Informacje o placówce

Gabinety

 • Wojewódzki Szpital Bródnowski Samodzielny Publiczny

  Kondratowicza 8, Targówek

  03-242, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Zielinska

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: VivamedUsługa: kontrola po konizacji

   Przemiła Pani doktor, dokładnie omawiała co badała i co było widać na monitorze, chętnie wysłuchała pacjentkę i odpowiadała na pytania.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Vivamed

   Pani doktor jest bardzo miła i delikatna.
   Wystawia skierowania na badania na pierwszej wizycie, aby postawić szybką diagnozę i wybrać właściwe leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Tomasz Mitek

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: złamanie wyrostka łokciowego

   Tomasz Mitek to przede wszystkim dobry, profesjonalny lekarz. Empatyczny, z dużą wiedzą. Myślę, że nie mogłam trafić lepiej. Panie Doktorze, bardzo dziękuję za zaangażowanie i pomoc.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: Zwykła wizyta

   Trafiłam do doktora Mitka z powodu silnego bólu pleców. Doktor przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad, odpowiedział na pytania i wyjaśnił na czym polega problem. Szczegółowo omówiliśmy także wyniki rezonansu magnetycznego. Doktor Mitek jest profesjonalistą o wysokiej kulturze osobistej i świetnym podejściu do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Agnieszka Wsół

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BiałołękaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   bardzo profesjonalne podejście do pacjenta Pani doktor potrafi słuchać i wszystko bardzo dobrze tłumaczy przy tym jest bardzo sympatyczną osobą

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

   Bardzo polecam Panią dr Agnieszkę Wsół. Bardzo kompetentna, rzetelna, wysłucha na spokojnie co człowieka niepokoi, a do tego bardzo sympatyczna.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Janusz Jagielski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • V
   Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: operacja kręgosłupa

   Pan doktor odmówił wykonania operacji ( tak naprawdę nie znam powody tej decyzji ) i jestem zaskoczona, ponieważ w Oplu miałam już wyznaczony termin na operację i żaden lekarz w Opolu nie miał z tym problemu. A pojechałam do Warszawy tylko dlatego, ponieważ współistniejaca choroba była wskazaniem do wykonania operacji w Warszawie. Następnie po odmowie wykonania operacji obiecał wykonać blokadę przeciwbólową żeby chociaż na jakiś czas ulżyć mi w bólu ala na drugi dzień zmienił zdanie.Dlatego jestem rozczarowana zachowaniem Pana doktora, ponieważ lekarz o specjalizacji poważaniem być stanowczy w swoich decyzjach. Nie mam prawa oceniać Pana doktora kwalifikacje. Z tego co się orientuję są bardzo dobrze oceniane przez pacjentow ala to co mnie spotkało nie nazwała bym jako profesjonalne. Ze szpitala zostałam wypisana bez jakiejkolwiek pomocy.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Bardzo rzeczowy i doświadczony lekarz, który zdecydowanie na podstawie przeprowadzonego ze mną wywiadu nt mojego schorzenia, z którym borykam się od 3 lat oraz sprawdzeniu aktualnych wyników badań rezonansu magnetycznego oraz RTG kręgosłupa lędźwiowego skierował mnie natychmiast do szpitala na operację z NFZ

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Artur Pytlakowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72

   Bardzo polecam Doktora Pytlakowskiego. Jest bardzo profesjonalny i okazuje duże zainteresowanie pacjentowi. Pyta, bada i stawia trafną diagnozę. Proponuje lecznie zaczynając od metod najmniej inwazyjnych dla pacjenta. Mój kolec biodrowy wyleczony. Dodatkowo Pan Doktor jest przemiłym człowiekiem z fajnym poczuciem humoru, co sprawia ze wizyta w jego gabinecie przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam!

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: ból kręgosłupa

   Bardzo polecam!! Doktor indywidualnie podchodzi do pacjenta , skierowanie na dalsze badanie oraz wskazówki co robić a czego nie

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jarosław Deszczyński

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Szpital BródnowskiUsługa: Ból palca

   Operacja wykonana przez tego lekarza w całkowicie nieudana i stan stopy jeszcze gorszy,niż przed tą operacją. Zabieg wykonany w Szpitalu Bródnowskim w czerwcu 2017r., po operacji cały czas ból palca + ograniczony zakres ruchu, problemy z chodzeniem, ból właściwie na okrągło. Wierzyłem, że lekarz bez problemu mi pomoże ale jest całkowicie inaczej. Bardzo duże rozczarowanie. Czeka mnie reoperacja.

  • P

   Przywrócił mi Pan Profesor komfort chodzenia. Operowana przez Pana stopa nie boli, a but nie jest zdeformowany. Rekonwalescencja minęła bezboleśnie. Zwracam się z apelem: kobiety, nie lekceważcie haluksów! Pan Profesor gwarantuje minimum bólu, maksimum profesjonalizmu i życzliwości dla pacjentów. 81-letnia pacjentka, Maria Szypulska - Krauss

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Babak Shariati

  Neurochirurg,

  • B

   Witam,
   niedługo minie rok do momentu, kiedy zostałam pacjętką dr Shariati. W trybie natychmiastowym (z powodu niedowładów) operacyjnie usunał mi dysk szyjny. Bardzo szybko wróciłam "do zdtowia". Mogłam wrócić do poprzedniego życia. Z przyjemnością wspominam pobyt w szpitalu. Miałam na każdym etapie leczenia pełną informację. Każdego dnia mojego pobytu lekarz wielokrotnie sprawdzał stan zdrowia i czy następowała poprawa. Czułam się BEZPIECZNIE. Do tego wszystkiego dr Shariati ma ujmujący sposób bycia.
   A jaką mam piekną bliznę - tak zrobione, że nie widać.
   Sumując, dzieki umiejętnoscią zawodowym i ujmującemu sposobowi bycia wróciłam do zdrowia. Dziekuję.
   Polecam wszystkim.
   Barbara Świetlicka - Szlubowska


 • Gierlak Wlodzimierz

  Kardiolog,

  • G

   Bardzo dobry specjalista. Jest typowym lekarzem z powołania. Nie czas a choroba staje się wnikliwą analizą przed badaniem chorego. Jest bardzo dobrym lekarzem. Z czystym sumieniem polecam.


 • Wojciech Dariusz Szychowski

  Psycholog,

  • M

   Pan doktor to niesamowity specjalista, a także wspaniały człowiek o niesamowitym wyczuciu i intuicji. Postawił prawidłową diagnozę, a terapia u niego po wielu latach zmieniła jakość mojego życia.

  • B

   Pan Wojciech jest bardzo dobrym psychologiem wielką sumiennością wysłuchuje to co mnie boli,jest ambitny sumienny ,polecam każdemu tego młodego ciepłego człowieka ,kto potrzebuje profesjonalnej pomocy,-pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Myrcha

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy,

  • Z

   Opinia przedmówcy nie ma merytorycznego znaczenia. Każdy może mieć gorszy dzień, lekarz też człowiek. Mnie też doktor nie przyjął dodatkowo bo miał komplet pacjentów i zabiegi. Trudno, jednak nie wypisuję bzdurnych negatywnych opinii. Lekarza powinno się oceniać po tym jak leczy, ja jestem bardzo wdzięczna Docentowi, że nie chciał mnie kłaść na stół operacyjny a wyleczył mnie obliteracją żylaka. Poprzedni lekarze mieli ochotę zarobić na moim zdrowiu niezłą kasę za operacje. ;-) Dostać się do Docenta nie jest łatwo ale zapewniam, że warto!

  • J

   Pan Docent Piotr Myrcha uratował mi życie, operował mnie, mimo, że inni lekarze - w różnych szpitalach nie dawali mi szans. Nikt nawet nie chciał podjąć się operacji. Pan dr. Myrcha leczył mnie z ogromnym oddaniem i zoperował! Wszystko się udało> Jestem mu dozgonnie wdzięczna! Wszyscy mówili, że Pan doktor ma złote ręce- to prawda. Dziękuję po stokroć!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu