Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt

(50 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna Lewitt

Al. W. Witosa 31 lok. 222

00-710 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Lewitt

  Dietetyk, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n.med. Anna LewittUsługa: pakiet dietetyczny indywidualny

   Bardzo polecam Panią Doktor.
   Jestem już na jej diecie 12 tygodni i dzięki ćwiczeniom oraz cateringowi w tym czasie schudłam 14 kg (ważyłam 83, a aktualnie 69). Straciłam 19 cm w pasie oraz 12 w biodrach. Z samego tłuszczu w organizmie zeszło mi 11,5 kg.
   Polecam każdemu, komu ciężko jest zebrać się w sobie do zmiany, Jest to naprawdę niesamowita pomoc, lepsze samopoczucie oraz oczywiście świetny wygląd :)

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1Usługa: konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

   Oboje chyba trochę różnie widzieliśmy tę rozmowę. Ja myślałem o konsultacji i ewentualnych poradach Pani Doktor (tak pracowałem z poprzednim dietetykiem). Pani Doktor natomiast bardziej była nastawiona na zebranie wywiadu i wykupienie dodatkowej usługi w postaci sporządzenia diety. Traktowałbym to neutralnie. Nie zawsze potrzeby pacjenta przetną się ze sposobem działania specjalisty, a Pani Doktor była uprzejma i w miarę możliwości czasowych starała się dostosować do moich potrzeb i wyjaśnić wątpliwości.

   Nie chciałem już rozpoczynać tej dyskusji podczas wizyty ze względu na czas, ale apelowałbym jednak jako pacjent oraz osoba mająca wiedzę z zakresu biochemii i genetyki:

   - Pani Doktor jako pacjent nie muszę wiedzieć czym jest skrobia w sensie biochemicznym, a porównywanie jej do różańca nie wydaje się, żeby specjalnie dużo wyjaśniało. Jeżeli chodziło np. o to, że skrobia jako cukier złożony jest dłużej metabolizowana to może tak było by prościej, bardziej zrozumiale i bez nietrywialnych odniesień religijnych?

   - Ciągle nie specjalnie rozumiem co z tego, że mleko sojowe "jest jeszcze zapewnie z soi modyfikowanej genetycznie". Po pierwsze żywność modyfikowana genetycznie objęta jest już i tak dosyć restrykcyjnym prawem w Europie. Po następne rozmawiając ze specjalistami z zakresu genetyki nie przypominam sobie żadnych argumentów skierowanych konkretnie w żywność modyfikowaną genetycznie jako niezdrową czy szkodliwą. Może źle Panią zrozumiałem i ma Pani na myśli wykorzystywane środki ochrony roślin przy tych uprawach lub coś jeszcze innego? Z drugiej strony ma Pani oczywiście prawo do własnego zdania, ale wydaje mi się, że jako lekarz powinna Pani bazować na dostępnej wiedzy biologicznej i medycznej.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania