Adresy (2)

Podgórska 36, CM Kazimierz, Grzegórzki, Kraków SCANMED S.A., Grzegórzki, Kraków
Scanmed S.A


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Blik
12 323..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Karta płatnicza, Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeuta. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie. Jestem biegłym psychologiem Sądu Okręgowego w M...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychologia kliniczna
  • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Podgórska 36, CM Kazimierz, Grzegórzki, Kraków SCANMED S.A., Kraków

Dowiedz się więcej

Scanmed S.A


Obopólna 4A, Kraków

od 100 zł

Centrum Medyczne Beluga-Med

Pozostałe usługi


Obopólna 4A, Kraków

od 100 zł

Centrum Medyczne Beluga-MedObopólna 4A, Kraków

od 100 zł

Centrum Medyczne Beluga-Med

7 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Wizyta w Medicover.
Była to moja pierwsza wizyta u psychologa i jak na razie jedyna, więc nie mam porównania.

Jednakowóż - przyszłam z powodu dopadających mnie coraz częściej stanów depresyjnych, nasilającej się bezsenności i powstającego z tego powodue poczucia bezsilności oraz braku energii.
Pani kazała mi zbadać TSH, a jak wyjdzie w normie, to brać silniejsze leki na sen, poszukać w googlach jakichś medytacji w łóżku i się... wyspać (sic!). Przez całą wizytę miałam wrażenie, że mówi do mnie jak do dziecka i próbuje wmówić problemy małżeńskie, mimo że nawet tego nie zasugerowałam ("proszę powiedzieć mężowi, żeby pomógł pani sprzątać w domu" > "ale my działamy po partnersku, dzielimy się obowiązkami. Powiedziałabym, że on nawet ma ich więcej. Po prostu czuję, że to nienormalne, żebym nie miała siły na coś tak prostego, jak włożenie naczyń do zmywarki i musiała się chwilę zdrzemnąć zanim to robię" > "To proszę powiedzieć mężowi, żeby w tym pani pomógł" - i tak w kółko).

Na plus jest porada zbadania TSH (jako, że wiele osób ma problemy z tarczycą). Natomiast ono nie za wiele powie, jeśli ktoś ma Hashimoto - proponuję od razu zrobić pełen pakiet tarczycowy (TSH, fT3, fT3, aTPO i aTG).

mgr Tamara Bogdanowicz

Dzien dobry , wydaje mi się, że w przypadku choroby Hashimoto bardzo ważne jest działanie na poprawę nastroju , również pomaganie sobie w okresach wzmożonego niepokoju stałe wsparcie bliskich i pozytywne nastawienie do siebie pomaga radzić sobie ze stresem choroby Hashimoto ważne, aby zachować dobra ocenę siebie i własnych spraw dać sobie pomóc. Dziękuję za kontakt i podpowiedz .


M
Użytkownik zweryfikowany

Wizyta u tej pani to strata czasu. Całą wizytę (lekko ponad 30min.) ziewała i wydawała się bardzo znudzona. Stwierdziła że problem z którym do niej przyszłam jest nieistotny i zamiast tego powinnam się skupić na swoim związku, lepiej poznać partnera (akurat tu ogarnął mnie pusty śmiech-w związku jestem bardzo szczęśliwa, znamy się 5lat, w czerwcu wychodzę za mąż). Dodatkowo pani w ogóle nie słucha, z tych 35min moich wypowiedzi było może 10min, jej monologi o miłości i szczęściu jakie dają dzieci 25min. Czułam się jak na kazaniu, było okropnie. Naprawdę odradzam, szkoda czasu.

mgr Tamara Bogdanowicz

Po przeczytaniu tej opinii jest przykre, ze pacjenci nie słuchają specjalistów, ze się odnoszą z mniejszym szacunkiem, a to świadczy o postawie niedojrzałej, kiedy nie można komunikować szczerych emocji choc trafnych do osoby potrzebującej pomocy bierze się to z niepewności pacjenta co do osoby psychologa któremu nie nadaje się szacunku i tyle autorytetu ile zawód wymaga, wynika to z niezrozumienia co bada psycholog i co jest badane i co jego zdaniem jest zamiarem leczenia, często inaczej postrzega to pacjent niż psycholog.Przykre, że nie można pomagać wszystkim. Dziękuję za uwagę.


T
Użytkownik zweryfikowany

Odradzam. Pani psycholog nie słuchała, kończyła za mnie zdania wkładając mi w usta rzeczy nieprawdziwe. Na początek stwierdziła, że nie może ze mną o wszystkim rozmawiać i żebym sobie wybrała jakiś jeden problem, na stres zaleciła mi poszukać w googlach technik relaksacyjnych, na problemy rodzinne powiedziała: "No ale to przecież pani [członek rodziny] ma problemy, a nie pani, więc o co pani chodzi?", na problemy z ojcem nagle stwierdziła, ze mój ojciec pije (? nie było o tym mowy, z resztą jest to nieprawda), potem zaczęła mnie wypytywać o problemy małżeńskie i wmawiać że na pewno jakieś mam (nie mam żadnych, nawet o tym nie wspomniałam, przyszłam z zupełnie innych powodów), na moją sugestię, że stres powoduje u mnie problemy zdrowotne stwierdziła, żeby się tym nie przejmować, a w ogóle to ja na jej oko świetnie sobie radzę, przez kilka minut opowiadała mi historie samobójstwa jakiegoś znajomego, którego zostawiła narzeczona i która miała się nijak do moich problemów, nie zadała mi żadnego sensownego pytania, miałam wrażenie, że w ogóle mnie nie słucha, kilka rzeczy musiałam powtarzać kilka razy, zeby w końcu dotarło do niej o co pytam i nie dowiedziałam się absolutnie niczego, czego sama bym nie wiedziała. Wizyta koszmarna, już po 5 minutach wiedziałam, że tej kobiety nie obchodzi nic co mówię, w zwiazku z tym nie miałam najmniejszej ochoty na rozmowę z nią, podjęłam mimo wszystko próbę, która była stratą czasu. Dobre dla kogoś, kto chce się wygadać i nie interesuje go żadna analiza. Większa wnikliwością wykazują się moje przyjaciółki niż pani Bogdanowicz. Szkoda czasu.

mgr Tamara Bogdanowicz

Jestem zaskoczona, że Pani jest obrażona na to, ze ja chciałam o wszystkim z Pania porozmawiać o wielu problemach a nie tylko o tych które Pani widzi czy przytacza bo to trochę stronnicze i nieprofesjonalne poza tym to Ja jestem diagnostą a nie Pani wiec po co cały ten szum jeśli szukała Pani poklasku, rzeczywiście wtedy lepsze wydaje się spotkanie z przyjaciółką przy kawie od solidnej, czasem trudnej rozmowy z psychologiem.


K
Użytkownik zweryfikowany

Nie polecam!!! Byłam na wizycie na NFZ w Klinice Krakowskiej i jestem bardzo rozczarowana. Pani psycholog przyjęła mnie w gabinecie lekarskim zza biurka, wizyta składała się w 10% z tego co ja mówiłam, a w 90% z monologu pani psycholog, która na podstawie jednej wizyty próbowała wyciągnąć daleko idące wnioski na temat mojej osoby. I reagowała agresywnie gdy próbowałam się niezgodzić z jakimiś jej stwierdzeniami. Ostatecznie postanowiła diagnozę, że nic mi nie dolega i nie kwalifikuję sie do terapii. I że mam się zgłosić jak będę mieć jakiś konkretny problem np. z partnerem czy z rodzicami. Problemy egyzstencjalne i depresja według tej Pani to norma i "tak już Pani ma i nic na to nie poradzę".

mgr Tamara Bogdanowicz

Istotne jest to, a by uczyć młodzież dystansu do siebie i innych, gdyż myślenie w okresie dojrzewania bywa często czarnobiałe.Prosze Pania nie wszystkie problemy u psychologa kwalifikują się do analizy, część z nich mlodziez daje radę rozwiązywać sama.Zawsze uczę młodych ludzi wierzyć w siebie i lubię im pomagać, szczególnie ludziom zagubionym i biednym stąd tendencja do kazan i antazji i podzielania wspólnych wartości.Przykro, że tak nisko Pani oceniła moje zaangażowanie i pomoc.


E
Użytkownik zweryfikowany

Stanowczo odradzam. Powierzchowna ocena, pójście po najmniejszej linii oporu i agresja, kiedy pacjent nie zgadza sie z diagnozą. Dodatkowo stwierdzenie, że ona nie jest kompetentna do rozmów o problemach pacjenta, więc lepiej je przemilczeć. Porażka.

mgr Tamara Bogdanowicz

Ponownie chciałam zakomunikować, że psycholog z moim doświadczeniem jest samodzielnym diagnostą i zna sie na przytaczanych problemach.Nie wszystko mozna i trzeba leczyć i oceniać w gabinecie u psychologa, czesc spraw należy pamiętać rozważamy samemu.Ucze tego moja młodzież, która się przejmuję i gwarantuje Pani, że jestem bardzo opiekuńcza osobą. gdybym mogła tobym sie Pania szczegolowiej zajęła.A tu trzeba młodym dojrzewać samemu, nie dać się prowadzić tyle, uczyć się samodzielności, bycia miłym i przede wszystkim miłym...


V

Po jednej wizycie u Pani psycholog odniosłam bardz dobre wrażenie. Zdaję sobie sprawę, że jedna wizyta nie wystarczy i zdecydowałam się na dłuższą sesję. Wyszłam z chaotycznymi wznioskami, zszokowana, ale dało mi to pewien głębszy krotkotrwały spokój, nad którym mogę już częściowo panować Pani doktor prowokuje i obserwuje relacje wyciągając swoje wnioski. Najbardziej podobały mi się te prowokację, które potrafiłam korygować. Nie narzuca odpowiedzi, sposobu myślenia, lawiruje między wątkami tak, aby zebrać informacje potrzebne w szerszej perspektywie. Bardzo kompleksowa pierwsza sesja poruszyła wiele węzłowisk; to nie jest możliwe wyleczyć od razu za jednym zamachem. Przyszłam po pomoc z jednym konkretnym problemem, dodatkowe pojawiły się w toku sesji. Myslę, że samo nastawienie pacjenta do terapii daje efekt. Pokładam wielkie nadzieję w tej Pani psycholog i, że z jej pomocą przyjdzie mi trochę się odnaleźć w mojej sytuacji. Odnaleźć spokój i szczęście.

Dziękuję i pozdrawiam

mgr Tamara Bogdanowicz

Jestem bardzo wdzięczna za te słowa i ze zyczy mi Pan szczęśliwej drogi zawodowej .Te słowa są jak slowa najlepszego Przyjaciela .Bardzo dziękuję i pozdrawiam.


.

Nie polecam.
Liczylam na jakas pomoc i sie przeliczylam...
Wizyta dosc droga i w sumie placi sie za glupia godzinna rozmowe ktora w niczym nie pomaga.

mgr Tamara Bogdanowicz

To bardzo przykre, ze żałuję się pieniędzy dla psychologa, psycholog oznacza zawsze pomoc i etykę tego zawodu.To przykre, ze ludzi cechuje taki brak zasad i stać ich na krytykę zawodu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

108 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Moja narzeczona cierpi na trichotillomanie, chcielibyśmy się dowiedzieć jak poradzić sobie z tym problemem który co roku do nas wraca. Moja narzeczona cierpi na to od 4 lat z przerwami, objawy wyrywania włosów powracają co roku, przeważnie na wiosnę, a w okolicy lipca wszystko przenika jak ręką odjął. Teraz znowu to wróciło, zastanawiam się jak mogę jej pomóc zwłaszcza w czasach jakie teraz mamy.
Karolina uczęszczała prywatnie do psychologa który pomagał jej otworzyć się do ludzi ponieważ była bardzo skrytą osobą, lecz nie do końca o to nam chodziło, po pewnym czasie problem sam ustał.
Rok później udała się do psychoterapeuty na NFZ który miał jej pomóc znowu z problemem wyrywania włosów, jednak lekarza przenieśli, wizyty się skończyły, a problem zaraz po tym sam ustał...
Dodam jeszcze że Karolina cierpi na niedoczynność tarczycy i insulino oporność na które bierze leki przepisane przez endokrynologa. Wyniki badań się poprawiają.

Bardzo nam zależy aby znaleźć konkretnego lekarza który sprawi że problem już nigdy nie wróci.
Pozdrawiam.

Myślę, że Pana narzeczona ma problemy z przejawianiem agresji względem siebie co sprawia, że tak do siebie podchodzi.Wydaje się, że nie jest to problem znaleźć odpowiedniego psychologa, psychoterapeute czy lekarza, który się tym zajmie, na co dzień spotykamy się z tymi problemami,zapraszam do Krakowa do gabinetu
Pozdrawiam,Tamara Bogdanowicz Psycholog kliniczny Psychoterapeuta

mgr Tamara Bogdanowicz

Msza Sw - Ofiara Chrystusa na Krzyzu. Jak to wplywa na psychike czlowieka? Zauwazylem ze uwewnetrznianie stanow bycia ofiarnikiem pomniejsza stabilnosc zyciowa i cele ewolucyjne. Z drugiej strony jest pewna niedoskonalosc decyzyjna i potencjal bledu i grzechu w czlowieku z ktorym musi sobie jakos poradzic. Jak popatrzec na ten problem zeby nie generowal zachowan biernych czy autodestrukcyjnych a jednoczesnie zeby bylo jakies oczyszczenie czlowieka z calej tej zlej niedoskonalosci natury czlowieka. Prosze o odpowiedz psychologow ktorym bliskie sa wartosci chrzescijanskie.

Dzien dobry myślę że kwestie wiary w Boga i zbawienie człowieka przez Chrystusa podlegają w człowieku dojrzewaniu, inaczej wierzy się w okresie dzieciństwa inaczej w wieku dorosłym. Trzeba sobie z tego zdawać sprawę, że swiat wspolczesny nie ułatwia nam wiary w Boga ciągle podlegamy wpływom kultur innych i tej tzw nowoczesnej gdzie często nie ma miejsca na Boga.Warto odpowiedzieć sobie samemu na pytanie czy wiara jest częścią mojej tożsamości i czy na tym etapie życia w jakim jestem przeżywam kryzys wiaryi z jakiego powodu. Należy też odróżnić teorie psychologiczne od warstwy duchowej w której nas wychowano bo jest częścią szacunku do czlowieka jako Osoby w myśl wartości chrześcijańskich .Dobrze także porozmawiać z księdzem gdy wątpimy w Boga. Pozdrawiam Tamara Bogdanowicz Psycholog

mgr Tamara Bogdanowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeuta. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zawodzie. Jestem biegłym psychologiem Sądu Okręgowego w M...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Zaburzenia emocjonalne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Psychologia kliniczna
  • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania