Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą (nr certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej: 859). U...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychologiczna


Zakładowa 9g/4, Wrocław

150 zł

Gabinety Iter

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


Zakładowa 9g/4, Wrocław

150 zł

Gabinety Iter


Konsultacja online (kolejna)


Zakładowa 9g/4, Wrocław

150 zł

Gabinety Iter


Konsultacja online (pierwsza wizyta)


Zakładowa 9g/4, Wrocław

150 zł

Gabinety Iter


Psychoterapia


Zakładowa 9g/4, Wrocław

150 zł

Gabinety Iter


Psychoterapia indywidualna


Zakładowa 9g/4, Wrocław

150 zł

Gabinety Iter

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Iter psychoterapia indywidualna

Pani Agnieszka to fantastyczna terapeutka, jej zaangażowanie jest niesamowite. Zadaje odpowiednie pytania i z jej pomocą sam zaczynam umieć je sobie stawiać. Wizyty odbywają się w bardzo przyjaznej i jednocześnie całkowicie profesjonalnej atmosferze. Nie wiem co więcej mogę dodać, polecam serdecznie każdemu!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Iter

Pani Agnieszka pokazała mi jak poukładać rozrzucone puzzle w mojej głowie, co robić, gdy myśli zaczynają brać górę nad realnością. A przede wszystkim, że dać sobie przestrzeń na różne emocje nie jest czymś złym. Dziękuję Pani Agnieszko !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Plac Wolności

Do Pani Agnieszki trafiłam po raz pierwszy będąc w liceum. Byłam wówczas przytłoczona sytuacją rodzinną i zagubiona pod wieloma względami (przeprowadzka do dużego miasta z małej miejscowości, specyficzne środowisko mojego liceum, problem z wyborem potencjalnego kierunku studiów/ zdawania przedmiotów na maturze). Byłam nieufna wobec pracowników szkoły i miałam przykre uczucie, że z moimi problemami powinnam radzić sobie sama.
Na szczęście trafiłam do właściwej osoby.
W bezpiecznej i pełniej empatii atmosferze Pani Agnieszka pozwoliła mi się otworzyć, wysłucha moich problemów, a także aktywnie pomogła mi je rozwiązać (doradztwo w wyborze studiów/pomoc w rozpoczęciu korepetycji). Poczułam się zaopiekowana, ważna i co bardzo istotne, odzyskałam poczucie sprawstwa nad moim życiem.

Cieszę się, że pamiętałam o tym jak bardzo spotkania z Panią Agnieszką były pomocne dla mojej ówczesnej sytuacji.
Dlatego też, kilka lat później gdy poczułam, że wpadłam do czarnej dziury własnych myśli, z której w żaden sposób nie umiałam się wydostać, postanowiłam wrócić do Pani Agnieszki i rozpocząć terapię. Pracowałyśmy w nurcie poznawczo- behawioralny, na myślach, odczuciach i przekonaniach. Spotykałyśmy się raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie. Poza terapią otrzymałam też zadania i ćwiczenia, dzięki którym mogłam monitorować siebie, co pomogło mi lepiej zrozumieć oraz poznać własne ja. W trudnych chwilach zawsze do nich wracam. Wspólnym wysiłkiem ponownie odzyskałam kontrolę nad sobą i własnymi emocjami, poczułam że mogę spokojnie przejść przez (wówczas) targających mną kryzys.

Gdzieś przeczytałam, że praca nad sobą to jedyna pewna robota w życiu, myślę że warto się jej poświecić, w szczególności pod odpowiednią opieką i skrzydłami.
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę

mgr Agnieszka Jóźwik

Dziękuję bardzo serdecznie za tak ciepłe słowa! Zawsze zależało mi, aby każda osoba, której pomagam, czuła moje zaangażowanie i miała pewność, że uzyska najlepszą pomoc. Proszę pamiętać, że to Pani postawa i praca stoją za zmianami w Pani życiu. Życzę wielu sukcesów i satysfakcji!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Iter psychoterapia zaburzeń odżywiania

W 6 miesięcy naprawiłam to, co przez 10 lat zatruwało mnie środka. Z pomocą Pani Agnieszki. Proste, aczkolwiek bardzo pomocne pytanie, które słyszałam niemalże na każdym spotkaniu, pomogło mi uspokoić kuriozalne myśli w mojej głowie: a po co to Pani? co Pani to da?

Na początku trzymałam dystans, ale z każdą sesją otwierałam się coraz bardziej. Zrozumiałam, że z terapeutą, z jak każdym inny nowo poznanym człowiekiem, musi minąć trochę czasu, aż poczujesz się w jego obecności swobodnie. Myślę, że nam obu przyszło to całkiem szybko. Czułam się zaopiekowana, widziałam i czułam zaangażowanie Pani Agnieszki. Dopytywała mnie o szczegóły mojej historii (nie tylko na spotkaniach, ale również mailowo), pisałam jej eseje na swój temat, które ona potem analizowała i na które zawsze odpowiadała. Czułam, że chce mi pomóc, pamiętała każdy szczegół z moich opowieści, aż w pewnym momencie było to zaskakujące i zaskakująco miłe. Naszą pracę poddała superwizji ze swoim opiekunem, co świadczy o jej pełnym profesjonalizmie i chęci sprawdzenia, czy mój "przypadek" prowadzony jest właściwie.

Terapia poznawczo-behawioralna w zaburzeniach odżywiania zakłada sesje uporządkowane według planu i harmonogramu. Pani Agnieszka oczywiście trzymała się ram, ale kiedy tylko potrzebowałam stawała się bardziej elastyczna i rozmawiałyśmy na tematy odbiegające od problemu, z którym przyszłam. Na każdej sesji pytała np. Czy czegoś jeszcze Pani potrzebuje? Pani Agnieszka zadawała dużo pytań i drążyła, aż w końcu odpowiadając i jej i sobie na pewne pytania zmieniłam (w sesnie pozytywnym) swoje podejście do wielu spraw. Miałam problem, którego nie potrafiłam przegadać ze swoimi przyjaciółmi, partnerem czy rodziną, bo oni nie rozumieli tego, co dziejej się w mojej głowie i choć chcieli pomóc, to nie udzielali właściwych rad. Pani Agnieszka dzięki wykształceniu i doświadczeniu rozumiała. I rozumiała moje myślenie coraz bardziej, z każdą kolejną sesją. I z tą wiedzą udzielała mi dokładnie takiej pomocy, jakiej potrzebowałam. Nie wierzyłam, że w 6 miesięcy moje myślenie o sobie, moje zachowanie i moja relacja z jedzeniem zmienią się o 180 stopni. Nie wierzyłam, ale systematycznie chodziłam na terapię, odrabiałam zadania domowe, zapisywałam swoje myśli i uczucia i pierwszy raz od tylu lat żyłam jakby w totalnej świadomości siebie. Aż pewnego dnia wyszłam z gabinetu Pani Agnieszki ze łzami w oczach i na głos powiedziałam do samej siebie: Ja chyba naprawdę wyjdę z tego. Ja wychodzę z tego. Polecam współpracę z Panią Agnieszką.

mgr Agnieszka Jóźwik

Dziękuję bardzo. Było mi niezmiernie miło pracować z tak zaangażowaną i pełną determinacji osobą. Staram się robić wszystko co w mojej mocy, aby wesprzeć proces przemiany. Dziękuję za docenienie mojej pracy i tak miłe słowa z Pani strony. Pozdrawiam i życzę jeszcze wielu sukcesów!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Plac Wolności psychoterapia depresji

Na wizyty do Pani Agnieszki chodziłam kilka miesięcy z powodu depresji. Byłam w bardzo złym stanie, a z każdym kolejnym spotkaniem z Panią Agnieszką czułam, ze jest lepiej. I chociaż na pierwsze spotkanie szłam niechętnie i z negatywnym nastawieniem to Pani Agnieszka była bardzo profesjonalna i czułam, ze rzeczywiście jest zaangażowana i jest to właściwa osoba we właściwym miejscu. Przy każdym spotkaniu czułam się zaopiekowana, wysłuchana. Nie ma problemu ze stawianiem pytań i z uzyskaniem wyczerpującej odpowiedzi. Bardzo polecam Panią mgr Agnieszkę Jóźwik.

mgr Agnieszka Jóźwik

Dziękuję serdecznie! Nie udałoby się, gdyby nie Pani wytrwałość, chęć do zmiany oraz ciężka praca. Cieszę się, że byłam częścią Pani przemiany i mogłam obserwować jak trudne staje się coraz łatwiejsze. Życzę wszystkiego najlepszego!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą (nr certyfikatu Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej: 859). U...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania