prof. dr hab. n. med.

Robert Gil

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog

7 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
320 odwiedzin w ciągu 30 dni

Prof. dr hab. n. med. Robert Julian Gil jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył z wyróżnieniem w 1984 roku. Od 2001 jest kierownikiem Kliniki Kardiologii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja kardiologiczna

  Doskonała wizyta, merytoryczna rozmowa na najwyższym poziomie, ogromne zrozumienie potrzeb pacjenta, przyjazna atmosfera. Po wizycie poczucie bycia pod opieką medyczną na najwyższym poziomie.

 • A
  Lokalizacja: MEDIC HOUSE

  Jestem bardzo zadowlona z wizyty u Pana Profesora.Dokładnie wyjaśnił na czym poleg mój problem i jak będzie przebiegało leczenie. Serdecznie polecam, kompetentny , konkretny oraz miły człowiek.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: Konsultacja kardiologiczna

  Ta wizyta z mojego punktu widzenia to wyrzucone w błoto 300 PLN.Na wstępie pan doktor, przepraszam, profesor ,zająl się odpisywaniem na sms-a.Może był ważny , ale to ja płaciłam za ten czas.Nastepnie przejrzał wyniki badań, które przyniosłam.Nie zostałam zbadana, przeprowadzony wywiad był wg mnie ogólnikowy.Doktor zaordynował badanie, w sprawie którego miał się ze mną skontaktować.Minęły cztery miesiące i nic.Nie dostałam też żadnych leków, pan doktor stwierdził, że z tym mam się zwrócić do dotychczasowego lekarza/którego wówczas nie posiadałam i to był powód mojej wizyty/.Być może pan Profesor jest wybitnym specjalistą, tego nie wiem. Moja wizyta nie miała żadnego sensu,a bardzo liczyłam na pomoc.Tu jej nie dostałam.

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja kardiologiczna

  Miła obiecująca wizyta.
  Wnikliwy,rzeczowy,zaangażowany lekarz.serdeczny człowiek.
  Z gabinetu wyszedłem z narastającym przekonaniem,że nie jest tak źle.
  Ergo:z całym przekonaniem Pana Doktora polecam.

 • M
  Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: Konsultacja kardiologiczna

  Świetny specjalista! Cierpliwy, komunikatywny, a przede wszystkim doświadczony. Profesor zrobił dokładny wywiad, przedstawił różne możliwości i skierował na odpowiednie badania. Wszystko zostało wykonane bez nadmiernego pośpiechu, ale w odpowiedniej atmosferze i sprawnie. Miło zostać przyjętym "po ludzku" przez takiego eksperta. Szczerze polecam!

 • M

  Pana Profesora polecił mi znajomy, który wypowiadał się o Nim w samych superlatywach. Podczas wizyty został przeprowadzony dokładny wywiad. Widziałam szczere zainteresowanie moją choroba jaki i moją osoba. Pan Profesor potwierdził dotychczasową diagnozę i skorygował leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta, interesowanie się nim powodują to, że Pan Profesor Rober Gil jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Będąc pod opieką Pana profesora czułam, że jestem w dobrych rękach. Leczenie zakończyło się sukcesem za co jestem niezwykle wdzięczna. Pozdrawiam serdecznie Pana Profesora i życzę dużo sił i sukcesów!

 • A

  Zdecydowanie polecam tego kardiologa! Człowiek z ogromnym sercem, absolutny profesjonalista w swojej dziedzinie. Wykazał się dużą uprzejmością i wysokimi kompetencjami. Problemy z niewydolnością serca, które przez innych lekarzy nie zostały odpowiednio zdiagnozowane, tutaj trafiły na prawdziwego specjalistę. Profesor błyskawicznie zaplanował leczenie, które przynosi pozytywne skutki. Jeszcze raz polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Prof. dr hab. n. med. Robert Julian Gil jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, którą ukończył z wyróżnieniem w 1984 roku. Od 2001 jest kierownikiem Kliniki Kardiologii Inwazyjnej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Posiada specjalizacje z zakresu chorób wewnętrznych 2-go stopnia oraz kardiologii.
  Zainteresowania naukowe pana Profesora dotyczą głównie niewydolności serca, diagnostyki i leczenia choroby wieńcowej w tym metodami przezskórnymi. Od wielu lat uczestniczy również w międzynarodowych badaniach klinicznych oceniających leki oraz urządzenia wspomagające angioplastykę wieńcową.

Specjalizacje

 • Kardiologia

Edukacja

 • Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Publikacje

 • Autor wielu publikacji w prasie branżowej i naukowej

Nagrody i wyróżnienia

 • -

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Staże

 • kierownik Kliniki Kardiologii Inwazyjnej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie

Certyfikaty

 • Robert Gil, kardiolog w mieście Warszawa - Certyfikaty

Choroby

Zdjęcia

Najbliższe terminy:

kolejne dni