dr n. med.

Tomasz Szafrański

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Chirurg dziecięcy

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
336 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie StawkiUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Lekarz bardzo delikatnie zbadał moja córeczkę, udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Bardzo mnie uspokoił co do planowanej operacji, która czeka moje dziecko. Jedyny drobny minus, to dr ewidentnie spieszył się już do domu, bo bylysmy ostatnimi pacjentkami.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczny człowiek. Spokojnie i rzetelnie odpowiada na zadane pytania. Próbuje opanować strach i dodaje otuchy. Przedstawia możliwe sposoby leczenia i pomaga w ich realizacji. Wizyta przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze.

 • R
  Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: operacja wyrostka robaczkowego

  Pan Doktor Szafrański po mistrzowsku zoperowal mnie w 1997 r. (zapalenie wyrostka robaczkowego), gdy byłam jeszcze dzieckiem. Nie bylo zadnych powikłań pooperacyjnych. Rana zagoila sie szybko, a blizna pooperacyjna jest niemal niewidoczna. Do tej pory (po wielu latach od zabiegu) przy okazji różnych badań lekarskich słyszę od lekarzy pytania: "Kto Panią tak pieknie zoperował?".
  Panie Doktorze, dziękuję Panu za Pana profesionalizm, zaangażowanie i życzliwość!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u pana doktora przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze. Pan doktor Szafranski ma niesamowite podejście do dzieci i zjednał sobie naszego przestraszonego małego pacjenta. Na pewno polecam wszystkim rodzicom, którzy potrzebują profesjonalnej konsultacji chirurgicznej dla swoich dzieci. Pan doktor Szafranski został nam polecony przez naszego pediatrę, który konsultował chirurgicznie u niego rownież swoje dzieci. To byl strzał w dziesiątkę. Czekamy na kolejna wizytę i jesteśmy przekonani ze przebiegnie ona tak samo przyjemnie jak poprzednia.

 • N
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Stawki

  Bardzo mily lekarz, z dobrym podejsciem do dziecka, jak najbardziej polecam pana Tomasza:) bylismy z podejrzeniem wnestrostwa ale lekarz wywial nasze podejrzenia, pokazal nam jajeczka. Dziekujemy jeszcze raz za uspokojenie nas jak i dziecka:)

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie Stawki

  Wizyta nie trwała zbyt długo, miałam konkretne, szybkie pytanie i prośbę o informację. Doktor bardzo przyjemny do pacjenta, życzliwy. Otrzymałam fachową pomoc. Wyszłam z konkretną poradą jakiej potrzebowałam.

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Warszawie StawkiUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Pan Doktor przemiły, syn strasznie stresował się tą wizytą, ale okazało się, że nie było po co.Wizytę uważam za bardzo udaną.

 • K

  Potwierdzam to dobry chirurg, oaza spokoju. trafiliśmy z problemem stulejki u syna. Pan doktor posmarował zelem przeciwbólowym i po 30 min było po sprawie. Problem rozwiązany na miejscu i do tego niedrogo.

 • M

  Pan doktor operował mojego Synka (stulejka) wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie. Równie szybko wszystko się zagoiło. Dziecko po kilku dniach nie pamiętało już o operacji. Świetny fachowiec do tego bardzo sympatyczny.

 • Z całego serca polecam Doktora !! Moja córka jest pod jego opieką w szpitalu Bielańskim,początkowo gdy była na oddziale chirurgii dziecięcej,a teraz gdy przyjeżdżamy na opatrunki ,cierpliwy z ogromym doświadczeniem,co przekłada się na jego pracę z dzieci w sposób wspaniały . Trafiłyśmy z ciężkim poparzeniem ciała,borykamy się już kilka miesięcy,ale mimo tego czasu,nie zmienię specjalisty,placówki. z przyjemnością się do niego wraca!! polecam !!

Doświadczenie i kwalifikacje