USG piersi specjaliści w Krakowie
-
MediComfort Centrum Leczenia Bólu Kraków
Alergolog, Chirurg, Dermatolog
, Endokrynolog, Geriatra, Hematolog, Internista, Kardiolog, Lekarz medycyny sportowej, Nefrolog, Neurochirurg, Neurolog, Terapeuta, Onkolog, Ortopeda, Pediatra, Pulmonolog, Radiolog, Fizjoterapeuta, Reumatolog, Urolog, Diabetolog, Diagnostyka, Dietetyk, Lekarz rehabilitacji medycznej, Ortopeda dziecięcy, Hepatolog, Endokrynolog dziecięcy, Alergolog dziecięcy, Osteopata, Ultrasonografista, Fizjoterapeuta dziecięcy, Reumatolog dziecięcy, Lekarz medycyny nuklearnej, Pielęgniarka/pielęgniarz, Lekarz bez specjalizacji, Lekarz medycyny paliatywnej, Technik masażysta, Lekarz pierwszego kontaktu, Terapeuta zajęciowy · WięcejKluczborska 15, Kraków • Mapa
USG piersi
250 zł
USG piersi dziewczynek
250 zł
Pokaż więcej usługUSG piersi i dołów pachowych
250 zł
-
Art Clinik Sp. z o.o.
Chirurg, Chirurg plastyczny, Dermatolog
, Endokrynolog, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Laryngolog, Bariatra, Neurolog, Onkolog, Ortopeda, Proktolog, Fizjoterapeuta, Urolog, Psycholog, Diabetolog, Diagnostyka, Dietetyk, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, Lekarz rehabilitacji medycznej, Chirurg naczyniowy, Flebolog · Więcej -
Dobra Diagnoza - Centrum Medyczne Garncarska
Chirurg, Dermatolog, Endokrynolog
, Internista, Bariatra, Onkolog, Ortopeda, Fizjoterapeuta, Reumatolog, Psycholog, Diagnostyka, Dietetyk, Lekarz rehabilitacji medycznej · Więcej -
Centrum Medyczne enel-med - Oddział Klimeckiego
Chirurg, Endokrynolog, Gastrolog
, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Laryngolog, Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny, Nefrolog, Neurolog, Okulista, Ortopeda, Położna/położny, Psychiatra, Fizjoterapeuta, Reumatolog, Urolog, Psycholog, Diabetolog, Diagnostyka, Dietetyk, Lekarz rehabilitacji medycznej, Immunolog, Psychoterapeuta, Ultrasonografista · Więcej -
HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarski
Chirurg, Dermatolog, Gastrolog
, Internista, Onkolog, Pediatra, Lekarz chorób zakaźnych, Hepatolog · Więcej -
Jabłonna Centrum Medyczne
Androlog, Endokrynolog, Ginekolog
, Lekarz rodzinny, Położna/położny, Dietetyk, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej · WięcejJabłonna 1/LU1, Kraków • Mapa
USG piersi
200 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG piersi
350 zł
Pokaż więcej usługKonsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne + USG piersi
450 zł
-
MEDICINE PRIME
Internista, Kardiolog, Lekarz rodzinny
, Psycholog, Dietetyk, Ultrasonografista · WięcejOsiedle Złotego Wieku 23, Kraków • Mapa
USG piersi
250 zł
Pakiet kontrolny USG dla kobiet (jama brzuszna, tarczyca, piersi)
550 zł
-
-
Rajtar-Medica Centrum Medyczne
Endokrynolog, Ginekolog, Internista
, Kardiolog, Położna/położny, Urolog · WięcejOsiedle Na Lotnisku 1/U9, Kraków • Mapa
USG piersi
250 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG piersi
420 zł
Pokaż więcej usługKonsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne + USG piersi
500 zł
-
-
-
Centrum Medicover Bora Komorowskiego Kraków
Alergolog, Chirurg, Dermatolog
, Endokrynolog, Geriatra, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Laryngolog, Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny sportowej, Nefrolog, Neurolog, Okulista, Onkolog, Ortopeda, Pediatra, Psychiatra, Radiolog, Reumatolog, Urolog, Psycholog, Diagnostyka, Lekarz wykonujący zabiegi medycyny estetycznej, Stomatolog, Lekarz rehabilitacji medycznej, Chirurg szczękowo-twarzowy, Lekarz chorób zakaźnych, Laryngolog dziecięcy, Hipertensjolog, Psychoterapeuta · Więcej -
Centrum Medyczne PZU Zdrowie w Krakowie
Alergolog, Chirurg, Dermatolog
, Endokrynolog, Gastrolog, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Nefrolog, Neurolog, Okulista, Ortopeda, Położna/położny, Psychiatra, Radiolog, Reumatolog, Urolog, Psycholog, Diagnostyka, Chirurg naczyniowy · Więcej -
Centrum Medyczne enel-med - Oddział Wadowicka
Dermatolog, Endokrynolog, Ginekolog
, Internista, Laryngolog, Okulista, Pediatra, Pulmonolog, Reumatolog, Diabetolog, Stomatolog, Protetyk stomatologiczny, Chirurg stomatologiczny, Wenerolog, Ultrasonografista · Więcej -
-
Westmed - Centrum Medyczne Kraków
Chirurg, Ginekolog, Ortopeda
, Psychiatra, Urolog, Chirurg dziecięcy, Urolog dziecięcy, Ginekolog dziecięcy, Chirurg onkologiczny · Więcejaleja Kijowska 64/u2, Kraków • Mapa
USG piersi
od 380 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG piersi
od 400 zł
-
-
Centrum Medyczne Wieliczka Sp z o.o.
Alergolog, Endokrynolog, Gastrolog
, Ginekolog, Internista, Kardiolog, Lekarz medycyny pracy, Lekarz rodzinny, Lekarz medycyny sportowej, Neurolog, Pediatra, Położna/położny, Psychiatra, Radiolog, Urolog, Psycholog, Diabetolog, Dietetyk, Urolog dziecięcy, Ultrasonografista, Hematolog dziecięcy · WięcejKościuszki 28, Wieliczka • Mapa
USG piersi
250 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG + USG piersi
470 zł
-
Centrum Medyczne MEAVITA
Endokrynolog, Ginekolog, Internista
, Położna/położny, Fizjoterapeuta, Psycholog, Dietetyk, Ultrasonografista · Więcej -
Medicover CM Świętokrzyska
Endokrynolog, Ginekolog, Internista
, Kardiolog, Laryngolog, Lekarz rodzinny, Neurolog, Okulista, Ortopeda, Pediatra, Położna/położny, Pulmonolog, Fizjoterapeuta, Seksuolog, Urolog, Psycholog, Diabetolog, Diagnostyka, Logopeda, Laryngolog dziecięcy, Okulista dziecięcy, Osteopata, Ultrasonografista, Pielęgniarka/pielęgniarz · Więcej -
Dąbska 11, Kraków • Mapa
USG piersi
250 zł
Konsultacja ginekologiczna + USG + USG piersi
450 zł