• mgr Anna Chyczewska
  mgr Anna Chyczewska
  Mikołaja Kopernika 30/219, Warszawa

  Drodzy Państwo, uprzejmie informujemy, że pracujemy w wakacje. Pozdrawiamy

 • Adresy (2)


  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Przelew na konto
  800 00..... Pokaż numer


  NIP

  5252975465

  Adres firmy

  Mikołaja Kopernika 30 lok. 219, Warszawa

  Gabinet Dobrych Rozwiązań

  W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

  Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


  Konsultacja online


  Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

  W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

  Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


  Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

  Usługi i ceny

  Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

  Popularne usługi


  Mikołaja Kopernika 30/219, Warszawa

  230 zł

  Gabinet Dobrych Rozwiązań

  Pozostałe usługi


  Konsultacja online,

  Gabinet Dobrych Rozwiązań  Mikołaja Kopernika 30/219, Warszawa

  230 zł

  Gabinet Dobrych Rozwiązań  Mikołaja Kopernika 30/219, Warszawa

  250 zł

  Gabinet Dobrych Rozwiązań  Mikołaja Kopernika 30/219, Warszawa

  230 zł

  Gabinet Dobrych Rozwiązań

  Moje doświadczenie

  O mnie

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii, ze specjalizacją w psychologii k...

  Zobacz pełen opis


  Edukacja

  • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie

  Zakres porad

  • Psychologia kryzysu
  • Psychologia kliniczna

  Doświadczenie

  • Placówka MSWiA w Warszawie
  • Fundacja La Strada

  Zdjęcia


  Znajomość języków

  • Polski

  1 opinia pacjenta

  Ogólna ocena

  Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
  Profil zweryfikowany
  Lokalizacja: Gabinet Dobrych Rozwiązań konsultacja psychologa wizyta interwencyjna

  Zgłosiłem się do Pani Anny w momencie, kiedy borykałem się z trudną decyzją, która znacząco wpływała na moje życie i samopoczucie. Pani Anna zapewniła profesjonalne wsparcie, pomagając mi nawiązać głębszy kontakt z samym sobą, co było kluczowe dla mojego procesu decyzyjnego. Stworzyła warunki, które pozwoliły mi na spokojne zebranie myśli i przemyślenie wszystkich za i przeciw. Dzięki jej umiejętnościom i podejściu, które charakteryzuje się empatią oraz profesjonalizmem, mogłem dokonać wyważonego wyboru bez zewnętrznego ciśnienia. Jestem wdzięczny za przestrzeń i czas, które mi poświęciła, co znacząco przyczyniło się do mojego zadowolenia z ostatecznej decyzji. Serdecznie polecam Panią Annę każdemu, kto stoi przed życiowymi dylematami i potrzebuje kompetentnej oraz troskliwej pomocy psychologicznej.

  mgr Anna Chyczewska

  Serdecznie dziękuję. Jest mi miło, że mogłam pomóc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

  Odpowiedzi na pytania

  5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

  Od jakiegoś roku stałem się osoba chorobliwie zazdrosną o swoją żonę. A dokładnie o kolegę z jej pracy. Nie jest to wg. mnie atrakcyjna osoba ale pomimo tego mam ciągłe lęki i obawy że coś ich może łączyć. Jestem pewny jej wierności ale nie mogę pozbyć się lęku że oni ze sobą flirtują uśmiechają się do siebie w znaczący sposób, zerkają na siebie żartują z podtekstem. Nie wiem co jest przyczyną tej sytuacji być może to że jeszcze przed ślubem jakieś piętnaście lat temu dowiedziałem się żona pisze z kolegą ze studiów rozmawiają i jak ona sama przyznała flirtują ze sobą. Po tej sytuacji żona zerwała kontakt. Ja to jakoś przebolałem i wszystko było ok. Ale niestety rok temu powróciło wszystko ze zdwojoną siłą i przez rok czasu nie potrafię sobie z tym poradzić. Jestem strasznie zazdrosny o żonę chociaż nie wydaje mi się że robi coś złego to jednak moje myśli cały czas krążą wokół tego że flirtuje w pracy i mnie to strasznie dobija. Korzystałem z pomocy psychiatry dostałem tabletki, korzystałem z pomocy psychologa (dwie wizyty) ale niestety problem nie ustąpił. Psycholog zalecił mi ćwiczenia nad myślami (np: moją żona mnie nie zdradza , nie flirtuje , kierowanie myśli na inne sprawy, ale niestety to nie pomaga albo po prostu ja nie potrafię nakierować tego na odpowiednie tory i te ćwiczenia nie działają. Przez to wszystko cierpi nasze małżeństwo. Kłócimy się godzimy a ona cały czas jest przy mnie, zapewnia mnie o swojej miłości. O tym że najważniejsza jest dla niej rodzina, Ja i nasze dzieci że nic nie zepsuje że mnie nie zrani, żebym jej zaufał. Że ten flirt przed ślubem to były czas kiedy była głupia młoda. Teraz jest odpowiedzialną kobietą matką (mamy trójkę dzieci) i nie popełni już tego błędu. Co robić. Zmienić psychologa czy coś innego. Sam nie wiem. proszę o pomoc.

  Dzień dobry,
  z Pańskiego opisu wynika, że obecna sytuacja jest dla Pana bardzo trudna i co oczywiste wpływa na codzienne życie oraz relacje z żoną. Rozumiem Pana rozczarowanie dotychczasowymi wizytami u specjalistów i obawy związane z uczuciami zazdrości. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że nasze zachowania, przekonania i sposoby myślenia kształtują się przez lata, począwszy od dzieciństwa. Dwie wizyty u psychologa to zazwyczaj za mało, aby zauważyć trwałą zmianę.
  Jeśli metoda pracy obecnego specjalisty nie odpowiada Panu, być może warto rozważyć zmianę na psychologa/psychoterapeutę, który oferuje podejście bardziej dostosowane do Pańskich potrzeb. Niezależnie od tego, którego specjalistę Pan wybierze, ważne jest, aby dać sobie i psychologowi/psychoterapeucie czas na wspólną pracę nad problemem.
  Może Pan również rozważyć terapię par, która pozwoli razem z żoną pracować nad wzajemnym zaufaniem i komunikacją w związku. Jest to często skuteczne, gdy obie strony są zaangażowane w proces terapeutyczny. Pamiętajmy, że zmiana wymaga czasu, a współpraca z odpowiednim specjalistą może przynieść ulgę i poprawić jakość życia oraz relacji.
  Życzę Panu wszystkiego najlepszego w dążeniu do poprawy sytuacji i odzyskania spokoju w życiu osobistym. Anna Chyczewska - psycholog.

  mgr Anna Chyczewska

  Jestem mężatką od 9 lat. Znam się z mężem 12 lat. Ja mam 46 lat, mąż jest starszy o 2 lata. Nie mamy dzieci.
  Całkiem niedawno poinformował mnie, że się wypalił i że chce separacji.
  Argumenty po jego stronie to mój pracoholizm, zbyt mało seksu i poczucie braku zainteresowania się nim.
  Na co dzień pracuję naukowo. Moja praca jest specyficzna: pisanie książek, wyjazdy na konferencje, granty i realizacji projektów naukowych, do tego zajęcia ze studentami. To nienormowany charakter pracy, czasem do 23 - wymaga pracy przy komputerze. Mąż przed ślubem wiedział, że chcę pracować naukowo i jak bardzo jest to absorbująca praca. Do tego jestem osobą ambitną i dokładną. Jeśli coś robię to najlepiej jak potrafię.
  Do tego jeszcze dorabiam zawodowo, prowadząc warsztaty czy oceniając wnioski. Wielokrotnie nie miałam siły na seks. Byłam zwyczajnie zmęczona. Jestem też chora - moja przypadłość ma wpływ na libido.
  Mąż stwierdził, że ma dosyć, jest wypalony i że się wyprowadza na 3 miesiące. Od momentu wyprowadzki pomaga mi nadal we wszystkich ciężkich sprawach - ze względu na mój stan zdrowia nie jestem w stanie fizycznie wykonać pewnych rzeczy. Ja wielokrotnie sygnalizowała, próbując ratować małżeństwo, że chcę zmienić mój tryb pracy. On nie chce o tym słyszeć. Jednak podjął decyzji o rozwodzie, bo jak stwierdził nie wie czego chce.

  Mam dylemat, czy unieść się damską ambicją i złożyć pozew o rozwód. To niezdecydowanie męża wykańcza mnie psychicznie, płaczę po kątach, zawalam pracę, terminy, zobowiązania. Nie umiem funkcjonować. Jego to jakoś nie interesuje. Mam łaskawie czekać na jego decyzję.

  W sytuacji, którą Pani opisuje, widać wiele trudnych emocji i konfliktów. Kiedy w związku pojawiają się poważne kwestie, takie jak możliwość separacji czy rozwodu, bardzo ważne jest, aby podejść do nich z dużą uwagą na własne uczucia i potrzeby, ale także próbując zrozumieć perspektywę drugiej strony.
  W tej sytuacji, gdzie emocje są wysokie i zdają się dominować nad codziennym funkcjonowaniem, pomoc psychologa/psychoterapeuty mogłaby być bardzo cenna. Być może po kilku sesjach indywidualnych, zechce Pani wspólnie z mężem wziąć udział w terapii par, która może pomóc obojgu partnerom lepiej zrozumieć swoje potrzeby i oczekiwania.

  mgr Anna Chyczewska

  Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

  Najczęściej zadawane pytania