Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Bródnowski Samodzielny Publiczny

Kondratowicza 8, Targówek

03-242, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Deszczyński

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Szpital BródnowskiUsługa: Ból palca

   Operacja wykonana przez tego lekarza w całkowicie nieudana i stan stopy jeszcze gorszy,niż przed tą operacją. Zabieg wykonany w Szpitalu Bródnowskim w czerwcu 2017r., po operacji cały czas ból palca + ograniczony zakres ruchu, problemy z chodzeniem, ból właściwie na okrągło. Wierzyłem, że lekarz bez problemu mi pomoże ale jest całkowicie inaczej. Bardzo duże rozczarowanie. Czeka mnie reoperacja.

  • P

   Przywrócił mi Pan Profesor komfort chodzenia. Operowana przez Pana stopa nie boli, a but nie jest zdeformowany. Rekonwalescencja minęła bezboleśnie. Zwracam się z apelem: kobiety, nie lekceważcie haluksów! Pan Profesor gwarantuje minimum bólu, maksimum profesjonalizmu i życzliwości dla pacjentów. 81-letnia pacjentka, Maria Szypulska - Krauss

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Jagielski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: operacja kręgosłupa-facetektomia lewostronna L4-L5 , implantacja TLIF stabilizacja międzytrzonowa i przynasadowa

   Wspaniały , doświadczony lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. W tej chwili poruszam się bez bólu.
   Bardzo dziękuję za opiekę. Grażyna Bojara

  • V
   Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: operacja kręgosłupa

   Pan doktor odmówił wykonania operacji ( tak naprawdę nie znam powody tej decyzji ) i jestem zaskoczona, ponieważ w Oplu miałam już wyznaczony termin na operację i żaden lekarz w Opolu nie miał z tym problemu. A pojechałam do Warszawy tylko dlatego, ponieważ współistniejaca choroba była wskazaniem do wykonania operacji w Warszawie. Następnie po odmowie wykonania operacji obiecał wykonać blokadę przeciwbólową żeby chociaż na jakiś czas ulżyć mi w bólu ala na drugi dzień zmienił zdanie.Dlatego jestem rozczarowana zachowaniem Pana doktora, ponieważ lekarz o specjalizacji poważaniem być stanowczy w swoich decyzjach. Nie mam prawa oceniać Pana doktora kwalifikacje. Z tego co się orientuję są bardzo dobrze oceniane przez pacjentow ala to co mnie spotkało nie nazwała bym jako profesjonalne. Ze szpitala zostałam wypisana bez jakiejkolwiek pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Agnieszka Wsół

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Białołęka

   wizyta przebiegla w milej, serdecznej atmosferze. Pani Doktor wykonala dodatkowe badanie w ramach wizyty. Poza tym po paru dniach mialam sie pojawic na niedodplatna kontrole. Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie ze strony Pani Doktor.
   Wizyt na najwyższym poziomie. Dziekuje.
   Polecam w 100%.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BiałołękaUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jest znakomitym lekarzem, jak również bardzo sympatyczną osobą. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Seweryn Trojanowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. 1-go Sierpnia 8

   Dr Seweryn Trojanowski, to najlepszy ginekolog, którego spotkałam na swojej drodze. Życzliwy, kompetentny, przeprowadza wywiad, odnosi się do poprzednich wyników badań, wszystko tłumaczy. W gabinecie panuje bardzo przyjazna armosfera. To profesjonalista pod każdym względem.

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: ciąża

   Polecam Doktora Seweryna każdej kobiecie w ciąży i nie tylko. Obecnie jestem w ciąży i jest to lekarz prowadzący. Miły,troskliwy, cierpliwy i wszystko spokojnie zawsze wytłumaczy. Lekarz z dużym doświadczeniem.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Aleksandra Zielinska

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VivamedUsługa: badanie ginekologiczne

   Przesympatyczna, bardzo profesjonalna i wyrozumiała Pani Doktor. 2 lata szukałam ginekologa z taka wiedza i podejściem!

  • Lokalizacja: VivamedUsługa: kontrola po konizacji

   Przemiła Pani doktor, dokładnie omawiała co badała i co było widać na monitorze, chętnie wysłuchała pacjentkę i odpowiadała na pytania.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Teresa Kozińska

  Neurolog,

  • S
   Lokalizacja: Lecznica RomaUsługa: utrata orientacji w znanej okolicy

   Do Pani Doktor trafiłem - już po wizytach u innych lekarzy - z diagnozą:ALTZHEIMER. Byłem całkiem załamany.Pani dr wyjaśniła mi, co mogło być przyczyną moich kłopotów i wskazała właściwy sposób postępowania. Dziś dochodzę do formy i dziękuję Bogu, że
   trafiłem na takiego lekarza. Pani Doktor, dziękuję za serdeczność
   i cierpliwość - Stanisław Renowicki

  • H

   U Pani doktor Teresy Kozińskiej leczę się od ok. 4 lat i jestem bardzo zadowolona, że trafiłam właśnie do Niej. Skierowała na badania i dobrała odpowiednie leki. Od tego czasu lepiej mi się żyje.
   Pani doktor jest wspaniałym lekarzem a do tego miła, serdeczna, uśmiechnięta, cierpliwa .
   Wizyta w gabinecie u Pani doktor zwykle trwa dłużej, ponieważ poświęca pacjentowi dużo czasu. Szczegółowo przeprowadza wywiad, słucha , doradza i nie patrzy na zegarek .
   Cierpliwie i dokładnie odpowiada na pytania, zrozumiale tłumacząc przebieg choroby.
   Wnikliwie analizuje przebieg leczenia.
   W nagłym przypadku przyjmie pacjenta dodatkowo, nie robi problemu.
   Gorąco polecam Panią doktor. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Artur Pytlakowski

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: MD Clinic PragaUsługa: podejrzenie złamania nogi w śródstopiu

   Polecam lekarza. Profesjonalne podejście do pacjenta, bez patrzenia na zegarek.Przed postawieniem diagnozy zlecił szczegółowe badania, a potem dokładnie wszystko wytłumaczył. Noga szybko wraca do stanu używalności.

  • P

   Polecam tego Lekarza w 100% ponieważ jest to lekarz, który ma bardzo dużą wiedzę oraz nie idzie na łatwiznę tylko stara się aby było jak najlepiej dla pacjenta. Poświęca pacjentowi dużo czasu tak aby dokładnie wytłumaczyć wszystko i rozwiać wszystkie wątpliwości. W dodatku jest bardzo miły i nawet jeśli chciałem coś dopytać, a już wyszedłem z gabinetu, po kolejnym pacjencie odpowiedział na moje wątpliwości. Jeszcze raz polecam. :)

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Tomasz Mitek

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból biodra

   Najlepszy ortopeda na świecie, doktor sympatyczny, wszystko tłumaczy tak, aby było zrozumiałe dla pacjenta, słucha uważnie i bada bardzo dokładnie. Kieruje bez problemu na potrzebne badania i rehabilitację.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic

   Rzadka i cenna okazja: poznać doktora, który się nie spieszy, słucha człowieka, obszernie tłumaczy człowiekowi, co i jak, pokazuje dalsze możliwości leczenia, jeśli przyjęta terapia nie da wyników, nie jest znudzony ani znużony, nie ma na końcu języka: następny proszę!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Babak Shariati

  Neurochirurg,

  • B

   Witam,
   niedługo minie rok do momentu, kiedy zostałam pacjętką dr Shariati. W trybie natychmiastowym (z powodu niedowładów) operacyjnie usunał mi dysk szyjny. Bardzo szybko wróciłam "do zdtowia". Mogłam wrócić do poprzedniego życia. Z przyjemnością wspominam pobyt w szpitalu. Miałam na każdym etapie leczenia pełną informację. Każdego dnia mojego pobytu lekarz wielokrotnie sprawdzał stan zdrowia i czy następowała poprawa. Czułam się BEZPIECZNIE. Do tego wszystkiego dr Shariati ma ujmujący sposób bycia.
   A jaką mam piekną bliznę - tak zrobione, że nie widać.
   Sumując, dzieki umiejętnoscią zawodowym i ujmującemu sposobowi bycia wróciłam do zdrowia. Dziekuję.
   Polecam wszystkim.
   Barbara Świetlicka - Szlubowska


 • Gierlak Wlodzimierz

  Kardiolog,

  • G

   Bardzo dobry specjalista. Jest typowym lekarzem z powołania. Nie czas a choroba staje się wnikliwą analizą przed badaniem chorego. Jest bardzo dobrym lekarzem. Z czystym sumieniem polecam.