Dr n. med.

Wojciech Mądry

Kardiolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • R

  wizyta u Doktora była mi potrzebna do potwierdzenia diagnozy innego lekarza. Doktor jednak nie potrafił ani potwierdzić ani zaprzeczyć, choć miałam całą dokumentację medyczną. Oceniam jednak na "dobry", gdyż starał się wytłumaczyć swoje wahania i skierowac do innego specjalisty w dziedzinie kardiologii. szczerze przyznał, że nie specjalizuje się w anomalii z którą do niego przyszłam. co oczywiście nie przełożyło się nijak na cenę - 180 zł.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • R

   wizyta u Doktora była mi potrzebna do potwierdzenia diagnozy innego lekarza. Doktor jednak nie potrafił ani potwierdzić ani zaprzeczyć, choć miałam całą dokumentację medyczną. Oceniam jednak na "dobry", gdyż starał się wytłumaczyć swoje wahania i skierowac do innego specjalisty w dziedzinie kardiologii. szczerze przyznał, że nie specjalizuje się w anomalii z którą do niego przyszłam. co oczywiście nie przełożyło się nijak na cenę - 180 zł.

  • M

   Kompetenty lekarz, bardzo dobry kontakt z dzieckiem, kulturalny, wyważony, kopetentny. Polecam

  • D

   Pana doktora poleciła mi neonatolog ze szpitala na Starynkiewicza. Jestem bardzo zadowolona z wizyt, syn ma drobne ubytki, które wymagaja stałej kontroli. Wszyscy lekarze, którym mówię, że syn jest pod opieką dr. Mądrego od razu mówią, że lepiej nie można było trafić.
   Poleciłam go również znajomej, której dziecko urodziło się z bardzo poważną wadą serca, ale była trzymana w niepewności co dalej ponad dwa miesiące. Po konsultacji u Mądrego operacja została przeprowadzona w ciągu tygodnia.

  • M

   Brakuje żółtych gwiazdek dla dr Mądrego :) Mój syn, Kuba Rak miał 3 tygodnie kiedy przeszedł na Działdowskiej dość pilną i poważną operacę serca. Operował Kubę prof Karolczak ale już po operacji dr Mądry przejął Kubę jako swojego pacjenta. Powiem tak, tak profesjonalnego , życzliwego, naturalnego, spokojnego lekarza nie trafiłam nigdy!!! Nie powinno się źle mówić o lekarzach i szpitalach.....ale przypadkowo trafiłam z synem na Litewską....i uciekłam z tamtąd bardzo szybko i powróciłam do dr Madrego. Jak nie mogłam się dostać w szpitalu to skonsultowałam zdrowie syna prywatnie u dr Mądrego. Jego spokojny ton rozmów, rzeczowe i profesjonalne podejście spowodowało że prawie 18 lat leczyłam syna u dr Mądrego. Mimo że Kuba własnie kończy za chwilke 18 lat i będzie podlegał już dorosłym pacjentom ale mam nadzieje że z dr Wojciechem Mądrym spotkam się jeszcze nie raz. Dziękuję Panie doktorze za te 18 lat czuwania nad Kubą. Pozdrawiam. Monika Rak, mama Kuby

  • P

   Trudno mi powiedzieć czy jeśli przyjdzie leczyć jest dobry bo na szczęście nie trzeba było leczenia. Byliśmy na jak to ja nazywam przeglądach z synem ( a to ktoś szmery usłyszał , a to mały sapał i chcieliśmy opinii kardiologa zwłaszcza ze w rodzinie obciążenie zawałami było ) Ale o tym lekarzu i jego podejściu to tylko same dobre rzeczy można pisać, przemiły człowiek , cierpliwy, bardzo dokładny. Nawet małemu na monitorze pokazywał i opowiadał o serduszku. Podejście do dzieci na prawde wspaniałe. Jak mój syn unika lekarzy tak w tym przypadku "złapał z lekarzem kontakt" Widać że jak coś robi stara się robić to jak najlepiej nie pozostawiając nic przypadkowi. Do najmniejszego szmeru podchodzi poważnie, nic nie bagatelizuje. W porównaniu z innymi lekarzami o których bywaliśmy nie idzie na ilość tylko jakość bo wizyta trwa nawet grubo ponad pół godziny. Reasumując to mam podejście takie że jak Doktor Mądry powie ze jest OK to jest OK i śpię spokojnie. Polecam tego lekarza

  • A

   podzielam powyższe opinie. Byliśmy z córeczką dopiero na jednej wizycie, ale Pan doktor zrobił na nas bardzo duże pozytywne wrażenie od pierwszej chwili. Szalenie miły, kulturalny, sprawia wrażenie rzetelnego fachowca i dobrego człowieka.

  • K

   Dr Mądry to najcudowniejszy lekarz, jakiego spotkałam: życzliwy, cierpliwy z superpodejściem do dzieci. Robił mojej dwuletniej córce echo serca i dzięki Jego opowieściom mała w spokoju wyleżała prawie pół godziny i nawet nie pisnęła (tego bałam się najbardziej, bo generalnie u lekarza zawsze jest płacz i wrzask, a tu dzięki Panu doktorowi nic takiego nie miało miejsca). Polecam Go wszystkim rodzicom, bo jest naprawdę kompetentny, wszystko tłumaczy, nie sieje niepotrzebnej paniki, jest prawdziwą oazą spokoju.

  • A

   Byłam u dr Mądrego na USG z moim 4 miesięcznym synkiem. Pan doktor w swojej pracy jest bardzo skrupulatny i dokładny. Podejście do dziecka również było bez zarzutu.

  • J

   Bardzo dobry. To wspanialy lekarz i czlowiek. Serdeczny dla malych pacjentow i ich rodzicow. Cierpliwy, wrazliwy, dokladny, uwazny i rzeczowy. Lekarz idealny.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • P

   dr Wojciech Mądry jest wybitnym specjalistą i diagnostą w dziedzinie kardiologii i USG serca, a zarazem wspaniałym człowiekiem!!! Kompetentny, zaangażowany w swoją pracę, jest zawsze wyrozumiały i z empatią podchodzi do swoich jak małych tak i dużych pacjentów. Jeśli istnieje taka potrzeba to bardzo cierpliwie i przystępnie wytłumaczy wyniki badań. Potwierdzam że jest bezinteresowny, a przede wszyskim skromny i serdeczny, uważam że jest on wzorem dla innych lekarzy. Z czystym sumieniem polecam tego specjalistę, wspaniałego lekarza i człowieka.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".