dr n. med.

Aleksandra Ciepłucha

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2010 r. specjalizuje się w zakresie kardiologii w I Klinice Kardiologii UM w Poznaniu, gdzie w 2012 r. obroniła… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia La VieUsługa: konsultacje kardiologiczne, ECHO serca

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, wysłuchała dlaczego szukam pomocy, zapoznała się z posiadaną przeze mnie dokumentacją, przeprowadziła badania, skorygowała przyjmowane leki ze szczegółowym uzasadnieniem, przekazała zalecenia. Mam zamiar również w przyszłości korzystać z Jej wiedzy.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po mojej pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Była bardzo uprzejma i profesjonalna. Nie spieszyła się i odpowiadała dokładnie na każde pytanie. Po moim wejściu do gabinetu przedstawiła się, co się rzadko zdarza. Moja wizyta była raczej kontrolna, więc nie wiem jak wygląda leczenie u osoby z problemami kardiologicznymi. Serdecznie polecam.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia La VieUsługa: konsultacja dotyczaca koronarografii

  Pani Doktor byla bardzo profesjonalna, przeprowadzila szczegolowy wywiad i badanie oraz wytlumaczyla mi dlaczego koronarografia, ktorej sie obawialam jest w moim przypadku niezbedna. Doskonaly, empatyczny kardiolog- polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia La VieUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Sądzę, że trafiłem na kardiologa,który chce pomóc, a przede wszystkim potrafi to zrobić. Jestem po zawale serca, a miesiąc temu byłem operowany-pnemonektomia lewa+limfadenektomia. Organizm całkiem mi się rozregulował-bardzo podniosło mi się ciśnienie. Pani doktor całkowicie zmienila mi leki. Tydzień po wizycie czuję się o wiele lepiej, ciśnienie stabilizuje się. Pani doktor jest osobą, która potrafi wysłuchać pacjenta, analizując objawy choroby-szukać przyczyn. Polecam innym chorym.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2010 r. specjalizuje się w zakresie kardiologii w I Klinice Kardiologii UM w Poznaniu, gdzie w 2012 r. obroniła tytuł doktora nauk medycznych w w/w dziedzinie. Członkini polskiego i europejskiego towarzystwa kardiologicznego (PTK i ESC), autorka publikacji w międzynarodowych czasopismach medycznych dotyczących wrodzonych wad serca u dorosłych. Uczestniczka licznych konferencji, warsztatów i kursów poświęconych nowoczesnym metodom diagnostyki i leczenia schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Zakres działania lekarza:
  - konsultacje kardiologiczne
  - echo serca (USG serca)
  - kwalifikacja do zabiegów kardiologii inwazyjnej (koronarografia, implantacja stymulatora/kardiowertera, ablacja zaburzeń rytmu)
  - wstępna ocena wskazań do operacji kardiochirurgicznych
  - wstępna ocena wskazań do przeszczepu serca

Specjalizacje

 • Kardiologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu