Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

(99+ opinii)

Diagnostyka i leczenie niepłodności Dla par starających się do tej pory bezskutecznie o dziecko, które chcą wyjaśnić przyczyny tego problemu i podjąć leczenie oferujemy nowoczesną, kompleksową opiekę... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

Rakowicka 17/7, Grzegórzki

31-510, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Diagnostyka i leczenie niepłodności

Dla par starających się do tej pory bezskutecznie o dziecko, które chcą wyjaśnić przyczyny tego problemu i podjąć leczenie oferujemy nowoczesną, kompleksową opiekę medyczną.

Nasza pomoc jest adresowana szczególnie do tych par, które na tym etapie nie kwalifikują się jeszcze lub nie chcą uciekać się do metod wspomaganego rozrodu opartych na zapłodnieniu zewnątrzustrojowym.

Poza możliwością pełnej diagnostyki hormonalnej, mikrobiologicznej, biochemicznej i ultrasonograficznej specjalizujemy się w endoskopowych sposobach diagnostyki i leczenia niepłodności metodami mikrochirurgicznymi z wykorzystaniem laparoskopii, histeroskopii oraz fertiloskopii.

Obserwując ścieranie się dwóch światopoglądowo odmiennych sposobów postępowania u par niepłodnych, tj. opartych na stosowaniu głównie technik wspomaganego rozrodu oraz tzw. NaProTechnologii, chcemy naszym pacjentom dać rzetelną pomoc nie negując, ale akceptując i łącząc różne sposoby skutecznego postępowania.

Mając świadomość, że nie we wszystkich przypadkach możliwe jest posiadanie dziecka bez konieczności większej ingerencji w naturę i zastosowania procedur „in vitro” współpracujemy z najlepszymi ośrodkami w Polsce w tej dziedzinie przygotowując naszych pacjentów do zapłodnienia pozaustrojowego.

Nasz sprzęt

 • Pracownia ultrasonografii 3D/4D - aparaty usg VOLUSON E8 Expert BT12 (GE), VOLUSON E6 BT10 (GE), VOLUSON 730 Expert
 • Histeroskopy - firmy Karl Storz oraz Olympus - aż 6 zestawów, w tym 2 do bezbolesnej histeroskopii bez znieczulenia
 • Laparoskopy - firmy Olympus
 • Kolposkop - firma Ecleris z torem wizyjnym
 • Fotele ginekologiczne - m.in. najnowocześniejsze fotele Radius znanej firmy Maquet zapewniające najwyższy komfort podczas badania
 • Jednorazowe narzędzia i osprzęt ginekologiczny
więcej

Choroby

 • Laparoskopia

Zabiegi

 • Inseminacja domaiczna - IUI
 • Histeroskopia
 • Laparoskopia
 • Labioplastyka
 • Chirurgia Ginekologiczna - pełen zakres
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Inga Ludwin

  Ginekolog, dr n. med.

  • K

   Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat, prowadziła moje dwie ciąże (nie były "problemowe"). jest to najlepszy, najfantastyczniejszy lekarz, jakiego znam, i doskonały specjalista. Imponuje profesjonalizmem, spokojem, widać że to co robi , robi z pasją i zaangażowaniem. Do tego przesympatyczny człowiek i śliczna kobieta (tak, tak:). Ceny są trochę wyższe może niż przeciętnie, ale to się opłaca - gdy dwa razy nie mogłam iść do Pani Doktor i poszłam do innych lekarzy to zapłaciłam 50 zł mniej ale dostałam niepotrzebne badanie do wykonania (nieistniejący konflikt serologiczny!!!), więc i tak zapłaciłam więcej, a w drugim przypadku lekarka mnie postraszyła okropnymi popękaniami które mi się zdarzą podczas porodu - trzeciego!!? dodam że dr Inga mnie uspokoiła i rzeczywiście urodziłam bez jakichkolwiek obrażeń - Dr Inga po prostu stawia trafione diagnozy. Polecam z całego serca, chociaż faktem jest że opóźnienia w kolejce do gabinetu bywają dłuuuuugaśne, a na portierni jest...różnie. Ale najważniejszy jest lekarz, inne rzeczy można przeboleć. Nawet jak się czeka ponadnormatywnie długo to z gabinetu dr Ingi wychodzi się szczęśliwą:)

  • J

   Najlepsza lekarka na jaką trafiłam w ciągu 5 lat bezskutecznych starań o dziecko. Jedyna osoba do której mam pełne zaufanie, potrafiła wysłuchać, odpowiedzieć na wszystkie pytania, potaktować pacjenta jak po pierwsze człowieka i całość a nie tylko pojedynczy organ. Posiada ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać. Polecam każdej kobiecie zmęczonej szukaniem odpowiedniego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Artur Ludwin

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • S
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Była całkowita przegroda macicy i pochwy a teraz, po 3 miesiącach od zabiegu nie ma po niej śladu. Pięknie przeprowadzona plastyka, następnie dokładna i sumienna profilaktyka przeciw zrostowa czego efektem jest idealna jama macicy. Moi obecni lekarze chylą czoła widząc kawał dobrej roboty jaką wykonał dr Ludwin. Lekarz ten, urzekł mnie swoją wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalizmem.

   Atmosfera podczas wizyta przyjemna i swobodna, lekarz dokładnie zaplanował oraz omówił leczenie, dodatkowo ma świetne poczucie humoru dzięki czemu nawet najbardziej nieśmiała kobieta nie czuje się skrępowana. Lekarz odpowiada na wszystkie pytania, zawsze stara się znaleźć czas na kolejną wizytę mimo zawalonego grafiku, nigdy nie zostawi pacjentki na lodzie. Udziela wszelkich informacji nawet telefonicznie.

   Lekarz godny polecenia.

  • Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: diagnoza i usunięcie przegrody macicy

   Do dr. Artura Ludwina trafiłam dzięki tej stronie. Mam za sobą dwa wczesne poronienia i wszyscy dotychczasowi lekarze stwierdzili u mnie macię dwurożną, wadę nieoperacyjną i zapewniali, że wada ta nie miała wpływu na poronienia. Tymczasem dr Ludwin natychmiast zdiagnozował przegrodę! Po dwóch tyg. miałam wykonany przez niego zabieg wycięcia przegrody.
   DR Ludwin jest niezwykle doświadczony w zakresie wad budowy macicy tak , że można mu w pełni zaufać. Posiada bardzo dobry sprzęt usg, zdjęcia są świetnej jakości. czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki. Polecam pytać się o wszystko,wtedy doktor obszernie wyjaśnia, ale niepytany udziala lakonicznych wyjaśnień.

  Zobacz wszystkie opinie (118) o tym lekarzu


 • Magdalena Łoboda

  Ginekolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Z czystym sumieniem mogę polecić Pania Doktor. Jest bardzo miła i uprzejma osoba. Poświęca cała swoje uwagę pacjentowi, wszystko tłumaczy. Mysle, ze w końcu znalazłam ginekologa, który mi w 100% odpowiada :)
   Badanie dla mnie bezbolesne, ale to kwestia indywidualna :)

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Pani doktor bardzo miła i uprzejma, odpowiedziała dokładnie na wszystkie moje pytania. Wizyta przebiegła bezstresowo, a mój problem zdrowotny potraktowany został z należytą uwagą. Dostałam również szczegółowe informacje co do dalszego działania.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Sławomir Piwowarczyk

  Ginekolog, lek.

  • H
   Lokalizacja: PROFEMED Kraków

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Fachowa pomoc. Lekarz tworzy dobrą, niekrepującą atmosferę w gabinecie. Polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan doktor jest bardzo dobrym i dokładnym lekarzem. Udziela odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Jest to lekarz charakteryzujący się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Jego spokojne usposobienie sprawia, że wizyta przebiega miło i przyjemnie. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (102) o tym lekarzu


 • Monika Kabzińska-Turek

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Korzystam z usług Pani doktor od kilku lat i bardzo polecam. Pani doktor dokładnie wszystko wyjaśnia, profesjonalne podejście do pacjenta

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pełen profesjonalizm. Pani Doktor to kompetentna, miła i ciepła osoba. Z chęcią odpowiadała na moje pytania. Badania zostały przeprowadzone szybko, a przede wszystkim w delikatny sposób. Polecam wizytę u dr Moniki Kabzińskiej-Turek

  Zobacz wszystkie opinie (82) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, Onkolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

   Szukając dobrego ginekologa trafiłam właśnie na pana. Delikatny podczas badania stawia szybko i trafnie diagnozę w taki sposób mogę szybko opisać wizytę w pana doktora gabinecie. Co najważniejsze odpowiedział na zadane mu pytania i rzetelnie opisuje i wyjaśnia.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA & UNIESTETICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan Doktor średnio mnie do siebie przekonał. Bardzo ładny gabinet, ale propozycja badania wziernikiem u dziewicy nie jest dobrym pomysłem (lekarz stwierdził, że nie widzi błony). Leki przepisane przez Pana Doktora nie podziałały, pomimo zapewnienia, że raczej na pewno pomogą. Nie kwestionuję czy Pan Doktor jest kompetentny, ale na pewno po kimś z tytułem doktora nauk medycznych spodziewałam się więcej.

  Zobacz wszystkie opinie (107) o tym lekarzu


 • Anna Sus-Urban

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Bardzo dobra lekarka, szczerze polecam! Niezwykle kompetentna, rzeczowa, dokładną i cierpliwa; ma świetny kontakt z pacjentką, jest osobą wrażliwą i kulturalną. Byłam już u Niej kilka razy na badaniach ( badanie, cytologia, USG, w Masmedzie, a teraz w gabinetach Ludwin & Ludwin) i zawsze byłam zadowolona. Pani Doktor widzi całego człowieka, a nie wyłącznie badany kawałek tkanki.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: Zwykła wizyta

   Pani doktor jest po prostu wspaniała. Trafiłam do niej z polecenia, byłam już na kilku wizytach i ogromnie się cieszę, że prowadzi moją ciążę. Jest bardzo miła, cierpliwie, powoli i dokładnie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Badania robi bardzo szczegółowo, skrupulatnie, nigdzie się nie spieszy i odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie pozostanie moim lekarzem na długie lata.

  Zobacz wszystkie opinie (106) o tym lekarzu


 • Marzena Kula-Prykan

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Pani doktor po raz kolejny wykazała się dużą empatią, kulturą osobistą i pozytywnym podejściem do pacjenta.
   Bardzo dokładnie wyjaśniła metody leczenia, przyczyny zmiany leków.
   Zdecydowanie polecam innym pacjentkom!

  • A
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Cudowna opieka konsultacja i rozmowa. Polecam kazdej kobiecie! Pani Doktor jest niezwykla osoba umiejaca rozmawiac i sluchac :) nie moge sie doczekac kolejnej wizyty

  Zobacz wszystkie opinie (96) o tym lekarzu


 • Paulina Przybylska

  Ginekolog, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: badanie piersi

   Pani doktor jest bardzo delikatna i przyjemna. Wszystko dokładnie zbadała.
   Z całego serdca polecam Pani!

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Dr ma niesamowitą kompetencje i duże zaangażowanie ,podchodzi z uwagą do pacjenta.Pani Dr jest bardzo sympatyczna osoba ,rzadko spotyka się tak znakomite połączenie lekarza .Dla mnie najlepsza .Polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (197) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kotlarz

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: Badanie kontrolne

   Jestem zawiedziona podejsciem do pacjenta Pani doktor. Bardzo zaluje ze nie zajrzalam tu wczeniej i nie przeczytalam opini. Badanie bylo bardzo bolesne a Pani doktor oschla i niesympatyczna . Zdecydownaie odradzam.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinic

   Jestem zadowolona z wizyty. Zostałam poinformowana o dalszym postępowaniu w sposób zwięzły i zrozumiały. Badanie było przeprowadzone delikatnie. Niedogodnością było przechodzenie między gabinetami.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu