dr n. med.

Tomasz Wikarek

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

131 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
24 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
131 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Safmed SosnowiecUsługa: kontrola

  Polecam wizyty u pana Tomasza, profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjentki. Sytuacje stresowe pomaga rozładować dużą dawką dobrego humoru.

 • K

  Wulkan pozytywnej energii,poczucia humoru i prawdziwy fachowiec z pasją! Pana doktora poznałam podczas pobytu w szpitalu klinicznym,do którego trafiłam w 34 tc,z podejrzeniem zatrucia ciazowego. Zawsze uśmiechnięty, zawsze skupiony na swojej pracy. Doskonale pamięta pacjentki, kazda otacza szczera troską !Diagnozy zwsze trfione. Doktor przeprowdzal cesrskie cięcie,zabieg przebiegl wspaniale,bez żadnych komplikacji,córka Nina zdrowa,rana wygojona! Zreszta nie bez powodu nazywny jest Mistrzem Cesarek :-)Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi za wszystko co dla nas zrobił, przede wszystkim za poczucie bezpieczeństwa jakie nam dal. Polecam szczerze!

 • K
  Lokalizacja: Centermed KatowiceUsługa: kontrola

  Pod opiekom Pana doktora jestem już ponad 2 lata. Jestem zadowolona, zawsze wszystko mi wytłumaczy i odpowie na pytania. Pan doktor zakładał mi wkładkę hormonalną, co obyło się bez powikłań. Na dzisiejszej kontroli okazało się, że wszystko dalej jest w porządku. Polecam jest usługi.

 • Lokalizacja: Centermed Katowice

  Jedyny lekarz, którego znam z tak pozytywną energią. Widać, że swój zawód wykonuje z pasją oraz z chęcią pomocy innym. Jestem pewna, że każda jego pacjentka podczas wizyty jest w pełni wyluzowana nawet w sytuacji poważnych problemów zdrowotnych. Udziela fachowych porad i odpowiada na każde zadane pytanie. Zapamiętuje swoje pacjentki co daje poczucie swobody oraz obtacza pełna i szybką opieką. Jestem zadowolona, że trafiłam na tak uśmiechniętego lekarza. Bardzo mi pomógł i jestem pewna, że przyszłe pacjentki, które szukają dobrego lekarza nie zawiodą się. Polecam wszystkim Panią !

 • Lokalizacja: Centermed KatowiceUsługa: ginekologia; ciąża; usg ;usg -tvs;badanie piersi

  Lekarz z powołania, który podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie i profesjonalnie. Pan doktor ma poczucie humoru co naprawdę dla kobiety rozladowuje atmosferę w gabinecie, naprawdę godny polecenia!

 • A
  Lokalizacja: Centermed Katowice

  Lekarz skoncentrowany na pacjentce, indywidualne podejście, które sprawia, że wizyta nie jest nieprzyjemnym obowiązkiem, a miłym spotkaniem. Niezwykle komunikatywny i troskliwy, kładzie nacisk na profilaktykę. Przygotowuje mnie do ciąży.

 • Z
  Lokalizacja: Centermed KatowiceUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Świetny specjalista, rzeczowy i kompetentny. Czujny na wszelkie nieprawidłowości. Dzięki swojej osobowości wprowadza miłą atmosferę, w której badanie nie jest stresujące ani krępujące. Zawsze obawiałam i krępowałam się wizyty u ginekologa, mężczyzny, a dzięki podejściu doktora Wikarka to się zmieniło.

 • J
  Lokalizacja: Centermed KatowiceUsługa: wizyta kontrolna

  Jestem pod opieką Pana doktora od kilku lat wraz z dwoma dorosłymi córkami co o czymś świadczy. Każda z nas z innymi problemami ( ciąże, antykoncepcja, menopauza i inne) zawsze fachowe i szybkie rozwiązanie problemu bez niepotrzebnego zwlekania, w pełni omówione wszystko od A-Z i telefon do Pana doktora pod ręką. Nie warto szukać innego lekarza, to by była tylko strata.

 • K
  Lokalizacja: OmegaMed ŁAZY ZAWIERCIEUsługa: laparoskopowe usunięcie torbieli

  Lekarz z powołania . Dzięki dobrym opiniom trafiłam do doktora który po pierwszej wizycie sprawnie pokierowal mnie na zabieg. . Profesjonalna opieka pod okiem specjalisty i szybki powrót do zdrowia. Z czystym sumieniem polecam wam kobietki .

 • Lokalizacja: SAFMED

  Dzięki tym pozytywnym opiniom trafilam do Doktora Wikarka i to był strzał w dziesiątkę! Lekarz postawił już na pierwszej wizycie trafną diagnoze co tylko się potwierdziło gdy sam mnie zoperował dając skierowanie do szpitala w szybkim terminie. Kontakt z doktorem o każdej porze, gdy nie odbierze zaraz oddzwania, troszczy się o pacjentke. Po operacji przychodził zapytać się o stan zdrowia nawet kilka razy, czułam się że jestem w dobrych rękach. Ile się naszukałam dobrego lekarza to ręce opadają, w desperacji zaczęłam szukać no i proszę znalazłam! Już jestem spokojna o swoje zdrowie bo lekarz potrafi leczyć! Mój przypadek był skomplikowany i żaden lekarz nie chciał się podjąć mojej operacji zresztą jak nie widzieli na usg co mi jest?szok! Dr Wikarek uratował moje życie, powracam w końcu do zdrowia i czuje się coraz lepiej, szacunek dla lekarza z powołania!

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Wydział Lekarski w Katowicach

Publikacje

 • The levels of adipokines in relation to hormonal changes during the menstrual cycle in young, normal-weight women.
 • Effect of dietary macronutrients on postprandial incretin hormone release and satiety in obese and normal-weight women.
 • Pregnancy in a woman with chronic renal failure--the case of two successfully completed pregnancies and the review of the literature
 • Anti-Müllerian hormone and fertility disturbances in obese women and women with polycystic ovary syndrome
 • Depression in obese persons before starting complex group weight-reduction programme.
 • Is chronic inflammation a possible cause of obesity-related depression?
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Najbliższe terminy:

kolejne dni