Lek.

Aleksandra Kamińska-Sobczak

Pediatra

Adresy i kontakt

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Studia lekarskie ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z pediatrii. Na co dzień pracuję w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

    W 2017 r. ukończyłam kurs Problemy w laktacji zorganizowany przez Centrum Nauki o Laktacji w Warszawie. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę na licznych kursach, szkoleniach i konferencjach.

    Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Moje zawodowe zainteresowania to: żywienie niemowląt i dzieci starszych, doradztwo laktacyjne, diagnostyka neurorozwojowa i alergologia.

    Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców. Fascynacja naturalnym wspomaganiem rozwoju dziecka, karmieniem piersią, masażem Shantala zrodziła się z miłości do moich dzieci, które są moją największą inspiracją i motywacją.

Specjalizacje

  • konsultant laktacyjny
  • Konsultant Laktacyjny
  • Pediatria

Usługi

Prywatna Praktyka Lekarska Aleksandra Kamińska-Sobczak

Łódź, łódzkie

Bilans zdrowia od 100 zł
Dieta dla dzieci od 100 zł
Wizyta domowa od 100 zł
Konsultacje laktacyjne od 100 zł

Pytania od pacjentów

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom
Niestety takie postępowanie mogłoby się odbić na w rozwoju fizycznym dziecka, myślę o zahamowaniu wzrastania z powodu dopajania wodą, przy dokarmianiu zupą mogłyby wystąpić zaburzenia karmienia… Więcej

Brak opinii

lek. Aleksandra Kamińska-Sobczak nie ma jeszcze opinii. Dodaj pierwszą.

Dodaj własną opinię