Lek.

Aleksandra Kamińska-Sobczak verifiedCreated with Sketch.

Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-Sobczak

  Pani Ola to świetny specjalista, lekarz z powołania. Nie bagatelizuje opisywanych objawów, słucha z zaangażowaniem, dokładnie bada a co najważniejsze, terapia jest skuteczna:). Polecam całym sercem!

 • Szukasz pediatry? Pacjenci polecają:

  Aleksandra Lesiak
  Aleksandra Lesiak
  Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej, Pediatra
  Kościuszki 93, Łódź
  Przemiła, kompetentna osoba. Konkretna w działaniu. Każdy proponowany zabieg był trafny i skutecznie poprawiający… więcej

  Beata Babińska-Olejniczak
  Beata Babińska-Olejniczak
  Endokrynolog, Pediatra
  Al. T. Kościuszki 98 lok.9, Łódź
  Trudno jest podsumować wizytę po pierwszym razie, ale mogę powiedzieć,że było miło, fachowo. Moja córka czuła sie… więcej

  Elżbieta Dółka
  Elżbieta Dółka
  Pediatra, Alergolog
  Radwańska 26, Łódź

  Izabela Katarzyna Kubińska
  Izabela Katarzyna Kubińska
  Pediatra, Gastrolog
  Gdańska 90 lok. 19, Łódź
  Serdecznie polecam wizyty u Pani doktor Kubińskiej i razem z córką bardzo chętnie w nich uczestniczymy. Profesjonalne… więcej

  Janina Śliwińska-Karasek
  Janina Śliwińska-Karasek
  Ginekolog, Położna, Pediatra
  ul. Piotrkowska 235/241 lok. 50, Łódź
  Pani doktor jest profesjonalna, doświadczona, zna się na tym co robi a dodatkowo jest bardzo miła i uprzejma i… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Studia lekarskie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z pediatrii. Na co dzień pracuję w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

   W 2017 r. ukończyłam kurs Problemy w laktacji zorganizowany przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

   Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Moje zawodowe zainteresowania to: żywienie niemowląt i dzieci starszych, doradztwo laktacyjne, diagnostyka neurorozwojowa i alergologia.

   Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców. Fascynacja naturalnym wspomaganiem rozwoju dziecka, karmieniem piersią, masażem Shantala zrodziła się z miłości do moich dzieci, które są moją największą inspiracją i motywacją.

  Specjalizacje

  • konsultant laktacyjny
  • Konsultant Laktacyjny
  • Pediatria

  Usługi

  Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-Sobczak

  Łódź, łódzkie

  Bilans zdrowia od 100 zł
  Dieta dla dzieci od 100 zł
  Wizyta domowa od 100 zł
  Konsultacje laktacyjne od 100 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Niestety takie postępowanie mogłoby się odbić na w rozwoju fizycznym dziecka, myślę o zahamowaniu wzrastania z powodu dopajania wodą, przy dokarmianiu zupą mogłyby wystąpić zaburzenia karmienia… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-Sobczak

   Pani Ola to świetny specjalista, lekarz z powołania. Nie bagatelizuje opisywanych objawów, słucha z zaangażowaniem, dokładnie bada a co najważniejsze, terapia jest skuteczna:). Polecam całym sercem!

  • K

   Pani Ola pomogła nam zarówno jako doradca laktacyjny i jako pediatra, podczas wizyty domowej u naszej córeczki. Udzieliła mi cennych wskazówek dotyczących karmienia piersią oraz dokładnie zbadała i zważyła naszą córeczkę. Jest to nasze pierwsze dziecko i zasypaliśmy ją gradem pytań, ale na wszystkie cierpliwie i wyczerpująco odpowiedziała. To bardzo ciepła, troskliwa i wyrozumiała osoba z dobrym podejściem do dzieci. Gorąco polecam.

  • K
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-Sobczak

   Po pierwsze Pani Doktor jest Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym, czyli posiada najnowszą wiedzę w zakresie karmienia piersią, a o to trudno wśród większości lekarzy pediatrów. Dzięki radom i wskazaniom udało mi się przetrwać zapalenie piersi i nie przerwać karmienia piersią.
   Po drugie to wspaniały pediatra - w trakcie wizyty domowej Pani Doktor poświęciła odpowiednio wiele czasu noworodkowi, dokładnie go badając i ważąc. Odpowiada szalenie wyczerpująco na każde zadane pytanie i wskazuje konkretne leki i preparaty dostępne na rynku.
   Polecam Panią Doktor zwłaszcza świeżo upieczonym rodzicom, jak i mamom, które mają jakiekolwiek wątpliwości czy pytania związane z karmieniem piersią.

  • Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-SobczakUsługa: laktacja

   Pani Doktor jest znakomitym specjalistą. To bardzo ciepła i troskliwa osoba. Posiada świetne podejście do dzieci. Wszystko dokładnie i cierpliwie tłumaczy. Dzięki Jej wsparciu oraz fachowym poradom jestem spokojniejszym rodzicem.

  • Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-SobczakUsługa: porada laktacyjna i pediatryczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty Pani doktor. Potrzebowałam porady laktacyjnej oraz konsultacji pediatrycznej i byłam bardzo szczęśliwa, że mogę to załatwić na 1 wizycie. Porady pani doktor bardzo mi pomogły. Jest to profesjonalny, przemiły lekarz, który ma wiedzę i zna aktualne, wytyczne medyczne, o co często trudno. Polecam Panią doktor.

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-SobczakUsługa: uporczywy kaszel dziecka

   Pani dr Ola jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu.
   Duża wiedza teoretyczna i praktyczna oraz swobodne i bardzo życzliwe podejście do dzieci to myślę wizytówka Pani dr.
   W naszym przypadku Pani dr.wykazała się dużą empatią i wyczuciem a także powiedziała jak postępować po ustąpueniu objawów.
   Pani dr jest wspierająca i zawsze odpowiada rzeczowo i wyczerpująco ma pytanie.
   Polecam

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: probelmy z laktacją

   Pani Doktor bardzo miła, a przy tym kompetentna i konkretna. Trafne zalecenia sprawiły, że udało się bez potrzeby dokarmiania, rozkręcić laktację. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-Sobczak

   Ciepła, cierpliwa,rzeczowa, pełna zrozumienia, a przy tym zawsze uśmiechnięta Pani doktor. Widać,że pediatria to jej powołanie,ma wspaniałe podejście do dzieci. Bardzo dokładnie przeprowadza badanie, poświęca dziecku (i matce) tyle czasu ile potrzebują. Gdyby nie Pani doktor i jej porady laktacyjne nie wiadomo czy nasza "mleczna droga" nie skończyłaby się już na samym początku. A takto -trwa już ponad 9 miesięcy i końca nie widać :).
   Z całego serca polecam!

  • E
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-SobczakUsługa: problemy laktacyjne

   Pani doktor odwiedziła moją córkę zaraz po porodzie. W ciągu blisko dwugodzinnej wizyty cierpliwie wyjaśniła wszelkie zawiłości laktacji oraz pielęgnacji noworodka. Jest osobą miłą i kompetentną. Na żadnym z portali internetowych nie znajdziecie tak wyczerpującej temat i rzetelnej porady lekarskiej. Jej wiedzą opiera się także na własnym doświadczeniu, co dodatkowo jest czynnikiem pozytywnym i wzbudzającym zaufanie. Z całego serca polecam wszystkim młodym mamom!

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-SobczakUsługa: infekcja u 2latka i 2miesiecznego niemowlaka skutkująca odrzuceniem kp

   Błyskawiczna reakcja, wizyta w ciągu 2h od telefonu. Pani doktor to oaza spokoju z podejściem do małego pacjenta. Wizyta bez pośpiechu, cierpliwie rozwiane wszelkie wątpliwości i niepokoje. Zalecone leczenie jak najbardziej skuteczne. Ponadto Pani doktor bardzo dobrze zaopatrzona od strony sprzętu, chociażby w wagę co jest ważne przy najmniejszych pacjentach. Polecam gorąco.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG