Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Bródnowski Samodzielny Publiczny

Kondratowicza 8

03-242 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
69 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Sapielak Inny


  Bardzo fajna Pani doktor, konkretna,rzeczowa, fakt zwracała się do mnie na "Ty", ale mi to nie przeszkadza, bardzo dobrze dobrała leki, czuję się zaopiekowana a to najważniejsze.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Dutkiewicz Inny

  Bardzo kompetentna i profesjonalna Pani Doktor , z niezwykłą empatią. Z zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Grądzki Inny

  Bardzo polecam Dr. Kilka lat temu mialam taki sam uraz, ale nie trafiłam na takiego lekarza. Szczegółowe wyjaśnienia, miły i konkretny lekarz. Będę wiedziała u kogo szukać pomocy na przyszłość :)

  lek. Tomasz Grądzki

  Dziękuję za opinię :-) Polecam się na przyszłość, chociaż nie życzę nowych urazów :-)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Niecałe 3 tygodnie temu miałam robioną przez Pana doktora endoprotoplastykę dwuprzedziałową kolana. Wszystko przebiega zgodnie z planem, goi się w szybkim tempie.
  Pan doktor jest wyrozumiały, wszystko mi przed zabiegiem omówił, za i przeciw, przekazał opcje. Przede mną jeszcze jedno kolano do podobnej operacji, na pewno zdecyduję się i nie wyobrażam sobie, żeby robił to ktoś inny.
  Polecam ;)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kożuch Inny

  Bardzo miła atmosfera,co jest bardzo ważnym w trakcie badania.Pan doktor jest osobą super,która wszystko tłumaczę i doradza,bardzo dziękuję i polecam wizytę naprawdę warto

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Arkadiusz Madej Inny

  Bardzo dziękuję Panie doktorze !!! świetna robota .Jestem po endoprotezoplastyce stawu biodrowego. minęło 10 dni i czuję się bardzo dobrze. Polecam wszystkim Pana.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Pol Inny

  Trafiłam do pana doktora po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego. To wspaniały specjalista, skupiający się na pacjencie. Nie szukał najprostszych rozwiązań, tylko analizował dokładnie każdy objaw, żeby ustalić źródło problemów i dostosować leczenie. Mimo wielu moich chorób współtowarzyszących dostosował leczenie tak, by było ok. Doktor jest bardzo dokładną i skupioną osobą w swojej pracy, zawsze o wszystkim pamięta, wszystko ma elegancko uporządkowane i zorganizowane - po wizycie zawsze dostaję bardzo dokładną rozpiskę z zaleceniami po każdej wizycie, nawet z rozpisaną dietą. Podczas badań (gastroskopia, fiberoskopia) dr Pol wykazuje się ogromną cierpliwością i delikatnością, nic nie boli, zero lęku i stresu. Poza tym jest osobą niezmiernie ciepłą, sympatyczną, życzliwą i pełną troski. Naprawdę polecam pana dra każdemu, kto ma problemy z układem pokarmowym.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiktoria Malinowska konsultacja ginekologiczna

  Przemila osoba, bardzo przyjemnie i rzetelnie przeprowadzona wizyta oraz szczegolowe wyjasnienie. Bardzo polecam!
  Pozdrawiam

  lek. Wiktoria Malinowska

  Serdecznie dziękuję za opinię. Cieszę się się,że jest Pani zadowolona z konsultacji:) Pozdrawiam

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Winiarek Inny

  Z Panią Doktor spotkałam się przebywając w szpitalu na oddziale patologii ciąży od października do grudnia 2019. Leżałam tam prawie dwa miesiące ze względu na łożysko centralnie przodujące. Pani doktor przychodziła na obchody. Jest kompetentna panią doktor, zaangażowana w swoją prace. Zawsze pytała się, jak się czuje. Po porodzie przebywałam jeszcze na oddziale ginekologicznym,gdzie również była pani doktor.

  lek. Joanna Winiarek

  Brawo za wytrwałość i cierpliwość :)

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiktoria Malinowska badania ginekologiczne

  Very friendly and warm doctor. I was very nervous about my pregnancy and delivery time, but she found the right we to make me calm, very happy and removed the worries away like totally! She is just the best, very communicative one, you can just feel free to tell and ask her everything in ur head about ur worries or discomfort.

  lek. Wiktoria Malinowska

  Thank you Novela for the kind words. It was a pleasure taking care of you. Congratulations, best regards for you and your family;)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania