Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 44 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem magistrem fizjoterapii, dyplomowanym terapeutą manualnym MT zajmującym się pracą z pacjentami w celu kompleksowego leczenia ich bólu i dysfunkcji narządu ruchu. Moje do... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Szanowni Państwo.
  Chciałam prosić o radę lekarza ortopedę lub fizjoterapeutę dotyczącą kręgosłupa. Jestem kobietą, mam 26 lat. W okresie niemowlęcym miałam zdiagnozowaną w badaniu usg dysplazję stawu biodrowego, nosiłam szynę Koszli. Problem "prawdopodobnie" został wtedy rozwiązany,… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Tomasz Fijołek

  Witam.Historia jest dość bogata- na pewno bez manualnego badania Pani na żywo ciężko będzie coś więcej powiedzieć. Mogą być to problemy wynikające z ustawienia całości kręgosłupa, zaczynać się mogą już… Więcej

 • Około tydzień temu na treningu crossfit robiłem martwy ciąg. Obciążenie było całkiem spore i czułem że przy kilku powtórzeniach delikatnie puściłem napięcie i plecy mogły się zaokrąglić. Dwa dni później podczas biegania czułem lekkie kłucie po lewej stronie lędźwi, ale myślałem że jak to po martwych… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem magistrem fizjoterapii, dyplomowanym terapeutą manualnym MT zajmującym się pracą z pacjentami w celu kompleksowego leczenia ich bólu i dysfunkcji narządu ruchu.

  Moje doświadczenie zdobywałem poprzez kilkuletnia pracę w placówkach wrocławskich oraz działając prywatnie.
  Obecnie od około 6 lat prowadzę gabinet terapii manualnej.

  Od października 2014 roku wrocławski gabinet będzie istniał jako pierwsza placówka FizjoTerapia HD.

  Cały czas kształcę się także zawodowo i odbywam szkolenia z nowoczesnych metod fizjoterapii. Obecnie razem z Łukaszem jesteśmy na zaawansowanym 4 letnim szkoleniu OMT na certyfikowanego terapeutę manualnego.

  Projekt FizjoTerapia HD powstał z myślą o niesieniu pomocy wszystkim ludziom w każdym wieku, którym towarzyszą problemy bólowe oraz inne dolegliwości ich organizmu. Jest także swojego rodzaju darmową platformą istniejącą jako kanał na YouTubie oraz profil społecznościowy na Facebooku, w której umieszczamy filmy HD prezentujące wybrane zagadnienia z zakresu Terapii Manualnej oraz Fizjoterapii i Medycznego Treningu Terapeutycznego.

  Skupiamy się na leczeniu przyczyn, a nie jedynie objawów. Nasze gabinety to nowoczesne miejsce, gdzie pod nadzorem wykwalifikowanego i doświadczonego terapeuty, mogą Państwo skorzystać z najnowszych metod leczenia.

  Specjalizuję się w terapii manualnej, rehabilitacji ortopedycznej, pourazowej oraz personalnym treningu medycznym. Moim celem jest także edukacja pacjenta co do codziennej poprawnej ergonomii pracy oraz propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia.

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Kolegium Karkonoskie w Jeleniej Górze 2007-2010
 • Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu 2010-2011

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • Zaawansowany cykl szkoleń z zakresu Terapii Manulanej OMT od 2013 roku
 • Fizjoterapeuta Reprezentacji Polski Siatkarzy Niepełnosprawnych
 • 1,5 roczny staż w Przychodni Rehabilitacyjnej RESURS we Wrocławiu

Certyfikaty

 • Tomasz Fijołek, fizjoterapeuta w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Tomasz Fijołek, fizjoterapeuta - Certyfikaty
 • Tomasz Fijołek, Wrocław - Certyfikaty
 • Tomasz Fijołek, fizjoterapeuta w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • J

  Jestem po operacji microdistectomia endoskopowa L5/S1 sekwestr w kanale kręgowym z uciskiem na nerw kulszowy. Tomek od początku odpowiadał na moje maile z pytaniami odnośnie fizykoterapii po operacji, podtrzymywał na duchu. Pierwsze zajęcia już za nami po tygodniu od operacji. Doskonały kontakt z pacjentem, trafne ćwiczenia, udostępnienie filmów i zaleceń na swoim blogu. Zdecydowanie polecam.

  Tomasz Fijołek2017-04-26

  Dziękuje bardzo :)

 • J
  Lokalizacja: FizjoTerapia HDUsługa: terapia manualna

  Pan Tomasz to najlepszy terapeuta manualny u jakiego sie leczylam. Nie tylko leczy , ale pomaga dopasowac takze cwiczenia stosownie do schorzenia I mozliwosci pacjenta. Poszukiwalam podobnego terapeuty po wyjezdzie z Polski do UK, ale nie udalo mi się tutaj znalezc rownego panu Tomaszowi specjalisty. Goraco polecam.

  Tomasz Fijołek2017-04-24

  Dziękuje bardzo miło słyszeć. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoTerapia HDUsługa: terapia manualna

  Profesjonalizm w każdym calu! Patrzy całościowo na ludzki organizm, łączy objawy, szuka przyczyny i pomaga! Poleca ćwiczenia, które można samemu wykonywać, jest konkretny i bardzo sympatyczny. Czas spędzony w gabinecie nie jest straconym czasem! Polecam tym, którzy się jeszcze zastanawiają, bo warto!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoTerapia HDUsługa: terapia manualna

  Pan Tomasz Fijołek to fizjoterapeuta najwyższej klasy, który doskonale wie jak porozumieć się z pacjentem. Pomaga mi w rehabilitacji po niedawnym zwichnięciu stawu barkowego. Po rozmowie i rozpoznaniu problemu od razu przeszliśmy do ćwiczeń, które pomogą mi w jak najszybszym czasie osiągnąć pełną sprawność barku. Otrzymałem także serię ćwiczeń do wykonywania samodzielnie wraz z instruktarzem. Serdecznie polecam

 • Lokalizacja: FizjoTerapia HDUsługa: terapia manualna

  Tomasz is a very kind person, well trained and professional. I am doing rehab after a shoulder operation and I am getting better really quickly. 100% satisfied, nothing bad about him and his working procedure.
  Have a nice day, Aldrovandi Mattia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FizjoTerapia HDUsługa: terapia manualna

  Tak miła osoba jaką jest p. mgr Tomasz Fijołek i fachowcem w swojej dziedzinie to rzadkość. O wcześniejszych schorzeniach po 2 wizytach ani śladu. Jestem w trakcie rehabilitacji z innego powodu i jestem dobrej myśli. Życzę dużo zdrowia i siły bo to nie lada duży wysiłek ,trzeba się mocno napracować by był efekt. by nam Pan służył w naszych potrzebach. Można by było pisać więcej ,ale to już by było podlizywanie się. Miłego dnia i do zobaczenia. Barbara l......

  Tomasz Fijołek2017-02-07

  Dziękuje Pani Basiu za miłe słowa :) życzę powodzenia w sprawach, o których rozmawialiśmy.

 • Profesjonalista w każdym calu, z ogromną wiedzą.Byłem u Tomka na niejednej wizycie i po każdej czułem ulgę w bólu.Polecam szczerze wszystkim którzy zastanawiają się nad wizytą!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny fachowiec, wystarczała tylko jedna wizyta aby uporać się w bólem w odcinku lędźwiowym kręgosłupa.
  W trakcie wizyty zdiagnozowana odrazu przyczyna bólu. Otrzymałem pełen instruktaż aby uniknąć tego typu bólu w przyszłości.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super terapeuta , ogromna wiedza i bardzo dobre podejście do pacjenta.
  Polecam Pana Tomasz za szczerość i fachowe podejście.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Tomek to bardzo dobry fizjoterapeuta. Przede wszystkim bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Zadaje sporo pytań dzięki czemu stawia dobra diagnozę. Jest spokojny, wszystko mi wytłumaczył a co najważniejsze ból ustąpił. Polecam wszystkim którzy się zastanawiają nad wizyta.

  Tomasz Fijołek2016-11-19

  Dziękuję bardzo za miłe słowa i cieszę się, że mogłem pomóc.