dr n. med.

Agnieszka Wsół

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
20 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2007 roku z wyróżnieniem ukończyłam studia medyczne na II Wydziale Lekarskim w Akademii Medycznej w Warszawie. W trakcie studiów odbywałam staże zagraniczne. Doświadczenie zawodowe… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne BiałołękaUsługa: konsultacja kardiologiczna

  bardzo profesjonalne podejście do pacjenta Pani doktor potrafi słuchać i wszystko bardzo dobrze tłumaczy przy tym jest bardzo sympatyczną osobą

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę Wsół. Bardzo kompetentna, rzetelna, wysłucha na spokojnie co człowieka niepokoi, a do tego bardzo sympatyczna.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Pani doktor to bardzo miła, komunikatywna a przede wszystkim kompetentna osoba. Profesjonalnie podchodzi do pacjenta i wszystko dokładnie wyjaśnia. Z całego serca polecam.Oby więcej takich lekarzy.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Jest cierpliwa i umie słuchać. Troskliwa i bardzo komunikatywna.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MD Clinic PragaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani Doktor to bardzo mila I elokwentna osoba. Widac ze chce pomoc, wizyta nie jest ze tak powiem "na odwal" tylko konkretna I profesjonalna. Pani Agnieszka wnikliwie szuka problemu I chce go rozwiazac. Goraca polecam.

 • U
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła o kompetentna pani doktor.Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Bardzo dobra specjalistka,kompetentna,dociekliwa,wzbudzająca zaufanie,podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej,doskonały diagnosta.Przy tym wszystkim wrażliwy i dobry człowiek.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem mile zaskoczony. Pani Doktor sympatyczna i kontaktowa. Niesamowicie kompetentna, skrupulatna i bardzo, bardzo dociekliwa. Polecam

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Sympatyczna otwarta dla pacjenta , dociekliwa (co mnie zdziwiło, bo zawsze w ramach opieki NFZ spotykałam się z oschłością i spychologią). Moje objawy zostały zignorowane przez innych lekarzy. Byłam zdesperowana, bo czułam się coraz gorzej. Ona wysłuchała, zleciła kilka badań i zdiagnozowała. Co więcej pokierowała, zadzwoniła, umówiła specjalistyczne pilne konsultacje. Nie zostawiła mnie samej sobie. Jestem już po wstępnych badania i zabiegu zwiadowczym. Polecam panią doktor z przekonaniem że dobro pacjenta jest dla niej najważniejsze. Lekarz z powołania mający w sobie mnóstwo empatii. Ania

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

  Najlepszy lekarz z jakim mialem kiedykolwiek kontakt. Zawsze szczegółowo wszystko wyjaśnione , zlecone potrzebne badania , trafna diagnoza. Miła, pogodna i kontaktowa. Szczerze polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2007 roku z wyróżnieniem ukończyłam studia medyczne na II Wydziale Lekarskim w Akademii Medycznej w Warszawie. W trakcie studiów odbywałam staże zagraniczne. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie w Katedrze i Klinice Kardiologii II Wydziału Lekarskiego, gdzie w latach 2009-2014 odbywałam specjalizację z chorób wewnętrznych oraz gdzie w 2015 roku rozpoczęłam i kontynuuję specjalizację z kardiologii. W zakresie diagnostyki kardiologicznej specjalizuję się w nieinwazyjnej diagnostyce kardiologicznej (blisko 9-letnie doświadczenie w wykonywaniu i opisywaniu badań Holter EKG, Holter ABPM, testy wysiłkowe na bieżni i cykloergometrze, ergospirometria). Uczestniczyłam w licznych kursach z zakresu ergospirometrii oraz uzyskałam certyfikat ALS Provider Course.
  Pracę kliniczną od wielu lat łączę z pracą naukową. Od 2007 roku związana jestem Katedrą i Zakładem Fizjologii Doświadczalnej i Klinicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie początkowo pracowałam na stanowisku asystenta, a od następnie od 2012 roku adiunkta. W ramach zatrudnienia w Katedrze poza praca naukową prowadzę również zajęcia z fizjologii i patofizjologii człowieka ze studentami Wydziału Lekarskiego, Lekarsko-dentystycznego, English Division oraz English Dentistry Division. W kwietniu 2012 roku z wyróżnieniem obroniłam pracę doktorską: Rola oksytocyny w neurogennej regulacji układu krążenia u szczurów z niewydolnością serca oraz u szczurów z nadciśnieniem tętniczym SHR. Jestem autorem i współautorem licznych publikacji dotyczących regulacji układu krążenia w pozawałowej niewydolności serca i nadciśnieniu tętniczym, jak również autorem publikacji, monografii oraz rozdziałów do książek o tematyce klinicznej, w tym rozdziałów dotyczących fizjologii wysiłku fizycznego.
  Za swoją pracę naukową oraz dydaktyczną zostałam nagrodzona stypendium Ministra Zdrowia (2006-2007), Zespołową Nagrodą Ministra Zdrowia (2011 r.) oraz Nagrodą Zespołową I stopnia Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2012 r.).
  Od 2009 roku jestem członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK, ESC). Od 2010 roku jestem członkiem Sekcji Kardiologii Sportowej oraz Kardiologii Eksperymentalnej PTK. W roku 2013 zostałam członkiem „Klubu 30” Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego zrzeszającego młodych polskich kardiologów, którzy osiągnęli znaczący międzynarodowy sukces naukowy przed 40. rokiem życia. W wolnym czasie lubię podróżować, czytać, ale największe szczęście i radość przynosi mi czas spędzony z moją córką Zosią.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Kardiologia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Publikacje

 • Rola oksytocyny w neurogennej regulacji układu krążenia u szczurów z niewydolnością serca oraz u szczurów z nadciśnieniem tętniczym SHR.

Nagrody i wyróżnienia

 • Stypendium Ministra Zdrowia (2006-2007)
 • Zespołowa Nagroda Ministra Zdrowia (2011 r.)
 • Nagroda Zespołowa I stopnia Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (2012 r.)

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Wojewódzki Szpital Bródnowski w Warszawie w Katedrze i Klinice Kardiologii II Wydziału Lekarskiego