Drętwienie kończyn

sugerowany specjalista: psychiatra, psychiatra, reumatolog

to może być symptom następujących chorób:

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Mam 59 lat. W roku 2007 nie mogłam chodzić, następowało drętwienie kończyn dolnych. Zasięgałam opinii u różnych profesorów neurochirurgii. Stwierdzono konieczność operacji kręgosłupa. Był wielki strach. Trafiłam do Konstancina i doktor Baranowski przekonał mnie aby poddać się operacji. Rozpoczęło się nowe życie. Mogłam chodzić jak dawniej. Mówienie prawdy to dla niektórych "REKLAMA". Proponuję porozmawiać z pacjentkami przed operacją i po operacji. Leżałam w szpitalu 14 dni, dlatego wiem doskonale ile wysiłku ze strony lekarza, jego fachowej wiedzy i serca jest niezbędne aby pacjent był zadowolony. Dr Baranowski to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Bardzo mu dziękuję. Cieszę się że trafiłam właśnie do niego.

 • bardzo słaby

  To chyba chodzimy do zupełnie innej Pani Ławniczak. Prowadziła moją ciążę. Kiedy powiedziałam,że w 7 mcu boli mnie kręgosłup stwierdziła, że ciąża jest za mała na takie boleści. Drętwiały mi również ręce - skierowała do lekarza rodzinnego. I co bardzo ważne - przez całą ciążę byłam zbadana dokładnie trzy razy. A co się okazało? Wylądowałam w szpitalu i okazało się, że już miałam skurcze - stąd bóle kręgosłupa i drętwienie kończyn, o zakażeniu dróg rodnych nie wspomnę. Ponadto na wiele moich pytań nie potrafiła odpowiedzieć, moim źródłem wiedzy był internet. Niestety w 7 mcu nie było większych sznas na to, żeby znaleźć innego lekarza prowadzącego ciążę. Poza tym asystentka - uważam bardzo nieuprzejma. Zdecydowanie odradzam jako lekarza prowadzącego ciążę.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  To NAJGORSZY GINEKOLOG w Rzeszowie!! Nie polecam!!! U pana doktora byłam będąc jeszcze studentką. Miałam problemy z zapaleniem grzybicznym, którego pan doktor nie zdołał wyleczyć. Przepisał mi clotrimazolum i po 7 kapsułkach był szczerze zdziwiony, że jeszcze mi nie przeszło. Mało tego! Niemal siłą wcisnął we mnie yasminelle zachwalając ten produkt jako najlepszy na rynku. Pomimo, że poprosiłam o nieco tańszy nie zgodził się. Wyjaśnił, że tabletki zmniejszą bolesne miesiączki, co może jest i prawdą. Jednak po pięciu dniach stosowania zaczęłam odczuwać drętwienie kończyn. Udałam się do doktora, ponieważ nie wiedziałam co robić. Żydzik wysłał mnie do neurologa na badania, wmawiając lekarce, że jestem w fazie ciężkiego stresu posesyjnego (był marzec!). Dopiero z internetu dowiedziałam się co mi dolegało. Tabletki te zawierały środek odwadniający, który powodował wypłukiwanie się Mg, co objawiało się drętwieniem rąk i nóg. Już nigdy więcej nie udałam się na wizytę do tego wałkonia!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Witam!! Poddałam się operacji kręgoslupa szyjnego dla dr Niedźwieckiego pełna obaw o przebieg i konsekwencje po operacyjne. Jestem już 2 miesiące po i coraz lepiej się czuje oraz uzyskuje coraz większą sprawność. Objawy jakie występowały przed, a więc bóle kręgosłupa oraz drętwienie kończyn górnych ustapiły, mam nadzieje, że już nigdy nie wrócą. Bardzo jestem wdzięczna za pomoc w odzyskaniu zdrowia i z całego serca dziękuję!!!!

 • bardzo dobry

  A ja! Ja byłam u pani doktor już dwa razy, za każdym razem nie robiła mi żadnego problemu z wejściem bez rejestracji, kiedy miałam problemy. Mam porównanie z innymi lekarzami i ta pani doktor wydaje mi się być bardzo fachowa. Wytłumaczyła mi wiele kwestii, o których moja stała ginekolog nawet nie wspominała. Starannie przyjrzała się wynikom biocenozy, poważnie przemyślała metodę leczenia. Teraz czekam na efekty kuracji. Wiele dziewczyn oburza się tutaj na tę "lalkę". Dla mnie jest to bardzo bezpośredni sposób nawiązania zażyłości z pacjentką. Nie czuję się urażona, gdy się tak do mnie zwraca. O partnerze za to mówi "artysta", co mnie zawsze dodatkowo bawi. Co do antykoncepcji, mi wyjaśniła powód moich dolegliwości (miałam drętwienie kończyn, ale nie były to zakrzepy) i przepisała receptę na 3 opakowania bez żadnych podtekstów. Ale ja ich nie zażywam. Potrafię zrozumieć jej sceptycyzm do pigułek. Dziewczyny! doceniajcie, że lekarze ginekolodzy nie czarują, jakie te pigułki są cudowne. Rzadko się zdarza, żeby ginekolog nie podchodził tak entuzjastycznie do tabletek. To świadczy nie o jego zacofaniu, ale o świadomości, że w gruncie rzeczy mogą wywołać wiele niepożądanych efektów. Co do okna: na przeciw nie ma żadnych bloków, tylko o wiele niższy od scanmedu budynek basenu. Ale faktycznie, może powinna dbać bardziej o komfort psychiczny pacjentki. Mnie jej raczej szorstki, ale bardzo konkretny sposób bycia nie przeszkadza, wręcz mi sie podoba. I na pewno, jeśli będę mieć okazję, to skorzystam z jej porad.

 • bardzo słaby

  Nigdy więcej nie pójdę do dr. Cebulskiego. Byłam raz i wystarczy. Podczas wizyty niemiły i wywyższający się (może dlatego,że przyszłam na NFZ, a nie prywatnie). Może miał zły humor, ale nie interesuje mnie to. Jest lekarzem i powinien służyć pacjentom. Moje zawroty głowy, drętwienie kończyn i stwierdzona dyskopatia skwitował stwierdzeniem, że pewnie to zaburzenia błędnika i powinnam iść do laryngologa. Zapytał, czy palę, a jeśli tak dlaczego chcę się leczyć paląc papierosy. Czy Pan dr leczy mnie na raka płuc, czy na dyskopatię? Co to w ogóle za komentowanie moich nałogów. W rezultacie dał skierowanie do szpitala dziecięcego na jakieś prądy, o których to powiedział uśmiechając się, że to bolesne badanie, ale jak chcę...


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Mój przypadek powinien skłonić pacjentki, aby dokładnie pytały pana doktora jakie leki zamierza zaaplikować. Kilka lat temu będąc pacjentką pana doktora otrzymałam receptę na lek, który różnił się od tego w karcie. Skutek?.... okropny..., stany lękowe, drętwienie kończyn. Powiedział, że mam się zgłosić po półrocznej terapii. Wróciłam po czterech miesiącach z powikłaniami ze strony układu krążenia. Jakie było zdziwienie pana doktora - kazał natychmiast przerwać kurację, spojrzał w kartę i powiedział, że musiał się najwyraźniej pomylić. I co wy na to? Na jaką opinię zasłużył?........


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Absolutnie nie polecam, jeśli lekarz na 8 miesięczny ból który wyklucza mnie z czynności życia codziennego oraz drętwienie kończyny, która uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie zaleca jacuzzi i basen w XI wieku uważam, że jest coś nie tak. Cytuję: " Każdego boli kręgosłup proszę Pani", jasne mnie boli od 12 roku życia ale teraz ból jest nieznośny i przytłaczający moje życie! I oczekuję pomocy a głównie skierowania na tomografię który zlecił mi inny lekarz z podejrzeniem o guza, ale z prywatnego gabinetu, lecz Pani doktor nie zgadza się z jego opinią.Nie po to płacę składki co miesiąc aby wszystko wykonywać prywatnie!!! Wizyta była stratą czasu i szkoda nerwów. Nie bez przyczyny do Pani doktor są najkrótsze kolejki w Szczecinie...było to dla mnie podejrzane, ale teraz wszystko jasne. Drętwienie i brak czucia w kończynie jest dla Pani doktor czymś normalnym z czym trzeba sobie radzić samemu:)


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Pani Henryka leczy dotykiem i dobrą radą. Nie patrzy na wyniki badań, wywiad lekarski sprowadza się do pytania czym się zajmuję, a już na pewno nie diagnozuje (rezonans to zło, mimo, że nawet nie patrzy na jego wyniki). Na ból utrzymujący się latami i drętwienie kończyn zaleca głęboki oddech, relaks i basen (bez badań!). Do tego dochodzi mentorski ton, nieznoszący sprzeciwu i lekceważące odpowiedzi na pytania i wątpliwości dotyczące własnego zdrowia. Jeśli ktoś nie chce leczyć schorzeń kręgosłupa głębokim oddechem to nie polecam. Szkoda czasu, nerwów i własnego zdrowia.

 • bardzo słaby

  Odradzam. Lekarz nieprzychylny w kontakcie, nie chciał wysłuchać jakie mam objawy,nie obejrzał wyników które ze sobą przyniosłam, ponadto udzielił mi porady, której gdybym posłuchała skończyłoby się to dla mnie źle. Nie posiada szczegółowej wiedzy dotyczącej Hashimoto, nie uzupełnia jej zgodnie z aktualnymi badaniami. Potraktował mnie bez zrozumienia, nie udzielił żadnej porady, pomimo tego, że sam zdiagnozował Hashimoto próbował przekonać mnie że wszystkie objawy których doświadczam (nieuzasadniony wzrost wagi pomimo codziennej aktywności fizycznej, obniżony nastrój, drętwienie kończyn, wysoki cholesterol i inne)są winą mojego niewłaściwego trybu życia i sama jestem sobie winna. Polecił udać się do psychiatry i czekać aż moja tarczyca będzie zrujnowana na tyle żeby włączyć leki.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz