Adres

Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Czeremchowa 7, Krzyki, Wrocław


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

NIP

8991774007

Adres firmy

Czeremchowa 7, Wrocław

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Czeremchowa 7, Wrocław

300 zł

Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej

Moje doświadczenie

O mnie

Kontynuuję tradycję rodzinną i misję, jaką jest zawód lekarza, pełniąc go z wielką pasją i oddaniem od ponad 40 lat. W pracy lekarza absolutnym priory...

Zobacz pełen opis


Edukacja

  • Naukowy Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
  • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Zakres porad

  • Neurologia dziecięca

Znajomość języków

  • Angielski

436 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Konsultacja neurologiczna

Pani Doktor opiekuje się moim synem Pawłem od lat. Nie jest już tylko lekarzem syna ale naszym wsparciem w każdej merytorycznej sytuacji. Dzięki niej syn został zdiagnozowany. Zawsze służy nam radą i pomocą.
Podczas wizyt, mnie i synowy poświęca dużo czasu i maksymalną ilość swojego zainteresowania. Co jest wyjątkowe, Pani Doktor swoich pacjentów pamięta i poznaje nas bez patrzenia w dokumenty. Za każdym przypadkiem widzi człowieka, a nie tylko jednostkę chorobową.
Polecam z czystym sumieniem.

T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Konsultacja neurologiczna

Do wizyty z synkiem z umiarkowanym niedotlenieniem mózgu zachęciły nas liczne pozytywne opinie, z którymi zgadzam się w 100%.
Pani dr jest bardzo profesjonalnym, pełnym empatii lekarzem, z ogromną wiedzą i wspaniałym podejściem do dzieci. Ocenę tę potwierdzają liczne opinie różnych profesorów -autorytetów medycznych publikowane na stronie www Pani doktor.
Po wnikliwym wywiadzie Pani doktor przystąpiła do bardzo szczegółowego badania małego pacjenta, po czym zleciła potrzebne badania i udzieliła konkretnych i zrozumiałych odpowiedzi na wszystkie zadawane przez nas pytania. Omówiła też jak dziecko nosić, układać i nie popełniać przy tym błędów, omówiła też ćwiczenia, które możemy wykonywać z dzieckiem w domu. Przy pełnym profesjonalizmie – Pani doktor jest wrażliwa i empatyczna - poświęciła dużo czasu na kontakt z dzieckiem i nami rodzicami. Dawno nie spotkaliśmy się ze specjalistą o tak dużym zaangażowaniu ! Widać, że kocha swój zawód, bardzo lubi maluchy i rozumie obawy rodziców.

E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Konsultacja neurologiczna

Polecam z całego serca!
Pani Doktor Adrianna Wilczek to prawdziwy specjalista w swoim fachu. Dokładnie przeanalizowała objawy,cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania i szczegółowo wyjaśniła plan leczenia.Pani Doktor jest nie tylko kompetentna, ale również bardzo empatyczna i życzliwa.
Dzięki trafnie dobranej terapii stan dziecka znacznie się poprawił. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i z całą pewnością będę polecać Panią Doktor innym osobom.
Dodatkowy atut to przyjazna atmosfera w gabinecie:)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Byliśmy u Pani doktor na wizycie 8.01.2024. Pani doktor przebadała mojego synka na różne sposoby to muszę przyznać. Ale niestety to z czym przyszliśmy to był dla Pani doktor najmniejszy problem, mój synek miał od pewnego czasu zwężoną szparę powiekową + mniejsza źrenice po lewej stronie oraz asymetrię ciała również na ta stronę. Usłyszałam że wszyscy mamy asymetrię oczu i mimo moich zapewnień że jest tak od jakiegoś czasu i synek urodził się z równymi oczkami Pani doktor nie chciała słuchać. Niestety mniejsza szpara powiekowa + mniejsza źrenica jest wynikiem zespołu Hornera przez nowotwór węzłów chłonnych o czym dowiedzieliśmy się na oddziale onkologii. Apeluje więc o uważne słuchanie rodzica i zlecanie badań, zdaje sobie sprawę że nie zawsze udaje się postawić trafna diagnozę jednak najbardziej przykro mi że moje argumenty były bagatelizowane i potraktowane lekceważąco być może u mojego teraz 7 miesięcznego synka udałoby się wcześniej wykryć nowotwór.

dr n. med. Adrianna Wilczek


Szanowna Pani
W związku z opinią dotyczącą badania dziecka w gabinecie neurologii dziecięcej w dniu 8.01.24 zmuszona jestem zamieścić sprostowanie.
Badaniem neurologicznym -wizyta jednorazowa- u 4 –miesięcznego niemowlęcia stwierdziłam asymetrię szpar powiekowych i niewielką asymetrię ułożeniową ciała.
Badanie poprzedzone było dokładnym wywiadem .
Dokonałam również szczegółowej analizy dokumentacji fotograficznej dziecka zawartej w komórce rodziców ,o którą poprosiłam.
Na wizytę matka dostarczyła aktualne specjalistyczne badanie okulistyczne oraz badanie usg głowy.
Konsultujący specjalista okulista (posiadam kopię pelnego badania )poza asymetrią szpar powiekowych nie stwierdził innych odchyleń od normy.
Nie stwierdził również objawów zespołu Hornera.
Badaniem neurologicznym w dniu wizyty nie miałam podstaw do rozpoznania zespołu Hornera (składa się 3 objawów w tym niezbędnej do rozpoznania zespołu asymetrii żrenic ) , ani żadnych podstaw do podejrzenia procesu nowotworowego w obszarze węzłów chłonnych szyi.
Zaleciłam kontrolę neurologiczną za 4 tyg, na którą rodzice się nie zgłosili.
Rozumiem ból r i rozpacz Rodziców po otrzymaniu takiej poważnej diagnozy.
Nie kryję jednak zaskoczenia,co do treści tej opinii.
Życzę rodzicom i synkowi szybkiego powrotu do zdrowia.
Dr n.med,specjalista neurologii dziecięcej Adrianna Wilczek


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Inny

Panią DOKTOR serdecznie polecam. Bardzo dobre, profesjonalne podejście do dziecka i do rodzicow. Rzetelność i fachowa postawa do wykonywanej pracy. Potężna wiedza i doświadczenie!
Pani doktor jest dociekliwa, potrafi wytłumaczyć wątpliwości, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca czas pacjentowi i rodzicom, co jest ważne.
Miła atmosfera w gabinecie, Pani Doktor od samego przekroczenia progu, obserwuje zachowanie dziecka jak i rodzicow. Z sercem podchodzi do dzieci i tematu. Drodzy rodzice u Pani doktor znajdziecie pomoc i wsparcie.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Inny

Pani Doktor jest bardzo rzeczowa, konkretna i zawsze przygotowana do wizyty z wyprzedzeniem. Trafiłam do Pani Doktor z polecenia, odwiedzajac wcześniej kilkunastu innych lekarzy. Byłam załamana ich brakiem empatii i komunikacji. Pani Doktor Wilczek ma złote serce do dzieci, jest wsparciem dla rodzica i posiada ogromna wiedzę. Do tego każda wizyta odbywa się bez opóźnienia. Z całego serca polecam.


S
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Inny

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem, wizyta w cudownej atmosferze, badanie wnikliwe pani doktor nie skupia się tylko na jednym problemie patrzy wieloetapowo, ogromna wiedza i doswiadczenie równa się celna diagnoza i fachowa pomoc.
Jedna wizyta a tak wiele może zmienić w życiu.
Bardzo Dziękuję p.Doktor


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Inny

Specjalista z ogromnym dorobkiem zawodowym oraz doświadczeniem. Najwyższej klasy Specjalista, pomijam fakt że jest bardzo miłą i ciepła osobą. Badanie córki przebiegło bardzo dokladnie i sumiennie, bardzo drobiazgowy wywiad, wiele pytań "nie gdyba " wręcz przeciwnie drąży temat dopytuje i kieruje na inne badania. Podejście do dziecka i rodzica na szóstkę. Przedewszystkim nie ocenia rodzica, bardziej wskazuje możliwe rozwiązania do wyboru bo dla niej TO DZIECKO jest najważniejsze i jego dobro.Diagnoza trafiona poraz drugi polecam serdecznie Panią Dr


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Inny

Niestety nie polecam Pani Doktor. Wybraliśmy się do niej, bo po opiniach sądziliśmy, że pomoże naszemu dziecku. Straciliśmy ogrom czasu, który dla dziecka ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o szybką diagnozę i fachową pomoc. Pani Doktor po przyjściu do niej z dzieckiem, obejrzała go już na wejściu z góry na dół jak ,,konia na wybiegu". W związku z czym już na samym wejściu nie wzbudziła mojej aprobaty. Przyszliśmy do niej z dzieckiem z podejrzeniem padaczki. Pani ten problem niestety olała, skupiając się na innych rzeczach, które w tym momencie były najmniej ważne. W związku z powyższym nie udzieliła mojemu dziecku odpowiedniej pomocy, przez co Stan dziecka się pogarsza, i jest to bardzo niepokojące, a ja muszę znów szukać dobrego neurologa, który pomoże mojemu dziecku, tak, jak to powinno być zrobione już wcześniej. Pani Doktor zamiast przechwalać się umiejętności, powinna się skupić na tym, z czym do niej przychodzi rodzic z chorym dzieckiem.


L
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej Inny

Wybrałam świadomie Doktor Wilczek aby konsultowała moje miesięczne dziecko. Pani Doktor ma opinię świetnego neurologa dziecięcego, co znalazło potwierdzenie w trakcie naszej wizyty.
Doktor jest wnikliwym i kompetentnym lekarzem, nawiązującym bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Pani Doktor dobrze zna środowisko specjalistów zajmujących się niemowlętami/dziećmi i przekazuje dużo cennych wskazówek świeżym, często jeszcze zagubionym, rodzicom.
Na wizycie Pani doktor nie tylko zajęła się profesjonalnie badaniem mojego dziecka, ale również empatycznie zainteresowała się moim stanem po porodzie dodając otuchy. Serdecznie polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania