Umów wizytę Zapytaj lekarza 70 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Dr Anna Legan Specjalista ginekolog położnik 35 lat w zawodzie. Gabinet ginekologiczny istnieje od 1986r. PIERWSZE W GDAŃSKU ZABIEGI LASEROWE: - NIEINWAZYJNE LECZENIE NIETRZYMANIA… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
134 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: wizyta z USG

  Profesjonalne i miłe podejście do pacjenta. Wszystko jasno wyjaśnione, badania wykonane bezboleśnie. Polecam :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: wizyta z USG

  Trochę brakowało mi oznaczenia w poczekalni, gdzie jest toaleta, ponieważ to dość istotny element przed wizyta u ginekologa. Sama wizyta była ok, dr miła. Ciąża potwierdzona :) wydaje mi się, że na pierwszej wizycie od razu powinnam zostać skierowania na jakies badania krwi itd ale mogę się mylić bo to moja pierwsza ciąża.

 • B
  Lokalizacja: Swissmed Centrum ZdrowiaUsługa: Ciąża

  Strasznie niesympatyczna, malo kontaktowa, wychodzac z gaibnetu nie wiem tak naprawde nic. Do 11 tyg nie założyła karty ciazy. Odmowila skierowania na badania podstawowe w 7 tyg , twierdząc ze przeciez dostalam witaminy, wobec powyzszego zmienilam lekarza .

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.

  Pani doktor przemiła, bardzo delikatna o rzeczowa. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Wizyta przebiegła w bardzo fajnej atmosferze. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: badanie ginekologiczne

  Za każdym razem wizyta przebiega sprawnie i szybko. Nigdy nie zdarzyło się, że muszę czekać a wręcz przeciwnie bo weszłam przed czasem.
  Pani doktor profesjonalnie podchodzi do swojej pracy, badanie nie jest przyjemne, ale ona stara się zrobić je jak najbardziej sprawnie.
  Polecam gorąco.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelna, profesjonalna i sympatyczna Pani doktor, w trakcie badania delikatna, w sposób jasny i konkretny tłumaczy wszystko, polecam wszystkim,

 • P

  Bardzo miła kompetentna Pani doktor. Cierpliwie i rzeczowo wszystko tłumaczy. Bardzo polecam. Prowadzi moja pierwsza ciążę i jestem bardzo zadowolona.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.

  Bardzo pozytywna. Na pierwszej wizycie przeprowadzony wywiad i kompleksowe badanie, nawet piersi (o którym dotychczasowa lekarka zapominała). Dolegliwości właściwie zdiagnozowane, przepisane leki odpowiednio dobrane bo szybko zaczęły działać.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: wizyta z USG

  Pani doktor z dużym profesjonalizmem i cierpliwością przeprowadziła wymianę wkładki domacicznej. Miałam pełny obraz podejmowanych przez dr czynności oraz podgląd na USG. Jestem bardzo zadowolona.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny.Usługa: wizyta z USG

  Pani doktor jest osobą kompetentną. Z gabinetu wyszłam bardzo zadowolona. Wykonała badanie piersi z własnej inicjatywy. Zazwyczaj u innych lekarzy musiałam o tym przypominać.
  Polecam.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Anna Legan
  Specjalista ginekolog położnik 35 lat w zawodzie.
  Gabinet ginekologiczny istnieje od 1986r.
  PIERWSZE W GDAŃSKU ZABIEGI LASEROWE:
  - NIEINWAZYJNE LECZENIE NIETRZYMANIA MOCZU,
  - ZWĘŻANIE POCHWY, POPRAWA SATYSFAKCJI I DOZNAŃ SEKSUALNYCH.

  Zabiegi wykonywane są najbardziej nowoczesnym laserem Fotona Er:YAG Dynamis XS. Jest to zaawansowany laser stosowany do chirurgii i resurfacingu skóry w dermatologii i medycynie estetycznej. Jest to doskonałe urządzenie do przeprowadzania szybkich i najefektywniejszych zabiegów.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia