwa osoba co moim zdaniem ma duży wpływ na bardzo trudny proces stabilizacji metabolizmu. Pani doktor profesjonalnie przeprowadza wywiad a następnie dobiera odpowiednie leczenie wraz planem żywieniowym Z pozdrowieniami W>K


Usługi i ceny

Konsultacja dietetyczna

od 149 zł


Al. W. Witosa 31 lok. 222, Warszawa

od 149 zł

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna LewittBobrowiecka 1, Warszawa

od 168 zł

PROFEMED Sport i RehabilitacjaBobrowiecka 1, Warszawa

od 168 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1


Dietetyczny pakiet startowy: badanie składu ciała + konsultacja z dietetykiem + opracowanie i zbilansowanie diety)

od 298 zł


Al. W. Witosa 31 lok. 222, Warszawa

od 298 zł

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt


Badanie składu ciała i konsultacja dietetyczna

od 298 zł


Al. W. Witosa 31 lok. 222, Warszawa

od 298 zł

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt


Opracowanie i zbilansowanie diety po wcześniejszej konsultacji

od 149 zł


Al. W. Witosa 31 lok. 222, Warszawa

od 149 zł

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt


Dietetyczny pakiet startowy: badanie składu ciała + konsultacja z dietetykiem + opracowanie i zbilansowanie diety) plus całodzienny pokazowy zestaw pięciu posiłków

od 377 zł


Al. W. Witosa 31 lok. 222, Warszawa

od 377 zł

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt


Badanie składu ciała i omówienie badania bez konsultacji dietetycznej

od 149 zł


Al. W. Witosa 31 lok. 222, Warszawa

od 149 zł

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt


Zwykła wizyta


Al. W. Witosa 31 lok. 222, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna LewittBobrowiecka 1, Warszawa

Brak informacji o cenie

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt Schudnąć

Bardzo polecam wizytę u Pani dr Lewitt. Juz po pierwszym spotkaniu wiedziałam,że trafiłam w dobre ręce. Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu i omówieniu wyników badań Pani Dr przygotowała dla mnie dietę,udzieliła wszelkich wskazówek co do jedzenia,picia i aktywności fizycznej.Minał miesiąc i efekty są-dokładnie tak jak mowila Dr Lewitt na pierwszej wizycie.Korzystam z cateringu(posiłki są pyszne,różnorodne)nie czuje się głodna i chudnę ???? Odżywki i elektrolity starczają na długo i są bardzo pomocne gdy ma się ochotę na coś slodkiego.Dziękuję Pani Doktor za pomoc,wsparcie i przekazaną wiedzę.Jest Pani dla nas ogromnym autorytetem????


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt dietetyczny pakiet startowy: badanie składu ciała, konsultacja z dietetykiem, opracowanie i zbilansowanie diety)

Pani doktor to profesjonalizm w w czystej postaci.
Jej dieta i porady pozwoliły wyeliminowywać objawy zespołu jelita drażliwego - tak, te chorobę można, a nawet należy leczyć zmianą nawyków żywieniowych i odpowiednią dietą.
dzięki indywidualnemu podejściu Pani doktor dieta będzie dopasowana indywidualnych potrzeb pacjenta.
Zdrowo i skutecznie! Serdecznie polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROFEMED Sport i Rehabilitacja konsultacje dietetyczne

Pani doktor jest bardzo miłą osobą, uważnie słucha, w jasny i zrozumiały sposób tłumaczy, motywuje do działania.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt odżywienie organizmu, przyrost masy ciała

Zdecydowanie polecam wizytę u Pani
dr Lewitt, do której trafiłam w celu konsultacji wyników nietolerancji pokarmowych, których jak się okazało miałam mnóstwo i które powodowały ciągłe bóle głowy, biegunki, spadek masy ciała, ogólne osłabienie. Dzięki zaleceniom dietetycznym Pani Doktor, przepisanym suplementom i cateringowi, który został dostosowany do moich nietolerancji, w ciągu paru miesięcy w końcu udało mi się odżywić komórki mojego organizmu i trochę przytyć. Odporność organizmu wzrosła, a samopoczucie znacznie się poprawiło. Pani Doktor zawsze służyła radą i pomocą. Catering był bardzo wygodnym rozwiązaniem - pięć posiłków dziennie, smacznych i wartościowych, zawsze pod ręką. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pani Doktor i na pewno będę do Niej wracać na wizyty kontrolne.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Z nadwagą borykam się już długo. Ale chyba nareszcie trafiłam we właściwe ręce. Pani doktor wytłumaczyła mi podstawy zdrowego żywienia i dała nową motywację. Nareszcie rozumiem, jak komponować jedzenie i jakie porcje zjadać. Dziękuję także za polecone badania, pojawię się z wynikami. Dziękuję


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Zastanawiałam się nad dodaniem tej opinii, ale dr Lewitt sama prosiła o ocenienie wizyty, więc to zrobię. Niestety - wygląda na to, że - jestem pierwszą osobą niezadowoloną...
Wizyta odbyła się w LuxMedzie i płaciłam za nią duże pieniądze (nie była w pakiecie). Pani Doktor przez całe 40 minut wizyty namawiała mnie na kupienie w jej prywatnym gabinecie dodatków do diety (jakieś elektrolity do wody za ponad 100zł; białko równie drogie). Sugerowała także, że najlepiej by było, gdybym wykupiła u niej catering. Usłyszałam też, że dobrze będzie, jak przyjdę do niej prywatnie, to wykona mi 'profesjonalny pomiar wagi'(? LuxMed nie posiada porządnej wagi?).
Pod koniec wizyty kazała mi iść do rejestracji i wykupić dietę, którą potem miała mi ułożyć. Szczerze mówiąc nawet nie miałam ochoty sprawdzać, bo Pani Doktor nawet nie spytała o moje upodobania/przekonania w kwestii jedzenia. Rozumiem, że zapłaciłabym kolejne grube pieniądze za to, że dr Lewitt dałaby mi kartkę taką samą, jak każdemu i dokładnie z tym samym, co opisuje w książce.
Jestem bardzo, bardzo rozczarowana. Nigdy więcej.

Jeśli ktoś ma ochotę, to polecam zapoznać się z książką Pani Doktor, natomiast wizyta to zwykłe marnowanie pieniędzy.

dr n. med. Anna Lewitt

Odpowiedź na Znanego Lekarza
Opinia każdego pacjenta jest dla mnie bardzo ważna. Bywają jednak opinie krzywdzące i nieprawdziwe. Niestety, nie zawsze oczekiwania pacjenta są zbieżne z poradą uzyskaną w trakcie wizyty. Szczególnie wtedy, gdy wyobrażenie pacjenta o zasadach zdrowej diety jest niezgodne z wiedzą naukową. Nie zawsze to, co lubimy jeść, jest dla nas zdrowe, a zdrowa i smaczna dieta (tak to możliwe!) wymaga niejednokrotnie zmiany dotychczasowych nawyków. Umiejętność komponowania każdego posiłku ma kluczowe znaczenie. Staram się przekazać jak najwięcej informacji na ten temat już na pierwszej wizycie. Wielu moich pacjentów po rozmowie ze mną zmieniło swoje wyobrażenia o bilansowaniu posiłków. Każdy człowiek ma prawo się mylić, ważne jest to, czy naprawdę chcemy zmian. Mam nadzieję, że przypomni sobie Pani wszystkie elementy naszej rozmowy i rozważy moje sugestie dla własnego dobra.
Co więcej, w trakcie wizyty proponowałam Pani badanie BIA, czyli profesjonalny i niezwykle precyzyjny sposób zmierzenia składu ciała metodą Bioimpedancji za pomocą urządzenia, którego nie ma w przychodni, gdzie odbywała się wizyta. Skład ciała to inaczej masa tłuszczowa (ilość tkanki tłuszczowej) i masa beztłuszczowa (pozostałe tkanki organizmu oraz woda). Badanie ocenia także komórkową masę ciała, która definiuje jego jakość. Można ocenia także wodę pozakomórkową (ECW), czyli parametr umożliwiający, między innymi, ocenę obrzęków. Badanie pozwala ułożyć lepiej zbilansowaną dietę oraz ustalić cele, jakie może uzyskać pacjent.
Wiadomo z publikacji naukowych, że ani wskaźnik BMI, ani masa ciała nie jest wskaźnikiem odzwierciedlającym stan zdrowia. Może się więc okazać, że dana osoba uznana wg tabeli wagowo-wzrostowej za otyłą ma idealny skład ciała. I odwrotnie, osoba, której masę ciała tabele uznają za normalny, może cierpieć na otyłość. Z całą stanowczością nadal twierdzę, że w Pani przypadku badanie BIA jest szczególnie wskazane. Pozdrawiam serdecznie.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Wiedzą i kompetencja oraz bardzo indywidualnie dobrana dieta z uwzględnieniem stanu zdrowia.Przy tym bardo sympatyczna i pozytywnie stymulujące nas pacjentów.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Witam, bardzo polecam wizytę u Pani doktor. Miła, sympatyczna, empatyczna i przede wszystkim profesjonalna osoba. Wizytę wspominam jako dialog osoby, która popełnia mnóstwo błędów żywieniowych i profesjonalistki, która zwraca na te błędy uwagę wnikliwie tłumacząc co robię źle i jak powinnam profesjonalnie zadbać o swoje żywienie i zdrowie. Po półtorej miesiąca mogę powiedzieć, że naprawdę warto się wybrać. Miałam mnóstwo problemów z trawieniem, a teraz powoli się to normuje. Jem dużo więcej niż wcześniej i nie nękają mnie problemy żołądkowe. A przyznam, że myślałam, że jestem przypadkiem beznadziejnym. Wiem, że jeszcze nie wszystko jest dobrze, ale Pani doktor zapewniła mnie, że pół roku życia według jej rad dotyczących podejścia do zdrowego odżywania i moje problemy się skończą. Polecam, bo naprawdę warto.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dzięki diecie garstkowej (9 i pół tygodnia) straciłam ok. 20 zbędnych kilogramów. To nie wszystko. Poprawiła mi się skóra, włosy (pani fryzjerka zwróciła moją uwagę na brak rozdwojonych końcówek). Zmieniłam nawyki żywieniowe, a przy okazji nauczyłam się czytać co jem, co naprawdę jem. Pani Aniu bardzo serdecznie dziękuję.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PROFEMED Sport i Rehabilitacja konsultacje dietetyczne

Bardzo kompetentna i wnikliwa osoba co moim zdaniem ma duży wpływ na bardzo trudny proces stabilizacji metabolizmu. Pani doktor profesjonalnie przeprowadza wywiad a następnie dobiera odpowiednie leczenie wraz planem żywieniowym Z pozdrowieniami W>K


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam zespół policystycznych jajników oraz niedawno stwierdzono u mnie insulinooporność. Jestem osobą z nadwagą oraz o siedzącym trybie życia (praca + studia zaoczne), niestety mało mam czasu na ruch. Przeraża mnie mało zróżniocowana dieta i wykluczenie m.in. nabiału. Czy możliwe jest utworzenie zróżnicowanej diety, dzięki której poczuję się lepiej/schudnę?

  Dzień dobry,
  dieta odgrywa bardzo ważną rolę w zespole policystycznych jajników, szczególnie, że objawami tej choroby jest często nadwaga i insulinooporność. Specjalizuję się w doborze diety, także w przypadku PCOS. Zapraszam Panią do mnie na wizytę. Zbilansowana dieta redukcyjna oraz kontrolowana aktywność fizyczna to podstawa w leczeniu zespołu metabolicznego (między innymi insulinooporności), redukcji masy ciała, ale także poprawy poziomów hormonów płciowych, których zaburzenia odgrywają ogromną rolę w PCOS .
  Proszę się nie martwić, dieta wcale nie musi być nudna i niesmaczna. Przykłady przepisów są w moich książkach. Książka pt. „Dieta Garstkowa” to nic innego, jak właśnie 140 urozmaiconych przepisów.

  dr n. med. Anna Lewitt

 • Mam pytanie maz ma nadwagę chcialby schudnac i zglosic sie do dietetyka.ma jednak problem jest inwalida i nie za bardzo moze chodzic na silownie .Jest mozliwosc schudniecia bez ćwiczeń. Dziekuje za informacje

  Witam serdecznie. Naturalnie, że można schudnąć przy pomocy indywidualnie zbilansowanej diety nie mogąc wykonywać ćwiczeń fizycznych. Dla osoby niepełnosprawnej fizycznie właściwe odżywianie jest szczególnie ważne. Zapraszam na konsultację.

  dr n. med. Anna Lewitt

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

ANNA LEWITT – dietetyk kliniczny i Trener Żywienia, doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, założycielka Centrum Medycznego ...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (3)