Mgr

Rafał Berent verifiedCreated with Sketch.

Fizjoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: BerentMEDUsługa: fizjoterapia

  Pan Rafał jest świetnym fizjoterapeutą, bardzo wysoka kultura osobista, znakomite podejście do pacjenta, ogromna wiedza czyni go ekspertem. Dzięki jego pracy dużo szybciej wróciłem do normalnego funkcjonowania.
  Polecam w 100% !!!

 • Szukasz fizjoterapeuty? Pacjenci polecają:

  Bartosz Wojtysiak
  Bartosz Wojtysiak
  Fizjoterapeuta
  Mstowska 21, Rędziny
  Do pana Bartosza trafilam z bolami rwy kulszowej juz po pierwszym zabiegu poczulam ogromną ulgę Po trzech zabiegach… więcej

  Beata Borecka
  Beata Borecka
  Fizjoterapeuta, Terapeuta
  Piwna 7, Popów
  Polecam. Pani Beata poświęcił mi dużo czasu, odpowiedziała na wszystkie moje pytania, po dwóch wizytach czuję znaczną… więcej

  Joanna Zawodniak
  Joanna Zawodniak
  Fizjoterapeuta, Terapeuta, Diagnostyk
  Sosnowa 8, Zabrze
  Wczoraj byliśmy z naszym 7 miesięcznym synkiem na pierwszej wizycie u Pani Joanny. Synek ma obniżone napięcie mięśniowe… więcej

  Sebastian Kolaszt
  Sebastian Kolaszt
  Fizjoterapeuta, Diagnostyk
  Augustynika 13, Dąbrowa Górnicza
  Pan Sebastian jest rewelacyjnym specjalistą, zna się na rzeczy..Bardzo szczegółowy wywiad, mnóstwo pomocnych informacji… więcej

  Tomasz Kęsy
  Tomasz Kęsy
  Fizjoterapeuta
  Ludowa 7, Dąbrowa Górnicza
  Bardzo dobry lekarz rzeczowy skupia się na dolegliwości słucha pacjenta i proponuje różne możliwości żeby zniwelować… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Nazywam się Rafał Berent. Pochodzę z Częstochowy. Na czas studiów wyjechałem do Krakowa, by po trzech latach wrócić z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem tam studia pierwszego stopnia na kierunku Fizjoterapia wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum. Następnie rozpocząłem działalność zawodową w Częstochowie oraz kontynuowałem edukację na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Kształcić się zacząłem już jako licealista, robiąc pierwsze kursy i pomagając mojej rodzinie i przyjaciołom. Jako, że nasz rozwój nigdy się nie kończy, wciąż uczestniczę w kursach i szkoleniach zawodowych, aby, kiedy spotykam się z Państwem w gabinecie, móc służyć Państwu najlepiej jak to możliwe.

   Link do YT: https://www.youtube.com/watch?v=jpjdRSPs3AU

  Specjalizacje

  • Rehabilitacja medyczna

  Usługi

  BerentMED

  Al. Najświętszej Marii Panny 32, Tysiąclecie, 42-218 Częstochowa, śląskie

  Wizyta 80 zł
  Fizjoterapia
  Terapia mięśniowo-powięziowa
  Terapia tkanek miękkich
  Terapia manualna
  Masaż tkanek głębokich
  Masaż leczniczy
  Masaż relaksacyjny
  Kinezyterapia
  Masaż
  Masaż głęboki
  Badanie wad postawy
  Rehabilitacja pooperacyjna
  Rehabilitacja domowa
  Rehabilitacja neurologiczna
  Rehabilitacja
  Indywidualny program treningowy
  Ćwiczenia korekcyjne
  Taping (plastrowanie)
  Inne
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Rafał Berent
  Rafał Berent
  Fizjoterapeuta
  Częstochowa
  Fizyka jest bezwzględna, zwłaszcza prawo grawitacji. Może Pani jednak poprawić lokalną trofikę tkanek poprzez ćwiczenia mięśni piersiowych. Poprawna postawa ciała również jest tu istotna, aby… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: BerentMEDUsługa: fizjoterapia

   Pan Rafał jest świetnym fizjoterapeutą, bardzo wysoka kultura osobista, znakomite podejście do pacjenta, ogromna wiedza czyni go ekspertem. Dzięki jego pracy dużo szybciej wróciłem do normalnego funkcjonowania.
   Polecam w 100% !!!

  • A
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BerentMEDUsługa: rehabilitacja ortopedyczna

   Pan Rafał Berent jest profesjonalistą, podchodzi do pacjenta z wielkim sercem i kulturą osobistą.Wspaniały człowiek! ratuje z opresji w przemiłej atmosferze, dokładnie wie,co robi.Wierzę, że wspólnie pokonamy mój problem.Gorąco polecam!Korzystam z usług gabinetu, świetny, pełen empatii, przemiły fizjoterapeuta!!!

   Rafał Berent2018-06-03

   Bardzo dziękuję, za miłe słowa. Przynosić ulgę moim pacjentom to ogromna motywacja do dalszej pracy oraz nagroda, za moje starania.

  • L
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BerentMED

   Po wizycie u Pana Rafała ocena może być tylko bardzo pozytywna. Fachowe podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad, wiedza oraz umiejętnośi sprawiają iż na pierwszej wizycie została postawiona trafna diagnoza. Duża odczuwalna poprawa po wyjściu z gabinetu oraz wskazania do dalszych szczegółowo omowionych ćwiczeń indywidualnych sprawiają iż polecam każdemu ewentualnemu potrzebujacemu wizytę u Pana Rafała Berent.

   Rafał Berent2018-04-15

   :)

  • E
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BerentMED

   Byłam u Pana Rafała z córką. Obie jesteśmy mile zaskoczone doskonałym podejściem do młodego pacjenta. Będziemy stosować zalecone ćwiczenia. Profesjonalista pełen empatii i z dużym poziomem ÈQ.Części składowe pasji, zaangażowania, sympatii, empatii, powodują, że wizyta jest przyjemnością.
   Polecam.

   Rafał Berent2018-02-21

   Cieszę się, że moje starania, aby wizyta była przyjemna i komfortowa dla pacjenta, przynoszą efekty. Dziękuję bardzo.

  • B

   Bardzo sympatyczny lekarz, widać, że pasjonuje go to co robi i przekłada to na pacjenta - a dzięki temu daje motywacje do leczenia i dalszych wizyt :) profesjonalnie zbiera wywiad na temat dolegliwości i ich historii a także wyjaśnia dokładnie każdą sprawę i ewentualne pytania.

   Rafał Berent2018-02-16

   Dziękuję bardzo. Musimy pamiętać, że informacje o stanie naszego zdrowia to nasze prawo, a może i obowiązek. Jeśli pacjent pyta, zawsze udzielam najdokładniejszej odpowiedzi.

  • W
   Lokalizacja: BerentMED

   Swietny fachowiec.Przedstawi plan leczenia.Przemily człowiek.Po pierwszej wizycie juz odczułam znacząca poprawę a musze przyznac ze u innych specjalistów nawet kilka spotkan nie przyniosło takiego efektu jak uzyskałam tutaj po pierwszej wizycie.Jak pojdzie tak dalej to uznam ze Pan Rafał jest cudotwórca.Reasumując duża wiedza i umiejetności.

   Rafał Berent2018-02-05

   To miód na moje uszy. Bardzo dziękuję.

  • G
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: BerentMEDUsługa: wizyta

   Profesjonalny fizjoterapeuta, stawiający diagnozę na pierwszej wizycie. Bardzo miła atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.

   Rafał Berent2017-11-30

   Dziękuję za opinię. Cieszę się, że się podobało.

  • M
   Lokalizacja: BerentMEDUsługa: Drętwiejące palce , pogorszenie widzenia

   Z całą przyjemnością mogę polecić tego lekarza. Widać że robi to co lubi, przejmuje się pacjentami i co najważniejsze pomaga. Byłem u kilku innych lekarzy aż w końcu trafiłem na Pana Rafała i problem zniknął od razu. Do tego po wizycie dowiedziałem się jak mogę ćwiczyć aby problem się nie powtarzał. Polecam!!!!

   Rafał Berent2017-10-31

   Bardzo się cieszę i dziękuję.

  • Lokalizacja: BerentMEDUsługa: bole plecow

   Profesjonalizm i podejście do pacjenta, czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji. Fachowość, uprzejmość, troska, zaangażowanie, życzliwość. Polecam kazdemu.

   Rafał Berent2017-10-31

   Dziękuję bardzo!

  • Lokalizacja: BerentMEDUsługa: fizjoterapia

   Połączenie profesjonalnego podejścia w parze z niesamowitą sympatią i uśmiechem. Widać pasje i zaangażowanie w wykonywany zawód. Trenuje sztuki walki i borykam się z dolegliwościami kręgosłupa, już po pierwszej wizycie wiem, że polegając na umiejętnościach i wiedzy Pana Rafała będe mógł jeszcze długo, długo ćwiczyć ciesząć się pełnią zdrowia. Gorąco polecam !

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG