Adres

Sebastiana Klonowicza 3a/2, Strzyża, Gdańsk
Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka
58 765..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA! ZMIANA LOKALIZACJI GABINETU. ZAPRASZAM NA UL. KLONOWICZA 3A/2, GDAŃSK. Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-beha...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Sopot, Psychologia, studia jednolite magisterskie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny, studia podyplomowe z Psychologii klinicznej
 • 4- letnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej, Uniwersytet SWPS Sopot
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Sebastiana Klonowicza 3a/2, Gdańsk

150 zł

Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel

(Konsultacja psychologiczna pozwala mi poznać sytuację życiową osoby zgłaszającej się po pomoc, dając jednocześnie możliwość zidentyfikowania przyczyn problemów, z jakimi się ta osoba boryka. Często do zebrania niezbędnych informacji ułatwiających postawienie właściwej diagnozy potrzeba więcej niż jednego spotkania. Dopiero posiadając niezbędne informacje i mając wstępnie zdiagnozowaną przyczynę problemów dręczących moich pacjentów, mogę zaproponować odpowiednie sposoby pomocy psychologicznej. Są to spotkania, po których pacjent ma możliwość podjęcia decyzji, czy też czuje potrzebę kontynuowania spotkań w formie psychoterapii).

Pozostałe usługi


Sebastiana Klonowicza 3a/2, Gdańsk

140 zł

Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel

Opinie

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel psychoterapia indywidualna

Od zakończenia mojej terapii minęły trzy miesiące i tak wyszło, że dopiero teraz jestem w stanie w pełni docenić, jak bardzo zmieniło się moje życie dzięki spotkaniom z Panią Olą. Dziękuję za każdą sesję, nawet za te z gatunku "trudnych" - a może zwłaszcza za nie? Nieważne, co się działo, zawsze czułam się zrozumiana (nawet kiedy ubieranie myśli w słowa nie bardzo mi wychodziło), a z czasem nawet sama zaczęłam siebie trochę lepiej rozumieć. Zawsze spotykałam się z życzliwym odzewem i autentyczną chęcią pomocy - nawet na pierwszym spotkaniu nie czułam się skrępowana.
Podsumowując ten przydługi już nieco wywód - jeśli ktoś czuje potrzebę uporządkowania paru spraw w głowie i poprawy jakości swojego życia, Szymanowskiego 57 to właściwy adres, aby się wreszcie za to zabrać :)

mgr Aleksandra Gigiel

Dziekuje bardzo za dobre słowo Pani A. Dużo pomyślności i dbania o siebie. Pozdrawiam serdecznie.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel psychoterapia indywidualna

Zanim pojawiłem się w gabinecie uznawałem większość życia za zmarnowany czas, jednak rozmowy z Pani Aleksandrą zmieniły perspektywę w sposób co najmniej znaczący. Znalazłem zrozumienie, którego jak się okazało bardzo potrzebowałem i dzięki temu w końcu opanowałem myśli do tego stopnia, że zaczęły działać na moją korzyść, zamiast przeszkadzać. Teraz mam w życiu dużo więcej miejsca na emocje, co otworzyło nowe możliwości, z których konsekwentnie korzystam i sprawdzam pomysły, które jeszcze 4 lata temu wydawały się być nieosiągalne. Zrozumiałem też, że to nie terapeuta naprawia człowieka, tylko pokazuje mu opcje, jak można naprawić samego siebie, jeśli tylko da się sobie na to zgodę, za co zawsze będę wdzięczny.

mgr Aleksandra Gigiel

Panie Szymonie, Pan dobrze wie jak jestem z Pana dumna. Wzruszyły mnie Pana słowa i wspomnienie wspólnej drogi. Dziękuję za zaufanie, pamięć i uznanie. Mocno trzymam za Pana kciuki!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel

Z Panią Olą współpracowałam w 2017 roku. Terapia miała trwać rok, ale ze względu na mój wyjazd za granicę musiała zostać przerwana. Mimo to terapia z Panią Olą miała na mnie ogromny wpływ i zmieniła mój sposób myślenia, postrzegania samej siebie oraz świata zewnętrzenego i sytuacji z nim związanych. Jestem Pani Oli bardzo wdzięczna za pełne zaangażowanie i skuteczność terapii, gdyż po prostu, żyje mi się lepiej.
Bardzo ciepło myślę o Pani Oli nawet po trzech latach po terapii :)
Serdecznie Pozdrawiam z drugiego końca świata :)

mgr Aleksandra Gigiel

Dziękuję za te słowa, wzruszyłam się bardzo. Pozdrawiam gorąco i ściskam Panią.


G
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel psychoterapia indywidualna

Chwilę zwlekałam z wystawieniem opinii ponieważ chciałam w słowach wyrazić jak bardzo jestem wdzięczna Pani Oli za całość terapii. Nie ma jednka chyba wystarczająco dobrych słów by móc odzwierciedlić tego co myślę i czuję. Przed trafieniem do Pani Oli byłam już po kilku nieudanych próbach psychoterapii. Zaczęłam wątpić, a jednak dałam sobie ostatnią szansę, nie żałuję i wręcz z ręką na sercu mogę śmiało powiedzieć, iż była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Dzięki niej cale moje życie obróciło się o 180 stopni na dobre :) Co bardzo ważne podczas terapii czułam się zaoopiekowana i w pełni wysłuchana. Często to mi umykały pewne fragmenty lecz Pani Ola potrafiła je wyłapać i poświęcić im odpowiedni czas i uwagę. Pani Ola jest pełna profesjonalizmu i zawsze staje na wysokości zadania nawet gdy zrzuca się nagłą bąbę już na pierwszym spotkaniu :) Terapie z Panią Olą polecam każdemu. Gdybym mogła to oceniłabym to doświadczenie na 6 gwiazdek z 5 :D

mgr Aleksandra Gigiel

Pani Gabrysiu, ogromnie dziękuję. Jestem poruszona Pani słowami. Proszę nie zapominać o własnej zasłudze w tej zmianie. Jestem z Pani bardzo dumna. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz za zaufanie.


R
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Niestety nie mogę wypowiedzieć się o kompetencjach terapeutycznych Pani Aleksandry, ponieważ odbyłem tylko jedno spotkanie. Dlaczego po jednej wizycie nie zdecydowałem się rozpocząć terapii, piszę w dalszej części opinii.
Sam przebieg wizyty wyglądał tak, że Pani Aleksandra głównie słuchała tego co mam do powiedzenia, jedynie czasem dopytując o pewne szczegóły, choć na tym etapie współpracy nie była naturalnie w stanie rozwiązać żadnego z moich problemów, czego oczywiście nie oczekiwałem po pierwszym spotkaniu. Wysnuła ona wprawdzie pewną tezę, którą ja sam uznałem za kompletnie nietrafioną, jednak tak jak wspominałem nie można liczyć, żeby po godzinie rozmowy psycholog wiedział o nas wszystko.
Na moją opinię na temat Pani Psycholog Aleksandry Gigiel rzutuje jeden, z pozoru drobny, a faktycznie niezwykle poważny szczegół. Mam tu na myśli kwestię formalno - organizacyjną, która to właśnie kwestia uniemożliwiła mi obycie więcej niż jednej wizyty u Pani Aleksandry.
Sprawa dotyczy systemu, w jakim Pani psycholog pracuje. Otóż, aby uczestniczyć w terapii pacjent zobowiązuje się zawsze stawiać określonego dnia o określonej porze na wizytę, a jeżeli tego nie uczyni z jakiegokolwiek powodu i tak zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za nieodbytą wizytę. Jednakże w przypadku, gdy to Pani psycholog nie stawiłaby się na daną wizytę, nie ponosi ona z tego tytułu żadnych kosztów, w żaden sposób nie jest zobowiązana do zrekompensowania straconego przez pacjenta czasu. Moim zdaniem, tak skrajnie niesprawiedliwe ułożenie stosunków między dwiema stronami, jakimi są terapeuta i pacjent jest po prostu skandaliczne. Nigdy wcześniej, nie spotkałem się z sytuacją, że usługobiorca zobowiązuje się do cyklicznego opłacania danej usługi, również w sytuacji, gdy z różnych powodów z tej usługi nie skorzysta, zaś usługodawca może zaniechać świadczenia swoich usług z dowolnych powodów i nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji.
Niestety Pani psycholog w zakładce "O mnie" na stronie znanylekarz.pl nie informuje swoich przyszłych pacjentów o skrajnej nierówności stron na linii terapeuta - pacjent, czyli o tym, że ten pierwszy jest na pozycji uprzywilejowanej. Jest sprawą oczywistą, że wielu ludzi ma nienormowany czas pracy i nie jest w stanie umówić się, że zawsze danego dnia o danej porze przybędzie na spotkanie. Pragnę dodatkowo dodać, że nie ma dla mnie absolutnego znaczenia to, że Pani Aleksandra być może w tak trudnej sytuacji, jak przykładowo nieobecność z powodu pogrzebu w rodzinie, być może grzecznościowo nie pobrałaby opłaty, ani to, że prawdopodobnie Pani Aleksandra niemal zawsze stawia się na wizytach, ponieważ już sam kontrakt, na podstawie którego Pani psycholog pracuje, w swych założeniach stawia pacjenta niejako w roli poddanego terapeuty, więc taki potencjalny gest dobrej woli polegający na złagodzeniu zapisów tam zawartych, nie byłby dla mnie żadnym pocieszeniem.
Pani Aleksandra została przeze mnie poinformowana, co sądzę na temat takiej formy "współpracy", jednakże nie zaproponowała mi zwrotu pieniędzy za wizytę, która odbyła się wyłącznie z powodu braku poinformowania mnie, iż pracuję ona w oparciu o tak skandaliczne reguły. Straciłem 150 zł na wizycie, na której przez prawie godzinę uzewnętrzniałem się ze swych bolesnych przeżyć, licząc na uzyskanie pomocy, tylko po to, żeby na koniec usłyszeć o kuriozalnej formie "współpracy", na jaką chcąc dalej uczestniczyć w terapii, muszę przystać.
Dlatego ostrzegam wszystkie osoby, które nie są w stanie na sztywno umawiać się na dany termin i daną godzinę, aby miały na uwadze moje słowa.
Zdaje sobie sprawę, że Pani Aleksandra ma same dobre opinie, więc zapewne wielu osobom jej terapia bardzo pomaga, ale niestety sprawa, o której pisze jest dla mnie bardzo istotna i jako pacjent poczułem się w zaistniałej sytuacji skandalicznie niedoinformowany, przez co w konsekwencji niepotrzebnie straciłem pieniądze. Nie zaproponowano mi ani zwrotu całej kwoty za wizytę, co wg mnie powinno być oczywistością, ani nawet części tej kwoty. Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam. Mam nadzieję, że dzięki mojej opinii, choć jedna osoba uniknie ponoszenia bezsensownych kosztów, jakie ja poniosłem. Wystarczyło poinformować mnie wcześniej, że zdaniem Pani Aleksandry psychologowi przysługuje więcej praw niż pacjentowi i ten ostatni nie płaci w zasadzie za odbytą wizytę, a raczej opłaca abonament należny terapeucie, niezależnie od tego ile sesji faktycznie się odbędzie, a na pewno nigdy bym się u Pani Aleksandry Gigiel nie pojawił. Za takie traktowanie pacjenta należy się ocena najniższa z możliwych.

mgr Aleksandra Gigiel

Dzień dobry,
dziękuję za opinię- choć negatywną, ale pokazującą fakt, że nie każdy psychoterapeuta jest dla każdego, a zasady panujące w gabinecie i podczas sesji terapeutycznych mogą spotkać się z niezrozumieniem/ złością lub/i pokazać brak gotowości do podjęcia się procesu terapeutycznego.
Chciałabym podkreślić, iż Pana stwierdzenie, że „terapeuta jest w pozycji uprzywilejowanej” jest nieprawdziwe i krzywdzące dla mnie. Bardzo cenię czas Pacjenta, cenię również swój czas. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem i profesjonalnie. Jest dla mnie ogromnie ważne poczucie bezpieczeństwa i komfort Pacjenta. Stąd sztywność zasad- jak np. - (zacytuję zasady z kontraktu)- Wszystkie umówione spotkania są płatne. Odwołanie sesji nie zwalnia z konieczności uiszczenia opłaty, niezależnie od powodu nieobecności pacjenta. Wyjątek stanowi zapowiedziany wcześniej urlop 2 razy w roku, oraz nieobecność lub urlop terapeuty. Spotkania odbywają się raz w tygodniu, w ściśle określonym terminie.
Nadmienię, że ta praktyka jest bardzo powszechna wśród psychoterapeutów.
Dzięki tym i innym zasadom, dbam i o Pacjenta i o siebie. Obie strony zobowiązują się do czegoś na czas trwania psychoterapii i myślę, że wszystko działa w dwie strony. Uważam, że jest to właśnie wyraz szacunku do siebie nawzajem.
Informuję o zasadach na pierwszym spotkaniu, właśnie po to, by dana osoba, mogła świadomie podjąć decyzję o dalszej współpracy.
Zaznaczę, że psychoterapia nie polega na udzielaniu rad, pocieszaniu, czy trzymaniu za rękę. Przede wszystkim jest to proces, podczas którego psychoterapeuta stara się zrozumieć Pacjenta i dotrzeć do źródła problemu. Dobra psychoterapia skutkuje tym, że Pacjent czuje się bardziej odpowiedzialny za swoje życie. Nie porównałabym psychoterapii do zwykłej usługi. Sprowadzając psychoterapię do usługi, „spłyca” Pan proces terapeutyczny, który jest trudnym, długim, ale mocno rozwijającym doświadczeniem.

Życzę pomyślności i pozdrawiam.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel

Pani Olu cieszę się bardzo że odważyłam się pójść na terapię i że to właśnie trafiłam do Pani.Miałam bardzo niskie poczucie swojej wartości a dopiero spotkania z Panią spowodowały że uwierzyłam w siebie i że muszę zacząć myśleć o sobie.Osiągnęłam to dzięki Pani.W czasie naszych spotkań czułam się bardzo bezpiecznie przy Pani. Będę się stosować do Pani zaleceń ponieważ daje mi to dużo spokoju i pójścia przez życie z podniesioną głową. Dziękuję Pani bardzo za odzyskanie przy Pani równowagi psychicznej którą odzyskałam dzięki Pani subtelności i bijącego od Pani ciepła jakie daje przebywanie z Panią.
Polecam każdemu kontakt z Panią Olą kto szuka przyjaciela który wysłucha i da poczucie bezpieczeństwa.

mgr Aleksandra Gigiel

Dziękuje za te wzruszające słowa. Trzymam mocno za Panią kciuki! Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Dzięki Pani Oli moje życie zmieniło się o 180 stopni. Potrafi cierpliwie wysłuchać a następnie dobrze doradzić. Gdy zaszła potrzeba to potrafiła mnie postawić do pionu w pozytywnym tego słowa znaczeniu co wyszło mi tylko na dobre. Jej praca zasługuje na wielkie uznanie i wzór dla innych. Wiem to po sobie gdyż gdyby nie sesje u Pani Oli to nie wiem gdzie bym teraz był.

mgr Aleksandra Gigiel

Dziękuję Panie Marcinie za te słowa. Bardzo mi miło.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel

Nie potrafię sobie wyobrazić, co by ze mną teraz było (albo nie było), gdym nie zdecydowała się na terapię u Pani Aleksandry 2 lata temu. Już wtedy byłam absolutnym wrakiem człowieka. Śmierć bliskiej osoby, własna choroba, lęk przed zaufaniem a zarazem nieodparta chęć za podążaniem za wyidealizowanymi, nieistniejącymi wzorcami to najważniejsze, ale niejedyne problemy, z których pomogła mi, Pani Aleksandra, się wygrzebać. Długo mi zajęło uświadomienie sobie, że zmiany to proces a nie pstryknięcie palcami. Początkowo sceptycznie podchodziłam do prac zadanych na sesjach, jednak teraz widzę, że było warto. Pani Aleksandra to bardzo profesjonalna, miła i nieoceniająca osoba, stworzyła bezpieczną przestrzeń w której się otworzyłam i nie bałam okazywać uczuć. Uświadomiła mi, że terapia to nie wstyd. Polecam wszystkim terapię u Pani Aleksandry, odmieniła moje życie i od teraz na zawsze będzie bliską mojemu sercu osobą. Pozdrawiam Pani Aleksandro i bardzo dziękuję!

mgr Aleksandra Gigiel

Wzruszyłam się na Pani słowa, ale również na wspomnienie wspólnej pracy i drogi, która przeszlysmy. Jest Pani bardzo silna kobieta. Prosze o tym pamietac. Ściskam i dziękuję.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel psychoterapia depresji

Polecam i zachęcam do sesji z Panią Olą.
Do Pani Oli przyszłam w sumie w najgorszym etapie swojego życia, totalnie załamana, totalnie zniszczona jako kobieta.
Pani Ola pomogła mi się uwolnić z rąk osoby, która się nade mną znęcała psychicznie, która nie pozwalała mi funkcjonować jako kobieta i jako matka.
Na szczęście mam już to wszystko za sobą.
Poza tym Pani Ola pomogła mi w odkryciu mnóstwa zależności przeżyć z dzieciństwa i dzisiejszych reakcji, decyzji co było dla mnie ogromnym szokiem.
Dzisiaj jestem inną osobą.
Nie była to łatwa decyzja, jak piszą inni żałuję tylko, że tak późno.
Bardzo dziękuję Pani Olu.
Małgosia

mgr Aleksandra Gigiel

Dziękuję za te słowa Pani Gosiu. Jestem wdzięczna za to, że mogłyśmy wspólnie przejść przez tą ciężką drogę. Dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Gigiel

Polecam. Jasne, że tak. To w jakim stanie przywędrowałam do Pani Gigiel będę pamiętała do końca życia. Totalny brak wiary w siebie, okropna przeszłość odbijająca się echem każdego dnia. Było tego sporo. Przyszłam z listą problemów. To ile łez wylałam, zużyłam chusteczek i zapisałam kartek, także zapamiętam do końca życia. Szkoda, że tak późno zdecydowałam się na terapię. Patrząc na to jednak z drugiej strony, to dobrze, że w ogóle przyszedł taki dzień, w którym odważyłam się naprawić swój świat. Widocznie to musiał być TEN moment. Mam nadzieję że wrócę, musiałam przerwać terapię i przyznam, że opłakuję to jak wielką, życiową stratę. Tak to chyba już jest, kiedy spotyka się kogoś takiego jak P. Gigiel. (Odpowiedni człowiek na tym szarym fotelu :) ) Potrafi wysłuchać, zapali lampkę nad tym, nad czym powinno się skupić. To jedna z nielicznych osób w moim życiu, która uświadomiła mi że moja pasja powinna ujrzeć światło dzienne a nie dysk komputera. Przyszłam jako wydmuszka człowieka. Wyszłam jako kobieta. Tak jak określa moja metryka. Wcześniej czułam się jak dziecko, w lustrze widziałam dziecko i to właśnie Ona, "moja terapeutka" nauczyła mnie samoakceptacji, walki o siebie, życia dla siebie a nie z wielką ostrożnością by nie ustać komuś na odcisk i wiecznie być dla innych rodzinnym ratownikiem po którym można deptać i mówić mu jak ma żyć, w co wierzyć. Ważna sprawa! Nauczyła mnie wyrażać emocje i nie brać odpowiedzialności za to co czują inni. Bierzcie życie w garść. Jest tylko jedno. Sama mogę stwierdzić, że zawsze jest szansa na naprawę, dawniej uważałam że juz tak musi być. Przeszłość to przeszłość. Dziś jest DZIŚ. A. Gigiel to nie typ przemądrzałej osoby, która za wszelką cenę przepycha swoje prawdy. Co też było dla mnie ważne? Kończenie spotkania nie odbywało się na chama, tylko w taki sposób że nigdy nie poczułam się jak zawadzający przedmiot. Tam jest na wszystko miejsce i czas. Polecam, dziękuję. Wrócę gdy tylko będę mogła.

mgr Aleksandra Gigiel

Pani Karolino, jestem tak poruszona i wzruszona, że napewno ani Pani ani drogi - podczas której mialam zaszczyt Pani towarzyszyc- nie zapomnę nigdy. Dziekuje bardzo.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA! ZMIANA LOKALIZACJI GABINETU. ZAPRASZAM NA UL. KLONOWICZA 3A/2, GDAŃSK. Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-beha...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia osobowości
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS Sopot, Psychologia, studia jednolite magisterskie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny, studia podyplomowe z Psychologii klinicznej
 • 4- letnia Szkoła Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej, Uniwersytet SWPS Sopot
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Miejska Poradnia Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Gdańsku
 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku

Certyfikaty


Zdjęcia


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania