Gabinet Dobrych Rozwiązań

Gabinet Dobrych Rozwiązań

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Gabinet Dobrych Rozwiązań to Poradnia Zdrowia Psychicznego, w której przyjmują eksperci w dziedzinie psychiatrii, m.in. w zaburzeniach osobowości, nastroju, depresji, nerwicach i lęku, zaburzeniach odżywiania, zaburzeniach obsesyjno- kompulsywnych, uzależnieniach, a także w ramach diagnozy psychologicznej- psycholodzy ze specjalnością kliniczną, diagnozujący różnego typu zaburzenia oraz oferujący wsparcie psychologiczne w kryzysowych sytuacjach, prowadzących terapię psychologiczną krótkoterminową dla młodzieży i dorosłych. Oferujemy psychoterapię grupową oraz indywidualną, terapię uzależnień od substancji, czynności (uzależnienia behawioralne). Konsultacje dla Rodzin Osób Uzależnionych, terapię dla osób współuzależnionych. Każdy Pacjent może zgłosić się do Specjalisty z Poradni, który najlepiej odpowiada jego potrzebom.
*** Nieodwołane przez Pacjentów z wyprzedzeniem 24h sesje są płatne, odbierają innym osobom możliwość skorzystania z pomocy. Umawiając się na wizytę zobowiązują się Państwo do przybycia na nią.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Testy diagnostyczne
 • Kozetka
 • Wygodne fotele

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Włoski
Zobacz więcej

Adres

Gabinet Dobrych Rozwiązań
Mikołaja Kopernika 30/219, 00-336 Warszawa
Gabinet Dobrych Rozwiązań logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Aktualności

Logo
Gabinet Dobrych Rozwiązań

Mikołaja Kopernika 30/219, 00-336 Warszawa

Drodzy Państwo,
uprzejmie informujemy, że jesteśmy otwarci w wakacje.
Pozdrawiamy.

04/07/2024

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Boroch Konsultacja psychologiczna

  Wizyta u Pani Olgi przebiegają w miłej atmosferze pełnej zrozumienia i empatii, jej autentyczne zaangażowanie w proces terapeutyczny jest godne podziwu. Od pierwszego spotkania czuję się dobrze zaopiekowana, ponieważ Pani Olga ma dar zadawania trafnych pytań i słuchania. Dzięki regularnym sesjom udało mi się zrozumieć i przepracować wiele kwestii, które były dla mnie obciążające. Z całego serca polecam Panią Olgę, ponieważ jest znakomitą specjalistką.

  mgr Olga Boroch

  Dziękuję serdecznie, życzę wszystkiego dobrego!

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Boroch Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam Panią Olgę jako wyjątkową specjalistkę w dziedzinie psychoterapii. Jej empatyczne podejście, głęboka wiedza i umiejętność słuchania sprawiają, że czuję się zrozumiany i wspierany w każdej sesji. Dzięki jej pomocy, zyskałem nowe spojrzenie na życie i narzędzia do radzenia sobie z trudnościami. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy i wsparcia emocjonalnego.

  mgr Olga Boroch

  Dziękuję serdecznie Panie Albercie, życzę wszystkiego dobrego!

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Boroch Konsultacja psychologiczna

  Z całego serca polecam Panią Olgę, od pierwszych minut rozmowy czuć, że praca jest jej ogromną pasją, w którą jest niezwykle zaangażowana, do tego jej empatia i uważność sprawiły, że od razu poczułam się zaopiekowana i spokojna, a stworzona atmosfera pozwoliły na szybkie otwarcie się i zaufanie, co uważam za niezwykle istotne podczas terapii. Pani Olga pomogła mi znaleźć rozwiązania w ciężkich chwilach, zawsze trafnie oceniając sytuację i adekwatnie się do niej ustosunkowując. Współpracowałam już z wieloma psychoterapeutami i bez wątpliwości mogę powiedzieć, że Pani Olga to wyjątkowy specjalista i człowiek, po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Bardzo dziękuję i polecam każdemu!

  mgr Olga Boroch

  Dziękuję serdecznie Pani Paulino, trzymam kciuki za Panią!

  R
  Profil zweryfikowany
  mgr Olga Boroch Konsultacja psychologiczna

  Pani Olga bardzo bardzo mi pomogła w problemie, dziękuję i polecam!

  mgr Olga Boroch

  Bardzo dziękuję za polecenie!

  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Chyczewska konsultacja psychologa wizyta interwencyjna

  Zgłosiłem się do Pani Anny w momencie, kiedy borykałem się z trudną decyzją, która znacząco wpływała na moje życie i samopoczucie. Pani Anna zapewniła profesjonalne wsparcie, pomagając mi nawiązać głębszy kontakt z samym sobą, co było kluczowe dla mojego procesu decyzyjnego. Stworzyła warunki, które pozwoliły mi na spokojne zebranie myśli i przemyślenie wszystkich za i przeciw. Dzięki jej umiejętnościom i podejściu, które charakteryzuje się empatią oraz profesjonalizmem, mogłem dokonać wyważonego wyboru bez zewnętrznego ciśnienia. Jestem wdzięczny za przestrzeń i czas, które mi poświęciła, co znacząco przyczyniło się do mojego zadowolenia z ostatecznej decyzji. Serdecznie polecam Panią Annę każdemu, kto stoi przed życiowymi dylematami i potrzebuje kompetentnej oraz troskliwej pomocy psychologicznej.

  mgr Anna Chyczewska

  Serdecznie dziękuję. Jest mi miło, że mogłam pomóc.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania