lek. dent.

Wojciech Benedyk

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

60 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
38 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jako lekarz dentysta skupiam się na tym, aby każdy pacjent czuł się w moim gabinecie komfortowo, a wizyta była bezstresowa i bezbolesna. Wydaje mi się, że to pacjent a nie lekarz powinien… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: badanie stomatologiczne

  Wizyta kontrolna przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Doktor dokładne omówił plan leczenia. Higienizacja przeprowadzona przez Panią Higienistkę bardzo dokładna i bezbolesna, mimo wrażliwości moich zębów. Myślę, że dalsze leczenie będzie równie udane jak dzisiejsza wizyta :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: przegląd i wypełnienie

  Wczoraj byłam z mamą na pierwszej poważnej wizycie u stomatologa. Bałam się nieziemsko. Zupełnie nie potrzebnie!! Nie czułam prawie nic oprócz wody i zimnego powiewu, a miałam wiercenie i zakładane wypełnienie. Polecam Dr Wojtka z całego serca! Marta :-)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident

  Bardzo cierpliwy i dokładny lekarz. Przed rozpoczęciem leczenia, przeprowadza dokładną diagnostykę. Wyniki zawsze omawia z pacjentem i propononuje metody leczenia.
  Polecam.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: pierwsza wizyta / konsultacja

  Bardzo profesjonalny stomatolog, poczułam się odpowiednio poinformowana o stanie mojego uzębienia, a także o planach leczenia. Lekarz jak i higienistka mówią o wszystkim co właśnie robią, dzięki temu człowiek mniej się stresuje i jest mniej zdezorientowany. Polecam pana doktora :)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident

  Pierwszy raz spotkałam się z tak szczegółową kontrolą. Pan doktor podszedł do wizyty bardzo profesjonalnie i dokładnie wszystko wytłumaczył

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: leczenie próchnicy

  Dzięki Panu Doktorowi przestanę bać się stomatologa :) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegolowe wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, dodatkowo bardzo miła atmosfera wizyty. Jestem bardzo zadowolona z efektów higienizacji i wypełnienia. Polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: badanie stawu skroniowo-żuchwowego

  Trafilam do gabinetu pana doktora W. Benedyka z polecenia znajomego i moge szczerze powiedziec, ze sie nie zawiodlam. Przylecialam ze Stanow Zjednoczonych specjalnie aby naprawic wszystkie wymagajace opieki zeby. Pan doktor nie dosc ze naprawil ubytki to jeszcze zrobil specjalistyczne badania aby sprawdzic jaki jest powod zagryzania przeze mnie zebow w czasie snu. Nikt wczesniej sie tym nawet nie zainteresowal a tu otrzymalam specjalistyczna odpowiedz i pomoc za co jestem bardzo wdzieczna.
  Z czystym sumieniem polecam gabinet pana doktora Bendeyka.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: pierwsza wizyta / konsultacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora :) Pacjentem był mój 8-letni syn. Wszystko odbyło się bezboleśnie :) Byliśmy informowani o każdym kroku leczenia, co bardzo spodobało się synowi :) Serdecznie polecam Pana Doktora i gwarantuje zadowolenie :) Pozdrawiamy - Mikołaj z mama :)

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Lekarz precyzyjny i rzeczowy w trakcie leczenia. Cierpliwy i fachowy podczas konsultacji. Kobieca delikatność w męskich dłoniach. Z pełnym zaufaniem zapisałam również dzieci na wizytę. Szczerze polecam i dziękuję za opiekę.
  Agnieszka K.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jeżeli zwlekacie z wizytą u dentysty, to dr Wojciech jest dla Was. Bardzo sympatyczny, spokojny, ma podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i pozostawia wybór pacjentowi. Zaczynam leczenie po długim szukaniu odpowiedniego dentysty. Wiem że jestem w dobrym miejscu, na wizyty chodzę już bez strachu. :)

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jako lekarz dentysta skupiam się na tym, aby każdy pacjent czuł się w moim gabinecie komfortowo, a wizyta była bezstresowa i bezbolesna. Wydaje mi się, że to pacjent a nie lekarz powinien podjąć decyzję o takim czy innym leczeniu, dlatego zanim do niego dojdzie rozmawiamy, szukamy alternatyw, rozwiewamy wątpliwości czy obalamy powszechne panujące mity z zakresu stomatologii i nie tylko.

  Zawsze pracuję w powiększeniu z użyciem lup stomatologicznych w celu zwiększenia dokładności diagnozy i leczenia.

  Ponadto zajmuję się w diagnostyką choroby okluzyjnej (powodującej m.in. bruksizm, czyli zgrzytanie zębami i nadmierne ich ścieranie) za pomocą rejestracji zwarcia szwajcarską metodą prof. Gerbera w tzw. Condylatorze. Jest to jedna z najdokładniejszych metod rejestracji zwarcia, niezastąpiona w leczeniu począwszy od szyn nagryzowych po rekonstrukcję zgryzu pacjenta.

  Wszystkie bolesne zabiegi wykonuję w znieczuleniu, także żelem i sprayem dla dzieci.

  Więcej informacji nt. moich usług można znaleźć na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego Sanident:

  www.sanident.pl

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Wojewódzki Szpital Dziecięcy, Zespół Specjalistycznej Opieki Stomatologicznej (Bydgoszcz, 2013-2014)

Certyfikaty

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni