Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem psychologiem i terapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15. roku życia, które doświadczają trudności emocjonalnych, zaburzeń lękowych, depresji, kryzysów w relacjach oraz przeciążenia zawodowego i szkolnego.

Ukończyłam studia podyplomowe z seksuologii oraz kurs mediacji w konfliktach rodzinnych. Pracuję w podejściu opartym na dowodach naukowych, łącząc wiedzę z obszarów psychoterapii, seksuologii oraz komunikacji interpersonalnej.

Wspieram osoby mierzące się z napięciem, stresem, obniżonym poczuciem własnej wartości, trudnościami w relacjach i regulacji emocji - niezależnie od ich sytuacji życiowej, orientacji psychoseksualnej czy tożsamości. Tworzę przestrzeń opartą na akceptacji, bezpieczeństwie i uważności, gdzie możliwe jest zrozumienie siebie i realna zmiana.

Prowadzę również konsultacje psychologiczne dla par - pomagam w odbudowie komunikacji, pracy nad konfliktem i poprawie wzajemnego zrozumienia.

Współpracuje z rodzicami nastolatków - oferuję wsparcie w sytuacjach kryzysowych i codziennych trudnościach wychowawczych. Zależy mi na tym, aby rodzic mógł wspierać swoje dziecko z większym spokojem i zrozumieniem.

Prowadzę konsultacje psychologiczne oraz terapię indywidualną i dla par - stacjonarnie i online.
więcej O mnie

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychoterapeutyczna

    250 zł

  • Psychoterapia

    280 zł

  • Interwencja kryzysowa

    250 zł

  • Konsultacja psychologiczna

    250 zł

  • Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

    250 zł

Adresy (2)

Weronika Gazda
Gabinet Weronika Gazda

aleja Jana Pawła II 20/907, Śródmieście, 00-133 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Przelew na konto
Weronika Gazda

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Przelew na konto
  • Karta płatnicza

12 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Skuteczność leczenia
  • Szczegółowe wyjaśnienia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • W

    Bardzo przyjemne i komfortowe rozmowy, a jednocześnie szybkie i bardzo trafne spostrzeżenia oraz podpowiedzi sposobów radzenia sobie. Wielkie dzięki

     • W innym miejscu Inny  • 

    mgr Weronika Gazda

    Dziękuję za tą współpracę. To była przyjemność towarzyszyć osobie o takim pozytywnym nastawieniu. Życzę wszystkiego dobrego.


  • A

    Przyjazda atmosfera i pełen profesjonalizm ze strony Pani Weroniki.
    Z każdej wizyty wychodzę z poczuciem, że wspólna praca została wykonana i mam nowe spojrzenie na poruszane tematy.

     • Gabinet Weronika Gazda konsultacja psychoterapeutyczna  • 

    mgr Weronika Gazda

    Dziękuję za ciepłą opinię i otwartość na proces.


  • P

    Dzięki Pani Weronice odzyskałem siebie i spokój

     • Gabinet ONLINE Weronika Gazda Konsultacja psychologiczna online  • 

    mgr Weronika Gazda

    Czasem proste zmiany przynoszą duże efekty — cieszę się, że mogłam w tym towarzyszyć.


  • M

    Korzystam z pomocy psychologicznej u Pani Weroniki od lutego. Szeroki wachlarz problemów z punktem wyjścia w postaci podejrzenia spektrum autyzmu u dziecka. Każde spotkanie było dobrze zaplanowane, przebiegało w życzliwej i przyjaznej atmosferze, współpraca od początku przynosi realne efekty pomagając radzić sobie z problemami. Zdecydowanie polecam tego specjalistę każdemu kto poszukuje wspierającej i skutecznej pomocy psychologicznej.

     • Gabinet ONLINE Weronika Gazda Konsultacja psychologiczna online  • 

    mgr Weronika Gazda

    Dziękuję za pozytywną opinię i zaufanie. To dla mnie ogromnie miłe móc wspierać tak zaangażowanego rodzica i widzieć pozytywne efekty naszej współpracy.


  • M

    Pani Weronika jest przemiłą i ciepłą osobą. Bezstresowo prowadzi terapię, zadając czasem bardzo trudne pytania. Podczas spotkań czułam się bardzo komfortowo. Jest niezwykle kompetentną osobą. Pani Weroniko- dziękuję za wsparcie! Pozdrawiam serdecznie

     • Gabinet ONLINE Weronika Gazda interwencja kryzysowa  • 

    mgr Weronika Gazda

    Bardzo miło czytać taką opinię. Cieszę się, że mogła Pani czuć się komfortowo podczas naszych spotkań. Warto działać nawet jeżeli wymaga to czasu - najważniejsze jest Pani samopoczucie!


  • M

    Z całego serca polecam Panią Weronikę. Terapia z nią pozwoliła mi szerzej spojrzeć na wiele sytuacji w moim życiu, znaleźć konkretne sposoby na radzenie sobie w sytuacjach, które mnie przerastały i uspokoić natłok wewnętrznych myśli. Zrozumiałam lepiej nie tylko siebie ale i moje otoczenie. Pani Weronika wiedziała kiedy mnie przycisnąć, wiedziała jakie pytania naprowadzające zadać żeby ułatwić mi podomykanie odpowiednich szufladek w moim mózgu

     • Gabinet ONLINE Weronika Gazda Konsultacja psychologiczna online  • 

    mgr Weronika Gazda

    Jest mi niezwykle miło czytać taką opinię. Dziękuję za zaufanie i wspólną pracę.


  • W

    pani Weronika jest bardzo mądrą i kompetentną terapeutką. Jest zaangażowana w dodatku na terapii czułem się bardzo komfortowo. Bardzo się cieszę zdecydowałem się właśnie na tego psychologa. Szczerze polecam :)

     • Gabinet Weronika Gazda Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Weronika Gazda

    Dziękuję za podzielenie się opinią i za okazane zaufanie. Miło mi, że mogłam pomóc. Cieszę się też, że nasze spotkania były przestrzenią do uważnej pracy nad sobą i refleksji.


  • P

    Z pełnym przekonaniem polecam Panią Weronikę. Po wysłuchaniu, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i zadając pytania, zmuszała mnie do przemyśleń i jasnego przedstawienia sytuacji i/lub wyobrażeń na tematy, o których rozmawiałyśmy. Rozmowy były konkretne, szczere bez "owijania w bawełnę", ale czułam się bezpiecznie i komfortowo. Z każdą kolejną sesją coraz bardziej się otwierałam. Pytania, które zadawała sprawiły, że inaczej spojrzałam na siebie, relacje, to, co dzieje się w moim życiu i jaki mam na to wpływ. Dzięki sesjom z Panią Weroniką stałam się dużo spokojniejsza oraz odzyskałam pewność siebie i siłę, by rozwiązać problemy z którymi się mierzę.
    Nie mogłyśmy się spotykać osobiście, czego żałuję, ale za to terminy i godziny spotkań online można było bardziej elastycznie dopasować do moich potrzeb.

     • Gabinet ONLINE Weronika Gazda interwencja kryzysowa  • 

    mgr Weronika Gazda

    Pani Iwono, dziękuję za opinię i cieszę się, że mogła Pani czuć się swobodnie podczas sesji, a jednocześnie wynieść z nich dla siebie coś wartościowego.


  • E

    Profesjonalizm, empatia , zaangażowanie i poczucie humoru ! Komfort spotkań i bardzo znaczące wsparcie . Dzielenie się wiedzą , inspirowanie i "odczarowywanie" złudzeń i iluzji . Serdecznie polecam !

     • Gabinet ONLINE Weronika Gazda Konsultacja psychologiczna online  • 

    mgr Weronika Gazda

    Bardzo miło mi to czytać. Cieszę się, że nasze spotkania były dla Pani wartościowe.


  • M

    Polecam panią Weronikę, jej podejście jest pełne empatii, a jednocześnie bardzo konkretne — potrafi trafnie zdiagnozować problem i zaproponować skuteczne rozwiązania. Dzięki naszym rozmowom nauczyłam się lepiej rozumieć siebie i radzić sobie z trudnymi emocjami. Z całego serca polecam każdemu, kto szuka wsparcia i chce zadbać o swoje zdrowie psychiczne.

     • Gabinet ONLINE Weronika Gazda Konsultacja psychologiczna online  • 

    mgr Weronika Gazda

    Dziękuję za tak miłe słowa. Cieszę się, że mogłam być wsparciem i wskazać pewien kierunek, ale to w dużej mierze zasługa Pani otwartości i uważności na swoje potrzeby. Trzymam kciuki za dalszą drogę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Weronika Gazda

Dzień dobry,
bardzo dziękuję za tak szczery opis sytuacji. Z tego, co Pani pisze, od dłuższego czasu zmaga się Pani z ogromnym przeciążeniem – emocjonalnym, psychicznym i fizycznym. Sam fakt,… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Weronika Gazda

Rozumiem, że do dla Pana ważne i pewnie budzi dużo wątpliwości. To, że zadaje Pan to pytanie tutaj, szukając opinii psychologów może być elementem mechanizmu OCD. Często pojawia się wtedy potrzeba… Więcej


Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania