HEPATIC MEDICAL jest prywatnym ośrodkiem zajmującym się przede wszystkim leczeniem schorzeń wątroby i dróg żółciowych. W naszym ośrodku konsultują lekarze, którzy zajmują się opieką chorych ze wszystk... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarski

Dr Jana Piltza 43 (wejście od ul. Czerwone Maki 45)

30-392 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarski

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

HEPATIC MEDICAL jest prywatnym ośrodkiem zajmującym się przede wszystkim leczeniem schorzeń wątroby i dróg żółciowych. W naszym ośrodku konsultują lekarze, którzy zajmują się opieką chorych ze wszystkimi chorobami wątroby. Schorzenia te mogą wymagać leczenia zachowawczego, operacyjnego lub uzupełniającego/paliatywnego. Posiadamy unikalne narzędzie do badania wątroby– aparat do elastografii o nazwie Fibroscan. Pozwala on w sposób bezinwazyjny i bezbolesny ocenić stopień uszkodzenia wątroby w przebiegu różnych schorzeń (np. przy wirusowym zapaleniu wątroby). Jego skuteczność została udowodniona w wielu badaniach naukowych i jest aktualnie jedyną bezpieczną alternatywą dla biopsji wątroby, w przypadku chorób, powodujących włóknienia i stłuszczenia tego narządu. Ponadto oferujemy również konsultacje innych wybitnych specjalistów, zajmujących się na co dzień leczeniem chorych z najcięższymi schorzeniami. W większości są to specjaliści Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
We wszystkich przypadkach znajdziecie Państwo fachową pomoc w naszym ośrodku.

Zabiegi

 • Elastografia wątroby wraz z oceną stłuszczenia
 • Wycięcie zmian skórnych

Badania

 • Elastografia wątroby wraz z oceną stopnia stłuszczenia
 • USG jamy brzusznej
 • USG doppler wątroby
 • Badania laboratoryjne
więcej

Choroby

 • Rwa kulszowa
 • Dyskopatia
 • Guzy wątroby
 • Stłuszczenie wątroby
 • Marskość wątroby
 • Kardiochirurgia dziecięca
 • Borelioza
 • Choroby zakaźne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Kędzierska konsultacja hepatologiczna

  Bardzo miła pani , konkretny lekarz wyczerpująco mówi o chorobie ma czas dla pacjenta żeby o wszystko zapytać jeśli są jakieś pytania udziela odpowiedzi


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

  Wspaniały lekarz z powołania . Ogromna wiedza, doświadczenie i zaangażowanie . Zlecone badania w celu wykluczenia wszelkich niejasności . Wracam na kolejną wizytę z wynikami i rozpoczynamy leczenie w które głęboko wierzę.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Agnieszka Gąsior konsultacja dietetyczna

  Dieta zaproponowana przez Panią Agnieszkę znacznie obniżyła nieprzyjemne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Na wszystkie pytania dostałam wyczerpującą odpowiedź. Po paru spotkaniach z Panią Agnieszką jestem w stanie kontynuować samodzielnie swoją dietę.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Gąsior konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo polecam, na każde zadane pytanie odpowiada bardzo szczegółowo, bierze pod uwagę to co lubi pacjent. Bardzo miła Pani.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki Inny

  Serdecznie polecam! Pan Doktor bardzo przyjazny a przy tym konkretny, szczegółowo rozjaśnił wszystkie moje wątpliwości związane z usunięciem woreczka żółciowego. Spotkałam się z wieloma lekarzami ale jedynie pan Doktor był godny zaufania.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

  Powiem szczerze, że choć może nie chodzę często po lekarzach, nigdy nie miałem tak rzeczowej, profesjonalnej i miłej wizyty. Czuję się zaopiekowany i z pełnym spokojem oczekuję na zabieg


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

  Polecam Doktora bardzo serdecznie . Opowiedział , wytłumaczył bardzo dokładnie mojej chorej mamie wszystko .


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Solecki konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

  Pan doktor bardzo życzliwy a przy tym konkretny. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Daje się odczuć zaangażowanie Doktora.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Agnieszka Gąsior konsultacja dietetyczna

  Kolejny raz zwróciłam się o pomoc do pani Agnieszki. Skutecznie pomogła mi kilka lat temu osiągnąć właściwą wagę. W tym roku historia się powtórzyła. Odszukałam panią dietetyk i umówiłam się na wizytę. Otrzymałam mnóstwo cennych rad, wskazówek, porad. Wizyta przebiegła w atmosferze pełnej życzliwości i zainteresowania ze strony pani Agnieszki. Świetny specjalista, gorąco polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja gastrologiczna (kolejna wizyta)

  Od marca jestem pod opieką Pana Doktora, mam wszystkie możliwe nietolerancję pokarmowe i gdyby nie to, że trafiłam pod jego opiekę, nie wiem jak bym dzisiaj funkcjonowała. Może zacznę od tego, że przez rok slyszalam od innych lekarzy, że moje dolegliwości to " taka moja uroda". Doktor Kamoth zlecił wiele badań, które jednoznacznie i niepodważalnie potwierdziły diagnozę. Wprowadził skuteczne leczenie, udzielał fachowych porad i zawsze podchodził indywidualnie i życzliwie do mojego problemu. Były wizyty, na których bylam prawię godzinę w gabinecie, nigdy nie poczułam, że powinnam juz przestać pytać, bo czas się skończył. Ma nieprawdopodobną wiedzę, doświadczenie i skuteczność leczenia. Oby więcej takich Lekarzy przez naprawdę duże L. Ogromne podziękowania dla Pana Doktora, uratował Pan mój układ pokarmowy, a było naprawdę źle. Polecam każdemu, kto ma choćby cień wątpliwości, że może mieć doczynienia z nietolerancjami pokarmów.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania