Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
Al. Jerozolimskie 65/79 , Śródmieście , Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

LUX MED


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja internistyczna


Aleje Jerozolimskie 65/79, Warszawa

od 146 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79 gorączka

Pani Doktor z powołania. Naprawdę, od początku gdy wszedłem do gabinetu to wiedziałem że będę miał do czynienia z miłą, ciepłą i kompetentną osobą- co jest rzadko spotykane w NFZ :). Super podejście do pacjenta. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

Najlepsza lekarka jaką miałem okazję spotkać. Wysłucha, doradzi, wytłumaczy szczegółowo jak działa każdy przepisywany lek, zleca badania, nie wciska antybiotyków bez powodu. Czas wizyty nie gra roli. Wracałem do niej trzykrotnie - raz na moją prośbę przyjęła mnie po godzinach pracy, zleciła dodatkowe badania. Przy tym niezwykle uprzejma, z uśmiechem na ustach. 10/10


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa Przewód pokarmowy -bóle przewlekłe.

Podtrzymuję te opinie, miła i pragnąca pomóc pacjentowi lekarka. Leczy mnie pani doktor od kilkunastu lat, jestem Jej winien wdzięczność i szacunek.


M
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz z dużą wiedzą, a przy tym ciepły i empatyczny. Wszystko dokładnie wyjaśnia, robi szczegółowe rozpoznanie, zleca odpowiednie badania. Polecam Panią doktor :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Przemiła, ciepła, kompetentna, bardzo dokładna i bardzo zainteresowana pacjentem, polecam w 100% :) Przyszłam z jedną konkretną sprawą, ale po krótkiej rozmowie postanowiłam omówić z Panią Doktor kilka innych wątpliwości i na wszystkie znalazła rozwiązanie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczna Pani Doktor. Już od paru lat korzystamy z jej pomocy w przychodni miejskiej w Józefowie. Doskonale zna i pamięta swoich stałych pacjentów, ich historie choroby,uczulenia itp,co daje duży komfort,gdyż nie trzeba za każdym razem tłumaczyć wszystkiego od nowa. Bardzo miła i oddana swojemu zawodowi. Doskonale dobiera leki do chorób, zleca odpowiednie badania,docieka przyczyn dolegliwości. Krótko mówiąc - Stawia na nogi :)
Pozdrawiam Panią Doktor :)
Agnieszka B.


A
Użytkownik zweryfikowany

Genialna Pani Doktor. Nie tylko dokładnie bada, zleca badania, ale także tłumaczy wyniki tych badań tak szczegółowo jak nikt inny. Dodatkowo robi znacznie szersze ropoznanie niż inni lekarze, a rozmowa z nią jest bardzo rzeczowa i sympatyczna zarazem. Widać, że to człowiek z powołaniem do pomagania ludziom - u mnie jest na pierwszym miejscu jeśli idzie o lekarza pierwszego kontaktu.


N
Użytkownik zweryfikowany

Byłam dziś u Pani Dr i muszę przyznać, że jest bardzo sympatycznym ale także rzeczowym lekarzem! Pani Dr przeprowadziła badanie oraz szczegółowy wywiad po czym wypisała skierowanie na kompleksowe badania. Polecam gorąco!


M
Użytkownik zweryfikowany

Leczyłem się u p.dr Makarewicz kilka lat. Jest niezwykłą osobą, a i lekarzem nietuzinkowym. Jako człowiek, niezwykle ciepła i przyjazna, a jako lekarz dokładna, nie zaniedbująca cyklicznych badań rutynowych, o szerokiej wiedzy medycznej, chyba nawet szerszej niż na ogół spotykałem u typowych internistów. Wyśmienity lekarz pierwszego kontaktu.
Co bardzo ważne, nie stroni od doczytania tematyki, która akurat wynikła w danym przypadku, a nie jest zbyt częsta w codziennej praktyce. Nie ma "blokady", która u niektórych lekarzy ma miejsce w przekierowywaniu do specjalistów w przypadkach tego wymagających, na gorąco zasięganiu ich opinii, czy ponownym skierowaniu na badanie, które było robione kilka dni wstecz.
Dokładnie sprawdza leki przepisywane przez siebie i innych lekarzy pod kątem ich wzajemnego współdziałania, eliminuje zbędne, powielone lub źle dobrane.
Z czystym sumieniem polecam p.Urszulę Makarewicz i zdziwiłbym się gdyby ktokolwiek był zawiedziony jej leczeniem.
Napisałem leczyłem bowiem niestety zmiana mego pracodawcy pociągnęła za sobą zmianę przychodni, czego bardzo żałuję.


J
Użytkownik zweryfikowany

Profesjonalne podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, zleca potrzebne badania, dopóki nie zajdzie taka potrzeba nie faszeruje niepotrzebnie lekami. Poza tym bardzo sympatyczna, życzliwa, z poczuciem humoru. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Na Panią Doktor trafiłam przypadkiem, parę wizyt mam już za sobą i na pewno ponownie skorzystam. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Jesteś tym lekarzem?

Edytuj lub przejmij profil