Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

Medyczna 19

09-400 , Płock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Gil

  Kardiolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pan doktor podszedł do mojego problemu bardzo profesjonalnie, dokładnie opisał mój problem i dokładnie objaśnił zalecenia. Jeszcze dotąd nie spotkałem lekarza z takim podejściem, to lekarz z całą pewnością z ogromnym doświadczeniem. Polecam wszystkim.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MEDIC HOUSEUsługa: niewydolność serca

   Szczerze wszystkim polecam prof. Gila, rzeczowy, pomocny, profesjonalny. Szkoda tracić czas na lekarzy pierwszego kontaktu. Jeżeli ktoś się boryka z problemami kardiologicznymi to tylko wizyta u specjalisty, a takim niewątpliwie jest prof. Gil.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Adam Lewandowski

  Radiolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: USG tarczycy

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił wynik badania. Odpowiedział konkretnie na każde zadane pytanie. Bardzo polecam, bo Doktor to bardzo dobry lekarz i specjalista.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: USG jamy brzusznej

   Prawdziwy specjalista ! Zaangażowanie podczas wizyty, wszystko wyjaśnione jasno i klarowne bez problemu odpowiada i tłumaczy odpowiedz na każde pytanie.

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu


 • Tomasz Jarowicz

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: OrtoGo Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Wypisane leki przez doktora zadziałały w 75 % już na drugi dzień a w kolejnym dniu moje 4 miesięczne dziecko nie miało na skórze żadnych śladów, które przed leczeniem przypominały atopowe zapalenie skóry.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OrtoGo Centrum MedyczneUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Bardzo jestem zadowolona z wizyty.Pan doktor dokładnie wyjaśnił jakie badania należy wykonać,żeby dobrać właściwe leki w leczeniu egzemy.

  Zobacz wszystkie opinie (121) o tym lekarzu


 • Romuald Korzeniak

  Internista, Kardiolog, lek.

  • J

   Polecam!
   ```
   Ocena została wyzerowana. Powód: Brak wystarczających argumentów do wystawienia oceny.
   ```


 • Jerzy Grzegorzewski

  Chirurg,

  • S

   WSPANIAŁY,DOŚWIADCZONY LEKARZ,OBECNIE PRACUJE JAKO CHIRURG,CHOĆ CAŁE ŻYCIE BYŁ WSPANIAŁYM ONKOLOGIEM.Z POWODU NIE WYMAGANIA KIEDYŚ SPECJALIZACJI ,JEJ OBECNIE NIE MA.NIE MA TERAZ CZASU NA JEJ ROBIENIE,A I WIEK NIE SŁUŻY TEMU.WIELU LUDZI URATOWAŁ,W TYM MOJĄ MATKĘ,TERAZ POMAGA ZARÓWNO JAKO CHIRURG,JAK I ONKOLOG W STAWIANIU DIAGNOZY W PRZYCHODNI.JEDYNY ,KTÓREMU UFAMY Z MĘŻEM. WŚRÓD ZNAJOMYCH MA PEŁNE ZAUFANIE,JAK I MY Z MĘŻEM. W PŁOCKU NOE MA MU RÓWNEGO,CHOĆ MAMY TYLKO DWÓCH ONKOLOGÓW,ALE BEZ DOŚWIADCZENIA,ALBO MINIMALNYM.TEN LEKARZ ZROBI WSZYSTKO,ŻEBY POMÓC PACJENTOWI I SZANUJE PACJENTA W KAŻDYM WIEKU.SAM NIESTETY NA TAK DUŻE MIASTO KILKUSET TYSIĘCZNE.DR.GRZEGORZEWSKI POWINIEN JUŻ DAWNO BEZ ROBIENIA SPECJALIZACJI JĄ MIEĆ,BO CAŁE ŻYCIE SIĘ NIĄ ZAJMOWAŁ ZE WSPANIAŁYMI EFEKTAMI I WYLECZENIAMI.JEST PRZEŁADOWANY PRACĄ.PACJENCI BARDZO GO SZANUJĄ SERDECZNIE MU WSPÓŁCZUJEMY.ALE WYBIERAMY JEGO,BO KAŻDY JAK WIADOMO SIĘ RATUJE.NA PEWNO POTRZEBNA JEST MU POMOC I WIELU BY NAUCZYŁ PRAWDZIWEJ WIEDZY,PODEJŚCIA DO PACJENTA I SKUTECZNOŚCI LECZENIA.KAŻDY PACJENT JEST DLA NIEGO RÓWNY,NIE RÓWNYCH I RÓWNIEJSZYCH,MŁODYCH I STARYCH,ALE TEN,KTO POTRZEBUJE POMOCY.WIDZIELIŚMY Z MĘŻEM GO PRAWIE WYCIEŃCZONEGO,BEZ SIŁ,ALE NIE ODMÓWIŁ I ZAWSZE POMÓGŁ.BOŻE,GDZIE JESZCZE SĄ TACY LEKARZE?NA PEWNO NIE W PŁOCKU.TUTAJ PRĘDZEJ WYŚLE SIĘ DO OPIEKI PALIATYWNEJ,LUB HOSPICJUM NIŻ BADAĆ I LECZYĆ.MAMY TRAGICZNYCH LEKARZY ONKOLOGÓW.LECZENIE POLEGA NA SKIEROWANIU NA KREW,CHEMIOTERAPIĘ I RADIOTERAPIĘ.GORZEJ JAK TO DLA ORGANIZMU PACJENTA JEST NIE WSKAZANE,WÓWCZAS WYROK-OCZEKIWANIE NA ŚMIERĆ !JEŚLI LECZENIE POLEGA NA BADANIU TYLKO KRWI,TO ŻADNE LECZENIE,A SZKODA PIENIĘDZY NA UTRZYMYWANIU TAKICH LEKARZY.POTWIERDZI TO KAŻDY CHORY ,KTO ZDECYDOWAŁ SIĘ NA OSTATNIĄ DESKĘ RATUNKU,BO DR.GRZEGORZEWSKI NA PRAWDĘ NIE MA CZASY,A PACJENTÓW OGROM.DZIĘKUJEMY PANIE DOKTORZE,POZDRAWIAMY I JESTEŚMY WDZIĘCZNI,A SKRZYWDZENI PRZEZ WIĘKSZOŚĆ,STĄD TEN PODPIS MYLĄCY ,ALE NA PEWNO NIE DO PANA !


 • Andrzej Drzewiecki

  Kardiolog, lek.

  • M

   NIestety przez jedenaście lat inkasował tylko pieniądze, nic nie wspomiał, że po wymianie zastawki serca, co pięć lat trzeba wykonać USG przezprzełykowe (sam takiego nie ma więc po co tracić pieniądze).
   Niestety kiedy ojciec trafił w zapaleniem wsierdzia sercowego do WIM-u w Warszawie było już za późno, zmarł po 9 godzinnej operacji, zaatakowane gronkowcem serce poprostu się rozpadło, aorta oddzieliła się od serca, gdyż tak było wszystko zatakowane.
   Ojciec od roku już się źle czuł, niestety Pan Drzewiecki ani razu nie wspomiał że USG przezprzełykowe od razu by to wykryło i należy je zrobić w Warszawie gdyż u nas nie ma takiego aparatu. Lekarze z WIM-u powiedzieli, że gdyby ojciec trafił do nich dużo wcześniej to by go uratowali, no i dziwili się, że kardiolog w Płocku przez jednaście lat po operacji wymiany zastawki nie skierował na USG przezprzełykowe, które to wykrywa m.in infekcje wirusowe na sercu.

  • G

   Pod taką opiekę, zarówno w szpitalu jak i prywatnie, nie miałem okazji nigdy trafić. Prawdziwy lekarz i wspaniały człowiek,

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Michał Ostrowski

  Internista, Nefrolog,

  • S

   Pełen profesjonalizm. Pan Doktor wie co mówi i wie co robi. Jest bardzo konkretny i rzeczowy. Szczerze i bez zawahania polecam. Człowiek godny tego aby obdarzyć go zaufaniem i powierzyć w jego ręce swoje cenne zdrowie. Z wyrazami wdzięczności - Stanisław S.


 • Waldemar Szymborski

  Ortopeda, lek.

  • J

   Dr. Szymbowski wyprowadził moją nogę na prostą po wieloodłamowym złamaniu kości udowej. Po 5-u miesiącach wróciłem do pracy, a po mniej wiecej roku do sprawności na poziomie 90%. Po wyjęciu rusztowania z nogi trochę czasu na ponowne wygojenie wszystkiego i po dwóch, trzech miesiącach mogłem powiedzieć, że jest O.K. Teraz sprawność oceniam na 97% i jestem szczęśliwy, że tak to się skończyło. Dziękuję. :-)

  • M

   Polecam tego lekarza. Leczył moje złamanie obu kości przedramienia z przemieszczeniem i to dzięki jego radom oraz leczeniu jakie przeprowadził po 6 miesiącach nie odczuwam żadnych dolegliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Cezary Dziewięcki

  Neurochirurg,

  • ~

   LEKARZ I CZŁOWIEK Z DUŻEJ LITERY. INACZEJ SIĘ NIE DA GO OPISAĆ. ŻYCZYŁBYM WSZYSTKIM, ŻEBYŚMY TRAFIALI NA TAKICH LEKARZY

  • G

   bardzo dobry specjalista przede
   wszystkim czlowiek ktory poda reke i porozmawia nie skresla na wstepie nie diagnozuje bez specjalistycznych badan nie daje wyrokow dobrze ze bog dal nam go do plocka

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • JAROSŁAW KAPCIUCH

  Chirurg,

  • T

   przez doktora byłem operowany kilka lat temu. chirurg bardzo kompetentny. w sposób zrozumiały przekazuje pacjentowi wszelkie informacje dotyczące stanu zdrowia i charakteru wykonywanego zabiegu. jest uprzejmy i ma wzbudzający zaufanie sposób bycia - a to bardzo ważne z punktu widzenia pacjenta. znakomity fachowiec. pozdrawiam i dziękuję!

  • Świetny lekarz, ma wielkie doświadczenie i widać jego profesjonalne podejście w Prestige-med na Medycznej 8 wykonuje USG naczyń- doppler.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania