Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Beluga-Med

Obopólna 4A, Krowodrza

30-069, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karol Tomczyk

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Scanmed S.A. - Szpital św. RafałaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo dobry konkretny lekarz. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pan Karol prowadził od operacji po rehabilitację aż to zakończenia leczenia. Polecam

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Lekarz jest bardzo konkretny. Przyszedłem na wizytę z wynikiem rezonansu i pilnym skierowaniem na operację kolana po wypadku na nartach, który miał miejsce miesiąc wcześniej. Lekarz dokładnie obejrzał rezonans, następnie dokładnie zbadał obie nogi. Wizyta trwała wystarczająco długo, aby porozmawiać o dalszym leczeniu i rozważyć zasadność planowanego zabiegu. W związku z sytuacją zagrożenia koronawirusem, do zabiegu i tak nie mogłoby obecnie dojść. Prócz tego Pan doktor stwierdził, że operacja może nie być konieczna i zaproponował alternatywne leczenie przy pomocy ortezy oraz wystawił skierowanie na dalsze badania. Jestem usatysfakcjonowany dzisiejsza wizyta i z pewnością będę kontynuował leczenie u doktora Tomczyka.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Tamara Bogdanowicz

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M

   Wizyta u tej pani to strata czasu. Całą wizytę (lekko ponad 30min.) ziewała i wydawała się bardzo znudzona. Stwierdziła że problem z którym do niej przyszłam jest nieistotny i zamiast tego powinnam się skupić na swoim związku, lepiej poznać partnera (akurat tu ogarnął mnie pusty śmiech-w związku jestem bardzo szczęśliwa, znamy się 5lat, w czerwcu wychodzę za mąż). Dodatkowo pani w ogóle nie słucha, z tych 35min moich wypowiedzi było może 10min, jej monologi o miłości i szczęściu jakie dają dzieci 25min. Czułam się jak na kazaniu, było okropnie. Naprawdę odradzam, szkoda czasu.

  • T

   Odradzam. Pani psycholog nie słuchała, kończyła za mnie zdania wkładając mi w usta rzeczy nieprawdziwe. Na początek stwierdziła, że nie może ze mną o wszystkim rozmawiać i żebym sobie wybrała jakiś jeden problem, na stres zaleciła mi poszukać w googlach technik relaksacyjnych, na problemy rodzinne powiedziała: "No ale to przecież pani [członek rodziny] ma problemy, a nie pani, więc o co pani chodzi?", na problemy z ojcem nagle stwierdziła, ze mój ojciec pije (? nie było o tym mowy, z resztą jest to nieprawda), potem zaczęła mnie wypytywać o problemy małżeńskie i wmawiać że na pewno jakieś mam (nie mam żadnych, nawet o tym nie wspomniałam, przyszłam z zupełnie innych powodów), na moją sugestię, że stres powoduje u mnie problemy zdrowotne stwierdziła, żeby się tym nie przejmować, a w ogóle to ja na jej oko świetnie sobie radzę, przez kilka minut opowiadała mi historie samobójstwa jakiegoś znajomego, którego zostawiła narzeczona i która miała się nijak do moich problemów, nie zadała mi żadnego sensownego pytania, miałam wrażenie, że w ogóle mnie nie słucha, kilka rzeczy musiałam powtarzać kilka razy, zeby w końcu dotarło do niej o co pytam i nie dowiedziałam się absolutnie niczego, czego sama bym nie wiedziała. Wizyta koszmarna, już po 5 minutach wiedziałam, że tej kobiety nie obchodzi nic co mówię, w zwiazku z tym nie miałam najmniejszej ochoty na rozmowę z nią, podjęłam mimo wszystko próbę, która była stratą czasu. Dobre dla kogoś, kto chce się wygadać i nie interesuje go żadna analiza. Większa wnikliwością wykazują się moje przyjaciółki niż pani Bogdanowicz. Szkoda czasu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Polak

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: krwotok podpajęczynkowy po lewej stronie

   Byłam w ciężkiej sytuacji zdrowotnej, (miałam krwotok podpajęczynkowy po lewej stronie w lutym 2018 i teraz we wrześniu ubytek kości- założenie), ale sytuacja zmieniła się, kiedy w trakcie leczenia pojawił się lekarz, który okazał mi wsparcie, dobrym słowem i po operacji pomógł wyjść mi z trudnej sytuacji.
   Bardzo, bardzo chciałam podziękować lekarzowi Jarosławowi Polak, który swoją postawą i zachowaniem na co dzień chcą nieść pacjentom nie tylko pomoc medyczną, ale również wsparcie, życzliwość i szeroki uśmiech. Swoim działaniem potwierdzał, że jest Aniołem, moim uzdrowicielem.
   Z poważaniem Maria Gałdyn z Szaflar.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja dyskopatii

   Jestem po operacji dyskopatii. Pan doktor jest człowiekiem bardzo zaangażowanym i zainteresowanym stanem zdrowia swojego pacjenta. Posiada ogromne kompetencje i jako lekarz właściwie diagnozuje i przeprowadza dane zabiegi. Doktor jest osobą otwartą i bardzo konkretną. Polecam doktora wszystkim osobom mającym problemy z kręgosłupem.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania