Wiesław Kaczmarek, ortopeda Poznań

dr n. med. Wiesław Kaczmarek

Ortopeda więcej

51 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Słowackiego 12, Jeżyce, Poznań
Gabinet 61-847,50,00

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortopedów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu 1991roku. W 1995 roku zdobył I stopień, a w 2002 roku II stopień ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Zwichnięcia
 • Łokieć golfisty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Art-Medica

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Konkretny lekarz,szczegółowe badanie. Plan leczenia przedstawiony jasno i zrozumiale. Bardzo się cieszę, że trafiłam w Pana ręce .


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet 61-847,50,00

100% polecam. W 2012 roku miałam wykonaną u Pana Doktora operację haluksów u obu stóp. Minęło 6 lat i jak na razie 0 powikłań, 0 też problemów z chodzeniem czy wyborem butów, co wcześniej bywało uciążliwe. Blizny malutkie, praktycznie już niewidoczne (co dla mnie również jest istotne, gdyż jestem młodą osobą, operację miałam w wieku 23 lat). Ponadto mężowi uratował kolano - inni lekarze mówili, że operacja jest absolutnie konieczna (a wiadomo, że kolano po operacji nigdy nie jest już w pełni sprawne), dr Kaczmarek zdecydował, żeby na początek spróbować samych zastrzyków i pomogło - minęło 5 lat od tego czasu i problem jak na razie nie wraca.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobrze przeprowadzony zabieg wstawienia endoprotezy biodra u mojej mamy.Po 2 m -cach!! od operacji poruszała się bez kul ,bez bólu.Operacja przeprowadzona była w klinice Degi w Poznaniu.Znakomity fachowiec.


B
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani z dnia 11 maja 2012:
Kobieto, chyba nie wiesz, co mówisz! Być może jesteś w b. złym stanie psychicznym, zniecierpliwiona stanem zdrowia, etc.
Tak czy owak, krzywdzisz dr-a Kaczmarka pisząc: " Bardzo słaby lekarz, Nie zna się na tym co robi.".
Przyłączam się do opinii znakomitej większości pacjentów dr-a Kaczmarka: mnie "zrobił" oba stawy biodrowe (kapoplastyka), a żonie haluksy. Ja (67l) śmigam po górach jak kozica (no prawie jak ona), a żona wreszcie kupuje butki takie jakie chce, również na obcasie. I choć nasze "spotkanie" z doktorem trwało (włącznie z rehabilitacją) blisko 3 lata, to dziś mówimy o nim MISTRZ! "Posłałem" Mu nawet moją przyjaciółkę (rówieśniczkę) ze sharatanymi przez jakiegoś nieudacznika haluksami: kobita jest zachwycona efektami, choć jeszcze nie zakończyła rehabilitacji. Krótko mówiąc: zastanów się, czy stwierdzenie dr-a, że tamten przypadek był pilniejszy, nie było uzasadnione. Ja wierzę, że tak, bo to solidny facet. No i mam nadzieję, że rezygnując z leczenia u dr-a Kaczmarka, trafiłaś w równie dobre ręce..


I
Użytkownik zweryfikowany

Zgadzam się z jedną z powyższych opinii, że może jest dobry dr Wiesław Kaczmarek, ale tylko dla prywatnych pacjentów. Spotkałam go w Przychodni Ortopedycznej Jeżyce w Poznaniu. Przyjął mnie, ale i równocześnie prywatną pacjentkę w gabinecie zabiegowym. Siedziałam sama ok. 20 minut w gabinecie i nawet się mną nie zainteresował. I twierdził, że ona jest bardziej potrzebująca niż ja! Wyobrażacie sobie Państwo ten brak etyki, bo ja pierwszy raz się z tym spotkałam. Oczywiście zrezygnowałam i wyszłam z gabinetu! Dzięki za ostrzeżenie i cieszę się, że niepotrzebnie nie traciłam czasu. Iwona


R
Użytkownik zweryfikowany

Świetny specjalista i cudowny człowiek. Dzięki niemu mam dwie piękne stopy, po operacji haluksów. Na Pana doktora trafiłam czytając pochlebne opinie na Jego temat w Internecie. Od razu zapałałam do niego całkowitym zaufaniem. Pan doktor jest niezwykle ciepły, serdeczny i konkretny zarazem. Pełen profesjonalizm i szacunek do pacjenta i jego problemów.
Gorąco i szczerze polecam:)


P
Użytkownik zweryfikowany

Witam. O doktorze Kaczmarku dowiedziałem się rozmawiając z jednym z jego przyszłych pacjentów na temat problemów stawu biodrowego, które również sam miałem. Dodam, że jestem z drugiego końca kraju i rozmowa zeszła na temat Doktora zupełnie przypadkowo. Zaraz po niej odszukałem informacji i opinii na jego temat w internecie (w znakomitej większości pochlebnych) i umówiłem się na wizytę. Doktor Kaczmarek od pierwszej wizyty był bardzo rzeczowy i konkretny, kontakt z nim to sama przyjemność. W tym momencie mija 4rty miesiąc po operacji stawu biodrowego (kapoplastyka) i muszę przyznać, iż wyniki pokrywają się w 100% z oczekiwaniami jakie miałem. Rehabilitacja trwała w rzeczywistości krócej niż przewidywałem (mam porównanie ponieważ kilka lat temu miałem operację drugiego stawu biodrowego z wykorzystaniem endoprotezy) i ból, który był już nie do zniesienia i przez lata mi towarzyszył ustąpił zupełnie.
Polecam gorąco!!!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Ortopeda Wiesław Kaczmarek to doskonały fachowiec w swojej specjalizacji.
Zanim trafiłam do doktora miałam 4 operacje „poprawkowe” u różnych „znanych” ortopedów po usunięciu haluksa.
Za każdą poprawką u kolejnych ortopedów pogarszał się stan mojej stopy – ból, złe diagnozy poprzedników, które dotyczyły nawet usunięcia kości śródstopia i ścięgna w palcach.
Na szczęście przed 5 poprawką diagnozował mój ból stopy dr Wiesława Kaczmarek i wykonał w moim przypadku bardzo dobrze operacje stopy w listopadzie 2012. Zdiagnozował, że doszło do konfliktu czwartego i piątego palca co spowodowało nerwiaka Mortona. Miałam przerażający ból, a stopa jednocześnie ustawiała się szpotawo i utworzyła się przetoka. Tylko dr Kaczmarek w publicznej przychodni NFZ wiedział jak ratować mi stopę, a wizytowałam u wielu „znanych” ortopedów również prywatnie i załamywali ręce nie chcą podejmować się poprawki po kolegach z branży przy okazji nie wiedząc jak mi pomóc z odczuwalnym bólem. Mam szacunek do dr Kaczmarka, ponieważ umiał ocenić błędy poprzedników, ale ich nie krytykując trafnie ocenił moje dolegliwości. Dr Kaczmarek to osoba ogromnie zaangażowana mająca zupełnie inne podejście niż poprzednicy przez których cierpiałam i nie chcieli poprawiać swoich błędnych decyzji .
Z osoby przygnębionej stanem mojej stopy w październiku, po operacji jestem już zadowolona – obecnie odczuwam ból tylko na zmianę pogody, mam poprawiony wygląd kosmetyczny stopy i można bić brawo. Dziękuję za wspaniałą pomoc, opiekę i skuteczną operacje.


A
Użytkownik zweryfikowany

Losowi jestem wdzięczna, że miałam sposobność i przyjemność spotkać na swojej drodze takiego lekarza! Doktorze chciałam bardzo podziękować za czas mi poświęcony, za profesjonalnie wykonaną operację, za dobre słowo. Tydzień po zabiegu jestem w pełni sprawna, chodzę, nogi nie puchną, goją się świetnie. Doktorze jest Pan WIELKI!!!
Za wszystko jeszcze raz serdecznie i szczerze dziękuję, dziękuję z głębi serca.
Alina Włodarz


B
Użytkownik zweryfikowany

Dr Kaczmarek to wspaniały lekarz i cudowny człowiek!!! Miałam operowane haluksy w listopadzie 2012 r., a w styczniu 2013 r. moje stopy są już prawie idealne (są jeszcze troszkę spuchnięte)! Miałam i mam życzliwą i fachową opiekę!!!! ABSOLUTNIE POLECAM PANA DOKTORA!!!!!!!!!!
Beata K. z Poznania


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu 1991roku. W 1995 roku zdobył I stopień, a w 2002 roku II stopień ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Bóle kręgosłupa
 • Zwichnięcia
 • Łokieć golfisty
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Powiązane wyszukiwania