dr

Wojciech Wypler

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

41 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Zajmuję się psychoterapią oraz poradnictwem psychologicznym skierowanym do osób poszukujących pomocy, wsparcia w zrozumieniu swoich trudności oraz szukaniu sposobów rozwiązywania swoich… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: testy psychologiczne

  Zostałem skierowany do pana Wojciecha na testy MMPI, które co się później okazało były słuszna decyzją. Pan Wojciech jest mega sympatycznym, a przede wszystkim pomocnym o ogromnej wiedzy czlowiekiem. Miałem iść do niego tylko na testy, ale złapaliśmy super kontakt i został moim psychoterapeuta.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Profesjonalne i jednocześnie przyjazne podejście do pacjenta, wizyta przebiegła bez skrepowania, pan dr mowil ciekawie i konkretnie , wszystko dokladnie tłumacząc. Odpowiadal na pytania i nie przerywał kiedy opowiadalam o swoich problemach. Podsumowujac dobry sluchacz, rozmowca i specjalista znajacy sie na swojej profesji. na pewno wróce w celu glebszej diagnostyki choroby.

  Wojciech Wypler2018-09-19

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • B
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badnia psychologiczne

  Odbylem u dr Wojciecha Wyplera badania psychologiczne, calokształ oceniam na wysokie 5 gwiazdek. Otrzymalem pełne informacje o badaniu, szybkie wyniki i informację co dalej. Lekarza cechuje profesjonalne, zyczliwe podejscie do drugiej osoby i wysoka kultura osobista a mile zachowanie podczas badania pozwolila rozladowac stres i skupic sie na testach. polecam

  Wojciech Wypler2018-09-06

  Bardzo dziękuję za opinię.

 • P
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: zdrada

  Witam, korzystalem z pomocy Pana Dokotora , gdy okazalo sie, ze jestem zdradzany przez żonę. Pan Wojciech podszedl do mojego problemu z ogromnym zrozumieniem - jakby doskonale znal się na problemach damsko-męskich i zdradach. Dzieki tym wizytom zrozumialem co i dlaczego sie wydarzylo oraz jak poradzic sobie z gniewem i ogromnym bolem....po malu zaczynam odzyskiwac rownowage i szykuje sie na rozwod. Uwazam, ze korzystanie z pomocy psychologa nie jest wstydem a pomaga sie pozbierac po traumie. Pana Doktora polecam ze wzgledu na doswiadczenie, zrozumienie i realnie udzielona pomoc. Pozdrawiam.

  Wojciech Wypler2018-08-21

  Bardzo dziękuję za opinie.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Pan Wojciech jest osobą uważnie mnie wysłuchującą, zadającą trafne pytania i wyciągająca trafne wnioski. Byłem już u wielu specjalistów, z różnym skutkiem, jednak ten terapeuta sprawia wrażenie profesjonalnego i współczującego. Pracuje w nurcie poznawczo behawioralnym, jednak inne metody nie są mu obce. Można porozmawiać na każdy temat. Polecam.

  Wojciech Wypler2018-06-14

  Bardzo dziękuję za te słowa.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  Badania psychologicze przebiegły sprawnie i w bezstresowej i milej atmosferze. Psychologa oceniam jako doświadczonego i znającego się na swojej pracy. Uzyskałem wyczerpujące informacje dot stanu mojego zdrowia psychiczngo potwierdzone odpowiednimi badaniami .

  Wojciech Wypler2018-06-12

  Bardzo dziękuję za opinię

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: psychoterapia indywidualna (cena jednostkowa w pakiecie terapeutycznym)

  To Moja pierwsza wizyta .
  Ciężko być mi zatem obiektywną do końca.
  Podsumuje moje odczucia do samego lekarza.
  Jest Miły umie słuchać, i prowadzi w fajny sposób rozmowę.
  Nie jest cichy co mi odpowiadało .
  W fajny sposób prowadzi rozmowę.
  I ładnie kończy.
  Polecilabym Tego lekarza napewno.
  Tak też zakończę.
  Ponieważ problem jaki ja mam wymaga czasu i poświęcenia uwagi .
  Reszta należy do Mnie .

  Wojciech Wypler2018-06-12

  Bardzo dziękuję za opinię

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Przezywam kryzys w zwiazku z traumatycznym przezyciem. Uzyskalam podczas wizyty potrzebne wsparcie, zrozumienie i po rozmowie rowniez stalam sie spokojniejsza. Wizyta odbyla sie w przytulnym gabinecie, w spokoju. Pan dr wykazal sie duza taktownosci, umiejetnosci uspokajania i co najwazniejsze tchnal we mnie nowa nadzieję. Bardzo polecam

  Wojciech Wypler2018-06-12

  Bardzo dziękuję za opinię

 • A
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, Dietetyk

  Pan Wypler jest bardzo konkretną i dobrze do danego przypadku z jakim sie styka przygotowana osobą. Rzetelny i sprawiedliwy w ocenie. Serdecznie dziękuję za pomoc.

  Wojciech Wypler2018-04-25

  Bardzo dziękuję.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Help-Medical - Psycholog, Psychiatra, DietetykUsługa: diagnoza osobowości zawodowej - (testy zawodowe wraz z wizytą) 60 minut

  Do Doktora trafilam z polecenia bo moja terapeutka nie wykonuje testow na predyspozycje zawodowe. Jestem zadowolona. Pan Doktor byl bardzo mily, pogodny, odpowiadal na wszystkie zadane pytania i w miare szybko przekazal wyniki testu. Polecam wszystkim ktorzy szukaja swojej drogi zawodowej :)

  Wojciech Wypler2018-03-27

  Bardzo dziękuję za opinię.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się psychoterapią oraz poradnictwem psychologicznym skierowanym do osób poszukujących pomocy, wsparcia w zrozumieniu swoich trudności oraz szukaniu sposobów rozwiązywania swoich problemów.

  Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Studium Pomocy Psychologicznej IPZ PTP oraz liczne szkolenia i treningi z psychoterapii krótkoterminowej. Jestem uczestnikiem szkolenia w Terapii Poznawczo-Behawioralnej zaburzeń u osób dorosłych.

  Pracowałem i pracuję jako psychoterapeuta z osobami zdrowymi w kryzysach, czy stanach obniżonego nastroju i/lub zwiększonego lęku wywołanych np. przedłużającym się stresem, jak również z osobami cierpiącymi z powodu zaburzeń i chorób psychicznych. Zajmowałem się także psychologicznym przygotowaniem pracowników służb specjalnych do wykonywanych przez nich zadań, zaś obecnie pracuję z osobami chcącymi zwiększyć swoje kompetencje społeczne.

  Aktualnie przyjmuję pacjentów w trzech miejscach w Warszawie - w Centrum (Help-Medical), na Ochocie (Centrum Medyczne Przy Parku) oraz w Centrum Terapii i Kreatywności na Gocławiu / Saskiej Kępie.

  Jestem również psychologiem sądowym i biegłym sądowym. Wykonuję ekspertyzy i opinie dla sądów, prokuratur, kancelarii notarialnych i adwokackich.

  W ramach spotkań coachingowych wspieram osoby poszukujące pracy. Pomoc ta dotyczy: pracy z celami zawodowymi i motywacji do poszukiwania nowej pracy, przygotowania skutecznych dokumentów aplikacyjnych, wykonania testów psychologicznych stosowanych w rekrutacjach i omówienia ich wyników, przygotowania wypowiedzi na temat edukacji, doświadczeń, osiągnięć oraz celów zawodowych oraz przeprowadzenia symulacji rozmów kwalifikacyjnych.

  Jestem autorem poradnika "Anatomia zdrady" który ukazał się nakładem wydawnictwa Muza S.A. W książce tej, dzielę się z czytelnikami swoją wiedzą dotyczącą uwarunkowań i mechanizmów działania oszustwa i zdrady, wpływu kłamstwa na relacje między bliskimi osobami a także możliwości radzenia sobie z nieuczciwością zarówno w rodzinie, jak i w pracy. Wiedza ta ma wyrównać szanse ofiary kłamstw i nieuczciwego bliskiego w sytuacji demaskowania oszukiwania. Książka została nominowana do "Nagrody Teofrasta" magazynu psychologicznego "Charaktery". Po wydawniczym sukcesie poradnika pracuję obecnie nad jego kontynuacją.

  Cechuje mnie życzliwość i zaangażowanie a w pracy z pacjentem szczególnie cenię sobie otwartość i wzajemne zaufanie a także obustronne zaangażowanie w proces terapeutyczny. Więcej informacji o mnie i o mojej pracy znajduje się na stronie http://www.twoj-psycholog.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria
 • Psychiatria dzieci i młodzieży

Edukacja

 • Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego
 • Uniwersytet Warszawski
 • Akademia Leona Koźmińskiego

Publikacje

 • Wypler, W. (2018), Mechanizm zaprzeczania i iluzji oraz kłamstwa w psychoterapii, [w:] G. Kudlak, W. Wypler (red.), Uzależnienia i demoralizacja młodzieży. Szanse na zmianę, Warszawa, Difin.
 • Be Active (nr 9/2017): Cała prawda o kłamstwie http://twoj-psycholog.pl/,295.html
 • Sens (nr 6/2017): Czy zaufanie po zdradzie można jeszcze odbudować? http://twoj-psycholog.pl/,292.html
 • Newsweek PSYCHOLOGIA (nr 2/2017): Jest albo ślepa, albo widzi za dużo http://twoj-psycholog.pl/,289.html
 • Czuję, że on mnie zdradza. Jak rozpoznać niewierność naszego partnera? http://twoj-psycholog.pl/,288.html
 • Dziś kobiety zdradzają tak samo, jak mężczyźni http://twoj-psycholog.pl/,263.html
 • Historia kilku zdrad… Czy można było im zapobiec? Czy można było zachować się inaczej? http://twoj-psycholog.pl/,260.html
 • Czy istnieje związek po zdradzie? http://twoj-psycholog.pl/,257.html
 • Wypler, W. (2016). Anatomia zdrady. Warszawa: Wydawnictwo MUZA S.A.
 • Wypler, W. (2016), Samousprawiedliwianie zachowania a zachowania dewiacyjne młodzieży, [w:] G. Kudlak (red.), Instytucjonalna resocjalizacja nieletnich. Wyzwania i perspektywy rozwoju, Warszawa, Difin, 120-135.
 • Wypler, W. (2015), Ogólne zagadnienia psychologii, [w:] K. Ostrowska (red.), Psychologia dla służb społecznych, Warszawa, Difin, 13-65.
 • Wypler, W. (2014). Oszukiwanie podczas sprawdzianów wiedzy a samoocena i tendencja do usprawiedliwiania zachowania u studentów. Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja, 24, 109-141.
 • Wypler W. (2013), Samousprawiedliwianie zachowania a rozluźnianie standardów moralnych, [w:] J. Lipińska-Lokś, G. Miłkowska i A. Napadło-Kuczera (red.), Zewnętrzne i wewnętrzne aspekty bezpieczeństwa indywidualnego i zbiorowego, Zielona Góra, Oficyna Wydawnicza UZ, 27 – 41.
 • Wypler, W. (2013). Operacjonalizacja zachowania nieuczciwego w badaniach psychologicznych. Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja, 21, 141-164.
 • Wypler, W. (2012). Założenia teoretyczne kwestionariusza postaw wobec prawa, pracodawcy i podstawowych norm społecznych. Prace IPSIR UW, 19, 7-30.
 • Wypler, W. (2010). Kontrowersje wokół problematyki kwestionariuszowego pomiaru uczciwości. Prace IPSIR UW, 16, 53-75.
 • Wypler, W. (2009). Aktualne trendy w psychologicznych badaniach nad kłamstwem. Prace IPSIR UW, 14, 161 - 181.
więcej

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Nagrody i wyróżnienia

 • Nominacja do Nagrody Teofrasta za książkę Anatomia zdrady

Staże

 • Szpital Tworkowski, Oddział Leczenia Depresji

Certyfikaty

 • Wojciech Wypler, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Wojciech Wypler, psycholog - Certyfikaty
 • Wojciech Wypler, Warszawa - Certyfikaty

Choroby

więcej