Aleksandra Gigiel

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

14 opinii +dodaj

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym PTTPB (nr 452). Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Sopocie a następnie studia podyplomowe na Gdańskim Uniwersytecie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej

  Panią Aleksandrę polecił mi znajomy. Trafiłem na panią Aleksandrę w nieciekawym dla siebie okresie życia, ale była to jedna z lepszych decyzji jakie mogłem podjąć w swoim życiu (jak nie najlepsza dotychczas). Przez okres uczęszczania na terapię otworzyłem oczy na wiele spraw i zrozumiałem parę rzeczy. W czasie terapii czułem się komfortowo i spotkania odbywały się w poczuciu pełnego zaufania. Pani Aleksandra jest miłą, życzliwą i budzącą zaufanie terapeutką, dzięki której wiele rzeczy udało mi się poprawić i nad którymi na pewno dalej będę pracować.

  Aleksandra Gigiel2018-04-27

  Panie Andrzeju, jak miło. Dziękuję bardzo i cieszę się, że mogłam Panu towarzyszyć. Powodzenia i sukcesów życzę.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy PsychologicznejUsługa: konsultacja psychologiczna

  Pani Aleksandra jest stuprocentową profesjonalistką. Trafiłam do gabinetu z mnóstwem wątpliwości i strachem. Rozmowa z Panią Olą to czysta przyjemność. Pomimo mojego stresu, sprawiła, że jej zaufałam. Już jedna wizyta starczyła, aby Pani Ola pokierowała mną i namówiła do sięgnięcia po specjalistyczną pomoc. W tamtym czasie nie byłam gotowa na podjęcie stałej współpracy, ale jeśli kiedykolwiek będę potrzebować psychoterapeuty to na pewno wybór padnie na Panią Olę! Bardzo polecam (:

  Aleksandra Gigiel2018-03-01

  Dziękuję bardzo za te słowa, wzruszyłam się. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia ☺️

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy PsychologicznejUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Aleksandra bardzo mi pomogła. Dzięki niej odbudowałem pewność siebie i podniosłem, wcześniej dramatycznie niską, samoocenę. A z pewnością nie byłem łatwym pacjentem

  Aleksandra Gigiel2017-12-27

  Dziękuję. Trzymam kciuki za Pana.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy PsychologicznejUsługa: Załamanie psychiczne

  Bardzo polecam panią Aleksandre. Wybór psychologa okazał się niezwykle trafiony, a sama terapia ogromnie pomocna. Pani Aleksandra wzbudzila we mnie zaufanie, sprawiła ze bardzo się otworzylam, co jest kluczowe w takich sytuacjach. Polecam wszystkim takiego terapeute i progres jaki się popełnia przy Pani Aleksandrze!
  Pozdrawiam,
  Mariola

  Aleksandra Gigiel2017-06-10

  Dziękuję bardzo za te miłe słowa, a przede wszystkim za okazane zaufanie. Ten progres to głównie Pani zasługa. Trzymam za Panią mocno kciuki! Pozdrawiam.

 • W
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Pomocy PsychologicznejUsługa: Konsultacja psychologiczna

  Bardzo fajna Pani doktor! Konkretnie i rzeczowo trafila mi z pomocą. To co mowila trafiło do mnie, i dzieki niej mialam motywację do działania. Teraz mam juz zdiagnozowana chorobę przez neurolog ale slowa Pani dokor tylko pomogły mi to wyjaśnić. Na pewno skorzystam z Pani rad. Dziekuje za rozmowę i wysłuchanie. Na prawde bylo warto! Polecam.

  Aleksandra Gigiel2017-03-28

  Dziękuję za miłe słowa. Powodzenia, proszę dbać o siebie.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Kiedy trafiłam do Pani Oli po ciężkiej depresji byłam całkowicie pozbawiona chęci do życia. Jak zwykle nastawiona sceptycznie nie wierzyłam, że ktokolwiek będzie w stanie mi pomóc. Nigdy tak bardzo się nie myliłam. Wiele czasu minęło zanim całkowicie się otworzyłam mimo, że Pani Ola od początku wzbudzała moje zaufanie. Dzięki niej uwierzyłam w siebie, odważyłam się zacząć działać i zmieniać rzeczy w moim życiu, których nie zmieniłabym bez jej pomocy. Ponownie stałam się spostrzegawcza, uważna i skupiona. Mimo, że terapia zaczęła przynosić największe skutki dopiero niedawno to dało się je zauważyć już po miesiącu wizyt u Pani Oli. Bardzo Pani dziękuję, gdyby nie Pani podejrzewam, że wciąż moje życie polegało by na wegetacji. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Pani :)

  Aleksandra Gigiel2017-01-30

  Pani Karolino, dziekuje, bardzo wzruszyły mnie Pani słowa. Trzymam za Panią mocno kciuki! Wykonała Pani kawał dobrej, cieżkiej pracy! Powodzenia.

 • W

  Nie należę do osób wylewnych, więc napiszę krótko - Pani Ola pomogła najbardziej twardogłowemu, niezdyscyplinowanemu, sceptycznemu pacjentowi jakiego można sobie wyobrazić, czyli mi. Za co bardzo dziękuję. Jeśli szukacie skutecznego terapeuty - nie znam nikogo lepszego. Pani Olu - baaaardzo dziękuję.

  Aleksandra Gigiel2016-12-06

  Panie Wojtku, dziękuję za te słowa, jestem mile zaskoczona i wzruszona. Trzymam za Pana kciuki. Pozdrawiam serdecznie.

 • A

  Trafiłam do pani Oli prawie pół roku temu (jak ten czas pędzi). Bardzo cieszyłam się, że mogę odbyć konsultacje, mimo różnych sytuacji jakie miały miejsce od momentu ostatniego spotkania do kolejnego. Pani Ola zawsze cierpliwie mnie wysłucha i zawsze jest nastawiona życzliwie. Pani Gigiel w moim odczuciu potrafi nakierować na zmianę w bardzo subtelny, ale jednocześnie zdecydowany sposób. Jestem pod wrażeniem opanowania pani Oli, zaangażowania. Żałuję jedynie, że rozpoczęłam terapię tak późno, ale przecież każdy moment jest dobry na zmianę. Widzę w sobie taką zmianę i czuję jak spada mi "gdzieś tam" ciężar. Dziękuję Pani Olu.

  Aleksandra Gigiel2016-10-12

  Pani Agato, bardzo dziękuję za te ciepłe słowa, wzruszyłam się. Pozdrawiam serdecznie.

 • D

  Przyszłam do Pani Aleksandry z bardzo konkretnym problemem i w przeciągu 4 miesięcy udało nam się wspólnymi siłami ten problem rozwiązać. Dzięki pomocy pani psycholog wiem już jak radzić sobie ze swoimi lękami i jak postępować w sytuacjach lękogennych. Pani Aleksandra rzeczowo i profesjonalnie podeszła do zagadnienia i przez cały okres trwania terapii okazywała wysoki poziom empatii. Bardzo polecam!

  Aleksandra Gigiel2016-09-30

  Pani Dario, bardzo dziękuję za te miłe słowa. Jestem z Pani dumna. Pozdrawiam serdecznie.

 • K

  Trafiłam do p.Oli przypadkowo.A przypek często jest podyktowany odrobiną szczęścia.Przyszłam bez własnej tożsamości.Z pomocą p.Oli z czasem nabrałam samoświadomości.Dzięki niej odkryłam na nowo własną moc sprawczą.Rozmowy z p.Olą trafiają "w punkt"i dają do myślenia. Pytania są trafne i mądre. Kilka miesiecy uczestnicze w tych spotkaniach-rozmowach,chce sie w nich brac udzial, nie tylko ze względu na miłą i ciepłą atmosfere,ale przede wszystkim za ogromną uwagę,szacunek i pełne zaangażowanie.Odkryłam siebie, poznałam na nowo wachlarz emocji i zrozumiałam siebie. Dzięki p.Oli nie uczestnicze w cudzym performansie ale stałam sie reżyserem własnego.Za to dziękuje z całego serca.

  Aleksandra Gigiel2016-03-09

  Pani Karolino, bardzo dziękuję za te słowa, wzruszyłam się. Najbardziej wzrusza mnie i napawa dumą Pani proces zmiany. To nie dzięki mnie "nie uczestniczy Pani w cudzym performansie", tylko dzięki SOBIE. Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć. Pozdrawiam serdecznie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym PTTPB (nr 452).

  Ukończyłam Uniwersytet SWPS w Sopocie a następnie studia podyplomowe na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym: Psychologia Kliniczna I stopnia.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB). Podlegam regularnej superwizji, prowadzonej przez doświadczonych psychoterapeutów i psychiatrów, którzy uzyskali tytuł superwizora PTTPB.
  Z sukcesami prowadzę psychoterapię indywidualną z osobami dorosłymi. Pomagam moim pacjentom w trudnościach i problemach dotyczących: depresji, lęku, stresu, traumy, bezsenności, zaburzeń zachowania i emocji, zaburzeń psychotycznych, nerwicowych, zaburzeń odżywiania, uzależnień oraz relacji z innymi ludźmi.
  Obecnie, poza działalnością w Gabinecie Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej, zdobywam także doświadczenie w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych w Gdańsku. Współpracuję także z Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym im. T. Bilikiewicza w Gdańsku.
  Bardzo zależy mi i staram się, aby moje spotkania z Klientami były serdeczne, pełne szacunku i autentyczności, a przede wszystkim oparte na współpracy, poczuciu komfortu i bezpieczeństwa.


  Jeśli w kalendarzu wizyt nie znajdziesz dogodnego dla siebie terminu - zadzwoń lub napisz - tel. 669_884_352, aleksandra.gigiel@gmail.com , a ustalimy termin specjalnie dla Ciebie.

  Zapraszam również na mój drugi profil:
  https://kcp.pl/lekarz/aleksandra-gigiel/psycholog-terapeuta/gdansk/

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS, Sopot, psychologia, studia jednolite magisterskie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny, studia podyplomowe z Psychologii klinicznej
 • 4- letnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej, Sopot

Staże

 • Miejska Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Gdańsku
 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku