Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

verifiedCreated with Sketch.

Ginekologia, Położnictwo

(99+ opinii)

Diagnostyka i leczenie niepłodności Dla par starających się do tej pory bezskutecznie o dziecko, które chcą wyjaśnić przyczyny tego problemu i podjąć leczenie oferujemy nowoczesną, kompleksową opiekę... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

  Rakowicka 17/7, Grzegórzki

  31-510, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

O nas

Diagnostyka i leczenie niepłodności

Dla par starających się do tej pory bezskutecznie o dziecko, które chcą wyjaśnić przyczyny tego problemu i podjąć leczenie oferujemy nowoczesną, kompleksową opiekę medyczną.

Nasza pomoc jest adresowana szczególnie do tych par, które na tym etapie nie kwalifikują się jeszcze lub nie chcą uciekać się do metod wspomaganego rozrodu opartych na zapłodnieniu zewnątrzustrojowym.

Poza możliwością pełnej diagnostyki hormonalnej, mikrobiologicznej, biochemicznej i ultrasonograficznej specjalizujemy się w endoskopowych sposobach diagnostyki i leczenia niepłodności metodami mikrochirurgicznymi z wykorzystaniem laparoskopii, histeroskopii oraz fertiloskopii.

Obserwując ścieranie się dwóch światopoglądowo odmiennych sposobów postępowania u par niepłodnych, tj. opartych na stosowaniu głównie technik wspomaganego rozrodu oraz tzw. NaProTechnologii, chcemy naszym pacjentom dać rzetelną pomoc nie negując, ale akceptując i łącząc różne sposoby skutecznego postępowania.

Mając świadomość, że nie we wszystkich przypadkach możliwe jest posiadanie dziecka bez konieczności większej ingerencji w naturę i zastosowania procedur „in vitro” współpracujemy z najlepszymi ośrodkami w Polsce w tej dziedzinie przygotowując naszych pacjentów do zapłodnienia pozaustrojowego.

Nasz sprzęt

 • Pracownia ultrasonografii 3D/4D - aparaty usg VOLUSON E8 Expert BT12 (GE), VOLUSON E6 BT10 (GE), VOLUSON 730 Expert
 • Histeroskopy - firmy Karl Storz oraz Olympus - aż 6 zestawów, w tym 2 do bezbolesnej histeroskopii bez znieczulenia
 • Laparoskopy - firmy Olympus
 • Kolposkop - firma Ecleris z torem wizyjnym
 • Fotele ginekologiczne - m.in. najnowocześniejsze fotele Radius znanej firmy Maquet zapewniające najwyższy komfort podczas badania
 • Jednorazowe narzędzia i osprzęt ginekologiczny
więcej

Choroby

 • Laparoskopia

Zabiegi

 • Inseminacja domaiczna - IUI
 • Histeroskopia
 • Laparoskopia
 • Labioplastyka
 • Chirurgia Ginekologiczna - pełen zakres
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

 • Monika Kabzińska-Turek

  Monika Kabzińska-Turek

  ginekolog
  Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże. Jest bardzo dobrym specjalistą, ma duże doświadczenie i wiedzę. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Udziela...
  Wolny termin: pon. 22 paź
  Umów wizytę
 • Anna Sus-Urban

  Anna Sus-Urban

  ginekolog
  Wizyta kontrolna, rutynowa, bez zastrzeżeń. Na wszelkie pytania Pani doktor cierpliwie i fachowo odpowiedziała.
  Wolny termin: wt. 23 paź
  Umów wizytę
 • Paulina Przybylska

  Paulina Przybylska

  ginekolog
  Jak zwykle pełen profesjonalizm. Wizyta przebiega bezstresowo A Pani doktor rzeczowo i fachowo odpowiada na wszelkie pytania. Polecam!
  Wolny termin: wt. 23 paź
  Umów wizytę
 • Miłosz Pietrus

  Miłosz Pietrus

  ginekolog,onkolog,endokrynolog
  Bardzo profesjonalne podejście, lekarz wszystko klarownie wyjaśnia. Mimo specyfiki gabinetu ginekologicznego czułam się swobodnie. Bardzo polecam tego...
  Wolny termin: wt. 23 paź
  Umów wizytę
 • Magdalena Łoboda

  Magdalena Łoboda

  ginekolog
  Bardzo dobry ,dokładny,z dużą wiedzą empatyczny i serdeczny lekarz,prowadzący profesjonalnie moją ciążę,polecam
  Wolny termin: śr. 24 paź
  Umów wizytę
 • Marzena Kula-Prykan

  Marzena Kula-Prykan

  ginekolog
  Polecam każdemu panią doktor. To najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Widać, że jest to lekarz z powołania, jakich niestety nie jest wielu. Pani d...
  Wolny termin: czw. 8 lis
  Umów wizytę
 • Artur Ludwin

  Artur Ludwin

  ginekolog
  Do dr. Artura Ludwina trafiłam dzięki tej stronie. Mam za sobą dwa wczesne poronienia i wszyscy dotychczasowi lekarze stwierdzili u mnie macię dwuroż...
 • Inga Ludwin

  Inga Ludwin

  ginekolog
  Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat, prowadziła moje dwie ciąże (nie były "problemowe"). jest to najlepszy, najfantastyczniejszy lekarz, jakiego...
 • Sławomir Piwowarczyk

  Sławomir Piwowarczyk

  ginekolog
  Cudowny lekarz ! Dokładny, miły i wszystko tłumaczy. Zero stresu i skrępowania. Profesjonalista. Położna również jest wspaniała.
 • Jolanta Karska

  Jolanta Karska

  położna
 • Kinga Szewczyk

  Kinga Szewczyk

  położna
 • Agnieszka Kotlarz

  Agnieszka Kotlarz

  ginekolog
  Jestem zadowolona z wizyty. Zostałam poinformowana o dalszym postępowaniu w sposób zwięzły i zrozumiały. Badanie było przeprowadzone delikatnie. Niedo...
 • Anna Parzyńska

  Anna Parzyńska

  ginekolog
  Doskonały lekarz! Pani doktor bardzo miła, delikatna oraz rzeczowa. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na każe pytanie. Serdecznie polecam!

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Inga Ludwin

  Ginekolog, dr n. med.

  • K

   Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat, prowadziła moje dwie ciąże (nie były "problemowe"). jest to najlepszy, najfantastyczniejszy lekarz, jakiego znam, i doskonały specjalista. Imponuje profesjonalizmem, spokojem, widać że to co robi , robi z pasją i zaangażowaniem. Do tego przesympatyczny człowiek i śliczna kobieta (tak, tak:). Ceny są trochę wyższe może niż przeciętnie, ale to się opłaca - gdy dwa razy nie mogłam iść do Pani Doktor i poszłam do innych lekarzy to zapłaciłam 50 zł mniej ale dostałam niepotrzebne badanie do wykonania (nieistniejący konflikt serologiczny!!!), więc i tak zapłaciłam więcej, a w drugim przypadku lekarka mnie postraszyła okropnymi popękaniami które mi się zdarzą podczas porodu - trzeciego!!? dodam że dr Inga mnie uspokoiła i rzeczywiście urodziłam bez jakichkolwiek obrażeń - Dr Inga po prostu stawia trafione diagnozy. Polecam z całego serca, chociaż faktem jest że opóźnienia w kolejce do gabinetu bywają dłuuuuugaśne, a na portierni jest...różnie. Ale najważniejszy jest lekarz, inne rzeczy można przeboleć. Nawet jak się czeka ponadnormatywnie długo to z gabinetu dr Ingi wychodzi się szczęśliwą:)

  • J

   Najlepsza lekarka na jaką trafiłam w ciągu 5 lat bezskutecznych starań o dziecko. Jedyna osoba do której mam pełne zaufanie, potrafiła wysłuchać, odpowiedzieć na wszystkie pytania, potaktować pacjenta jak po pierwsze człowieka i całość a nie tylko pojedynczy organ. Posiada ogromną wiedzę i potrafi z niej korzystać. Polecam każdej kobiecie zmęczonej szukaniem odpowiedniego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Artur Ludwin

  Ginekolog, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: diagnoza i usunięcie przegrody macicy

   Do dr. Artura Ludwina trafiłam dzięki tej stronie. Mam za sobą dwa wczesne poronienia i wszyscy dotychczasowi lekarze stwierdzili u mnie macię dwurożną, wadę nieoperacyjną i zapewniali, że wada ta nie miała wpływu na poronienia. Tymczasem dr Ludwin natychmiast zdiagnozował przegrodę! Po dwóch tyg. miałam wykonany przez niego zabieg wycięcia przegrody.
   DR Ludwin jest niezwykle doświadczony w zakresie wad budowy macicy tak , że można mu w pełni zaufać. Posiada bardzo dobry sprzęt usg, zdjęcia są świetnej jakości. czas oczekiwania na wizytę jest bardzo krótki. Polecam pytać się o wszystko,wtedy doktor obszernie wyjaśnia, ale niepytany udziala lakonicznych wyjaśnień.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Lekarz bardzo dokładny z dużą wiedzą. Posiada profesjonalny sprzęt dzięki czemu już na pierwszej wizycie szybko zdiagnozował u mnie zrost wewnątrzmaciczny. Stwierdził że poprzednie histeroskopie wykonane przez innego lekarza były źle przeprowadzone. Zapewnił że jest specjalistą w dziedzinie histeroskopii i jeśli on wykona zabieg to zrostu nie będzie. Moja wizyta odbyła się z godzinnym opóźnieniem, ponieważ lekarz poświęca pacjentowi dużo czasu. Wcześniej zostałam powiadomiona o tym fakcie smsem. Sama moja wizyta z badaniem usg 3d i Sis zajęła ponad godzinę czasu. Co do cen to faktycznie nie są tanie, ale jak nie ma się wyboru to stawia się na jakość. Dlatego mimo kosztów jest wiele pacjentów. Poczekalnia, recepcja bardzo mała, wąska, kilka gabinetów.

  Zobacz wszystkie opinie (117) o tym lekarzu


 • Monika Kabzińska-Turek

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor prowadziła moje dwie ciąże. Jest bardzo dobrym specjalistą, ma duże doświadczenie i wiedzę. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze. Udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, a w razie wątpliwości zawsze można zadzwonić lub napisać wiadomość. Do tego jest bardzo serdeczną osobą. Polecam.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: brak ciąży

   Pani doktor jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, potrafi wysłuchać i zaraz zajmuje się problem,u mnie był to problem z zajściem w ciążę (inni lekarze to zlewali bo niby jestem młoda i wystarczy poczekać) a Pani doktor z kolejnym cyklem ruszyła do działa i teraz cieszę się upragnionym brzuszkiem.
   Polecam naprawdę konkretny lekarz i co najważniejsze bardzo rozmowny.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Marzena Kula-Prykan

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Polecam każdemu panią doktor. To najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Widać, że jest to lekarz z powołania, jakich niestety nie jest wielu. Pani doktor jest niezwykle profesjonalna, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Przeprowadza szczegółowy wywiad, aby jak najlepiej poznać dany przypadek. Jest zawsze uśmiechnięta i służy radą. Polecam :)

  • Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: Zwykła wizyta

   Wspaniała osoba i genialny lekarz. Pełen profesjonalizm i zrozumienie, szczegółowy wywiad i zakres badań. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (90) o tym lekarzu


 • Anna Sus-Urban

  Ginekolog, lek.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Wizyta kontrolna, rutynowa, bez zastrzeżeń. Na wszelkie pytania Pani doktor cierpliwie i fachowo odpowiedziała.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: zwykła wizyta, USG

   Mam 46 lat, urodziłam 3 dzieci, a jeszcze nigdy nie trafiłam do tak kompetentnego ginekologa.Czuje się zaopiekowana, doiformowana. Wizyta w komfortowej atmosferze, Pani doktor w pełni zaangażowana w problem pacjenta.Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (93) o tym lekarzu


 • Paulina Przybylska

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Jak zwykle pełen profesjonalizm. Wizyta przebiega bezstresowo A Pani doktor rzeczowo i fachowo odpowiada na wszelkie pytania. Polecam!

  • E
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Pani Paulina jest bardzo sympatyczna i profesjonalna. Jak potrzebujecie lekarza, który zajmie się Wami kompleksowo to polecam! Wyszłam z uśmiechem na twarzy mimo że taki kompleksowy przegląd trochę kosztuje, bo jednak zdrowie najważniejsze, ale lepiej wydać kasę na profesjonaliste ????

  Zobacz wszystkie opinie (157) o tym lekarzu


 • Magdalena Łoboda

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Bardzo dobry ,dokładny,z dużą wiedzą empatyczny i serdeczny lekarz,prowadzący profesjonalnie moją ciążę,polecam

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIAUsługa: endometrioza

   Świetna Pani Doktor, która bardzo dba o swoich pacjentów. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania, można zawsze na nią liczyć. Miła i życzliwa osoba. Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, Onkolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki SpecjalistyczneUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo profesjonalne podejście, lekarz wszystko klarownie wyjaśnia. Mimo specyfiki gabinetu ginekologicznego czułam się swobodnie. Bardzo polecam tego specjalistę.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: UNICARDIA & UNIMEDICA Małopolskie Kliniki Specjalistyczne

   Rzeczowa, uprzejma rozmowa i pełne badania kontrolne, bez pośpiechu, z dbałością o szczegóły podczas wykonywania badania usg.

  Zobacz wszystkie opinie (87) o tym lekarzu


 • Agnieszka Kotlarz

  Ginekolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinic

   Jestem zadowolona z wizyty. Zostałam poinformowana o dalszym postępowaniu w sposób zwięzły i zrozumiały. Badanie było przeprowadzone delikatnie. Niedogodnością było przechodzenie między gabinetami.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor to bardzo miła, ciepła osoba. Jest bardzo deliktna. Wszystko dokładnie tłumaczy. Odpowiada na każde zadane pytanie. Pełen profesjonalizm. Gorąco polecam Panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Anna Parzyńska

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: MWU Dobre USG

   Według mojego doświadczenia Pani Doktor nie potrafi zachować się w nietypowych sytuacjach i komunikować trudnych informacji. Na USG połówkowym stwierdziła asymetryczność kości nosowej i możliwość zespołu Downa. Tę diagnozę skomentowała stwierdzeniem, że musiała to powiedzieć, bo inaczej nie mogłaby spać. Na nasze pytania nie odpowiedziała, nie sprawdziła też wyników testów Pappa. Zaleciła za to badania za kilka tysięcy złotych (precyzyjniejsze niż test pappa, ale też oparte na prawdopodobieństwie). Było dużo zamieszania plus konieczność dodatkowych konsultacji z innymi lekarzami, którzy nie potwierdzili opinii Pani Doktor. Na szczęście mieli też więcej empatii i wyczucia, przez co uspokoili nerwy nasze i całej rodziny.

  • J
   Lokalizacja: Ludwin & Ludwin GINEKOLOGIA

   Doskonały lekarz! Pani doktor bardzo miła, delikatna oraz rzeczowa. Wyczerpująco i cierpliwie odpowiada na każe pytanie. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu