Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

(1015 opinii)

Diagnostyka i leczenie niepłodności Dla par starających się do tej pory bezskutecznie o dziecko, które chcą wyjaśnić przyczyny tego problemu i podjąć leczenie oferujemy nowoczesną, kompleksową opie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

Rakowicka 17/7, Grzegórzki

31-510, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 500...

O nas

Diagnostyka i leczenie niepłodności

Dla par starających się do tej pory bezskutecznie o dziecko, które chcą wyjaśnić przyczyny tego problemu i podjąć leczenie oferujemy nowoczesną, kompleksową opiekę medyczną.

Nasza pomoc jest adresowana szczególnie do tych par, które na tym etapie nie kwalifikują się jeszcze lub nie chcą uciekać się do metod wspomaganego rozrodu opartych na zapłodnieniu zewnątrzustrojowym.

Poza możliwością pełnej diagnostyki hormonalnej, mikrobiologicznej, biochemicznej i ultrasonograficznej specjalizujemy się w endoskopowych sposobach diagnostyki i leczenia niepłodności metodami mikrochirurgicznymi z wykorzystaniem laparoskopii, histeroskopii oraz fertiloskopii.

Obserwując ścieranie się dwóch światopoglądowo odmiennych sposobów postępowania u par niepłodnych, tj. opartych na stosowaniu głównie technik wspomaganego rozrodu oraz tzw. NaProTechnologii, chcemy naszym pacjentom dać rzetelną pomoc nie negując, ale akceptując i łącząc różne sposoby skutecznego postępowania.

Mając świadomość, że nie we wszystkich przypadkach możliwe jest posiadanie dziecka bez konieczności większej ingerencji w naturę i zastosowania procedur „in vitro” współpracujemy z najlepszymi ośrodkami w Polsce w tej dziedzinie przygotowując naszych pacjentów do zapłodnienia pozaustrojowego.

Nasza oferta

Nasza oferta skierowana jest do pacjentów oczekujących wysokospecjalistycznych konsultacji i leczenia oraz najwyższego standardu prywatnych usług medycznych w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną opartą na zasadach EBM (Evidence Based Medicine) oraz z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i technologii medycznych.

Diagnostyka i leczenie niepłodności
Badania hormonalne
Badania mikrobiologiczne
Badania biochemiczne
Badania cytogenetyczne
Badania immunologiczne
Badania cytologiczne
Monitorowanie ultrasonograficzne cyklu
Badanie drożności jajowodów (wszystkie metody – RTG-HSG, HySoCo, Fertiloskopia, Histerolaparoskopia)
Endoskopowa diagnostyka i leczenie niepłodności
Endoskopowa mikrochirurgia jajowodów
Transwaginalna hydrolaparoskopia
Salpingoskopia
Mikrosalpingoskopia
Inseminacje domaciczneLekarze klinicyści z tytułami naukowymi z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad kobietą ciężarną, w tym ciążą wysokiego ryzyka, ciążą bliźniaczą, ciążą u kobiet z niekorzystną przeszłością położniczą, nawykowymi poronieniami, ciążą po leczeniu operacyjnym, po leczeniu niepłodności i ciążą powikłana chorobami matki i płodu.

Najnowocześniejsza i największa pracownia ultrasonografii 3D/4D w Małopolsce

- aż 5 równolegle działających gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt ultrasonograficzny
- na wyposażeniu uważane obecnie za najnowocześniejsze, najlepsze oraz jednocześnie najdroższe, aż 2 aparaty ultrasonograficzne VOLUSON E8 Expert BT12 do 3D/4D usg z najbogatszymi aplikacjami klinicznymi, które jako jedyne w roku 2012 zostały wyposażone w rewolucyjną technologię HDlive.
Technologia HDlive to opatentowany przez GE system renderingu w obrazowaniu 3D i 4D umożliwiający uzyskiwanie nieprawdopodobnie realistycznych obrazów ludzkiego płodu i niezwykle precyzyjne obrazowanie trójwymiarowe niedostępne dla starszych, klasycznych systemów ultrasonograficznych do 3D/4D.
-ponadto na wyposażeniu pracowni znajdują się wysokiej klasy aparaty VOLUSON E6 oraz VOLUSON 730 Expert, umożliwiające klasyczne obrazowanie 3D/D
- aż 6-ciu specjalistów z prestiżowym certyfikatem londyńskiej Fetal Medicine Fundation (FMF) potwierdzających wysokie kompetencje w usg genetycznym ciąży
- poza pełną zaawansowaną diagnostyką ultrasonograficzną w ginekologii i położnictwie także:
usg piersi
biopsje piersi
usg tarczycy
biopsje tarczycy
usg jamy brzusznej
usg jąder
usg ślinianek
usg szyji
usg naczyń żylnych kończyn górnych i dolnych
usg naczyń tętniczych kończyn górnych i dolnych

Chirurgia ginekologiczna
We współpracy z Prywatnym Szpitalem Centermed pełen zakres chirurgii ginekologicznej w wykonaniu Dr n. med. Artura Ludwina, który specjalizuje się w alternatywnych w stosunku do tradycyjnych, małoinwazyjnych operacjach endoskopowych tj. przeprowadzanych drogą histeroskopową i laparoskopową m.in. w niepłodności, wadach wrodzonych narządu rodnego, mięśniakach macicy, torbielach.
Oferujemy także pełen zakres chirurgii ginekologicznej przeprowadzanej drogą brzuszną i pochwową. Specjalizujemy się także w operacjach labioplastyki.

zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
W naszym zespole specjalista chirurgii ogólnej i medycyny estetycznej Dr. n. med. Joanna Jędrys konsultuje i przeprowadza małoinwazyjne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. botoks itp.

zabiegi żylaków powrózka nasiennego oraz z zakresu urologii dziecięcej i chirurgii dziecięcej

Konsulatacje pacjentów z żylakami powrózka nasiennego w leczeniu niepłodności oraz zabiegi przeprowadza Dr. n. med. Marek Górniak, który ma wieloletnie doświadczenie w laparoskopowym leczeniu tego schorzenia i prowadził badania naukowe z tego tematu, które zostały zakończone wyróżnioną rozprawą doktorską przez Wydział Lekarski CMUJ.

Nasz sprzęt

 • Pracownia ultrasonografii 3D/4D - aparaty usg VOLUSON E8 Expert BT12 (GE), VOLUSON E6 BT10 (GE), VOLUSON 730 Expert
 • Histeroskopy - firmy Karl Storz oraz Olympus - aż 6 zestawów, w tym 2 do bezbolesnej histeroskopii bez znieczulenia
 • Laparoskopy - firmy Olympus
 • Kolposkop - firma Ecleris z torem wizyjnym
 • Fotele ginekologiczne - m.in. najnowocześniejsze fotele Radius znanej firmy Maquet zapewniające najwyższy komfort podczas badania
 • Jednorazowe narzędzia i osprzęt ginekologiczny
więcej

Zabiegi

 • Inseminacja domaiczna - IUI
 • Histeroskopia
 • Laparoskopia
 • Labioplastyka
 • Chirurgia Ginekologiczna - pełen zakres
więcej

Choroby

 • Laparoskopia

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Inga Ludwin

  Ginekolog, dr n. med.

  • K

   Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat, prowadziła moje dwie ciąże (nie były "problemowe"). jest to najlepszy, najfantastyczniejszy lekarz, jakiego znam, i doskonały specjalista. Imponuje profesjonalizmem, spokojem, widać że to co robi , robi z pasją i zaangażowaniem. Do tego przesympatyczny człowiek i śliczna kobieta (tak, tak:). Ceny są trochę wyższe może niż przeciętnie, ale to się opłaca - gdy dwa razy nie mogłam iść do Pani Doktor i poszłam do innych lekarzy to zapłaciłam 50 zł mniej ale dostałam niepotrzebne badanie do wykonania (nieistniejący konflikt serologiczny!!!), więc i tak zapłaciłam więcej, a w drugim przypadku lekarka mnie postraszyła okropnymi popękaniami które mi się zdarzą podczas porodu - trzeciego!!? dodam że dr Inga mnie uspokoiła i rzeczywiście urodziłam bez jakichkolwiek obrażeń - Dr Inga po prostu stawia trafione diagnozy. Polecam z całego serca, chociaż faktem jest że opóźnienia w kolejce do gabinetu bywają dłuuuuugaśne, a na portierni jest...różnie. Ale najważniejszy jest lekarz, inne rzeczy można przeboleć. Nawet jak się czeka ponadnormatywnie długo to z gabinetu dr Ingi wychodzi się szczęśliwą:)

  • J

   Najlepsza lekarka na jaką trafiłam w ciągu 5 lat bezskutecznych starań o dziecko. Jedyna osoba do której mam pełne zaufanie, potrafiła wysłuchać, odpowiedzieć na wszystkie pytania, potaktować pacjenta jak po pierwsze człowieka i całość a nie tylko pojedynczy organ. Posiada ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać. Polecam każdej kobiecie zmęczonej szukaniem odpowiedniego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Marzena Kula-Prykan

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor jest bardzo dokładna, wszystko szczegółowo tłumaczy. Jest ponadto osobą bardzo miłą i delikatną, co jest bardzo ważne u ginekologa.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Doktor jest drugim lekarzem tej specjalizacji z jakim miałam okazję się zetknąć. Niestety swojej pierwszej wizyty u ginekologa nie wspominam dobrze, jednak Pani dr Marzena swoim podejściem odczarowała nieprzyjemne wspomnienia, jakie zostawił po sobie poprzedni lekarz ginekolog. Pani Doktor wysłuchała mnie z uwagą i w spokoju, przeprowadziła wszystkie potrzebne badania, a ja naprawdę czułam się zaopiekowana. Bez cienia wątpliwości zawsze polecam Panią Doktor wszystkim moim koleżankom, zarówno tym, które pierwszą wizytę u ginekologa mają jeszcze przed sobą, jak i tym, które poszukują dobrego specjalisty ginekologa w Krakowie :)

  Zobacz wszystkie opinie (105) o tym lekarzu


 • Sławomir Piwowarczyk

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Doktor wykonywał u mnie cesarskie cięcie. Zabieg został wykonany bardzo sprawnie. Dzięki starannemu szyciu po miesiącu nie ma praktycznie śladu po cięciu. Pan Doktor jest rzeczowy i bardzo sympatyczny. Polecam

  • K
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejście do problemu, z którym się zgłosiłam. Jestem pod dużym wrażeniem zarówno fachowości, jak i kultury osobistej i taktu Pana Doktora, co w tej specjalizacji ma duże znaczenie. Pan dr przede wszystkim stawia na diagnostykę i zanim wypisze leki, chce znać przyczynę problemu. Ujęło mnie to bardzo, ponieważ nie jest to standardem wśród lekarzy, niestety. Polecam z czystym sercem kazdej kobiecie.

  Zobacz wszystkie opinie (106) o tym lekarzu


 • Magdalena Łoboda

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: antykoncepcja

   Bardzo polecam Panią Magdalenę,bardzo miła kobieta,która jest gotowa pomóc w waszym problemie ! W trakcie epidemii covid19 wszystkie środki ostrożności przy wizycie były zachowane

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Z czystym sumieniem mogę polecić Pania Doktor. Jest bardzo miła i uprzejma osoba. Poświęca cała swoje uwagę pacjentowi, wszystko tłumaczy. Mysle, ze w końcu znalazłam ginekologa, który mi w 100% odpowiada :)
   Badanie dla mnie bezbolesne, ale to kwestia indywidualna :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Paulina Przybylska

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam bardzo wszystkim kobietom, szczególnie do prowadzenia ciąży. Pani dr prowadzi moja drugą ciążę, zawsze bardzo skrupulatnie podchodzi do badan,każda wizyta odbywa się w ciepłej atmosferze. Bardzo lubię to,że zawsze mówi o dziecku 'maluszek' że dzieci są dla niej małymi człowieczkami, nie tylko "płodem zywym''.zawsze pyta czy mam jakieś pytania, jeżeli tylko coś mnie martwi,zawsze wyjaśni temat. Jest na bieżąco ze wszystkimi badaniami,które można wykonać dodatkowo i bezpłatnie np w ramach badań naukowych. Dzięki szeregowi badań udało się mnie skutecznie wyleczyć z choroby o której wcześniej nie wiedziałam. O Pani dr dowiedziałam się z polecenia,teraz po swoim doświadczeniu z czystym sumieniem piszę te komentarz.

  • K
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Przybylskiej. Widać u Pani doktor 100% zaangażowania. Wreszcie zostałam dokładnie przebadana. Dr zleciła mi szereg badań z krwi aby dokonać pełnej diagnostyki. Prowadzi pacjenta krok po kroku i wszystko cierpliwie wyjaśnia. Polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (261) o tym lekarzu


 • Artur Ludwin

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Polecam wizytę u prof. Ludwina - jeden z lepszych lekarzy w mojej hist leczenia.
   Zaangażowany i dokładny. Miałam podejrzenie macicy dwudrożnej - prof. Ludwin wykluczył wadę i nie zalecał dodatkowych zabiegów. Super!

  • P
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: operacja ginekologiczna

   Do Doktora trafiłam dzięki opiniom na tym portalu. Zabieg usunięcia przegrody całkowitej wykonany na najwyższym poziomie. Profilaktyka przeciwzrostowa również dała efekty :) Polecam wszystkim, którzy się wahają. Dr można zaufać w 100%. Trzeba oczywiście uzbroić się w cierpliwość ponieważ zdarzają się opóźnienia;) Ale jest to naprawdę mało istotne przy tym, jakie są efekty leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (123) o tym lekarzu


 • Anna Sus-Urban

  Ginekolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: prowadzenie ciąży

   Polecam z całego serca ! Pani doktor jest bardzo zaangażowana , wszystko świetnie tłumaczy ! Najlepszy lekarz u jakiego byłam :)

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wspaniała kobieta lekarz. Wyrozumiała,cierpliwa i bardzo ciepła w odbiorze. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy i doda otuchy. Bardzo polecam. Jestem pacjentka od dwóch lat .

  Zobacz wszystkie opinie (124) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, Onkolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo rzeczowy Lekarz bardzo dobre I profesjonalne podejście do pacjenta, potrafi wytłumaczyć i wyjaśnić każda wątpliwość
   Dziękuje

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Dr n. med. Miłosz Pietrus w Jaśle, woj. podkarpackieUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pan doktor jest bardzo profesjonalny, najpierw wywiad, badanie, usg i po wszystkim na spokojnie wytłumaczył w czym leży problem oraz zaproponował metodę leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (137) o tym lekarzu


 • Monika Kabzińska-Turek

  Ginekolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo polecam Panią Doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę. Bardzo zaangażowana, delikatna, dokładna. Badanie przebiega w bardzo miłej atmosferze, wszystko dokładnie sprawdza i odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo przejmuje się losem swoich pacjentek. Bardzo przyjazny lekarz. Na pewno Pani doktor zostanie już moim lekarzem na stałe.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Diagnostyczno-Lekarska CenterMedUsługa: Inny

   Z całego serca polecam Panią doktor. Wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor jest bardzo życzliwa, konkretna, ma niezwykle empatyczne podejście do pacjenta. Lekarz z wiedzą i doświadczeniem, godny polecenia, który podchodzi do pacjentki z wyrozumiałością i cierpliwością, potrafi uspokoić. Z pewnością wrócę na kolejną wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (91) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kotlarz

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: Badanie kontrolne

   Jestem zawiedziona podejsciem do pacjenta Pani doktor. Bardzo zaluje ze nie zajrzalam tu wczeniej i nie przeczytalam opini. Badanie bylo bardzo bolesne a Pani doktor oschla i niesympatyczna . Zdecydownaie odradzam.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinic

   Jestem zadowolona z wizyty. Zostałam poinformowana o dalszym postępowaniu w sposób zwięzły i zrozumiały. Badanie było przeprowadzone delikatnie. Niedogodnością było przechodzenie między gabinetami.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania