Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (155)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Stanisław Tkaczyk Inny

  Bardzo miły lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Polecam serdecznie

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Benedyk leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Mam jak najlepszą opinię o Gabinecie Sanident. Pan dr Wojciech Benedyk jest bardzo dobrym stomatologiem. Najpierw zaplanował cały proces leczenia a następnie ustaliliśmy harmonogram. Po kilkunastu wizytach zasadniczy etap leczenia został w uzgodnionym terminie zakończony. Efekty pracy Pana doktora Wojciecha Benedyka są świetne - zarówno pod względem funkcjonalnym jak estetycznym.
  Nie mogę nie wspomnieć o współpracowniczkach Pana doktora. Od rejestracji, potwierdzania i odwoływania wizyt, po asystowanie przy zabiegach profesjonalnie i z empatią wykonują swoją pracę.

  Dziękuję bardzo!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Benedyk korony porcelanowe

  Doktor Wojciech Benedyk to niezwykły profesjonalista. Odznacza się dużym zaangażowaniem, cierpliwością, spokojem. W tym gabinecie leczę i kontroluję stan uzębienia od kilku lat i z całą odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Pan doktor to mistrz w swojej dziedzinie, wiedza i umiejętności na najwyższym poziomie. Pacjent i jego potrzeby zdrowotne są najważniejsze. Zawsze wszystko jest wytłumaczone, PERFEKCYJNIE WYKONANE, atmosfera leczenia na najwyższym poziomie (tu pacjent czuje się człowiekiem). Trudno laikowi opisać niezwykły profesjonalizm Pana doktora - ale dla mnie to koronkowa praca. Ząb uratowany z beznadziejnego stanu. Na uwagę zasługuje nowoczesne wyposażenie gabinetu. Nadmienię, że cały personel to profesjonaliści z niezwykłą klasą. Dziękuję za dotychczasowe leczenie i opiekę stomatologiczną.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Wojciech Benedyk Konsultacja stomatologiczna

  Lekarz idealny! Jestem wdzięczna za wysoką jakość opieki stomatologicznej i bez wahania polecam tę praktykę wszystkim poszukującym profesjonalnej i przyjaznej opieki stomatologicznej.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Benedyk leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Ocena mojej wizyty u dentysty była wyjątkowo pozytywna. Personel był niezwykle profesjonalny i przyjazny, co zdecydowanie złagodziło moje obawy związane z wizytą u dentysty. Dr Wojciech był dokładny i cierpliwy, tłumacząc każdy etap leczenia. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu i skutecznych technik, zabieg przebiegł bezbolesnie. Zdecydowanie polecam tę praktykę dentystyczną dla wszystkich poszukujących wysokiej jakości opieki stomatologicznej.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Benedyk leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Niedawno zakończyłem blisko dwuletnie leczenie w gabinecie p. doktora Wojciecha. Żałuje jednego - że tak późno trafiłem do p. doktora. Dokłada diagnoza a następnie powstał szczegółowy plan leczenia. Wszystkie zabiegi wykonane całkowicie bezboleśnie - nawet leczenie kanałowe. Pan doktor nie patrzy na zegarek, jest bardzo dokładny wręcz jest perfekcjonistą. Dodatkowo zmagałem się z problemem torsji w czasie zabiegów. Pan doktor i z tym problemem poradził sobie wzorcowo, co pozwoliło zakończyć lecenie z sukcesem. Panie asystentki również są bardzo zaangażowane z ogromną wiedzą i do tego sympatyczne, co również pomogło mi przejść cały proces leczenia. Polecam w 100 %

  lek. dent. Wojciech Benedyk

  Panie Andrzeju, w imieniu całego zespołu dziękuję za miłe słowa i zaufanie, którym Pan nas obdarzył. Wspólnymi siłami dobrnęliśmy do końca :) Pozdrawiam serdecznie!


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Gołębiowska leczenie próchnicy

  Pani Doktor bardzo sympatyczna, dokładnie wyjaśniła co zamierza zrobić, w trakcie leczenia na bieżąco kontrolowała moje samopoczucie. Jestem zadowolona z przebiegu wizyty, polecam innym pacjentom :)


  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Gołębiowska leczenie zachowawcze

  Zakończyłem dość długie leczenie u pani Anny i mogę szczerze polecić. Bardzo dobra komunikacja, szczegółowy plan leczenia. Zdjęcia robione po każdej wizycie co pozwala zobaczyć efekt przed i po.
  Wizyty punktualne i odpowiednio długie. Bez pośpiechu dokładne leczenie.

  lek. dent. Anna Gołębiowska

  Dziękuję panie Danielu zarowno za opinię, jak i owocną współpracę :) ciepło pozdrawiam


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Gołębiowska leczenie nagłego bólu zęba

  Jestem mega zadowolona z tej wizyty. Pani Anna pomogla mi z moim problemem, bol zeba. Boje sie dentystow a Pani Anna ma taki kojacy glos i moja wizyta przebiegla super. Wszystko zostalo mi wytlumaczone co powinnam dalej zrobic z moim uzebieniem. Napewno znowu zawitam do tego dentysty. Wizyta bezbolesna

  lek. dent. Anna Gołębiowska

  Dziękuję za miłe słowa, polecam się na przyszłość :)


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Wojciech Benedyk Konsultacja stomatologiczna

  Serdecznie polecam.
  Mój plan leczenia został szczegółowo omówiony.
  Pan Doktor rzetelnie podszedł do problemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Żmudzka 10/22, 85-028 Bydgoszcz Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania