HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarski

HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarski

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

HEPATIC MEDICAL jest prywatnym ośrodkiem zajmującym się przede wszystkim leczeniem schorzeń wątroby i dróg żółciowych. W naszym ośrodku konsultują lekarze, którzy zajmują się opieką chorych ze wszystkimi chorobami wątroby. Schorzenia te mogą wymagać leczenia zachowawczego, operacyjnego lub uzupełniającego/paliatywnego. Posiadamy unikalne narzędzie do badania wątroby– aparat do elastografii o nazwie Fibroscan. Pozwala on w sposób bezinwazyjny i bezbolesny ocenić stopień uszkodzenia wątroby w przebiegu różnych schorzeń (np. przy wirusowym zapaleniu wątroby). Jego skuteczność została udowodniona w wielu badaniach naukowych i jest aktualnie jedyną bezpieczną alternatywą dla biopsji wątroby, w przypadku chorób, powodujących włóknienia i stłuszczenia tego narządu. Ponadto oferujemy również konsultacje innych wybitnych specjalistów, zajmujących się na co dzień leczeniem chorych z najcięższymi schorzeniami. W większości są to specjaliści Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
We wszystkich przypadkach znajdziecie Państwo fachową pomoc w naszym ośrodku.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • Elastografia wątroby /Fibroscan/
 • USG
 • Wodorowo-metanowy test oddechowy (Quintron)
 • Laboratorium
Dowiedz się więcej

Języki

 • Polski
 • Angielski
 • Francuski
Zobacz więcej

Adres

HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarski
Dr Jana Piltza 43 (wejście od ul. Czerwone Maki ), 30-392 Kraków
HEPATIC MEDICAL - specjalistyczny gabinet lekarski logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (839)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Rafał Solecki konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

  Poważne potraktowanie moich obaw, że objawy mogą być skutkiem bardzo poważnej choroby, mimo tego, że wiedza lekarza wskazywała, że przyczyna nie jest tak groźna.

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja gastrologiczna (pierwsza wizyta)

  Lekarz z polecenia. Zdecydowanie warto! Bardzo rzeczowo, pełne wyjaśnienia, w bardzo uprzejmej atmosferze, czuję się dobrze zaopiekowana. Jedyny problem to termin kolejnej wizyty - terminy są dość odległe, choć pani w rejestracji starała się być bardzo pomocna.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja hepatologiczna (pierwsza wizyta)

  Pan Doktor przegląda szczegółowo badania, zapisuje wszelkie informacje i słucha kiedy pacjent coś dopowiada nawet jeśli historia jest dłuższa i skomplikowana. Widać zaangażowanie w przypadek jednostki a nie podejście ogólne i próba przypisania postępowania jakie jest skuteczne u większości. Tłumaczy, wyjaśnia i przede wszystkim daje poczucie, że będzie próbował pomóc najlepiej jak umie.
  Opóźnienie wizyty wynikające z tego, że doktor wykazuje takie zaangażowanie jest naprawdę małym kosztem jaki ewentualnie trzeba ponieść. Warto poczekać.

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja chirurgiczna (kolejna wizyta)

  Pierwsze wrażenie pozytywne , lekarz nie zaczyna od przepisywania leków, ale stara się ustalić przyczynę problemu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo rzetelnie i sprawnie. Lekarz rzeczowy, dużo zleconych badań.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja hepatologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo dobry kontakt,fachowe odpowiedzi,super podejście do pacjenta.

  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja chirurgiczna + USG

  Lekarz z dużą wiedzą i kulturą osobistą. Podaje konkretny plan leczenia dostosowany do potrzeb pacjenta. Wchodząc do gabinetu ma się poczucie, że lekarzowi nie jest obojętny los pacjetna, z uwagą słucha i szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Oby więcej takich specjalistów!

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Lipczyński konsultacja internistyczna

  Chciałam Panu Doktorowi tą drogą serdecznie podziękować za udzielenie mi cennych wskazówek dalszej drogi leczenie i za szczegółową analizę opisu mojego badania obrazowego.Po rozmowie nasunęła mi się myśl, że chciałabym zostać jego pacjentką, gdyby była taka konieczność. Takie powinno być podejście lekarza do pacjenta.Wielka życzliwość i ogromne kompentencje i profesjnalizm.
  Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca
  Jeszcze

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Agnieszka Gąsior Inny

  Bardzo rzadko wystawiam opinie, ale tym razem nie mogę się powstrzymać. Najgorzej wydane 700 zł w moim życiu. Wydałam sporo na testy, badania, wizyty u lekarzy i niestety, trafiłam do tej pani. Pomimo wyników i prośby o przygotowanie diety Low FODMAP oraz niskohistaminowej, otrzymałam dietę, która nie była ani Low FODMAP, ani niskohistaminowa, Zawierała duże ilości kalafioru, mango, batatów, fasolki szparagowej, łososia, itd. Dieta była opisana koszmarnie, wyglądała jak zbiór randomowych przepisów z internetu, z błędami i o zaniżonej kaloryczności. Brak wagi produktów w przepisach, na pytania ile mam zastosować danych składników dostawałam odpowiedź - do smaku, na oko. Pytania o szczegóły powodowały u Pani irytacje. Myślę że mija się to z celem rozpisywania diety.

  Agnieszka Gąsior

  Dzień dobry,
  Pani Anno, przykro mi że jadłospis mimo moich starań nie sprostał Pani oczekiwaniom.
  Prawdą jest że nie mam w zwyczaju podawać w jadłospisie gramatury zielonej pietruszki
  i innych dozwolonych przypraw, o które Pani dopytywała, ponieważ w tym przypadku jest to kwestia wyłącznie własnego smaku, Przed zakończeniem naszej rozmowy trwającej ponad godzinę,(zwykle trwa 30 min) upewniałam się czy uzyskała Pani wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania. Otrzymałam odpowiedź twierdzącą. Pani Anno, każdy z jadłospisów zachowuje indywidualny charakter dostosowany do stanu klinicznego pacjenta i jego preferencji smakowych, dlatego w przypadku różnorodnych eliminacji popartych badaniami, z powodów oczywistych nie może opierać się tak jak Pani twierdzi na „randomowych przepisach z internetu". I Tak było również w przypadku Pani Jadłospisu. Dobór produktów nie podlega schematom dostępnym w Internecie, tylko indywidualnej tolerancji pacjenta połączonej z niejednokrotnie rozszerzoną diagnostyką. Wiedząc że jadłospis w diecie eliminacyjnej w sposób oczywisty niesie znaczne ograniczenia i zwiększony stopień trudności w realizacji zaleceń, często proponuje dodatkowy kontakt mailowy aby móc odpowiedzieć na wątpliwości, które mogą się pojawić w pierwszych dniach stosowania diety. Jeśli w zamian dodatkowa bezpłatna wizyta, w gabinecie którą Pani proponuje pozwoli rozwiązać problem to oczywiście zapraszam. Nie zachęcam do konsultacji online, ponieważ w tym przypadku nie przyniosła ona oczekiwanych efektów dla obu stron.
  Pozdrawiam
  Agnieszka Gąsior

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Georges Kamtoh konsultacja hepatologiczna (kolejna wizyta)

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Duża wiedza medyczna.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania