lek. dent.

Wojciech Benedyk

Stomatolog

56 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jako lekarz dentysta skupiam się na tym, aby każdy pacjent czuł się w moim gabinecie komfortowo, a wizyta była bezstresowa i bezbolesna. Wydaje mi się, że to pacjent a nie lekarz powinien… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
56 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident

  Pierwszy raz spotkałam się z tak szczegółową kontrolą. Pan doktor podszedł do wizyty bardzo profesjonalnie i dokładnie wszystko wytłumaczył ????

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: leczenie próchnicy

  Dzięki Panu Doktorowi przestanę bać się stomatologa :) Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, szczegolowe wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, dodatkowo bardzo miła atmosfera wizyty. Jestem bardzo zadowolona z efektów higienizacji i wypełnienia. Polecam!!!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: badanie stawu skroniowo-żuchwowego

  Trafilam do gabinetu pana doktora W. Benedyka z polecenia znajomego i moge szczerze powiedziec, ze sie nie zawiodlam. Przylecialam ze Stanow Zjednoczonych specjalnie aby naprawic wszystkie wymagajace opieki zeby. Pan doktor nie dosc ze naprawil ubytki to jeszcze zrobil specjalistyczne badania aby sprawdzic jaki jest powod zagryzania przeze mnie zebow w czasie snu. Nikt wczesniej sie tym nawet nie zainteresowal a tu otrzymalam specjalistyczna odpowiedz i pomoc za co jestem bardzo wdzieczna.
  Z czystym sumieniem polecam gabinet pana doktora Bendeyka.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: pierwsza wizyta / konsultacja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora :) Pacjentem był mój 8-letni syn. Wszystko odbyło się bezboleśnie :) Byliśmy informowani o każdym kroku leczenia, co bardzo spodobało się synowi :) Serdecznie polecam Pana Doktora i gwarantuje zadowolenie :) Pozdrawiamy - Mikołaj z mama :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Lekarz precyzyjny i rzeczowy w trakcie leczenia. Cierpliwy i fachowy podczas konsultacji. Kobieca delikatność w męskich dłoniach. Z pełnym zaufaniem zapisałam również dzieci na wizytę. Szczerze polecam i dziękuję za opiekę.
  Agnieszka K.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeżeli zwlekacie z wizytą u dentysty, to dr Wojciech jest dla Was. Bardzo sympatyczny, spokojny, ma podejście do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i pozostawia wybór pacjentowi. Zaczynam leczenie po długim szukaniu odpowiedniego dentysty. Wiem że jestem w dobrym miejscu, na wizyty chodzę już bez strachu. :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: konsultacja stomatologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad i doradził kolejne kroki leczenia, bardzo miła atmosfera.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident

  Pan Doktor jest przesympatycznym i zarazem fachowym lekarzem. Każda wizyta odbyła się w miłej, bezstresowej atmosferze, a przede wszystkim bezboleśnie. :) Podczas pierwszej konsultacji Pan Doktor dokładnie wytłumaczył, jak będzie wyglądał dalszy etap leczenia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie!

 • P
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident

  Pan Doktor bardzo cierpliwy przed zabiegiem wszystko dokładnie wyjaśnił. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie. Zdecydowanie polecam!

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: leczenie próchnicy

  Polecam z czystym sumieniem. Wizyta odbyła się bez bólu i bez pośpiechu. Zarówno Pan dr, jak i przemiła Pani asystentka to profesjonaliści. Otrzymywałam szczegółowe odpowiedzi na moje pytania. Duży plus za gabinet, sprzęt itp. Już jestem umówiona na kolejne spotkanie.
  Pacjentka.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jako lekarz dentysta skupiam się na tym, aby każdy pacjent czuł się w moim gabinecie komfortowo, a wizyta była bezstresowa i bezbolesna. Wydaje mi się, że to pacjent a nie lekarz powinien podjąć decyzję o takim czy innym leczeniu, dlatego zanim do niego dojdzie rozmawiamy, szukamy alternatyw, rozwiewamy wątpliwości czy obalamy powszechne panujące mity z zakresu stomatologii i nie tylko.

  Zawsze pracuję w powiększeniu z użyciem lup stomatologicznych w celu zwiększenia dokładności diagnozy i leczenia.

  Ponadto zajmuję się w diagnostyką choroby okluzyjnej (powodującej m.in. bruksizm, czyli zgrzytanie zębami i nadmierne ich ścieranie) za pomocą rejestracji zwarcia szwajcarską metodą prof. Gerbera w tzw. Condylatorze. Jest to jedna z najdokładniejszych metod rejestracji zwarcia, niezastąpiona w leczeniu począwszy od szyn nagryzowych po rekonstrukcję zgryzu pacjenta.

  Wszystkie bolesne zabiegi wykonuję w znieczuleniu, także żelem i sprayem dla dzieci.

  Więcej informacji nt. moich usług można znaleźć na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego Sanident:

  www.sanident.pl

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Wojewódzki Szpital Dziecięcy, Zespół Specjalistycznej Opieki Stomatologicznej (Bydgoszcz, 2013-2014)

Certyfikaty

Zdjęcia