Umów wizytę Zapytaj lekarza 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Nazywam się Rafał Berent. Pochodzę z Częstochowy. Na czas studiów wyjechałem do Krakowa, by po trzech latach wrócić z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem tam studia pierwszego… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALFAMEDICA

  Po wizycie u Pana Rafała ocena może być tylko bardzo pozytywna. Fachowe podejście do pacjenta, szczegółowy wywiad, wiedza oraz umiejętnośi sprawiają iż na pierwszej wizycie została postawiona trafna diagnoza. Duża odczuwalna poprawa po wyjściu z gabinetu oraz wskazania do dalszych szczegółowo omowionych ćwiczeń indywidualnych sprawiają iż polecam każdemu ewentualnemu potrzebujacemu wizytę u Pana Rafała Berent.

  Rafał Berent2018-04-15

  :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALFAMEDICA

  Byłam u Pana Rafała z córką. Obie jesteśmy mile zaskoczone doskonałym podejściem do młodego pacjenta. Będziemy stosować zalecone ćwiczenia. Profesjonalista pełen empatii i z dużym poziomem ÈQ.Części składowe pasji, zaangażowania, sympatii, empatii, powodują, że wizyta jest przyjemnością.
  Polecam.

  Rafał Berent2018-02-21

  Cieszę się, że moje starania, aby wizyta była przyjemna i komfortowa dla pacjenta, przynoszą efekty. Dziękuję bardzo.

 • B

  Bardzo sympatyczny lekarz, widać, że pasjonuje go to co robi i przekłada to na pacjenta - a dzięki temu daje motywacje do leczenia i dalszych wizyt :) profesjonalnie zbiera wywiad na temat dolegliwości i ich historii a także wyjaśnia dokładnie każdą sprawę i ewentualne pytania.

  Rafał Berent2018-02-16

  Dziękuję bardzo. Musimy pamiętać, że informacje o stanie naszego zdrowia to nasze prawo, a może i obowiązek. Jeśli pacjent pyta, zawsze udzielam najdokładniejszej odpowiedzi.

 • W
  Lokalizacja: ALFAMEDICA

  Swietny fachowiec.Przedstawi plan leczenia.Przemily człowiek.Po pierwszej wizycie juz odczułam znacząca poprawę a musze przyznac ze u innych specjalistów nawet kilka spotkan nie przyniosło takiego efektu jak uzyskałam tutaj po pierwszej wizycie.Jak pojdzie tak dalej to uznam ze Pan Rafał jest cudotwórca.Reasumując duża wiedza i umiejetności.

  Rafał Berent2018-02-05

  To miód na moje uszy. Bardzo dziękuję.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: wizyta

  Profesjonalny fizjoterapeuta, stawiający diagnozę na pierwszej wizycie. Bardzo miła atmosfera i indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.

  Rafał Berent2017-11-30

  Dziękuję za opinię. Cieszę się, że się podobało.

 • M
  Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: Drętwiejące palce , pogorszenie widzenia

  Z całą przyjemnością mogę polecić tego lekarza. Widać że robi to co lubi, przejmuje się pacjentami i co najważniejsze pomaga. Byłem u kilku innych lekarzy aż w końcu trafiłem na Pana Rafała i problem zniknął od razu. Do tego po wizycie dowiedziałem się jak mogę ćwiczyć aby problem się nie powtarzał. Polecam!!!!

  Rafał Berent2017-10-31

  Bardzo się cieszę i dziękuję.

 • Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: bole plecow

  Profesjonalizm i podejście do pacjenta, czas i uwaga poświęcona podczas konsultacji. Fachowość, uprzejmość, troska, zaangażowanie, życzliwość. Polecam kazdemu.

  Rafał Berent2017-10-31

  Dziękuję bardzo!

 • Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: fizjoterapia

  Połączenie profesjonalnego podejścia w parze z niesamowitą sympatią i uśmiechem. Widać pasje i zaangażowanie w wykonywany zawód. Trenuje sztuki walki i borykam się z dolegliwościami kręgosłupa, już po pierwszej wizycie wiem, że polegając na umiejętnościach i wiedzy Pana Rafała będe mógł jeszcze długo, długo ćwiczyć ciesząć się pełnią zdrowia. Gorąco polecam !

 • Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: rehabilitacja pooperacyjna

  Pan Rafał Berent zajmował się u mnie rehabilitacją po zabiegu rekonstrukcji więzadła krzyżowego w kolanie. Dzięki umiejętnościom p. Rafała; fachowej wiedzy, pasji, koncentracji podczas wykonywania pracy oraz zaangażowaniu w rehebilitacje każdego indywidualnego przypadku, powrót do pełnej funkcjonalności stawu został znacznie skrócony, w porównaniu do tego na co byłem przygotowany. Szczerze polecam każdemu współpracę z p. Rafałem. Jest to fizjoterapeuta, któremu można zaufać.

 • Pan Rafał jest prawdziwym specjalistą w swojej dziedzinie. Na dodatek jest serdeczny, uprzejmy i z wielką troską odnosi się do każdego pacjenta. Bardzo chętnie wyjaśnia wszelkie zawiłości związane ze zdrowiem pacjenta, wykonywanymi zabiegami i ćwiczeniami. Stara się dobrze poznać pacjenta i dzięki temu potrafi dobrać najwłaściwsze ćwiczenia. To przynosi zaskakujące rezultaty. Mój ojciec - już blisko 90-letni senior - po trzecim masażu poczuł się znacznie lepiej i odzyskał chęć do działania, widząc sens wykonywania zalecanych ćwiczeń. Pan Rafał potrafi rozładować napięcie związane z nieuniknionym bólem podczas rozmasowywania zastałych mięśni, potrafi wysłuchać i wnieść radość.
  Dziękujemy
  Katarzyna Iwańczak

Pytania pacjentów (12)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Nazywam się Rafał Berent. Pochodzę z Częstochowy. Na czas studiów wyjechałem do Krakowa, by po trzech latach wrócić z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem tam studia pierwszego stopnia na kierunku Fizjoterapia wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum. Następnie rozpocząłem działalność zawodową w Częstochowie oraz kontynuowałem edukację na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie uzyskałem tytuł magistra fizjoterapii. Kształcić się zacząłem już jako licealista, robiąc pierwsze kursy i pomagając mojej rodzinie i przyjaciołom. Jako, że nasz rozwój nigdy się nie kończy, wciąż uczestniczę w kursach i szkoleniach zawodowych, aby, kiedy spotykam się z Państwem w gabinecie, móc służyć Państwu najlepiej jak to możliwe.

  Link do YT: https://www.youtube.com/watch?v=jpjdRSPs3AU

Specjalizacje

 • Rehabilitacja medyczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum
 • Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach