Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
40 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Niepłodności

  W maju tego roku byłam operowana przez doc. Adama Rudnika ((oponiak). Wszystko przebiegło doskonale.
  Bardzo kulturalny i uprzejmy człowiek.Bardzo profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.Dziękuję bardzo Panu doc.i całemu zespołowi za okazaną pomoc.
  Pacjentka

 • P

  14 kwietnia 2016 r byłam operowana przez Doc.Adama Rudnika na usunięcie guza przysadki mózgowej. Przed operacją zaniki miesiączki, bóle głowy tak silne, że nie dało się tego wytrzymać oraz silny ucisk na oko. Zawsze w połowie cyklu i w okresie kiedy miała wystąpić miesiączka lądowałam w szpitalu ponieważ pojawiał się taki ból głowy, że nie raz przez kilka dni nie wychodziłam z łóżka. Operacja się powiodła, głowa przestała boleć, miesiączka wróciła, wszystkie wyniki badań Endokrynologicznych wyszły rewelacyjnie. Dziś mija prawie 2 mc od operacji, a ja nie wiem co to ból głowy :) Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim lekarzą, a szczególnie Panu Doc. Rudnikowi za pomoc i przeprowadzenie tak szybkiej operacji. Życzę Panu dużo zdrowia i oby każda operacja poszła po Pana myśli. Dziękuję wspaniały lekarz na 6+ .Pozdrawiam Paulina S.

 • Pan doktor Rudnik to wspaniały neurochirurg . Operował mojego męża 24 sierpnia 2015 . Mój mąż miał guza mózgu operacja się udała.Dziękuję panie doktorze , już jest 5 miesięcy po operacji . Beata

 • Własnie w Andrzejki minęło 15lat od mojej operacji przysadki.Żyję bez bólu głowy. To dzięki doc.Adamowi Rudnikowi jestem zdrowa. To wspaniały lekarz i wybitny specjalista.Przed operacja byłam w piekle po operacji jestem w niebie.

 • Miałem to niebywałe szczęście trafić pod opiekę Pana Doc. Adama Rudnika z makro gruczolakiem przysadki. Pobyt na oddziele trwał 10 dni które bardzo miło wspominam nie tylko dlatego że pan Docent wykazał mistrzowski kunszt w dziedzinie neurochirurgii lecz także dlatego że personel pomocniczy, pielęgniarki, salowe były bardzo miłe i opiekuńcze. Od operacji minęło pięć miesięcy. Rezonans wykonany w grudniu wykazał że wszystko jest tak jak być powinno, także moje samopoczucie jest dobre i jestem przekonany że tak pozostanie i co nie jest bez znaczenia nie mam żadnych blizn. Pozdrawiam Pana Docenta i cały personel. życzę każdemu cierpiącemu na to schorzenie żeby trafił pod opiekę Pana Docenta.
  Ryszard Lekszycki.

 • X

  Wspaniały człowiek, super specjalista, sympatyczny, konkretny, profesjonalne podejście do pacjenta,skraca dystans podczas rozmowy miałam uczucie że rozmawiam z kimś kogo dobrze znam mimo że tak nie było, super opieka w Klinice, serdecznie polecam.

 • nie ma co pisac pan doktor jest najlepszy a jesli ktos uwaza inaczej to ma pecha bo doc.Rudnik bledow nie popelnia a gruczolaki podobno moga sie powtorzyc.Iwona Bryła 08.2012 zdrowa i zadowolona z zycia

 • Wspaniały lekarz i człowiek, dla którego dobro pacjenta jest rzeczą najważniejszą. Kieruje zespołem znakomitych lekarzy. 14 stycznia 2014 roku przeprowadził u mnie zabieg usunięcia gruczolak przysadki mózgowej metodą przez zatokę klinową. 18 stycznia byłem już w domu i jak dotychczas wszystko jest bardzo dobrze.

 • Jestem półtora miesiąca po operacji makrogruczolaka przysadki mózgowej wykonywanej przez doc. A.Rudnika.
  Zabieg przebiegł bezproblemowo, dotychczasowa rehabilitacja również. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej opieki Pana docenta. Bardzo wysoko oceniam jego sposób prowadzenia pacjenta, a przede wszystkim mistrzostwo w wykonywaniu zabiegów. To prawdziwy mistrz formuły F1 wśród neurochirurgów. Bardzo dziękuję Panu docentowi za to co dotychczas dla mnie zrobił. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym aby mieli możliwość skorzystania z usług Pana doc. A.Rudnika

 • Czytałem wcześniej opinie o Panu docencie i wszystko się potwierdziło w rzeczywistości. Fantastyczny Człowiek z wielkim sercem dla pacjentów. Każdego wysłucha, nigdy nikogo nie ignoruje, nie ma tej charakterystycznej buty i arogancji, w przeciwieństwie wiele empatii i zrozumienia. Doskonały fachowiec i świetny lekarz. Zazdroszczę Jego studentom, mają szczęście kształcić się pod okiem doskonałego specjalisty, a przy tym bardzo skromnego, uczynnego Człowieka. Jestem Panu dozgonnie wdzięczny za uratowanie zdrowia mojej żony. Każdemu polecam Pana docenta.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

465

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

210

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.