Rafał Dmochowski verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • B
  Lokalizacja: Fizjoterapia BytomUsługa: bóle kręgosłupa

  Dokładne badanie, dociekliwy wywiad. Fizjoterapeuta sumienny, cierpliwy, uprzejmy. Została mi postawiona diagnoza oraz szczegółowe informacje na temat, jak zapobiegać mojemu problemowi. Polecam z czystym sumieniem
  B. S.

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Marta Motow-Czyż
  Marta Motow-Czyż
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Dąbrowskiego 48, Chorzów
  Byłam drugi raz na rehabilitacji. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Marty,jak i efektów. Długo zwlekalam,… więcej

  Elżbieta Jurasz
  Elżbieta Jurasz
  Fizjoterapeuta
  Ryszki 51, Chorzów

  Maciej Brol
  Maciej Brol
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Wróblewskiego 67, Siemianowice Śląskie
  Profesjonalne, sympatyczne podejście do pacjenta. Zaangażowanie, szczera chęć pomocy, działanie, a przede wszystkim… więcej

  Piotr Konopka
  Piotr Konopka
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk, Terapeuta
  Wróblewskiego 67, Siemianowice Śląskie
  Świetny specjalista. Przez 6 lat zmagałem się z bardzo silnym bólem przypominającym rwę kulszową. Po wielu badaniach… więcej

  Bartosz Trela
  Bartosz Trela
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Wróblewskiego 67, Siemianowice Śląskie
  Pełen profesjonalizm! Trafiłam z napięciem łydek i kontuzja odcinka biodrowego w wyniku dużego obciążenia treningowego.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Witaj, nazywam się Rafał Dmochowski. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Z wykształcenia i z zamiłowania fizjoterapeutą - Ukończyłem Śląski Uniwersytet Medyczny uzyskując dyplom licencjata fizjoterapii, a 2 lata później na katowickim AWFie obroniłem pracę magisterską. Od początku mojej przygody z fizjoterapią pasjonowałem się szeroko pojętym rozwojem, rehabilitacją dzieci. To zaowocowało ukończeniem jednego z najbardziej wartościowych kursów w terapii neurorozwojowej dzieci NDT-Bobath oraz najlepszej diagnostyki neurologicznej nowonarodzonych dzieci General Movements wg Prechtl'a. Do pracy z dziećmi wnoszę własne doświadczenie jako ojca, ale również wiedzę i doświadczenie wyniesione z kursów, szkoleń oraz pracy zawodowej m.in. w Ośrodku Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczym w Bytomiu, gdzie prowadziłem punkt wczesnej interwencji.

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Rafał Dmochowski
  Rafał Dmochowski
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Bytom
  Nie powinna się Pani martwić.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • B
   Lokalizacja: Fizjoterapia BytomUsługa: bóle kręgosłupa

   Dokładne badanie, dociekliwy wywiad. Fizjoterapeuta sumienny, cierpliwy, uprzejmy. Została mi postawiona diagnoza oraz szczegółowe informacje na temat, jak zapobiegać mojemu problemowi. Polecam z czystym sumieniem
   B. S.

  • Lokalizacja: Fizjoterapia BytomUsługa: Wzmożone napięcie miesniowe

   Trafiłam do Pana Rafała z moim 5-miesiecznym synkiem. Pan Rafał jest sympatycznym specjalista, którego mój synek zdaje się polubił A Wystarczyło jedno spotkanie i mały zaczął się sam obracać z pleckow na brzuszek i odwrotnie Dziękujemy

  • "Naprawiacz" na 5+ :) Profesjonale i bardzo empatyczne podejście do pacjenta. Naprawia człowieka a nie tylko chorobę . :) Dziękuję bardzo ! Polecam serdecznie- każdemu ! :)

  • Lekarz zdiagnozował przesunięty kręg, zwyrodnienia kręgosłupa, dostawałam masę leków przeciwbólowych, które nie przynosiły efektu. Jedna wizyta u p. Rafała i wszystko minęło! Po 20 minutach mogłam normalnie wstać, schylić się, dla mnie magia. Pokazał mi co mogę robić w domu, pracy aby nie powróciły napady bólu. Bardzo mocno polecam, zna się na swojej pracy!

   Rafał Dmochowski2016-10-20

   Wszystkiego dobrego :)

  • D

   Polecam Pana Rafała. Otwarty, szczery i rozmowny. Zajął się moim problemem związanym z nerwem twarzowym. Pokazał co trzeba robić, nie narażając niepotrzebnie na dodatkowe koszty. Poza rehabilitacją nastawił mnie psychicznie do problemu. Polecam! Konkretny gość!

  • M

   Szczerze i gorąco polecam wszystkim którzy przeżywają frustrację z powodu przedłużającego się leczenia złamań i kontuzji w poradniach ortopedyczno-urazowych. Ortopedzi niestety stosują konserwatywne metody, np tradycyjne unieruchomienie w gipsie, co wiąże się z ryzykiem skutków ubocznych (zesztywnienie stawu) i koniecznością długotrwałej i żmudnej rehabilitacji po zakończeniu leczenia. Natomiast PAN RAFAŁ PROWADZI TERAPIĘ W OPARCIU O NAJNOWOCZEŚNIEJSZE I NAJLEPSZE METODY. Jego pacjenci prędko odzyskują pełną sprawność a nawet są w stanie bardzo szybko wrócić do sportu. Dlatego szczególnie zachęcam do odwiedzenia gabinetu wszystkich "połamanych" amatorów aktywnego trybu życia. W przeciwieństwie do lekarzy, którzy działają w sposób asekurancki i unieruchamiają pacjenta na długie tygodnie, Pan Rafał zaleca szybkie wprowadzenie ćwiczeń ruchowych, których stopień zaawansowania uzależniony jest od stanu i od stopnia zrostu kończyny. Terapia oparta na szybkim uruchomieniu np łokcia (tak było w moim przypadku) wymaga wysiłku ze strony pacjenta, ale, przede wszystkim sporego zaangażowania ze strony fizjoterapeuty, który musi cały proces leczenia dokładnie monitorować i precyzyjnie wyjaśniać jak ćwiczyć by efekty były optymalne i aby ruch przyniósł korzyść a nie zaszkodził. Za tę poświęconą energię bardzo Pana Rafała podziwiam.
   Jestem też pełna uznania dla jego ogromnej wiedzy i wdzięczna za empatię oraz umiejętność zrozumienia problemów pacjenta wynikających z ich aktualnego stanu. Dla mnie częściowe ograniczenia aktywności ruchowej po złamaniu było poważnym problemem emocjonalnym, ponieważ sport jest dla mnie ważnym elementem życia. Pan Rafał znalazł na to radę /polecił bezpieczny, bezkontuzyjny rower stacjonarny/ i dzięki temu mogłam cieszyć się życiem, ruchem i sportem pomimo gojącego się jeszcze złamania.

  • D

   Pan Rafał to Profesjonalista przez duże "P". ma bardzo dużą wiedzę często jego uwagi i spostrzeżenia są trafniejsze niż niejednego lekarza. Ma bardzo dużą wiedzę. Dociekliwy i dokładny zawsze wypyta o wszystko i udzieli wyczerpujących wyjaśnień. A przy tym miły, i uśmiechnięty, dzieciaki go uwielbiają a ćwiczenia z nim to zabawa a nie trudna praca. Znamy się już dosyć długo pomagał mi podczas bólów kręgosłupa w ciąży i po ciąży, ale również moim dzieciom i mężowi. Mogę więc powiedzieć, że jest "naszym rodzinnym rehabilitantem" za co serdecznie dziękuję!!! I szczerze polecam.

  • A

   Zdecydowanie polecam! Wyjątkowe, analityczne podejście do "klienta"! Nie dość, że pomoże, to jeszcze trafnie zdiagnozuje przyczynę dolegliwości! :) Po jednej wizycie usłyszałem to co od lekarzy po długiej serii badań... Nie kieruje się schematami ani stereotypami, tylko indywidualnie dobiera zabiegi, by usunąć przyczynę a nie skutek!

  • Co mogę powiedzieć.. Moja córka choruje na rzadką chorobę zwaną artrogrypozą i właśnie Pan Rafał podjął się rehabilitacji mojej Amelki. Ma podejście do dzieci ogromną wiedzę, a co najważniejsze wielkie serce i stara się aby dziecko na rehabilitację weszło uśmiechnięte i takie samo z niej wyszło. Jest pierwszym rehabilitantem z którym Amelka ćwiczy i nie płacze. Polecam każdemu, poczyniamy postępy i nie zamieniłabym Pana Rafała na nikogo innego :)

  • Byliśmy trochę zmartwieni jak nasza Bianeczka się urodziła jako drugi bliźniak i była tym 'słabszym' fizycznie maleństwem jak to zazwyczaj bywa u bliźniaków. Po I-szym wizytach i otwarciu się Bianki na Pana Rafała zaczęła z wielką chęcią wykonywać wszystkie wydawać by się mogło proste ćwiczenia. Cieszyliśmy się jak zaczęła przy nim podnosić główkę, stabilnie siedzieć a gdzie tam mogliśmy pomyśleć że może chodzić. Dziś biega skacze za dwie a my jesteśmy Panu Rafowi niezmiernie wdzięczni! Każdemu polecam a sam doświadczając masażu po półmaratonie więc przekonałem się na własnej skórze że jest wielki w swoim fachu!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG