Informacje o placówce

Gabinety

DuoMedic im. św. Jana Pawła II

Gustawa Morcinka 31

41-303, Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Kulawik

  Endokrynolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miła pani doktor,konkretna, dostałam skierowania do dalszej diagnostyki.Była to moja pierwsza wizyta i nie ostatnia .Polecam tego lekarza.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba Gravesa-Basedowa

   Pani dr Kulawik jest doskonalym fachowcem - lekaraem endokrynologiem.Doskonale diagnozuje choroby i ich przyczyny , potrafi stosowac najnowsze zdobycze medycyny.Umie wlasciwie dobrac lekarstwa.Prrzy tym wie jak prosto wytlumaczyc choremu jego stan , powiedziec pacjentowi jak powinien sobie sam w miare mozliwosci pomoc i zachecic go do tego.Przy tym wszystkim jest osoba o mikej powierzchownosci i duzej kultury osobistej. Zdecydowanie polecam pania doktor K. 23 Sierpien 2017 Grzegorz Kasprzak z Zawiercia

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Januszewski

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, Onkolog, lek.

  • U
   Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: zgrubienie i ból w piersi

   Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, podejście do pacjentek takie, że nie dopuszcza się do myśli tego, że może być żle.
   Będę kontrolować się i chodzić tylko i wyłącznie do Pana doktora.
   Pozdrawiam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja w raku piersi

   Dokonały specjalista. Kompetentny, empatyczny. Leczenie dzięki Panu doktorowi przebiega w pełnej świadomości sytuacji, całkowitym zaufaniu i spokoju.


 • Tomasz Wikarek

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: OmegaMed ŁAZY ZAWIERCIEUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za zaangażowanie w prowadzeniu mojej ciąży. Naprawde fachowa opieka i ogromne zainteresowanie pacjentem zarowno w gabinecie jak i podczas pobytu w szpitalu. Miłe niestresujace ale konkretne wizyty. Serdecznie polecam Pana doktora.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DuoMedic im. św. Jana Pawła II

   Bardzo dobry lekarz. Cierpliwy, miły, wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, nie patrzy na zegarek. Kazda wizyta odbywa się w miłej atmosferze :) Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Zmieniłam lekarza do którego chodziłam 12 lat i wybrałam właśnie Pana Tomasza. Wiem że to był dobry wybór. Ja i moje maleństwo jesteśmy w dobrych rękach :) :) Pozdrawiam. Malwina.

  Zobacz wszystkie opinie (268) o tym lekarzu


 • Jan Pilch

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Osobiście mam ogromne problemy z krtanią i zatokami, a inni lekarze wyszukiwali mi do tego masę innych chorób, łącznie z polipem. Profesor Pilch dysponuje fantastyczną aparaturą, co więcej- chętnie jej używa, a nie jak inni laryngolodzy wpycha lustereczko i udaje wszechwiedzącego. Zdiagnozował u mnie dwie choroby: wylewu krwi do krtani, dwa lata później: obrzęku Reinkego. jest niesamowitym człowiekiem- sympatycznym i jak pisano wyżej- dającym nadzieję. Przepisuje często leki w inhalacjach - za to także plus- antybiotyki to nie lekarstwo na wszystko, drodzy laryngolodzy.

  • A

   U Profesora Pilcha byłam w gabinecie w Myślenicach i bardzo jestem mu wdzięczna za wyleczenie skuteczne mojego problemu z migdałem i zatokami:) Około 15-roku życia miałam wykrytego przez Profesora trzeciego migdała, który utrudniał mi życie, ale kilka drobnych zabiegów, lamp i leków pomogły skutecznie. Dziś mam 27 lat i problemu nie mam z migdałem:) Polecam Profesora i pozdrawiam. Mieszkanka Myślenic Agnieszka B.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grażyna Gałka-Antas

  Psychiatra Dziecięcy, lek.

  • A
   Lokalizacja: Ośrodek Rehabilitacji Euro-MedUsługa: badanie psychiatryczne

   Od razu po wejściu do gabinetu, można poczuć się swobodnie. Od pani doktor bije aż ogromna empatia.
   Dobrze prowadzi pacjenta. Dzięki temu wychodzę na prostą!

  • M

   Bardzo dobry i kompententny lekarz, szybko dobrała mi prawidłowe leki, nie zauważyłam z jej strony żadnego uchybienia.


 • Santa Vanaga-Besser

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor wyleczyła skórę na mojej twarzy. Koniec bolących i nieestetycznych zmian. Po 25 latach męki zwróciłem się o pomoc do Pani doktor. Po trzech miesiącach leczenia zupełny brak jakichkolwiek zmian na skórze. Przemiła osoba o profesjonalnym podejściu. 10/10. Polecam.

  • K
   Lokalizacja: DuoMedic im. św. Jana Pawła II

   Ta pani wyleczyła mnie z trądziku . Uważam ,że jest to jeden z lepszych lekarzy ponieważ zanteresował się mną odpowiednio mimo ,że byłam na NFZ . Pani bardzo miła ,uprzejma . Nie każdy lekarz tak się teraz zachowuje . Miałam wiele problemów skórnych i diagnoza zawsze była trafna .

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Olga Danuta Szotowska

  Lekarz Rodzinny,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Najlepszy lekarz jakiego poznałam i wspaniała kobieta, dobra dusza ????,nie spotkałam drugiego tak kompetentnego i rzeczowego lekarza,że wspaniałym podejściem do dzieci

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo wyrozumiały lekarz. Byłem u wielu lekarzy, jednak to Pani doktor Olga ewidentnie wyróżnia się na tle pozostałych. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, zawsze uśmiechnięta. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu