Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Grupa LUX MED Gdańsk - Jaśkowa Dolina 132

Jaśkowa Dolina 132

80-286, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Alicja Barbara Dziewulska-Bokiniec

  Onkolog, Internista, dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja onkologiczna

   Profesjonalnosc lekarza to dla mnie nie tylko nabyta wiedza, ale przede wszystkim jej umiejętne wykorzystanie, wytłumaczenie zagadnień i wyjaśnienie dalszej procedury. Wyszłam uspokojona że jestem w końcu we właściwych rękach.

  • P
   Lokalizacja: Swissmed Centrum ZdrowiaUsługa: konsultacje onkologiczne

   Bardzo kompetentna, sympatyczna i mądra kobieta. Badanie oraz wywiad bardzo szczegółowe. Odpowiadała na każde pytanie wyczerpująco. Uważam, że jest bardzo dobrym lekarzem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maria Sygitowicz

  Neurolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: medycyna pracy dla młodzieży

   Bardzo miła, sympatyczna, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do pacjenta. Świetna komunikacja i duża doza empatii. Kobieta anioł. ????

  • D
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: medycyna pracy

   Bardzo miła, a zarazem konkretna Pani doktor. W końcu zostałem dokładnie przebadany.
   Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Alicja Rustowska-Rogowska

  Dermatolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: MEDPHARMA ZOZ S.A.

   Pani doktor bezbłędnie wykonała u mnie zbieg laserowy na blizny, a efekty są zniewalające. Przy każdej wizycie Pani zachowuje pełny profesjonalizm oraz dba o każdy najdrobniejszy szczegół. Jak najbardziej polecam!

  • Lokalizacja: Wyspa Medycyny Przyjaznej

   Wspaniala Pani doktor.Pełen profesionalizm w podejsciu do leczenia mojej córki, dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu wykryla u niej poważną chorobę. Córka jest obecnie pod znakomitą opieką dzięki Pani doktor.Powraca mi wiara w prawdziwych lekarzy .Bardzo polecam !!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Joanna Renczyńska - Matysko

  Dermatolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor była uważna i empatyczna. Rzeczowo odpowiadała na pytania.Postawiła diagnozę i przepisała leki.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Gdańsk, ul. Pomorska 96

   Pani Doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, nie zbagatelizowała moich dolegliwości jak to miało miejsce u innych dermatologów. Jest dobrym specjalistą, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, wszystko jasno tłumaczy. Polecam z całego serca, myślę, że nie zmienię już dermatologa :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Włodzimierz Salwach

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Gdańsk - Jaśkowa Dolina 132Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Wywiad został przeprowadzony rzeczowo, ze skupieniem się na poszczególnych aspektach. Potrzebne badania zostały wykonane na miejscu. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

   Bardzo polecam Pana Doktora. Rzeczowy, konkretny, bardzo profesjonalny. Od kilku lat jestem jego pacjentką i cieszę się że spotkałam nareszcie specjalistę, który kompleksowo podchodzi do pacjenta. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Jacek Kobak

  Laryngolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Świetny lekarz z odpowiednim podejściem do pacjenta. Podczas wizyty daje sobie czas na dokładny wywiad, odpowiednie badania oraz omówienie ewentualnego leczenia czy dalszego postępowania.

  • K
   Lokalizacja: Swissmed Centrum Zdrowia

   Bardzo dobry i miły lekarz.
   Pan doktor bo dokładnym zbadaniu, trafnie rozpoznał chorobę, której wcześniej dwóch innych lekarzy nie potrafiło zdiagnozować.
   Skrupulatnie wyjaśnij proces leczenia.
   Męcząc się przez prawie tydzień bez poprawy, po wizycie u Pana doktora w ciągu 3 dni byłem praktycznie zdrowy
   Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Czesław Kossowski

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor podczas badania był nieuprzejmy i opryskliwy, wydawał oschłym tonem polecenia, które brzmiały bardziej jak rozkazy: "rozebrać się", "odsunąć włosy", "przesunąć tę rękę". Czułam się potraktowana przedmiotowo i bez szacunku. Kazał mi usiąść na kozetce i się rozebrać, ale najpierw wziął patyczek do oględzin gardła, więc jeszcze siedziałam ubrana, żeby czuć się bardziej komfortowo. Spojrzał na mnie karcąco i powtórzył "rozebrać się". Powiedziałam, że na razie przecież będzie badał gardło. Odpowiedział, że za chwilę będzie też osłuchiwał. Odparłam, że w takim razie rozbiorę się za chwilę. Od tego momentu stał się jeszcze bardziej nieprzyjemny i powtarzał tylko ostrym, zniecierpliwionym tonem polecenia niepoprzedzone żadnym "proszę". Nie skomentował ani słowem oględzin gardła ani osłuchania klatki piersiowej. Kiedy po badaniu siedziałam na krześle i czekałam na wypisanie recepty, usłyszałam jeszcze surowe nagle: "Nie garbić się. Prostować się". Komentarz moim zdaniem co najmniej zbędny. Powiedziałam na końcu panu doktorowi, żeby traktował pacjentów trochę przyjemniej, na co odparł, że on się zawsze tak odnosi i żebym lepiej spojrzała na siebie. Jeden z najbardziej nieuprzejmych lekarzy, u jakich byłam.

  • Bardzo dobry lekarz internista. Kompetentny, profesjonalny, ludzki szczegółowy, dociekliwy. Tego lekarza można polecić każdemu z czystym sumieniem. Ocena 5/5.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Magdalena Hendożko

  Psycholog, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

   Pani Magda jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą. Swoim profesjonalnym podejściem (bazującym na wiedzy naukowej) potrafi pomóc w niwelowaniu wszelkich lęków i niepewności. Bardzo cenię sobie pewność i zaangażowanie w pracę z pacjentem. Każde spotkanie odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze. Polecam pracę z Panią Magdą.

  • H
   Lokalizacja: Swissmed Centrum ZdrowiaUsługa: pozbycie się stanów lękowych

   Wspaniała i przemiła pani doktor. Sesje z Nią to przyjemność a nie obowiązek. Profesjonalna a zarazem ciepła i nawiązująca wyjątkowy kontakt z pacjentem. W krótkim czasie sprawiła, że pozbyłam się lęków i zweryfikowałam swoje spojrzenie na życie i świat. Poczułam się spokojna i z optymizmem patrzę w przyszłość . Dzięki takim lekarzom świat staje się lepszy! Halina

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jakub Łata

  Alergolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja alergologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z konsultacji, Pan Doktor rozwiał moje wątpliwości, wszystko rzeczowo wytłumaczył i wskazał dalszą drogę szukania przyczyn dolegliwości.

  • Lokalizacja: Medyczna Gdynia

   Bardzo dobry specjalista. Trafiłem do doktora po raz drugi, za każdym razem fachowy długi wywiad - moim zdaniem po tym można poznać dobrego lekarza. Kompleksowe podejście do pacjenta nie tylko w swojej dziedzinie. Pan doktor pokierował mnie także do innego specjalisty za pierwszym razem i trafił w sedno.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Artur Krakowiak

  Ortopeda,

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk ul. Jaśkowa Dolina 132

   Pan Artur fachowo i rzeczowo podszedł do mojego urazu. Przeprowadził testy wykluczające możliwość innych urazów w obrębie stopy oraz stawu skokowego.
   Swoją postawa i aparycja daje poczucie własnej kompetentnosci. Prawidłowo zdiagnozował cos, co umknęło innym lekarzom. Polecam i dziękuje za pomoc!