Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Bobrowiecka 1, Mokotów , Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Bobrowiecka 1, Warszawa

od 146 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Bobrowiecka 1

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

Doktor miły, komunikacyjny, nie ma żadnych problemów z komunikacją w języku polskim. Dokłądnie zbadał, przepisał leki.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

Znakomity lekarz, pełen empatii. Od kilku lat regularnie chodzę do Niego. Diagnozy zawsze były trafne; Doktor z sercem, chętny do pomocy. Bardzo polecam:))) Katarzyna


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa przedłużenie recepty i zwolnienie lekarskie

Chciałbym dostać receptę na leki które biorę na stałe i zwolnienie. Karta informacyjna leczenia szpitalnego że szpitala MSWiA, którą miałem przy sobie Pana lekarza nie zainteresowała. Recepty nie dostałem, nie mówiąc o zwolnieniu. Wyszedł z gabinetu, Panią na recepcji powiedział żeby wysłali mnie do kardiologa i wrócił do gabinetu. Taki publiczne załatwienie moich spraw było ponizajace.


Ł
Użytkownik zweryfikowany

U Pana doktora byłam kilkukrotnie i jeśli mam wybierać internistę, to tylko jego. Rzeczowy, robi dokładny wywiad z pacjentem, zleca dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył, kiedy i jak przyjmować leki. Naprawdę rzadko spotyka się takiego lekarza pierwszego kontaktu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

Jeden z najlepszych lekarzy pierwszego kontaktu u jakich miałem okazję być. Pan Doktor prawidłowo zdiagnozował chorobę po wykonaniu serii badań i nie przesadzał z lekami, co mnie ucieszyło bo nie lubię ich brać, a większość lekarzy wali od razu antybiotykiem.
Nie miałem problemu żeby dogadać się z Doktorem i nie rozumiem jak ktoś mógł się nie dogadać. Regularnie z narzeczoną chodzimy do doktora i nigdy nie było problemów. Super lekarz :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

To był trzeci internista i pierwszy, który nie zignorował moich problemów. Okazało się, że nie jestem "przemęczona", tylko mam poważne schorzenie wątroby i dzięki niemu zaczęłam leczenie. Oddany i mądry lekarz, który szanuje swoich pacjentów i leczy swoich pacjentów zamiast zbywać ich do kolejnych specjalistów.


K
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta konkretna rzeczowa. Pan doktór był bardzo miły i co zadziwiające leki jakie dostałem mimo tego że wizyta była w LUX medzie to pomogły, zazwyczaj chodzenie tam jest stratą czasu i zdrowia. Wyjątkiem jest Pan doktór bardzo trafnie postawił u mnie diagnozę i antybiotyki pomogły już po 3-ch dniach. Polecam Mocno. I oby takich lekarzy było więcej w Polsce. Niektórzy piszą o problemie z językiem, ja nie zauważyłem trudności w komunikacji, wg mnie zasługuje na 5 jako lekarz, a jakbym mógł to dałbym i 6 :)


J
Użytkownik zweryfikowany

Niemiły, mimo, że nie miał żadnych pacjentów i siedział a później chodził sobie po przychodni, nie zgodził się mnie przyjąć.Zastanawiam się jak ktoś taki może być kierownikiem przychodni. Omijać z daleka, odradzam


D
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta krótka, konkretna, normalna. Nie miałam kłopotu z dogadaniem się, co więcej dostałam skierowanie na badanie krwi i moczu co nie jest normą u polskich lekarzy lub u lekarzy w LuxMedzie.. plus badanie tarczycy,a to jest już zupełny abstrakt dla naszych lekarzy, bo dają skierowanie dopiero jak coś się dzieje i są jakieś objawy. Polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Nie rozumiem, o co chodzi z tym polskim? Byłam dzisiaj u Pana Doktora i nie miałam żadnych problemów z rozmową, oprócz wywiadu lekarskiego swobodnie i miło rozmawialiśmy o innych rzeczach, nie było żadnego problemu. Z wizyty jestem zadowolona, dodatkowo przy okazji zapytałam o inne schorzenie i uzyskałam informacje jakiej potrzebuję


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie