Lek. dent.

Witold Warzyszyński

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Witold Warzyszyński w Rudzie Śląskiej

  Leczę się u Pana Doktora od 1986r. Obecnie leczy swoje zęby cała pięcioosobowa rodzina i każdy sobie Pana Doktora chwali. W tej chwili jestem po świeżo założonym mostku, z którego jestem baaardzo zadowolony. Serdecznie polecam!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Lekarz stomatolog z wieloletnim doświadczeniem. Ukończył oddział Stomatologi Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu w 1978 r. Uzyskał tytuł specjalisty stomatologi ogólnej i protetyki 6 lat później.
   Od 1992 r. właściciel Przychodni Stomatologicznej W.Warzyszyński.

  Specjalizacje

  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Witold Warzyszyński w Rudzie Śląskiej

   Leczę się u Pana Doktora od 1986r. Obecnie leczy swoje zęby cała pięcioosobowa rodzina i każdy sobie Pana Doktora chwali. W tej chwili jestem po świeżo założonym mostku, z którego jestem baaardzo zadowolony. Serdecznie polecam!

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Stomatologiczna Witold Warzyszyński w Rudzie ŚląskiejUsługa: lakowanie zębów

   Bardzo dobry stomatolog !!! Podejście do pacjenta wzorowe.
   Uwielbiam jego poczucie humoru :)
   Konkretnie mówi w czym rzecz ,nie owija w bawełnę .Jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów u Dr.Warzyszyńskiego .Polecam

  • Opinia z dnia 14.06.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

   Dowiedz się więcej

  • A

   Najlepszy dentysta na świecie! Od dzieciństwa bałam się chodzić do dentysty, dlatego kiedy po raz pierwszy przyszłam do Doktora Warzyszyńskiego również się bałam, ale niepotrzebnie. Wspaniałe podejście do młodzieży, szybkie zaplombowanie. Moja cała rodzinka tam chodzi i jest bardzo zadowolona. Leczyć się to tylko u Pana Warzyszyńskiego! :)

  • O

   Witam. Wspaniały lekarz!!!!!!!!!! Bardzo boje sie dentystów i omijam wizyty szerokim kołem. NIestety rosnące 8-mki zmusiły mnei do przyjścia. Zostałam bardzo fachowo i miło obsłużona. Pan doktor bardzo szybko i bezbolesnie poradził sobie z wyrwaniem. Personel bardzo miły i atmosfera przyjazna dla pacjentów. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

  • O

   witam, Wszystkich niech moja opinia będzie przestrogą.....otóż chodziłam do niego bardzo długo zadowolona że zawsze szybko miło bezboleśnie....do czasu, przez rok pan doktor nie zauważył torbiela, który był na dziąśle zrobiłam RTG panoramiczne i okazało się najgorsze!!! Moje zęby były z zewnątrz białe i i śliczne a na zdjęciu RTG okazało się że w środku zepsute!!!! koszt leczenia torbiela w Krakowie to ok 1200zł plus leczenie wszystkich innych podobno zdrowych zębów!! to ok 5000złotych !!! Panie doktorze swoim zachowachowaniem oraz nie milymi żartami pacjentów Pan nie zdobędzie. Wielki szacunek również że kanałowe leczenie Pan robi bez zdjęcia RTG!!!!!!!! zostawiłam z mężem kwotę na nie jedne pana wakacje...mam nadzieję, że więcej pacjentów w porę tak jak ja trafią do lepszego stomatologa i uratuje choć za wielką cenę moje zęby. Była pacjentka....

  • T

   Bardzo ogromny plus dla tej przychodni - nie traktują ludzi przedmiotowo. Pani Marta, bardzo miła uprzejma, perfekcyjne podejście do pacjenta, szczerze mówiąc miałem sporo obaw lecz bardzo szybko zostały rozwiane. Pozdrawiam serdecznie. Tomasz

  • E

   Wspaniały lekarz!!! polecam wszystkim!!! Moje dziecko na słowo Dentysta miało łzy w oczach od kiedy trafiliśmy do Dr Warzyszyńskiego chodzimy z uśmiechem, lekarz ma niesamowite podejście do dzieci, miły, uśmiechnięty, cierpliwy, wyrozumiały a przede wszystkim wspaniały fachowiec. Polecam wszystkim Mamusiom bezstresowe leczenie naszych maluszków i nie tylko. Pozdrowienia od Emilki ;-))).

  • A

   Ostatnio byłam w nowej klinice Pana Doktora przy ul.1-go Maja 297 w Rudzie Śląskiej. Jestem bardzo mile zaskoczona wyposażeniem, wyglądem budynku i gabinetów. Mój lekarz dr Witold Warzyszyński profesjonalista stomatolog i protetyk pomógł mi w dolegliwościach zgryzowych.
   Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i gorąco polecam :-)
   Asia

  • R

   Nasza opinia, czyli moja i żony jest oparta na doświadczeniach na naszych zębach . Ja byłem klijentem pana doktora jeszcze w mieszkaniu w bloku na bykowinie (ptasie osiedle) bykowina ,mieszkańcy Rudy Śląskiej wiedzą gdzie to było przeszło 20 lat temu opanował awarie zęba mam z nim spokój do dzisiaj chociarz niewiele mi ich zostało co do mojej rzony pan doktor umiał ją przyjąć u siebie w twierdzy jak niektórzy nazywają jego dom o 3.30 rano bez większych nakładów kasy. Następna akcja- kasia była wyrwać zęba w przychodni na pokoju na frynie na przeciwko kina Patria pani doktor połamała zęba i wysłała żone na rengen i pilny dojazd do Zabrza do kliniki panWitek naprawił to od ręki w 30 minut . Teraz żona jest pacjętką w nowym gabinecie na wirku ,i nie u szefa jest jak do dzisiaj bardzo zadowolona. Nie jest to auto reklama jak niektórzy myślą do przychodni w Rudzie na ulicy Gierałtowskiego trzeba czekać wieczność niewarzne że Cię boli,Ich nie więc mają naj w dolnej parti ciała.