Adresy (2)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 6 lat
Gotówka, Karta płatnicza
61 629.....

Psychoterapia indywidualna • 120 zł

Konsultacja psychologiczna • 120 zł

Psychoterapia partnerska • 140 zł +3 więcej

Psychoterapia rodzinna • 140 zł

Poradnictwo psychologiczne • 120 zł

Poradnictwo dla rodziców • 120 zł

Gwarna 13/16, Stare Miasto, Poznań
Klinika LMC (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
61 629.....

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Moim głównym obszarem zainteresowań jest terapia rodzin i par. Wspieram dorosłyc...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • University of Nicosia, Cyprus
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

120 zł


Traugutta 21/6, Poznań

120 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin


Gwarna 13/16, Poznań

120 zł

Klinika LMC


Konsultacja psychologiczna

120 zł


Traugutta 21/6, Poznań

120 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin


Gwarna 13/16, Poznań

120 zł

Klinika LMC


Psychoterapia partnerska

od 140 zł


Traugutta 21/6, Poznań

140 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin


Gwarna 13/16, Poznań

150 zł

Klinika LMC


Psychoterapia rodzinna

od 140 zł


Traugutta 21/6, Poznań

140 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin


Gwarna 13/16, Poznań

150 zł

Klinika LMC


Poradnictwo psychologiczne

120 zł


Traugutta 21/6, Poznań

120 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin


Poradnictwo dla rodziców

120 zł


Traugutta 21/6, Poznań

120 zł

Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika LMC

Pani Agata jest profesjonalistką. Konkretnie, na temat, jasno, prosto i z zaangażowaniem szuka przyczyn i próbuje je rozwiązywać. Wie co robi i naprawdę pomogła i pomaga nadal wyjść z lęków. Mogę śmiało polecić każdemu. Jestem bardzo zadowolony.


Ł
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin konsultacja psychologiczna

Profesjonalne podejście do pacjenta. Już po pierwszym spotkaniu poczułem znaczną ulgę. Śmiało mogę polecić tego psychologa.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika LMC

Ciepła, empatyczna osoba, która poważnie podchodzi do swojej pracy. Z uwaga słucha, dopytuje, wszystko jasno tłumaczy i wyjaśnia. Kilka spotkań i zmiana perspektywy mojego problemu sprawiła, ze codzienne funkcjonowanie zdaje mi się znacznie łatwiejsze! Od samego wejścia do gabinetu wyczuwa się profesjonalne podejście i przyjemna atmosferę. Polecam!

Agata Kałużna

Jestem wdzięczna za wyrażenie opinii, pozdrawiam i życzę powodzenia!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Agata pomogła mi przejść bardzo trudny czas w moim życiu jakim był rozwód. Wizyty u Pani Agaty pozwoliły mi wyjść na prostą i zacząć na nowo sprawnie funkcjonować. Ciesze się, że udało mi się trafić w dobrego specjalisty. Polecam.

Agata Kałużna

Dziękuję za opinie i serdecznie pozdrawiam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin Lęki

Jakiś czas temu trafiłem do pani Agaty z silnymi lękami. Dziś, mimo upływu kilku miesięcy od naszego ostatniego spotkania nadal cieszę się dobrym zdrowiem. Polecam serdecznie tego specjalistę.

Agata Kałużna

Dziękuje za ciepłe słowa, powodzenia!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin interwencja kryzysowa

Do pani doktor trafiłam w bardzo kryzysowej sytuacji, byłam przekonana, że cały świat mi się zawalił, sądziłam, że nigdy się po tym nie pozbieram, tymczasem już po trzech spotkaniach mam się zdecydowanie lepiej, wróciłam do normalnego funkcjonowania i jestem przekonana, że będzie coraz lepiej! W pani doktor bardzo cenie sobie szczerość i uczciwość - po rozmowach ze znajomymi obawiałam się, że nie obędzie się bez cotygodniowych spotkań, obawiałam się kosztów i wieloletniej terapii, przeciągania w czasie albo braku jakichkolwiek efektów spotkań, tymczasem pani Agata była bardzo konkretna, podeszła do moich trudności z pełnym zrozumieniem i elastycznością. Przyznam, że sama sugerowałam się między innymi opiniami w internecie wybierając lekarza dlatego uważam, że to ważne, aby dzielić się swoimi doświadczeniami tutaj. Pozdrawiam i wszystkim życzę takiej pomocy, jaką ja otrzymałam.

Agata Kałużna

Miło mi to słyszeć (czytać), trzymam kciuki za dalsze sukcesy!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin notoryczne bóle

Do pani Agaty trafiłam bardzo zrezygnowana po wielu konsultacjach z różnymi specjalistami, potraktowałam wizytę u psychologa, jako "ostatnią deskę ratunku"... Początkowo do wizyt podchodziłam dość sceptycznie, bo trudno mi było uwierzyć, że w końcu ktoś będzie mi w stanie pomóc, ale z każdą kolejną wizytą mój problem wydawał się coraz mniej dokuczliwy... W trakcie spotkań towarzyszyło mi wiele różnych emocji, bywało, że czułam ogromne zrezygnowanie, czasem wydawało mi się, że poruszamy tematy całkowicie nie związane z moim problemem, dopiero po czasie zrozumiałam, że to wszystko miało jakiś cel. Kiedy objawy całkowicie ustąpiły, nie mogłam w to uwierzyć! Dziś, po 2 miesiącach od ostatniej wizyty u Pani Agaty z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że ta niezwykle empatyczna kobieta sprawiła, że znowu mogę prowadzić normalne życie! Serdecznie polecam i życzę wytrwałości wszystkim pacjentom!

Agata Kałużna

Dziękuję za dobre słowo i serdecznie pozdrawiam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin

Wspaniały psycholog polecam ! Do tej pory perspektywa wizyty u psychologa budziła we mnie skrępowanie gdyż nie uzewnętrzniam się tak łatwo jednak niezwykła taktowność, empatia i szacunek do pacjenta ze strony Pani Agaty sprawiły, że otworzyłem się i dziś już potrafię cieszyć się życiem dzięki trafnej diagnozie i jej podejściu.

Agata Kałużna

Dziękuję!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Wielkopolskie Centrum Terapii Par i Rodzin depresja, wypalenie zawodowe

Miałem ogromny problem, chodziłem do kilku psychologów, ale w wielu miejscach czułem, że mój problem został potraktowany zbyt pobieżnie. Nareszcie trafiłem na kogoś kto mi pomaga i w końcu traktuje mój problem w sposób profesjonalny i poważny. Nie wyobrażam korzystać z pomocy kogokolwiek innego. Zdecydowanie polecam Panią Agatę :)

Agata Kałużna

Dziękuję za ciepłe słowa!


K
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista! Pani Agata jest w pełni profesjonalna, ale mimo to szczerze angażuje się w terapię. Jej podejście sprawiło, że zauważyłam dużą poprawę zdrowia psychicznego, zdecydowanie lepiej radzę sobie z codziennymi problemami. Najlepszy specjalista w Poznaniu!

Agata Kałużna

Dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

4 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jestem osobą cierpiącą na trichotillomanię. Mam 22 lata, a zaburzenie towarzyszy mi od dzieciństwa. Niejednokrotnie szukałam dobrego specjalisty, lecz zazwyczaj kończyło się na jednorazowej wizycie. Trichotillomania przeszkadza mi w normalnym funkcjonowaniu. Nie uprawiam żadnych sportów, unikam sytuacji, w których ktoś mógłby zorientować się, że mam ubytki w owłosieniu. Bardzo skrupulatnie i umiejętnie wszystko kamufluję, ale nie izoluję się od ludzi.
  Nigdy nie połączyłam farmakologii z psychoterapią. Brałam tylko leki. Niestety po pewnym czasie stosowania zazwyczaj musiałam je odstawić. Często występowało złe samopoczucie lub drżenie rąk, co przeszkadzało mi w wykonywaniu pracy (jestem wizażystką). Fevarin i Seronil nie sprawdzały się. Dodatkowo stosowałam Trittico na noc. Najlepiej działał bioxetin, lecz efekty również nie były spektakularne. Przez pewien czas fantastycznie radziłam sobie sama, bez leków, miałam pełne owłosienie, niestety wszystko zaczęło wracać, a ja nie potrafię sobie z tym poradzić. Mam problemy ze snem, nie akceptuję siebie, a bez makijażu wyglądam fatalnie.
  Moje pytania są takie: Czy trichotillomanię można całkowicie wyleczyć czy tylko nauczyć się ją kontrolować? Czy w ogóle są przypadki zupełnego ,,pożegnania się" z chorobą i jak nauczyć się z nią żyć?

  Witam, leczenie trichotillomanii jest złożone i polega przede wszystkim na psychoterapii połączonej najczęściej z farmakoterapią i konsultacjami z dermatologiem. Z Pani opisu wynika, że do tej pory psychoterapia nie była podejmowana, a efekty samej farmakoterapii nie były zadowalające i raczej krótkotrwałe, kolejne przyjmowanie samych leków najprawdopodobniej przyniesie te same efekty... Serdecznie zachęcam do kontaktu z psychoterapeutą, jak najbardziej z tą chorobą można się całkowicie "pożegnać"!

  Agata Kałużna


 • mój problem polega na tym, że strasznie się czerwienie przy rozmowie z kimś- nieważne, czy jest to obca osoba, czy ktoś z rodziny. Już na samą myśl, że wychodzę gdzieś do znajomych i wiem, że będę robił się czerwony już mnie to zniechęca. Strasznie mi to przeszkadza w życiu codziennym. Jak z tym sobie poradzić?

  Witam!
  Zazwyczaj czerwienienie się twarzy pojawia się podczas sytuacji stresujących. Jest ono efektem chwilowo zwiększonej aktywności układu współczulnego, który ulega pobudzeniu na skutek przeżywanych emocji. Napięcie powoduje rozszerzenie się naczyń krwionośnych, w wyniku czego następuje czerwienienie się twarzy. W momencie kiedy czerwienienie się utrudnia codzienne funkcjonowanie albo z naszych obserwacji wynika, iż jest nadmierne, dobrze jest skonsultować ten problem z dermatologiem (aby wykluczyć chorobę somatyczną) i psychologiem (aby wykluczyć podłoże psychiczne problemu). Z tego, co napisał Pan powyżej, zaczerwienienie twarzy pojawia się u Pana jedynie w momencie spotkań społecznych, dlatego bardziej prawdopodobne jest podłoże psychiczne problemu, jednak rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji po wnikliwym przyjrzeniu się różnym sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pana życia, w którym czerwienienie się pojawiało / pojawia oraz jakich emocji jest wyrazem. Niezwykle ważne jest, aby zająć się tą trudnością jak najprędzej, aby problem się nie pogłębił. Problem oczywiście jest do całkowitego wyeliminowania po uzyskaniu odpowiedniego wsparcia specjalistów. Pozdrawiam, Kałużna Agata

  Agata Kałużna

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji. Moim głównym obszarem zainteresowań jest terapia rodzin i par. Wspieram dorosłyc...

Zobacz pełen opis


Edukacja

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • University of Nicosia, Cyprus
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Oddział dzienny zaburzeń nerwicowych (Konin, 2018);
 • Poradnia leczenia uzależnień i współuzależnień Katharsis; (Poznań, 2014);
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka (Gniezno, 2014);


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (2)