Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

W pracy opieram się na relacji, w czym wspiera mnie nie tylko moja praktyka terapeutyczna, ale również moje doświadczenie biznesowe, bo choć kontekst jest inny, to wspólne jest spotkanie i bycie kontakcie z drugą osobą. W Gestalt inspiruje mnie holistyczne podejście do człowieka, uwzględniające umysł, emocje, wrażenia, odczucia jak również ciało oraz środowisko. Wierzę, że każdy z nas ma wszystko, aby wieść satysfakcjonujące, dobre życie, a terapia może być przestrzenią, która pozwala to odkryć.

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką, pracuję z osobami dorosłymi. Ukończyłam czteroletnie szkolenie w Szkole Gestalt w Warszawie, posiadam certyfikat European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Odbyłam także staż w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, na całodobowym oddziale nerwic, zaburzeń osobowości i zaburzeń odżywiania. Swoje kompetencje rozwijam także podczas szkoleń i warsztatów, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia gestalt

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Usługi i ceny

  • Psychoterapia

    250 zł

  • Psychoterapia indywidualna

    250 zł

  • Indywidualna konsultacja psychoterapeutyczna

    250 zł

  • Psychoterapia dorosłych

    250 zł

  • Psychoterapia Gestalt

    250 zł

Adresy (2)

Monumental
Monumental

Willowa 8/10 m 29, Mokotów, 00-790 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Karta płatnicza
  • Przelew na konto

Telefon

22 470...
Monumental

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Blik
  • Przelew na konto
  • Revolut

Telefon

22 470...

8 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Przyjazny gabinet
  • Skuteczność leczenia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • N

    Szczerze polecam, jestem bardzo zadowolona z efektów wspólnej pracy. Gabinet śliczny i przytulny.

     • Monumental  • 

    mgr Adela Szemczak

    Dziękuję bardzo, Nina! Wszystkiego dobrego! :)


  • Ciężko opisać, jaką lekkość, ulgę i jasność czuję po spotkaniach z Adelą. Niewiarygodne ciepło, łagodność i przenikliwość. Adela wsłuchiwała się w każde moje słowo i brała pod uwagę rzeczy, na które sama bym nigdy nie zwróciła uwagi. Czułam się wyczerpująco wysłuchana- wszystko co mówiłam stanowiło bazę do dalszej pracy i łączenia kropek. Sama na codzień pracuję gabinetowo z dziećmi i z perspektywy podobnej specyfiki zawodu dostrzegam OGROM wiedzy i doświadczenia Adeli. Pomogła mi, abym to JA POMOGŁA sobie. Zaczęłam dostrzegać i rozumieć cele, którymi kieruje się w trakcie różnych zachowań. Przyłapałam się na zadawaniu sobie pytań, które zadawała mi Adela- co mi to daje? Jak się czuję, gdy to zauważam? Wybawiające jest te poczucie sprawczości, to, że po spotkaniu czujesz, że to TY wykonałaś pracę- oznacza to, że terapeuta naprawdę potrafi wykonać pracę wzorowo. Dziękuję- nawet nie wiem kiedy przestałam “rozkminiac” i zaczęłam żyć, przyjmować świat i siebie takimi, jakimi jesteśmy.

     • Monumental  • 

    mgr Adela Szemczak

    O, bardzo bardzo dziękuję! Wszystkiego dobrego! :)


  • P

    Dziękuje za pomoc w rozpaleniu pochodni, z której nie zawsze potrafiłem w odpowiedni sposób korzystać. Za rozmowę, uporządkowanie i nauczenie dostrzegania swoich emocji, pomoc w odzyskaniu kontroli nad myślami i swoja jednością.

     • Monumental  • 

    mgr Adela Szemczak

    Paweł, dziękuję Ci bardzo za te słowa! Cieszę się, że mogłam Ci towarzyszyć w Twojej drodze.


  • M

    Z całego serca polecam psychoterapię u Adeli. To niezwykle ciepła, empatyczna i profesjonalna terapeutka, która potrafi stworzyć bezpieczną i wspierającą atmosferę. Już od pierwszego spotkania czułam się wysłuchana i zrozumiana. Adela pomaga spojrzeć na trudne sytuacje z innej perspektywy, uczy, jak lepiej radzić sobie z emocjami i budować zdrowe relacje. Dzięki naszym spotkaniom zrobiłam ogromny krok naprzód w pracy nad sobą. To osoba, której naprawdę można zaufać.

     • Monumental psychoterapia dorosłych  • 

    mgr Adela Szemczak

    Bardzo bardzo dziękuję, Monika, za Twoje słowa! Wszystkiego dobrego!


  • A

    Adela stworzyła bardzo bezpieczną i komfortową przestrzeń, co niezwykle ułatwiło "wejście" w proces terapeutyczny i efektywność terapii. Okazała dużo empatii i ciepła co było bardzo wspierające.

     • Monumental  • 

    mgr Adela Szemczak

    Aniu, bardzo dziękuję za Twoje słowa :) Wszystkiego dobrego!


  • P

    Bardzo polecam Adelę, jest niezwykle wnikliwa, empatyczna i ma wyjątkowo mądre wnioski oraz spostrzeżenia. Czuję, że z sesji na sesję coraz bardziej rozumiem emocje, które pojawiają się w moim życiu i znajduję ich przyczynę. Cieszę się, że zaczęłam psychoterapię z Adelą.

     • Monumental  • 

    mgr Adela Szemczak

    Cieszę się i bardzo dziękuję za to, że zdecydowałaś się podzielić swoimi doświadczeniami!


  • M

    Praca z Panią Adelą pomogła mi przejść przez trudne zmiany w życiu. Teraz żałuję, że nie zaczęłam wcześniej :)

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Adela Szemczak

    Bardzo dziękuję, Magda, za podzielenie się swoimi doświadczeniami i opinią, jest mi bardzo miło :)


  • A

    Niesamowicie empatyczna, cierpliwa i ciepła osoba.
    Sesje z Adelą to prawdziwa przyjemność, czuję dużą ulgę po każdym spotkaniu z nią. Serdecznie polecam i dziękuję!!

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Adela Szemczak

    Ada, bardzo bardzo dziękuję za podzielenie się opinią! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Adela Szemczak

Dzień dobry,

Wydaje się, że przez długi czas, wiele kwestii pomiędzy Państwem pozostawało niejasne. Charakter Waszej relacji, wyobrażenie i podejście każdego z Was, nastawienie i oczekiwania,… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Adela Szemczak

Dzień dobry,

Słyszę i rozumiem, że brakuje Pani wsparcia, domyślam się, że to może rodzić szereg różnych odczuć: od złości, po smutek, samotność lub zmęczenie.
Zachęcam Panią,… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania