Adres

Grzegórzecka 29/8 (pierwsze piętro), Kraków
Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 3 lat
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
12 201.....

Psychoterapia rodzinna (160 zł)

Psychoterapia indywidualna (120 zł)

Psychoterapia partnerska (160 zł) + 1 więcej

Pierwsza konsultacja (120 zł)

Os. Złotej Jesieni 1, Kraków Przyjmuje na NFZ
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie - Poradnia Leczenia Uzależnień

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem
Przyjmuję: dorosłych
NFZ

Psychoterapia uzależnień

Konsultacja psychoterapeutyczna

Psychoterapia dda + 2 więcej

Moje doświadczenie

O mnie

Kim jestem? Psychoterapeutą i pedagogiem. Moja praca polega na pomocy osobom, które cierpią z powodu przeżywania smutku, niepewności, lęku przed pode...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • choroby psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna w Krakowie- specjalizacja: pedagogika resocjalizacyjna
 • Instytut Psychologii Stosowanej w Warszawie- specjalizacja: psychoterapia rodzin, psychoterapia uzależnień
 • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Krakowie - Małopolski Ośrodek Szkolenia Terapeutów Uzależnień
Zobacz więcej

Zdjęcia


Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości psychoterapia

Do Pani Renaty trafiłam 2 lata temu, przechodząc trudny czas. Szybko okazało się, że przyszłam na terapię próbując rozwiązać problemy swoich rodziców, nie zdając sobie sprawy z własnych. Po raz pierwszy ktoś mnie wtedy cierpliwie wysłuchał, a przede wszystkim zrozumiał, po raz pierwszy poczułam się ważna. Choć z wieloma rzeczami przez długi czas się nie zgadzałam, dałam sobie szansę i nawet nie wiem kiedy moje myślenie zmieniło się o 180 stopni. Pani psycholog uświadomiła mi, że nie jestem wstanie naprawić problemów innych i że to ja powinnam być najważniejsza dla samej siebie. Nauczyłam się dbać o siebie i o swoje potrzeby. Pani psycholog pomogła mi zrozumieć nie tylko siebie, swoje postawy i mechanizmy, ale także postawy osób, które mnie otaczają. Dzięki temu nauczyłam się na nowo ufać ludziom.
Pani Renato,
Dziękuję za całe ciepło i zrozumienie jakie od Pani otrzymałam. Polecam Panią jako świetnego psychologa o niesamowitej intuicji, ale również jako serdecznego, ciepłego człowieka, pracującego z pasją i zaangażowaniem. Każde spotkanie podnosiło mnie na duchu, dawało motywację i dużo do myślenia. Terapia u Pani była prawdziwą przyjemnością (choć nie zawsze było łatwo), a dla mnie osobiście...ogromną przygodą, z której wyniosłam tak wiele.
Pozdrawiam, Berenika

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Pani Renata przez 9 miesięcy terapii bardzo mi pomogła. Trafiłem do niej jako człowiek, który bał się swoich własnych myśli. Dotarliśmy razem do źródeł moich lęków i problemów, co pozwoliło mi siebie zrozumieć. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale w gabinecie Pani Renaty znalazłem oparcie i zrozumienie, które były mi bardzo potrzebne.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Uczęszczam do Pani Renaty już ponad półtora roku i z każdej wizyty wyniosłem bardzo dużo cennych informacji. Cegiełka po cegiełce i powoli do przodu. Jest postęp. Na chwilę obecną nawet nie myślę o zakończeniu terapii. To jest bardzo ważny i powolny proces dojrzewania na nowo oczywiście pod okiem Pani Renaty.
Naprawdę warto pracować nad sobą mając u boku tak wybitnego specjalistę. Szacunek Pani Renato.
Profesjonalizm w każdym calu.
Pozdrawiam Paweł.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

G
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości psychoterapia indywidualna

Jestem po 6- miesięcznej terapii. Swoją ocenę postaram się oddać w możliwie najbardziej wiarygodny i obiektywny sposób - tym jak się czuję obecnie. Trafiłem do Pani po niedokończonej terapii u poprzedniego terapeuty (mężczyzny). Zaczęło się od przypływu lęku. Życie zamieniło się w koszmar: derealizacja, depersonalizacja, chroniczny lęk, nerwica myśli, depresja, strach przed samobójstwem, strach że kogoś zabiję że mnie nie nikt i nic nie obchodzi, natrętne niechciane myśli. Obecnie jestem odburzony, lęku brak, bywają znikome momenty. Teraz czuję się o niebo lepiej i myślę, że przepracowałem kwestie, które mogły do tego doprowadzić. Pani uprzejma i bardzo zaangażowana w trakcie spotkań co nadaje motywacji niż poczucie, że ktoś siedzi by odbębnić czas. W trakcie terapii bywały mieszane uczucia co do powodzenia i może i nawet osoby terapeutki, ale skoro dziś czuję się tak jak kiedyś to znaczy, że terapia pomogła. Polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości psychoterapia indywidualna

Przyszedłem z córką. Po przedstawieniu ogólnej sytuacji Pani stwierdziła, że nie uleczy moich kontaktów z żoną. Powiedziałem, że nie oto mi wcale chodzi - poprosiłem, aby przeprowadziła wywiad z córką i postarała się jako osoba niezależna wczuć się w sytuację w jakiej znajduje się obecnie córka, wesprzeć ją lub postarać się jako fachowiec podbudować córkę i wskazać jakieś pozytywy. Pani stwierdziła, że potrzebuje opinię lekarską o stanie zdrowia córki bo inaczej nic nie będzie mogła zrobić. Pani Marcińska nawet nie zainteresowała się problemem, nie zadała sobie najmniejszego trudu, aby zdiagnozować sytuację. Stwierdziła, że nie jest od dawania rad ani oceny sytuacji. Chętnie natomiast przyjęła należność za 15 min pobytu. Nie polecam! Pani Marcińska pisze o sobie, że zajmuje się ..."budowaniem trwałych i zdrowych związków, stawianiem czoła problemom..." - to się ma nijak z rzeczywistością - w moim przypadku wyszedłem po 15 min, gdyż wszelkie próby nawiązania kontaktu z Panią Marcińską spełzły na niczym - nie tylko nie nawiązała żadnego kontaktu ale miałem wrażenie, że wręcz tego nie chce. Pierwszy raz spotkałem się z taką obojętnością i brakiem empatii.
Konrad

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Bardzo serdecznie polecam Panią Renatę. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, doskonałą pamięć i celne uwagi. Bardzo mi pomogła poznać siebie i mechanizmy które mi przeszkadzały.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Bardzo mocno i z całego serca dziękuję Pani Renacie za każde spotkanie, za poświęconą uwagę i pełny profesjonalizm, to był bardzo owocny i wspaniały czas. Dzięki naszym spotkaniom moje życie nabrało zupełnie nowej, lepszej jakości. Psychoterapeuta to nie jest, osoba która powinna dawać gotowe rozwiązania, czy mówić jak jakich wyborów powinniśmy dokonywać. To osoba, które nadaje kierunek zmianie i wspiera słowem kiedy wymaga tego sytuacja i takie właśnie nieocenione wsparcie otrzymałam od Pani Renaty. Jednocześnie zachęcam każdego kto czyta ten wpis, do nie poddawania się po pierwszych spotkaniach, zmiana przychodzi z czasem. Wymaga od nas samych dużo pracy i chęci.

mgr Renata Marcińska

Bardzo dziękuję za opinię.
Myślę, że nie bez przyczyny wspomina Pani trud pierwszych spotkań. Oraz własną chęć i pracę, którą włożyła Pani w rozumienie tych spotkań jako pobieżnego przeglądu wielkiej budowli, którą później miałam przyjemność zwiedzać wraz z Panią. To Pani chęć i praca właśnie nadały kierunek poszukiwaniom nowych pomieszczeń, odkrywaniu wartości starych, zakurzonych strychów, przebudowaniu niektórych ścian, wyburzeniu innych, dobudowaniu nowych. Myślę sobie, że świetny z Pani "majster". Z przyjemnością byłam pomocnikiem budowy :)
Pozdrawiam serdecznie i ze spokojem. Bo wiem, że te umiejętności pozwolą Pani niejedno jeszcze w życiu przebudować.
Z wyrazami uznania
Renata Marcińska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Pani Renato, jeszcze raz bardzo dziękuję za spotkania, celne podpowiedzi i uwagi. Pomogła mi Pani zrozumieć z czego wynikają moje problemy tak, abym mogła teraz nad nimi pracować. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale Pani wsparcie było nieocenione.

Bardzo polecam Panią Renatę jako świetnego lekarza.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości pierwsza konsultacja

Niestety Pani nie potrafiła pomóc podczas pierwszej wizyty.
Wypowiadała bardzo ogólnikowe hasła, albo rutynowo albo żeby wymusić zapisanie się na kolejną wizytę.
Diagnozą powinno być natychmiastowe skierowanie do psychiatry i podjęcie leczenia. Gdyby tak się stało, możliwe że udało by się uniknąć hospitalizacji w szpitalu.

Rozumiem że zwykła osoba może nie zauważyć problemu, ale psycholog przed którym pacjent się otwiera powinien wiedzieć jaką diagnozę postawić.
Oczywiście psycholog nie jest od rozwiązywania problemów psychiatrycznych, ale powinien pomóc pokazać odpowiedni kierunek zagubionej osobie, nie wiedzącej co dalej ze sobą zrobić.
W związku z powyższym nie polecam Pani.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości pierwsza konsultacja

Byłam u Pani dr na pierwszej konsultacji, borykam się z zaszłościami po poprzednim związku i dodatkowo problemem w nowym... Pani dr wskazała mi skale tego problemu, pomogła dowiedzieć się dlaczego tak postepuje a nie inaczej i skąd wynikają moje lęki mój strach o utratę partnera. Przezyłam istne katharsis płacząc prawie cała godzine i mówiąc, wylewając wszystko to co we mnie siedziało... co tak bardzo przeszkadzało mi się zdystansować. Wiem jak muszę tłumaczyć sobie pewne sprawy, jak na nie patrzeć i nie bać się tego trudnego czasu który nadszedł. Nie cała uwaga skupia się tylko na mnie. Dziekuje za wnikliwe zajrzenie wgłąb mnie, za podanie ręki. Jak na pierwszy raz jestem zaskoczona, wczoraj mimo ogromnego wysiłku, zmęczenia psychicznego, senności - pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam lekką głowę... Na pewno wkrótce znów się spotkamy. Ciepło pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

Grzegórzecka 29/8 (pierwsze piętro), Kraków

Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

120 zł

Os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie - Poradnia Leczenia Uzależnień

Brak informacji o cenie

Pierwsza konsultacja

Grzegórzecka 29/8 (pierwsze piętro), Kraków

Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

120 zł

Os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie - Poradnia Leczenia Uzależnień

Brak informacji o cenie

Psychoterapia partnerska

160 zł

Grzegórzecka 29/8 (pierwsze piętro), Kraków

Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

160 zł

Psychoterapia rodzinna

160 zł

Grzegórzecka 29/8 (pierwsze piętro), Kraków

Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

160 zł

Psychoterapia dda

Os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie - Poradnia Leczenia Uzależnień

Brak informacji o cenie

Psychoterapia uzależnień

Os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie - Poradnia Leczenia Uzależnień

Brak informacji o cenie

Konsultacja psychoterapeutyczna

Os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie - Poradnia Leczenia Uzależnień

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
37 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
B
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości psychoterapia

Do Pani Renaty trafiłam 2 lata temu, przechodząc trudny czas. Szybko okazało się, że przyszłam na terapię próbując rozwiązać problemy swoich rodziców, nie zdając sobie sprawy z własnych. Po raz pierwszy ktoś mnie wtedy cierpliwie wysłuchał, a przede wszystkim zrozumiał, po raz pierwszy poczułam się ważna. Choć z wieloma rzeczami przez długi czas się nie zgadzałam, dałam sobie szansę i nawet nie wiem kiedy moje myślenie zmieniło się o 180 stopni. Pani psycholog uświadomiła mi, że nie jestem wstanie naprawić problemów innych i że to ja powinnam być najważniejsza dla samej siebie. Nauczyłam się dbać o siebie i o swoje potrzeby. Pani psycholog pomogła mi zrozumieć nie tylko siebie, swoje postawy i mechanizmy, ale także postawy osób, które mnie otaczają. Dzięki temu nauczyłam się na nowo ufać ludziom.
Pani Renato,
Dziękuję za całe ciepło i zrozumienie jakie od Pani otrzymałam. Polecam Panią jako świetnego psychologa o niesamowitej intuicji, ale również jako serdecznego, ciepłego człowieka, pracującego z pasją i zaangażowaniem. Każde spotkanie podnosiło mnie na duchu, dawało motywację i dużo do myślenia. Terapia u Pani była prawdziwą przyjemnością (choć nie zawsze było łatwo), a dla mnie osobiście...ogromną przygodą, z której wyniosłam tak wiele.
Pozdrawiam, Berenika

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Pani Renata przez 9 miesięcy terapii bardzo mi pomogła. Trafiłem do niej jako człowiek, który bał się swoich własnych myśli. Dotarliśmy razem do źródeł moich lęków i problemów, co pozwoliło mi siebie zrozumieć. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale w gabinecie Pani Renaty znalazłem oparcie i zrozumienie, które były mi bardzo potrzebne.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Uczęszczam do Pani Renaty już ponad półtora roku i z każdej wizyty wyniosłem bardzo dużo cennych informacji. Cegiełka po cegiełce i powoli do przodu. Jest postęp. Na chwilę obecną nawet nie myślę o zakończeniu terapii. To jest bardzo ważny i powolny proces dojrzewania na nowo oczywiście pod okiem Pani Renaty.
Naprawdę warto pracować nad sobą mając u boku tak wybitnego specjalistę. Szacunek Pani Renato.
Profesjonalizm w każdym calu.
Pozdrawiam Paweł.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

G
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości psychoterapia indywidualna

Jestem po 6- miesięcznej terapii. Swoją ocenę postaram się oddać w możliwie najbardziej wiarygodny i obiektywny sposób - tym jak się czuję obecnie. Trafiłem do Pani po niedokończonej terapii u poprzedniego terapeuty (mężczyzny). Zaczęło się od przypływu lęku. Życie zamieniło się w koszmar: derealizacja, depersonalizacja, chroniczny lęk, nerwica myśli, depresja, strach przed samobójstwem, strach że kogoś zabiję że mnie nie nikt i nic nie obchodzi, natrętne niechciane myśli. Obecnie jestem odburzony, lęku brak, bywają znikome momenty. Teraz czuję się o niebo lepiej i myślę, że przepracowałem kwestie, które mogły do tego doprowadzić. Pani uprzejma i bardzo zaangażowana w trakcie spotkań co nadaje motywacji niż poczucie, że ktoś siedzi by odbębnić czas. W trakcie terapii bywały mieszane uczucia co do powodzenia i może i nawet osoby terapeutki, ale skoro dziś czuję się tak jak kiedyś to znaczy, że terapia pomogła. Polecam.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości psychoterapia indywidualna

Przyszedłem z córką. Po przedstawieniu ogólnej sytuacji Pani stwierdziła, że nie uleczy moich kontaktów z żoną. Powiedziałem, że nie oto mi wcale chodzi - poprosiłem, aby przeprowadziła wywiad z córką i postarała się jako osoba niezależna wczuć się w sytuację w jakiej znajduje się obecnie córka, wesprzeć ją lub postarać się jako fachowiec podbudować córkę i wskazać jakieś pozytywy. Pani stwierdziła, że potrzebuje opinię lekarską o stanie zdrowia córki bo inaczej nic nie będzie mogła zrobić. Pani Marcińska nawet nie zainteresowała się problemem, nie zadała sobie najmniejszego trudu, aby zdiagnozować sytuację. Stwierdziła, że nie jest od dawania rad ani oceny sytuacji. Chętnie natomiast przyjęła należność za 15 min pobytu. Nie polecam! Pani Marcińska pisze o sobie, że zajmuje się ..."budowaniem trwałych i zdrowych związków, stawianiem czoła problemom..." - to się ma nijak z rzeczywistością - w moim przypadku wyszedłem po 15 min, gdyż wszelkie próby nawiązania kontaktu z Panią Marcińską spełzły na niczym - nie tylko nie nawiązała żadnego kontaktu ale miałem wrażenie, że wręcz tego nie chce. Pierwszy raz spotkałem się z taką obojętnością i brakiem empatii.
Konrad

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Bardzo serdecznie polecam Panią Renatę. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, doskonałą pamięć i celne uwagi. Bardzo mi pomogła poznać siebie i mechanizmy które mi przeszkadzały.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

M
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Bardzo mocno i z całego serca dziękuję Pani Renacie za każde spotkanie, za poświęconą uwagę i pełny profesjonalizm, to był bardzo owocny i wspaniały czas. Dzięki naszym spotkaniom moje życie nabrało zupełnie nowej, lepszej jakości. Psychoterapeuta to nie jest, osoba która powinna dawać gotowe rozwiązania, czy mówić jak jakich wyborów powinniśmy dokonywać. To osoba, które nadaje kierunek zmianie i wspiera słowem kiedy wymaga tego sytuacja i takie właśnie nieocenione wsparcie otrzymałam od Pani Renaty. Jednocześnie zachęcam każdego kto czyta ten wpis, do nie poddawania się po pierwszych spotkaniach, zmiana przychodzi z czasem. Wymaga od nas samych dużo pracy i chęci.

mgr Renata Marcińska

Bardzo dziękuję za opinię.
Myślę, że nie bez przyczyny wspomina Pani trud pierwszych spotkań. Oraz własną chęć i pracę, którą włożyła Pani w rozumienie tych spotkań jako pobieżnego przeglądu wielkiej budowli, którą później miałam przyjemność zwiedzać wraz z Panią. To Pani chęć i praca właśnie nadały kierunek poszukiwaniom nowych pomieszczeń, odkrywaniu wartości starych, zakurzonych strychów, przebudowaniu niektórych ścian, wyburzeniu innych, dobudowaniu nowych. Myślę sobie, że świetny z Pani "majster". Z przyjemnością byłam pomocnikiem budowy :)
Pozdrawiam serdecznie i ze spokojem. Bo wiem, że te umiejętności pozwolą Pani niejedno jeszcze w życiu przebudować.
Z wyrazami uznania
Renata Marcińska

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości

Pani Renato, jeszcze raz bardzo dziękuję za spotkania, celne podpowiedzi i uwagi. Pomogła mi Pani zrozumieć z czego wynikają moje problemy tak, abym mogła teraz nad nimi pracować. Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, ale Pani wsparcie było nieocenione.

Bardzo polecam Panią Renatę jako świetnego lekarza.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

J
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości pierwsza konsultacja

Niestety Pani nie potrafiła pomóc podczas pierwszej wizyty.
Wypowiadała bardzo ogólnikowe hasła, albo rutynowo albo żeby wymusić zapisanie się na kolejną wizytę.
Diagnozą powinno być natychmiastowe skierowanie do psychiatry i podjęcie leczenia. Gdyby tak się stało, możliwe że udało by się uniknąć hospitalizacji w szpitalu.

Rozumiem że zwykła osoba może nie zauważyć problemu, ale psycholog przed którym pacjent się otwiera powinien wiedzieć jaką diagnozę postawić.
Oczywiście psycholog nie jest od rozwiązywania problemów psychiatrycznych, ale powinien pomóc pokazać odpowiedni kierunek zagubionej osobie, nie wiedzącej co dalej ze sobą zrobić.
W związku z powyższym nie polecam Pani.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Ośrodek Kształtowania Osobowości pierwsza konsultacja

Byłam u Pani dr na pierwszej konsultacji, borykam się z zaszłościami po poprzednim związku i dodatkowo problemem w nowym... Pani dr wskazała mi skale tego problemu, pomogła dowiedzieć się dlaczego tak postepuje a nie inaczej i skąd wynikają moje lęki mój strach o utratę partnera. Przezyłam istne katharsis płacząc prawie cała godzine i mówiąc, wylewając wszystko to co we mnie siedziało... co tak bardzo przeszkadzało mi się zdystansować. Wiem jak muszę tłumaczyć sobie pewne sprawy, jak na nie patrzeć i nie bać się tego trudnego czasu który nadszedł. Nie cała uwaga skupia się tylko na mnie. Dziekuje za wnikliwe zajrzenie wgłąb mnie, za podanie ręki. Jak na pierwszy raz jestem zaskoczona, wczoraj mimo ogromnego wysiłku, zmęczenia psychicznego, senności - pierwszy raz od dłuższego czasu poczułam lekką głowę... Na pewno wkrótce znów się spotkamy. Ciepło pozdrawiam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Kim jestem? Psychoterapeutą i pedagogiem. Moja praca polega na pomocy osobom, które cierpią z powodu przeżywania smutku, niepewności, lęku przed pode...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia nastroju
 • zaburzenia lękowe
 • choroby psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna w Krakowie- specjalizacja: pedagogika resocjalizacyjna
 • Instytut Psychologii Stosowanej w Warszawie- specjalizacja: psychoterapia rodzin, psychoterapia uzależnień
 • Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Krakowie - Małopolski Ośrodek Szkolenia Terapeutów Uzależnień
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Specjalistyczny Szpital im. dr J. Babińskiego w Krakowie

Zdjęcia


Publikacje i artykuły

Artykuły (1)