Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online


Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Prywatny gabinet
Marszałkowska 85, Śródmieście, Warszawa

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacja onlineMarszałkowska 85, Warszawa

Prywatny gabinet

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo-behawioralnej, akredytowanej przez PTTPB. Ucz...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • Psychoterapia

Znajomość języków

  • Polski,
  • Angielski

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Wioletta jest przemiłą i serdeczną, a przy tym niezwykle profesjonalną osobą. Otoczyła mnie ciepłem i wyrozumiałością. Już od pierwszego spotkania czułam się całkowicie swobodnie, nie mając najmniejszych oporów żeby się przed nią otworzyć. Pozwoliła mi spojrzeć z zewnątrz na swoje emocje i myśli, dała mi narzędzia do pracy z nimi. Nasze wspólne spotkania pokazały mi, jak bardzo warto nad sobą pracować. Na każdym spotkaniu czułam się wysłuchana, zrozumiana i zaopiekowana.

F
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Zacząłem terapię u P. Wioli w listopadzie zeszłego roku i trwała ona 6 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z efektów wspólnej pracy. Na plus oceniam solidne zaangażowanie się podczas przerabiania tematów, rozbijania emocji na części pierwsze (sam miałem trudność z nazywaniem emocji i zachowań kiedy to szło jeszcze dalej), co pomogło mi zrozumieć pewne sytuacje. Przy okazji też doceniam fajne i ciepłe podejście do pacjenta. Jeśli miałbym wrócić na terapię to na pewno do P. Wioli, szczególnie że miałem wcześniej sesje u innych terapeutów, a jednak tutaj czułem się najbardziej komfortowo. Polecam.

mgr Wioletta Borowiec

Bardzo dziękuje za przemiłą opinię. Trzymam kciuki za to wszystko co dalej przed Tobą :)

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dwa skrzydła - Psychoterapia Psychoterapia

Długo obawiałam się pójścia na terapie, na szczęście od razu trafiłam do Pani Wioletty. Bardzo sumienne, profesjonalne oraz empatyczne podejście. Pani Wioletta jest osobą przed którą w bardzo szybkim czasie można się w pełni otworzyć i zacząć prace nad sobą. Wytłumaczyła mi wiele mechanizmów oraz naprowadziła na wiele kwestii które bardzo mi pomogły w znalezieniu odpowiedniej drogi. Pokazała jak ważna jest praca nad sobą i jak bardzo może poprawić to jakość życia :) Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję że pomogła mi Pani wyjść na prostą :)

mgr Wioletta Borowiec

Jest mi przemiło czytać te słowa. Cieszę się, że mogłam towarzyszyć Ci w procesie odkrywania siebie i własnej drogi :)


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dwa skrzydła - Psychoterapia Psychoterapia

Decyzję o terapii u Pani Wioli zaliczam do największych osobistych przełomów- oczywiście tych pozytywnych. Bardzo doceniam jej profesjonalizm, ogromną empatię i kulturę. Krok po kroku w bardzo jasny, ale i pogłębiony i pełny trafnych spostrzeżeń sposób prowadzi mnie przez zmiany w moim postrzeganiu i działaniu- ku dobremu. Sprzyja również cały nastrój i ciepłe wnętrze Centrum Dwa Skrzydła. Z całego serca polecam i dziękuję!

mgr Wioletta Borowiec

Bardzo dziękuję za opinię dotyczącą naszej współpracy :)


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Dwa skrzydła - Psychoterapia psychoterapia indywidualna

Od pierwszego spotkania z Panią Wiolą wiedziałam, że jestem w dobrych rękach! Pani Wioletta wykazuje ogromne zaangażowanie w pracy z moimi trudnościami, wyróżnia ją niesamowita wiedza, profesjonalizm i empatia. Serdecznie polecam!

mgr Wioletta Borowiec

Bardzo dziękuje za te słowa. Cieszę się, że nasze spotkania są pomocne :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Wioletta jest bardzo sumienną i kompetentną terapeutką. Na podstawie swoich skrupulatnych notatek potrafiła odnosić się do sytuacji mających miejsce kilka miesięcy wstecz, jeśli miało to istotnie znaczenie w terapii. Zawsze była w stanie odnieść się do badań lub funkcjonujących teorii, aby odpowiedzieć na nurtujące pytania lub poprzeć hipotezy. Po pół roku spotkań z Panią Wioletą czuję się wyposażona w narzędzia, które pozwolą mi radzić sobie dalej samodzielnie. Bardzo polecam!

mgr Wioletta Borowiec

Bardzo dziękuje za ten komentarz. Niesamowicie cieszę się, że nasze spotkania wniosły coś w Twoje życie i masz wszystko czego potrzebujesz, aby radzić sobie dalej samodzielnie. Trzymam mocno kciuki za wszelkie dalsze działania i decyzje :)


J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Dwa skrzydła - Psychoterapia Konsultacja psychologiczna

Odbyla sie dzisoaj pierwsza wizyta, super podejście do pacjenta. Bardzo dobry kontakt z pacjentem i rodzina.

mgr Wioletta Borowiec

Bardzo dziękuje za miłe słowa


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Kiedy rok temu rozpoczynałem pracę w nurcie DBT z Wiolettą, jako swoim terapeutą, nie spodziewałem się, że może mi się udać wytrwać w terapii dłużej niż jedna, dwie sesje. I oto jestem, rok później, bogatszy o wiedzę o samym sobie oraz umiejętności, które sprawiają, że świat i ludzie nie jawią się już tak strasznymi jak do tej pory. Wioletta, dzięki swojej umiejętności słuchania i zadawania właściwych pytań, we właściwym momencie i empatii, sprawiła, że, tydzień po tygodniu przełamuję swój wstyd, niemoc i lęk i otwieram się na siebie i innych. Sesje przebiegają w atmosferze zrozumienia i absolutnego braku oceniania. Słowem, świetny terapeuta, polecam z całego serca (:

mgr Wioletta Borowiec

Bardzo dziękuje za te miłe słowa. Jest mi bardzo miło towarzyszyć Ci na tej drodze do lepszego poznawania siebie i samorozwoju. Z przyjemnością obserwuje wszystkie Twoje postępy :)


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wiola Borowiec to najlepszy psycholog z jakim miałam mozliwosc wspólnej pracy :) Juz na pierwszym spotkaniu można było odczuć spokój, bezpieczeństwo i duży profesjonalizm, jak i indywidualne podejście do pacjenta. Terapia DBT nie jest łatwa praca ale efekty sa na prawdę zdumiewające. Po każdym spotkaniu czułam duża motywacje do wprowadzania zmian w moim życiu. Dzięki Wioli wiem, ze nawet najcięższe momenty i sytuacje w życiu można zaakceptować i przezwyciezyc. Bardzo sie ciesze, ze mam mozliwosc pracy z tak profesjonalnym psychologiem :)

mgr Wioletta Borowiec

Bardzo dziękuje za te słowa. To wielka przyjemność towarzyszyć Ci na drodze do zmiany i obserwować Twoje postępy :) Twoje zaangażowanie i praca pokazują, że można nie tylko skutecznie osiągać swoje cele, ale również zmieniać swój stosunek do wyzwań w naszym życiu :)


U
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Mam za sobą kilka lat terapii schematu oraz parę podejść do innych nurtów, ale po 5 miesiącach pracy z Wiolą, wiem, że DBT to zdecydowanie kierunek dla mnie :) Podoba mi się, jak można łączyć ciężką, wymagającą (pewnie dla nas obu) pracę z pielęgnowaniem wrażliwości, uważności, z szacunkiem i pełnym zaufaniem. Nauka każdej nowej umiejętności to niesamowita satysfakcja, ale stopniowe wprowadzanie ich w życie i obserwowanie, jak staję się osobą, którą chcę być, to jakiś kosmos! Gotowość Wioli do pomocy i wsparcia na sesjach i poza nimi, wzmacnianie lub otulanie kołderką empatii w kryzysach i nie tylko, to coś, czego nie doświadczyłam wcześniej u żadnego specjalisty. Mam poczucie, że jestem w dobrych rękach u fantastycznej i zaangażowanej w swoją pracę osoby. Praca nad sobą to ogromne wyzwanie, ale obserwuję cierpliwie i z radością, jak zmienia się moje nastawienie i codziennie walczę o siebie. Dziękuję Ci Wiolu!

mgr Wioletta Borowiec

To cudowne słyszeć, że stajesz się osobą, którą chcesz być. To moja niesamowita przyjemność i przywilej towarzyszyć Ci w tej podróży.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania