dr n. med.

Aleksandra Ciepłucha

Kardiolog

2 opinie +dodaj

Umów wizytę 112 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2010 r. specjalizuje się w zakresie kardiologii w I Klinice Kardiologii UM w Poznaniu, gdzie w 2012 r. obroniła… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2010 r. specjalizuje się w zakresie kardiologii w I Klinice Kardiologii UM w Poznaniu, gdzie w 2012 r. obroniła tytuł doktora nauk medycznych w w/w dziedzinie. Członkini polskiego i europejskiego towarzystwa kardiologicznego (PTK i ESC), autorka publikacji w międzynarodowych czasopismach medycznych dotyczących wrodzonych wad serca u dorosłych. Uczestniczka licznych konferencji, warsztatów i kursów poświęconych nowoczesnym metodom diagnostyki i leczenia schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Zakres działania lekarza:
  - konsultacje kardiologiczne
  - echo serca (USG serca)
  - kwalifikacja do zabiegów kardiologii inwazyjnej (koronarografia, implantacja stymulatora/kardiowertera, ablacja zaburzeń rytmu)
  - wstępna ocena wskazań do operacji kardiochirurgicznych
  - wstępna ocena wskazań do przeszczepu serca

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Certyfikaty

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia La VieUsługa: konsultacja dotyczaca koronarografii

  Pani Doktor byla bardzo profesjonalna, przeprowadzila szczegolowy wywiad i badanie oraz wytlumaczyla mi dlaczego koronarografia, ktorej sie obawialam jest w moim przypadku niezbedna. Doskonaly, empatyczny kardiolog- polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Zdrowia La VieUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Sądzę, że trafiłem na kardiologa,który chce pomóc, a przede wszystkim potrafi to zrobić. Jestem po zawale serca, a miesiąc temu byłem operowany-pnemonektomia lewa+limfadenektomia. Organizm całkiem mi się rozregulował-bardzo podniosło mi się ciśnienie. Pani doktor całkowicie zmienila mi leki. Tydzień po wizycie czuję się o wiele lepiej, ciśnienie stabilizuje się. Pani doktor jest osobą, która potrafi wysłuchać pacjenta, analizując objawy choroby-szukać przyczyn. Polecam innym chorym.