Witam mój problem zaczął się ok 1.5 roku temu po zabawie z mdma następnego dnia dopadła mnie kluczow

6 odpowiedzi
Witam mój problem zaczął się ok 1.5 roku temu po zabawie z mdma następnego dnia dopadła mnie kluczową myśl,,to tak nie jest,, i jak by wszystkie dotychczasowe ścieżki myślowe znikły do tego pojawiły się problemy ze wzrokiem I skupieniem długi czas miał tak jak by mózg nienadąrzał za oczami . Z nadejściem urlopu po trzech miesiącach za granicą pewnego dnia z byłą dziewczyną po zbliżeniu poczułem jak mi coś wygasa w mojej męskości od tamtej pory zaobserwowałem brak porannych i spontanicznych erekcji ok 3 dni od tego zajścia obudził mnie koszmarny realistyczny sen w przeciągu następnych kilku dni dostałem depersonalizacji deralizacji bardzo mocne odrealnienie drgawki problemy ze wzrokiem . Od stanu dd minęło już 5 miesięcy trochę się polepszyło ale moje libido i męskość nie wracją do normy mam także ogromne problemy z zasypianiem , budzą mnie w nocy natrętne bezsensowne myśli nie mogę spać oraz sen jest bardzo płytki . Bardzo mi ciężko nie wiem za bardzo co mam już robić .życie zmieniło mi się w gechnnę (Po wizycie u lekarza dostałem medykamenty ale ich nie stosuje )
Zastanawia mnie to, dlaczego nie zdecydował się Pan na leki, które przepisał lekarz. Mogą być one bardzo pomocne i potrafią przynieść ulgę. Ważne jest, aby ewentualne niepokojące skutki uboczne, objawy, które pojawiłyby się w trakcie farmakoterapii omawiać z lekarzem psychiatrą. Czasami konieczne jest zmodyfikowanie leczenia, tak by poprawa była zadowalająca. Z tego względu dobieranie leków właściwych dla danego pacjenta w niektórych przypadkach trwa dłużej, ale najpierw trzeba byłoby wiedzieć, jak zareaguje Pan na zaproponowane przez lekarza leczenie. Jednocześnie bardzo polecam konsultację z psychologiem, terapeutą, żeby dołączyć oddziaływania psychologiczne. Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna online - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Zastanawiam się jakiej pomocy Pan oczekuje, skoro udał się Pan do lekarza, dostał Pan leki i ich Pan nie bierze?

Problemy, które Pan opisuje wskazują, że coś nieprawidłowo zaczęło działać w Pana mózgu. W związku z tym pomoc psychologiczna może tu okazać się nieskuteczna. Należy w pierwszej kolejności sięgnąć po pomoc lekarza - najlepiej psychiatry lub neurologa i stosować się do jego zaleceń.

Pozdrawiam i powodzenia!
Jeśli nie stosuje Pan leków to rozumiem, że ma Pan wątpliwość co do tego czy pomogą. Dla rozwiania wątpliwości może Pan udać się na konsultację z psychologiem lub z psychoterapeutą, a nawet seksuologiem. Każdy z tych specjalistów może przeprowadzić diagnozę pod innym kątem i wskazać czy rozpocząć psychoterapię, czy udać się z powrotem do lekarza psychiatry i rozpocząć farmakoterapię. Proszę jednak nie zwlekać i nie lekceważyć swojego stanu. Ważne jest, aby jak najwcześniej podjąć prawidłowe leczenie. Życzę powodzenia i pozdrawiam.
Być może konsultacje z psychologiem lub terapeutą pomogą Panu rozwiać wątpliwości?
Dzień dobry, warto udać się do lekarza psychiatry i jeżeli zaleci on leczenie farmakologiczne to warto się do niego zastosować. Leki mają za zadanie pomóc w załagodzeniu nieprzyjemnych objawów więc warto pod odpowiednią kontrolą lekarza je zastosować. Dodatkowo można udać się na konsultację psychologiczną w celu rozmowy o Pańskich obawach względem aktualnego stanu.
Czy lekarz u którego Pan był wzbudził Pana zaufanie? Jeśli nie, to warto spróbować zasięgnąć jeszcze jednej porady, u kogoś innego. Leki są częścią procesu leczenia i naprawdę warto je stosować zgodnie z zaleceniami, żeby odczuć poprawę w swoim życiu. Ponadto, warto byłoby rozważyć w Pana przypadku konsultację u seksuologa