Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

Medyczna 19

09-400, Płock, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Gil

  Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja kardiologiczna

   100% profesjonalizmu, a przy tym cierpliwość i doświadczenie, które buduje zaufanie. Polecam - najlepszy kardiolog z jakim miałam do czynienia.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Jest to bardzo dobry lekarz , mogę to stwierdzić nawet po pierwszej wizycie. Pan profesor prawidłowo ocenił mój stan zdrowia i zlecił leczenie.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Adam Lewandowski

  Radiolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

   Jestem bardzo zadowolona, lekarz usg wykonuje bardzo dokładnie i od razu opisuje co widzi, wyczerpująco odpowiada na każde nurtujące pytania.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: USG jamy brzusznej

   Lekarz dokładny, rzetelny, z dobrym podejściem do pacjenta. Badanie wykonane bardzo profesjonalnie, opis badania skrupulatny. Dziękuję bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Tomasz Jarowicz

  Dermatolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OrtoGo Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna dorośli i dzieci

   Pan Doktor Jarowicz to bardzo życzliwy i pomocny Dermatolog profesjonalista znający się na rzeczy. Lekarz potrafi bardzo dobrze pokierowac pacjenta. Polecam jak najbardziej !

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OrtoGo Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna dorośli i dzieci

   Świetny lekarz. Bardzo polecam lek. Tomasza Jarowicza dermatologa. Do każdego problemu pacjenta podchodzi profesjonalnie. Bardzo sympatyczny lekarz z powołania godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Romuald Korzeniak

  Internista, Kardiolog, lek.

  • J

   Polecam!
   ```
   Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
   ```


 • Grażyna Lesyng-Pawłowska

  Neurolog,

  • G

   Pani doktor Lesyng-Pawłowska jest przede wszystkim dobrym człowiekiem a to bardzo wiele w zawodzie lekarza. Jest również bardzo dobrym lekarzem, wzbogacającym na bieżąco swoją wiedzę. Jako przełożona lekarzy, pielęgniarek, jest zasadnicza, stanowcza i wymagająca.

  • J

   Pani Doktor jest swietnym lekarzem, ktory do kazdego pacjenta podchodzi indywidualnie, kazdemu poswieca tyle samo uwagi. Wyleczyla moja mame, za co bede dozgonnie wdzieczny. W dzisiejszych czasach tak uczciwy lekarz jak Pani Grazyna to rzadkosc.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Grzegorzewski

  Chirurg,

  • S

   WSPANIAŁY,DOŚWIADCZONY LEKARZ,OBECNIE PRACUJE JAKO CHIRURG,CHOĆ CAŁE ŻYCIE BYŁ WSPANIAŁYM ONKOLOGIEM.Z POWODU NIE WYMAGANIA KIEDYŚ SPECJALIZACJI ,JEJ OBECNIE NIE MA.NIE MA TERAZ CZASU NA JEJ ROBIENIE,A I WIEK NIE SŁUŻY TEMU.WIELU LUDZI URATOWAŁ,W TYM MOJĄ MATKĘ,TERAZ POMAGA ZARÓWNO JAKO CHIRURG,JAK I ONKOLOG W STAWIANIU DIAGNOZY W PRZYCHODNI.JEDYNY ,KTÓREMU UFAMY Z MĘŻEM. WŚRÓD ZNAJOMYCH MA PEŁNE ZAUFANIE,JAK I MY Z MĘŻEM. W PŁOCKU NOE MA MU RÓWNEGO,CHOĆ MAMY TYLKO DWÓCH ONKOLOGÓW,ALE BEZ DOŚWIADCZENIA,ALBO MINIMALNYM.TEN LEKARZ ZROBI WSZYSTKO,ŻEBY POMÓC PACJENTOWI I SZANUJE PACJENTA W KAŻDYM WIEKU.SAM NIESTETY NA TAK DUŻE MIASTO KILKUSET TYSIĘCZNE.DR.GRZEGORZEWSKI POWINIEN JUŻ DAWNO BEZ ROBIENIA SPECJALIZACJI JĄ MIEĆ,BO CAŁE ŻYCIE SIĘ NIĄ ZAJMOWAŁ ZE WSPANIAŁYMI EFEKTAMI I WYLECZENIAMI.JEST PRZEŁADOWANY PRACĄ.PACJENCI BARDZO GO SZANUJĄ SERDECZNIE MU WSPÓŁCZUJEMY.ALE WYBIERAMY JEGO,BO KAŻDY JAK WIADOMO SIĘ RATUJE.NA PEWNO POTRZEBNA JEST MU POMOC I WIELU BY NAUCZYŁ PRAWDZIWEJ WIEDZY,PODEJŚCIA DO PACJENTA I SKUTECZNOŚCI LECZENIA.KAŻDY PACJENT JEST DLA NIEGO RÓWNY,NIE RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH,MŁODYCH I STARYCH,ALE TEN,KTO POTRZEBUJE POMOCY.WIDZIELIŚMY Z MĘŻEM GO PRAWIE WYCIEŃCZONEGO,BEZ SIŁ,ALE NIE ODMÓWIŁ I ZAWSZE POMÓGŁ.BOŻE,GDZIE JESZCZE SĄ TACY LEKARZE?NA PEWNO NIE W PŁOCKU.TUTAJ PRĘDZEJ WYŚLE SIĘ DO OPIEKI PALIATYWNEJ,LUB HOSPICJUM NIŻ BADAĆ I LECZYĆ.MAMY TRAGICZNYCH LEKARZY ONKOLOGÓW.LECZENIE POLEGA NA SKIEROWANIU NA KREW,CHEMIOTERAPIĘ I RADIOTERAPIĘ.GORZEJ JAK TO DLA ORGANIZMU PACJENTA JEST NIE WSKAZANE,WÓWCZAS WYROK-OCZEKIWANIE NA ŚMIERĆ !JEŚLI LECZENIE POLEGA NA BADANIU TYLKO KRWI,TO ŻADNE LECZENIE,A SZKODA PIENIĘDZY NA UTRZYMYWANIU TAKICH LEKARZY.POTWIERDZI TO KAŻDY CHORY ,KTO ZDECYDOWAŁ SIĘ NA OSTATNIĄ DESKĘ RATUNKU,BO DR.GRZEGORZEWSKI NA PRAWDĘ NIE MA CZASY,A PACJENTÓW OGROM.DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE,POZDRAWIAMY I JESTEŚMY WDZIĘCZNI,A SKRZYWDZENI PRZEZ WIĘKSZOŚĆ,STĄD TEN PODPIS MYLĄCY ,ALE NA PEWNO NIE DO PANA !


 • Andrzej Drzewiecki

  Kardiolog, lek.

  • M

   NIestety przez jedenaście lat inkasował tylko pieniądze, nic nie wspomiał, że po wymianie zastawki serca, co pięć lat trzeba wykonać USG przezprzełykowe (sam takiego nie ma więc po co tracić pieniądze).
   Niestety kiedy ojciec trafił w zapaleniem wsierdzia sercowego do WIM-u w Warszawie było już za późno, zmarł po 9 godzinnej operacji, zaatakowane gronkowcem serce poprostu się rozpadło, aorta oddzieliła się od serca, gdyż tak było wszystko zatakowane.
   Ojciec od roku już się źle czuł, niestety Pan Drzewiecki ani razu nie wspomiał że USG przezprzełykowe od razu by to wykryło i należy je zrobić w Warszawie gdyż u nas nie ma takiego aparatu. Lekarze z WIM-u powiedzieli, że gdyby ojciec trafił do nich dużo wcześniej to by go uratowali, no i dziwili się, że kardiolog w Płocku przez jednaście lat po operacji wymiany zastawki nie skierował na USG przezprzełykowe, które to wykrywa m.in infekcje wirusowe na sercu.

  • G

   Pod taką opiekę, zarówno w szpitalu jak i prywatnie, nie miałem okazji nigdy trafić. Prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek,

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Michał Ostrowski

  Internista, Nefrolog,

  • S

   Pełen profesjonalizm. Pan Doktor wie co mówi i wie co robi. Jest bardzo konkretny i rzeczowy. Szczerze i bez zawahania polecam. Człowiek godny tego aby obdarzyć go zaufaniem i powierzyć w jego ręce swoje cenne zdrowie. Z wyrazami wdzięczności - Stanisław S.


 • Waldemar Szymborski

  Ortopeda, lek.

  • J

   Dr. Szymbowski wyprowadził moją nogę na prostą po wieloodłamowym złamaniu kości udowej. Po 5-u miesiącach wróciłem do pracy, a po mniej wiecej roku do sprawności na poziomie 90%. Po wyjęciu rusztowania z nogi trochę czasu na ponowne wygojenie wszystkiego i po dwóch, trzech miesiącach mogłem powiedzieć, że jest O.K. Teraz sprawność oceniam na 97% i jestem szczęśliwy, że tak to się skończyło. Dziękuję. :-)

  • M

   Polecam tego lekarza. Leczył moje złamanie obu kości przedramienia z przemieszczeniem i to dzięki jego radom oraz leczeniu jakie przeprowadził po 6 miesiącach nie odczuwam żadnych dolegliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Cezary Dziewięcki

  Neurochirurg,

  • ~

   LEKARZ I CZŁOWIEK Z DUŻEJ LITERY. INACZEJ SIĘ NIE DA GO OPISAĆ. ŻYCZYŁBYM WSZYSTKIM, ŻEBYŚMY TRAFIALI NA TAKICH LEKARZY

  • G

   bardzo dobry specjalista przede
   wszystkim czlowiek ktory poda reke i porozmawia nie skresla na wstepie nie diagnozuje bez specjalistycznych badan nie daje wyrokow dobrze ze bog dal nam go do plocka

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu