Naszą działalność zaczęliśmy w 1999 roku od Ambulatorium Ginekologicznego na ul. Szylinga w Poznaniu. W 2002 roku rozszerzyliśmy zakres naszych usług o działalność szpitalną. Otwarta w styczniu 2002 r... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Promienista

Promienista 98

60-142 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszą działalność zaczęliśmy w 1999 roku od Ambulatorium Ginekologicznego na ul. Szylinga w Poznaniu. W 2002 roku rozszerzyliśmy zakres naszych usług o działalność szpitalną. Otwarta w styczniu 2002 roku Klinika Promienista oferuje szeroki zakres opieki medycznej w specjalizacji ginekologiczno – położniczej, chirurgicznej i ortopedycznej.
Zatrudniony personel to lekarze różnych specjalności, z wieloletnia praktyką zdobytą w wiodących placówkach polskich i zagranicznych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Fischer Inny

  Pani dr jest konkretna, odpowiedziała na każde zadane przeze mnie pytanie. Osobiście daje duży plus za całokształt wizyt, które musiałam odbyć a jeszcze wiele przede mną.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Fischer Inny

  Pani doktor robiła mi usg piersi. Stwierdziła, że na usg widzi niegroźny torbiel na piersi i mam stawić się do kontroli za pół roku. Zrobiłam usg u innego specjalisty i okazało się, że na piersi nie ma żadnej torbieli.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Michał Erdmann Inny

  Pierwsza wizyta w ciąży przebiegła sprawnie. Pan doktor raczej małomówny, ale konkretny, raczej symatyczny. Badanie przeprowadzone delikatnie. Wizyta była na NFZ, jestem zadowolona.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesława Śmierzchała - Mierzwa Inny

  Jest moja ulubiona Pani doktor od wielu już lat. Każdemu polecam życzliwa, rzeczowa, empatyczna. Zawsze skuteczna. Chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wątpliwości.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zofia Mikołajewska Fischer Inny

  Absolutnie nie mogę polecić. Oto lista dokonań pani doktor:
  - "Zgubiła" moją próbkę z cytologii (jak można zgubić płytkę?!). Ponieważ nie pojawiła się ona w papierach i rozliczeniu, wmawiała mi, że nie mogłam przejść tego badania. Odmawiała przejścia do badania dopóki się z nią nie zgodziłam. Wystarczyło powiedzieć "Mogło się tak zdarzyć, choć nie mamy na to dowodów. Nie ma problemu, powtórzymy badanie.", nie wmawiać mi jak było i żądać potwierdzenia.
  - Wypisała receptę z dnia 10.09 z datą 10.06. Musiałam organizować dodatkową wizytę u innego lekarza, aby podtrzymać leczenie, bo nie przyszło mi na myśl sprawdzać czegoś tak podstawowego jak data.
  - Na tej samej wizycie wypisała datę badań na 2016, zamiast 2019.
  - W związku z powyższym, co miesiąc płaszczę się o nową receptę, tłumaczę, że to pomyłka pani doktor, na (prawidłowym!) wyniku badania jest rzeczywista data wykonania badania, która jeszcze jest ważna.
  - Nadal dostaję receptę na miesiąc, wraz z informacją, że więcej nie dostanę, bo mam nieważne badanie.
  Liczę, że dostanę przedłużenie leków do października i szukam innego lekarza.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wiesława Śmierzchała - Mierzwa Inny

  Przyszłam do Pani doktor z guzem w piersi, zbadała, znalazła zmianę, nie skomentowała tego ani jednym słowem, wypisała skierowanie. Zapytałam gdzie się z tym udać: " jest wiele miejsc w Poznaniu, niech sobie pani poszuka" Zbadała mnie, bez żadnych wyjaśnień, żadnych tłumaczeń, w sumie to nie wiem po tej wizycie nic,  może bym spróbowała dopytać, ale po mojej prośbie na wypisanie recepty na lek na tarczycę, który przyjmuję przewlekle od lat, nie zgodziła się,  wysłała mnie do endokrynologa. Gdy powiedziałam, że do tej pory zawsze przepisywał mi euthyrox ginekolog, wysłała mnie do lekarza rodzinnego i wyszła bez słowa z gabinetu i już nie wróciła... tak skończyła się moja wizyta. Nigdy nie napisałam, żadnej negatywnej opinii, aż do dziś.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Fischer Inny

  Długo zwlekałam z opinią na temat pracy Pani Doktor Fischer. W 2017 r. prowadziła bowiem moja pierwsza ciążę. Brak mojego doświadczenia sprawił, że byłam zbyt ufna. Od 6tc pani doktor kazała mi zażywać duphaston, choć nie miałam ciąży zagrożonej (brak plamien, brak silnych bólów). Pani doktor od samego początku wmawiała mi zakażenia układu moczowego. Pomimo ciągłego wykonywania posiewu moczu i dobrych wyników oraz braku jakichkolwiek dolegliwości nie zostawiała tematu. Tak się na tym temacie skupiła, że do 25 TC nie miałam wykonywanych badań ogólnych moczu. W 24 TC wyszła mi cukrzyca ciążowa (wynik drugiego pomiaru delikatnie ponad normę, reszta ok). Pani doktor zobaczywszy wyniki wpadła w irytację. Zaczęła mi mówić o wadach serca dziecka i innych wadach płodu, które mogą wynikać z cukrzycy ciążowej. Następnie zbadała szyjkę i zakomunikowała mi, że to koniec wizyty. Dodam, że na każdej wizycie miałam robione USG, a wtedy usłyszałam, że w tych tygodniach nie jest to konieczne. Ze łzami w oczach opuściłam gabinet i nigdy już tam nie wróciłam. Co do badań prenatalnych, są przez panią doktor kiepsko wykonywane. Do 19 TC pani doktor nie widziała u mojego syna pęcherza moczowego. Jakoś ją to nie martwiło, dopiero moja panika i prośba ponownego wykonania badania potwierdziły obecność pęcherza.Na badaniach połówkowych narzekała, że serce dziecka jest słabo widoczne i nie może przeprowadzić prawidłowo badania. Zmieniłam prowadzącego w 26 TC. Na szczęście trafiłam we wspaniałe ręce, dzięki czemu urodziłam zdrowego syna. Pani doktor nie polecam.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Kokot

  Pani doktor niezwykle kompetentna, empatyczna, potrafi skutecznie przekonać pacjenta do najlepszej opcji , poświęcając swój czas na potrzebna rozmowę . Polecam wszystkim wystraszonym analgezja pacjentom.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Fischer Usg ciąży

  Na usg ciąży trafiłam do pani doktor z przypadku,w 39 tygodniu ciąży, kiedy nie mógł zrobić go mój lekarz. Dr pomyliła się z wagą dziecka prawie o 1/3, z innymi pomiarami również, nie dając konkretnych wskazówek co dalej. Lekarz prowadzący po usłyszeniu wyniku przez telefon skierował mnie natychmiast do szpitala, gdzie zrobiono rzetelne usg i na szczęście uznano pomiar pani dr za błąd. Bardzo nie polecam,najadłam się silnego stresu przed samym porodem i dołożyłam tylko bezsensownej pracy innym lekarzom....

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Natalia Fischer prowadzenie ciąży

  Pierwszy raz trafiłam do Pani Natalii w styczniu tego roku przez przypadek ponieważ pilnie potrzebowałam porady ginekologicznej. Już wtedy mówiłam, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo chyba znalazłam w końcu dobrego lekarza. Kolejna wizyta odbyła się w maju z podejrzeniem ciąży i tak już zostałam. Pani doktor prowadzi moją ciąże już od 7 miesięcy, jest wymagająca, ale to dla dobra mamy i dziecka. I w dodatku pomimo tego, że jest specjalistycznym lekarzem, jest po prostu człowiekiem.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania