Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Stomatologiczny Sanident

Żmudzka 10/22

85-028 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisław Tkaczyk

  Ortopeda, Chirurg,

  • T

   Witam. Po wizycie u tego lekarza 5 miesięcy temu w miejscowości Świecie w przychodni Nowy szpital byłem z wizyta bólu barku. Skłoniło mnie to do wizyty u lekarza ze względu bólu do tego stopnia ze nie mogłem spac. Po obejrzeniu zdjeć zresztą pielęgniarka musiała otworzyć te zdjęcia na komputerze ponieważ doktor nie potrafił bo były na płycie CD stwierdził zapalenie torebki stawowej i ze u mnie juz tak będzie nawet do 2 lat. Na prośbę o coś przeciwbólowego powiedział ze mam kupić sobie maść IBALGIN smarowałam i szukałem innej pomocy u innych lekarzy ale jest juz trochę za późno bo okazuje sie ze to całkiem cos innego i może bedą musieli mi amputować cała rękę.Lekaz nie uprzejmy i zaraz po wizycie u niego żałowałem ze nie szukałem pomocy u innego lekarza odrazu.

  • A

   Witam Państwa. Dzisiaj byłem z żoną u lekarza Stanisława Tkaczyk. Żona doznała urazu prawej stopy. U lekarza byliśmy po godzinie od zdarzenia. Stopa tak bolała, że żona nie mogła zdjąć skarpetki. Dotknięcie było bardzo bolesne. Nie mogła się poruszać bez pomocy. Lekarz najpierw obejrzał stopę, wykręcił ją w kilku kierunkach i od razu postawił diagnozę - wszystko w porządku, nic nie widać. Następnie na wszelki wypadek skierował żonę na prześwietlenie. Zdjęcie według niego nic nie pokazało. Brak mechanicznych uszkodzeń. Zalecenia: trzymać nogę wysoko na poduszce "jak w Ameryce". Oczywiście żona nie dostała zwolnienia lekarskiego. Lekarz oświadczył, że nie jest potrzebne, że ból jest doznaniem różnego nasilenia u różnych osób. Nie słuchał argumentów, że z bólu żona nie może się poruszać. Natychmiast po wizycie udaliśmy się do lekarza rodzinnego, który złapał się za głowę i od razu wypisał zwolnienie. Lekarz ten wyjawił też opinię o swoim koledze. Była ona negatywna. Nadmieniam, że w karcie informacyjnej jaką wystawił Pan Tkaczyk znalazł się wpis skręcenie stawu skokowego. Traktowanie pacjentów w ten sposób, tj. narażanie na ból podczas badania i pozostawienie bez zwolnienia ze skręconą kostką jest oburzające i nie mieści się nam w głowie. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Pozdrawiam Wojciech.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Michał Benedyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Sanident

   Bardzo dobry lekarz. Fachowiec z najwyższej półki. Delikatny co w tej specjalizacji daje pacjentowi niesamowity komfort. Bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam.

  • J

   Znakomity specjalista, oby więcej takich było w innych specjalnościach. Patrzy na zęby w sposób kompleksowy, jedyny dentysta który uświadomił mi jak ważna jest profilaktyka. Używa najlepszych materiałów, leczy nie tylko próchnicę, ale to wspaniały diagnostyk jeśli chodzi o wady zgryzu. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Wojciech Benedyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

   Pilna wizyta umówiona w krótkim terminie. Szczegółowo omówiony plan postępowania - po wcześniejszym dokładnym badaniu (również Rtg i zdjęcie pantomograficzne). Pan Doktor i Pani Asystentka empatyczni, czujni - reagowali na najmniejszy dyskomfort. Pan Doktor bardzo kompetentny i delikatny, wszystko odbyło się bezboleśnie. Nie jest tanio, ale mam wrażenie (i nadzieję...), że na najwyższym poziomie. Będę tu oczywiście kontynuować leczenie. Zdecydowanie polecam.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny SanidentUsługa: leczenie nagłego bólu

   Bardzo profesjonalny i przyjazny. Dbający o leczenie bez stresu i bólu. Polecam wszystkim histerykom i tchurzom, sama się do nich zaliczam

  Zobacz wszystkie opinie (122) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania