Jesteś tym lekarzem?

622

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

210

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • P

  14 kwietnia 2016 r byłam operowana przez Doc.Adama Rudnika na usunięcie guza przysadki mózgowej. Przed operacją zaniki miesiączki, bóle głowy tak silne, że nie dało się tego wytrzymać oraz silny ucisk na oko. Zawsze w połowie cyklu i w okresie kiedy miała wystąpić miesiączka lądowałam w szpitalu ponieważ pojawiał się taki ból głowy, że nie raz przez kilka dni nie wychodziłam z łóżka. Operacja się powiodła, głowa przestała boleć, miesiączka wróciła, wszystkie wyniki badań Endokrynologicznych wyszły rewelacyjnie. Dziś mija prawie 2 mc od operacji, a ja nie wiem co to ból głowy :) Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim lekarzą, a szczególnie Panu Doc. Rudnikowi za pomoc i przeprowadzenie tak szybkiej operacji. Życzę Panu dużo zdrowia i oby każda operacja poszła po Pana myśli. Dziękuję wspaniały lekarz na 6+ .Pozdrawiam Paulina S.

 • Pan doktor Rudnik to wspaniały neurochirurg . Operował mojego męża 24 sierpnia 2015 . Mój mąż miał guza mózgu operacja się udała.Dziękuję panie doktorze , już jest 5 miesięcy po operacji . Beata

 • Własnie w Andrzejki minęło 15lat od mojej operacji przysadki.Żyję bez bólu głowy. To dzięki doc.Adamowi Rudnikowi jestem zdrowa. To wspaniały lekarz i wybitny specjalista.Przed operacja byłam w piekle po operacji jestem w niebie.

 • Miałem to niebywałe szczęście trafić pod opiekę Pana Doc. Adama Rudnika z makro gruczolakiem przysadki. Pobyt na oddziele trwał 10 dni które bardzo miło wspominam nie tylko dlatego że pan Docent wykazał mistrzowski kunszt w dziedzinie neurochirurgii lecz także dlatego że personel pomocniczy, pielęgniarki, salowe były bardzo miłe i opiekuńcze. Od operacji minęło pięć miesięcy. Rezonans wykonany w grudniu wykazał że wszystko jest tak jak być powinno, także moje samopoczucie jest dobre i jestem przekonany że tak pozostanie i co nie jest bez znaczenia nie mam żadnych blizn. Pozdrawiam Pana Docenta i cały personel. życzę każdemu cierpiącemu na to schorzenie żeby trafił pod opiekę Pana Docenta.
  Ryszard Lekszycki.

 • X

  Wspaniały człowiek, super specjalista, sympatyczny, konkretny, profesjonalne podejście do pacjenta,skraca dystans podczas rozmowy miałam uczucie że rozmawiam z kimś kogo dobrze znam mimo że tak nie było, super opieka w Klinice, serdecznie polecam.

 • nie ma co pisac pan doktor jest najlepszy a jesli ktos uwaza inaczej to ma pecha bo doc.Rudnik bledow nie popelnia a gruczolaki podobno moga sie powtorzyc.Iwona Bryła 08.2012 zdrowa i zadowolona z zycia

 • Wspaniały lekarz i człowiek, dla którego dobro pacjenta jest rzeczą najważniejszą. Kieruje zespołem znakomitych lekarzy. 14 stycznia 2014 roku przeprowadził u mnie zabieg usunięcia gruczolak przysadki mózgowej metodą przez zatokę klinową. 18 stycznia byłem już w domu i jak dotychczas wszystko jest bardzo dobrze.

 • Jestem półtora miesiąca po operacji makrogruczolaka przysadki mózgowej wykonywanej przez doc. A.Rudnika.
  Zabieg przebiegł bezproblemowo, dotychczasowa rehabilitacja również. Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej opieki Pana docenta. Bardzo wysoko oceniam jego sposób prowadzenia pacjenta, a przede wszystkim mistrzostwo w wykonywaniu zabiegów. To prawdziwy mistrz formuły F1 wśród neurochirurgów. Bardzo dziękuję Panu docentowi za to co dotychczas dla mnie zrobił. Gorąco polecam wszystkim potrzebującym aby mieli możliwość skorzystania z usług Pana doc. A.Rudnika

 • Czytałem wcześniej opinie o Panu docencie i wszystko się potwierdziło w rzeczywistości. Fantastyczny Człowiek z wielkim sercem dla pacjentów. Każdego wysłucha, nigdy nikogo nie ignoruje, nie ma tej charakterystycznej buty i arogancji, w przeciwieństwie wiele empatii i zrozumienia. Doskonały fachowiec i świetny lekarz. Zazdroszczę Jego studentom, mają szczęście kształcić się pod okiem doskonałego specjalisty, a przy tym bardzo skromnego, uczynnego Człowieka. Jestem Panu dozgonnie wdzięczny za uratowanie zdrowia mojej żony. Każdemu polecam Pana docenta.

 • Jestem 12 lat po operacji przysadki.Guz sie nie odnawia.Operacja przywrociła mi chec do zycia .To genialny lekarz.Chciałabym,by wszyscy lekarze byli tacy taktowni , z taka wiedza i umiejetnosciami.Polecam wszystkim chorym na przysadke.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online