Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Bogusza 5, Stare Miasto, Poznań
Fizjoterapia i rehabilitacja - TSFIZJOTERAPIA

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych fizjoterapeutów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Certyfikowanym Terapeutą Międzynarodowego Instytutu McKenziego. Wiedza i doświadczenie zwi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • bóle kręgosłupa
  • rwa kulszowa
  • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia i rehabilitacja - TSFIZJOTERAPIA problemy z kręgosłupem i kolanem

Na wizytę udałem się z powodu bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Metoda leczenia zaproponowana przez p. Tomasza Sawczyna (proste ćwiczenie trafiające "w punkt") okazała się niezwykle skuteczna! To już prawie rok kiedy nie wiem co to ból kręgosłupa. W tym roku zaś udałem się na wizytę z powodu bólu kolana, który występował podczas biegania. Również i w tym przypadku p. Tomasz okazał się niezastąpiony i ćwiczenia znów okazały się zbawienne. Pragnę podkreślić znakomite podejście do pacjenta, któremu zawsze poświęci wystarczającą ilość czasu, dużą wiedzę i profesjonalizm w każdym calu. Z czystym sumieniem polecam!!!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia i rehabilitacja - TSFIZJOTERAPIA rehabilitacja

Bardzo polecam.
Po nawykowym zwichnięciu barku przeszedłem operację w lutym 2017. Pierwszy uraz miałem 8 lat temu. Od tamtego czasu urazów miałem około osiem. Po operacji uczęszczałem na rehabilitację. Dziś rehabilitacja zakończona. Na ręce mogę zawisnąć czego nie robiłem od 7 lat. Jestem w pełni sprawny. Rehabilitacja odbywała się w przyjemnej atmosferze, a Pan Tomasz służył radą nie tylko podczas wizyty ale też drogą mailową czy telefoniczną. Bardzo rzetelnie wykonuje swoją pracę. W służbie zdrowia nie spotyka się już tak oddanych ludzi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Fizjoterapia i rehabilitacja - TSFIZJOTERAPIA

Do pana Tomka trafiłam z bolącymi kolanami i kostką. Wcześniej chodziłam półtora roku do ortopedy, który zalecał co wizytę kolejne ćwiczenia, trwające prawie 2h dziennie, pod groźbą artroskopii. Pan Tomek pierwsze co zrobił to zbadał mnie dokładnie i zalecił również ćwiczenia, ale trwające dla odmiany kilka minut po kilka razy dziennie. Robiłam je wręcz z przyjemnością, codziennie widząc ich efekty. Ból ustąpił prawie od razu, cała terapia trwała około dwóch miesięcy, a pan Tomek w razie pytań zawsze był pod telefonem i z chęcią służył pomocą. Od tamtego czasu minęło pół roku i już w ogóle nie czuję bólu. Zdecydowanie polecam! Wykonuje swoją pracę z pasją, w miłej atmosferze, wie co robi i robi to bardzo dobrze!


Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolonym pacjentem Pana Tomasza Sawczyn. Na początku 2015 roku miałem poważny problem z dyskopatią i przez 2 miesiące nie mogłem się schylać. Z szybkiej i przede wszystkim skutecznej pomocy udzielił mi Pan Tomasz Sawczyn, który zastosował moim zdaniem najskuteczniejszą metodą leczenie, czyli metodą McKenzie. Obecnie otrzymuje pomoc w zakresie rozluźnienia mięśni dzięki serii masaży z których również jestem zadowolony. Szymon Frieske


Z

Opinia z dnia 30.05.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

Dowiedz się więcej


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pana Tomka trafiłem gdy wyskoczył mi dysk w odcinku szyjnym. Chodziłem jak robot a do tego miałem silny ból. Pierwsza wizyta i ćwiczenia przyniosły pierwsze efekty. Dziś byłem drugi raz do tego ćwiczę wg zaleceń Pana Tomka. Odzyskałem niemal całkowicie zakres ruchu głową (wcześniej nie mogłem nią ruszać na boki ani w dół). Ból zniknął. Pan Tomek podszedł do tematu bardzo profesjonalnie. Z anielską cierpliwością tłumaczy też wszystkie zawiłości schorzenia i nie pozostawia bez odpowiedzi (mimo bardzo licznych pytań). Podszedł też do mnie kompleksowo by nie tylko usunąć ból ale przede wszystkim przyczynę. Z czystym sercem polecam wszystkim Pana Tomka Sawczyna:)


Użytkownik zweryfikowany

Powiem tak: byłem po kontuzji siatkarskiej (torebka stawowa - staw skokowy) u ortopedy i miałem nosić ortezę przez kilka tygodni, do tego o sporcie (triathlonie) nie było mowy, poza tym zapisał mi tabletki, po których bolał mnie brzuch. Po wizycie Pana Tomasza i godzinnym masażu chodziłem prawie jak przed kontuzją, a na trening pływacki mogłem iść na drugi dzień, rowerowy po 2 dniach, a biegałem już po tygodniu. Poza tym byłem u Pana Tomasza po zawodach Ironman i jestem przy każdym problemie związanym z uprawianiem sportu (chociaż to może już wiek:). Wniosek: na początku najprostsze i najskuteczniejsze metody i najmniej inwazyjne. Po drugie: do ortopedy pójdę dopiero wtedy, gdy wyśle mnie tam Pan Tomasz. Polecam z czystym sumieniem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Piszę opinie, bo od 2 lat stale czułam mrówki w obu rękach i nikt nie potrafił mi pomóc. Miałam leczone nadgarstki i łokcie, ale dopiero doktor Sawczyn postawił dobrą diagnozę, przyczyną była szyja!. Wizyta trwała bardzo długo (prawie 2 godziny) ale poszłam do domu bez mrówek w rękach, była to wielka ulga. Doktor zalecił mi ćwiczenia, które codziennie wykonuję i czuję się świetnie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Mogę z czystym sumieniem polecić tego fizjoterapeutę. Po bardzo nieprzyjemnych doświadczeniach z ortopedami, którzy chcieli robić tylko prywatnie operację Pan Tomek rzeczowo zajął się moim kolanem dokonując poprawnej diagnozy dzięki czemu moge teraz normalnie funkcjonować bez potrzeby ponownego zabiegu artroskopii. Spokojnie tłumaczy i objaśnia jak postępować, do tego wszystko w miłej atmosferze.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Super fizjoterapeuta, profesjonalista w każdym calu. Nie czaruje tylko konkretnie diagnozuje i pomaga. Byłem u kilku "specy" ale dopiero Pan Sawczyn był w stanie naprawić mój kręgosłup. Troszkę mały ma gabinet ale na jakość pracy specjalnie to nie wpływa. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Certyfikowanym Terapeutą Międzynarodowego Instytutu McKenziego. Wiedza i doświadczenie zwi...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • bóle kręgosłupa
  • rwa kulszowa
  • dyskopatia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania